Skip to content

Ahmedínežád: Írán nepotřebuje atomové zbraně

15/02/2010

Z televize neustále slyšíme jak Írán hrozí celému světu válkou, jak chystá další holokaust na nebohém Izraeli a jediné co tomu nasvědčuje je íránský zájem o atom. Kdo chce atom, chce atomovku. Aspoň tak uvažují sionisté v Izraeli a Spojených státech, neexistuje totiž jiné využití pro atom než atomové zbraně, že? V neděli však Ahmedínežád, jak se říká, setřel západní země svým prohlášením, že Írán atomové zbraně nepotřebuje, ubrání se i bez nich a dodává: „Pomohly nějak atomové zbraně SSSR před kolapsem? Pomohly nějak atomové zbraně Spojeným státům v Iráku nebo Afgánistánu?“ na účet Izraele zase poznamenal, že ani s atomovými zbraněmi nedokázal židovský stát vyhrát druhou libanonskou válku nebo uspět v operaci Lité olovo v Gaze. O tomto prohlášení informovaly ruské noviny VIP a sionistický propagandistický zpravodajský web http://www.ynetnews.com (což je poněkud nečekané).

Prezident Ahmedínežád určitě není hlupák a ví, že izraelské a americké loutky jsou tlačeny do války proti Íránu, protože jsou neustále přesvědčovány, že Írán chce atomové zbraně. Prezident Íránu nám už několikrát jasně řekl, že atomové zbraně NECHCE a Izrael jich má tajně stovky.

Jak je možné, že nikoho netrápí, že agresivní a válkychtivý sionistický režim v Izraeli má tajně stovky atomových hlavic, že Spojené státy v současné době okupují svými základnami půlku planety, každé desetiletí vedou aspoň dvě války a také drží spousty atomových zbraní. Atomová zbraň v rukách islámského režimu by jistě nebylo nic příjemného, ale myslím, že spíš bych věřil prezidentu Ahmedínežádovi, jehož země už 200 let nikoho nenapadla, než sionistům, kteří neustále napadají a okupují země, které se jim znelíbí.

Reklamy
One Comment leave one →
  1. Sechmed permalink
    16/02/2010 12:55

    opět chválím celý článek, je v něm spousta věcí k zamyšlení………

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: