Skip to content

Připomeňme si skutečné oběti holokaustu

27/01/2010

Dnešek je dnem, kdy se celý svět modlí ke své modle – holokaustu. Celý svět se modlí k magickému číslu 6 milionů, které představuje 6 milionů neexistujících lidí údajně zabitých Němci během 2. světové války. Já si dnes také připomenu oběti holokaustu, ale ty pravé oběti, ne vymyšlené a násilým vnucené číslo.

Místo uctvání „duchů,“ kteří zemřeli v neexistujících plynových komorách nebo byli přeměněni v mýdlo, bychom měli vzpomenout statisíce civilních obyvatel evropských měst, kterým Spojenci přinesli pravé „osvobození“. Vzpomeňme na oběti šílené teroristické války, kterou Spojenci rozpoutali a jejíž obětí se stali obyvatelé Bruselu, Marseille, Hamburku, Berlína, Drážďan, Prahy, Brna a desítek dalších měst.

Místo uctívání sionistické lži bychom měli vzpomenout na oběti ze všech poválečných generací, včetně dnešních. Všechny tyto generace jsou poznamenány velkou lží a díky ní musí trpět v okovech sionismu, musí trpět mučení multikulturalismu, nesmí být hrdi na to kým jsou a kým byli jejich předkové. Nesmí si vážit hodnot, které pro ně v minulosti byly naprosto normální. Museli odevzdat své zbraně a teď tiše a s vnucenou radostí sledovat konec své země, svého národu a své civilizace, kterou vybudovali.

Místo uctívání mýdel, supermanů, kteří šetkrát přežijí plynovou komoru a lidí, kteří otevřeně přiznali, že lžou, ale z jejich pohledu to lež není, místo nich uctím skutečné oběti holokaustu, kteří trpěli a trpý dnem i nocí i dnes, protože veřejně řekli pravdu. Veřejně zapochybovali a jediné co požadovali byla diskuse. Dostalo se jim zesměšnění, urážek, zničení celého života, fyzických útoků a mnoha let vězení. Připomeňme si proto bojovníky za pravdu a skutečné oběti holokaustu – Ernsta Zündela, Davida Colea, Germara Rudolfa, Roberta Faurissona, Gerda Honsika, Fredricka Tobena, Davida Irvinga a mnoho dalších, kteří jsou vini ze šíření pravdy.

Pamatujme skutečné oběti nikdy nedokázané lži jménem holokaust. Dokud lež jménem holokaust žije, i když zkomírá a chytá poslední dech, všichni lidé trpí pod biči svých nikým neviděných pánů.

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: