Skip to content

Bolševická touha po krvi

02/02/2010

Dostal se mi do rukou opět velmi zajímavý text, který ukazuje bolševické hrůzy páchané v Rusku. Autor popisuje i některé způsoby mučení, které bylo pácháno na převážně církevních obětech. Text jsem přeložil a doplnil o některé poznámky:

[začátek]

Ve velmi vzácné a těžko sehnatelné knize „The Blood-Lust of Bolshevism“ [Bolševická touha po krvi] stojí následující:

„50 procent personálu Čeky [první sovětská tajná policie, předchůdce NKVD a KGB] tvořili Židé s židovskými jmény, 25 procent byli Židé, kteří měli ruská jména. Všichni velitelé byli rovněž Židé.

Lenin byl velmi dobře informován o všech jejich zločinech [také Čeku založil]. Všechny dokumenty se objevovaly přímo na jeho pracovním stole. Leninovou odpovědí na ně bylo :“Dejte víc síly do teroru… zastřelte každého desátého zadrženého, všechny zadržené pak umístěte do koncentračních táborů!

Přesně jako při teroru jakobínů ve Francii, i židovští bolševičtí funkcionáři topili své oběti. Bella Kun (vlastním jménem Aaron Kohn)[maďarský Žid, představitel Maďarské sovětské republiky rad] a Rozza Zemlyachka (vlastním jménem Rozalia Zalkind) topili ruské důstojníky na podzim 1920 na Krymu (Igor Bunich, „The Party´s Gold, Petrohrad, 1992, strana 73). Neobvykle krutý byl i židovský čekista Mikhail Kedrov (vlastním jménem Zederbaum), který utopil na jaře 1920 1092 ruských důstojníků.

Lenin a jeho komplici nezatýkali jen tak někoho. Popravili nejaktivnější členy společnosti, převážně nezávislé myslitele. Lenin vydal rozkazy zabít co nejvíce studentů je možné v několika městech. Čeka zavírala jen za nošení školních čapek. Všichni mladí vzdělanci byli likvidováni, protože se Lenin obával, že se stanou hrozbou pro Sověty a jejich nový režim. Roli ruské inteligence v tomto bodě pak převzali Židé. Mnoho studentů (například v Jaroslavu) se učili novým podmínkám rychle a se svými čapkami se už neukazovali. Čeka proto při zadržení podezřelých mladých studentů, pátrala po otlačeninách od čepice, pokud je našli, byli studenti na místě zastřeleni.

Autor Vladimir Soloukhin poukazoval na fakt, že čekisté měli zájem především v hezských chlapcích a dívkách. Byli první mezi mrtvými, protože se věřilo, že atraktivní lidé jsou nejvíce inteligentní. Proto byli atraktivní mladí lidé zabíjeni pod záminkou, že jsou ohrožením pro společnost. Žádný zločin nebyl v historii strašnější, krom zločinů na Haiti.

Židovští čekisté si okořeňovali své vraždy velmi vynalézavými způsoby mučení. V dokumentu „The Russia We Lost,“ režiséra Stanislava Govorukhina, je řečeno jak byli kněží v Chersonu křižováni; biskup Andronnikov z Permu byl mučen: vydloubli mu oči, uřízli mu uši a nos. V Charkově kněz Dmitri byl popraven nahý a když se snažil rukama udělat symbol kříže, usekli mu pravou ruku. Několik zdrojů nám říká jak čekisté v Charkově přibíjeli ruce ke stolům, řezali je do zápěstí a lili jim vařící vodu na ruce a následně jim trhali kůži. Řikali tomu „sundavání rukavice“. Jinde zase umisťovali hlavy svých obětí na kovadlinu a drtili je kladivy. Ti jenž měli teprve přijít na řadu byli nuceni vše sledovat. Církevním hodnostářům byly vydloubávány oči, řezány jazyky a byli pohřbíváni zaživa. Byli čekisté, kteří se prořezávali k žaludkům svých obětí, vytahávali jim střeva, přibíjeli je na telegrafní sloupy a nutili nešťastnou oběť běhat kolem sloupu dokud nezemřela. Biskup Voronezh byl zaživa uvařen ve velkém hrnci a ostatní kněží byli přinuceni sníst jeho ostatky. Jiní čekisté zase drtili hlavy svých obětí speciálními šrouby nebo se skrz ně provrtávali zubařskými nástroji. Někdy byla odstraněna horní část lebky a nejbližší vězni byli přinuceni sníst mozek nešťastné oběti, což se opakovalo několikrát. Čekisté zatýkali celé rodiny a před zraky rodičů pak mučili děti a ženy před zraky svých manželů.

Michail Voslensky, bývalý sovětský funkcionář, popsal některé z těchto krutých metod používané čekisty ve své knize „Nomenclature“ („Nomeklatura“ Stockholm, 1982, strana 321):“ V Charkově byli lidé skalpováni, ve Voronězi byli zase vězni dáváni do sudů, do kterých se přibili hřebíky a následně se těmito sudy válcovalo. Na čela obětí se pálily pentagramy. V Tsaritsynu a Kamyshinu byli ruce vězňů řezány pilou, v Poltavě a Kremenčugu oběti nabodávali, v Oděse byli zaživa upečeni v pecích a v Kyjevě se oběti umisťovali do rakví s mrtvolami a pohřbívali se za živa, aby je za hodinu mohli zase vykopat.

Lenin byl se zprávami od Čeky nespokojen a proto žádal:“Více teroru!“ To vše se stalo v ruských provinciích. Ať si čtenář zkusí představit jak lidé byli popravováni Moskvě.“

V rusko-židovských novinách Yevreykaya Tribuna vydané 24. srpna 1922, se Lenin zeptal rabínů, jestli jsou s průběhem krutých poprav spokojeni.

„...zpět k bolševickému teroru: ¨v rozkazu kontrolovat nenávist k Židům byli lidé mučeni a popravováni, lidé podezřelí z anti-semitských postojů byli také popraveni.

A jeden Žid řekl: „světlo je vlastně letovací lampa na genitálie.

[konec]

A proč mi tento text přišel zajímavý? Nejenže ukazuje bolševiky v opravdovém světle jejich „rovnosti a lásky“, která si jen za Lenina vyžádala na 7 milionů zabitých nevinných lidí, za Stalina pak od 20 do 40 milionů, ale také ukazuje, kdo ve skutečnosti reprezentoval bolševiky. I kdyby toto vše byla jen z poloviny pravda, je to natolik strašné, že normální člověk prostě musí pochopit co za lidi byli tyto zrůdy. O to víc by prostého člověka překvapilo, že téměř všichni byli Židé. Schválně si tyto činy porovnejte s údajnými zločiny v koncentračních táborech. Ani ty vymyšlené hororové příběhy se těmto odpornostem ani nepřiblížily. Je to jeden z mnoha židovských zločinů a jsem zvědav, kdy se o nich bude moci mluvit volně jako o „zločinech“ nás Evropanů.


Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: