Skip to content

Treblinka nebyla vyhlazovací tábor

16/02/2010

Přepis videa:

Tento muž tvrdí, že přežil vyhlazovací tábor Treblinka. Také namaloval kresby v tomto videu. Na těchto kresbách je vidět, že nacisté postavili obrovskou továrnu na smrt.

Treblinka se nachází 60 km severovýchodně od Varšavy. Tvrdí se, že sem bylo roku 1942 přivezeno 870 000 Židů z ghett v Lublini a Varšavě a následně zavražděno v obrovských dieslových plynových komorách. I když člověk jen těžko umře na výfukové plyny dieslového motoru, tvrdí se, že lidé umírali během několika minut. Ostatní vězni byli donuceni těla pohřbít do obrovských hrobů. Hroby pro takovou spoustu těl pokryjí mnoho čtverečních metrů, a protože se po válce žádná těla nenašla, začalo se tvrdit, že nacisté těla vykopali a spálili na prach.

V říjnu roku 1999 vycestovala malá skupinka australských vědců do této oblasti v Polsku, kde se měl tábor Treblinka údajně nacházet, a hledali známky nebo důkazy údajných hromadných hrobů. Hroby by mělo být lehké najít, protože celý tábor byl dlouhý pouhých 300 m a široký 200 m. I kdyby kopali až do hloubky 6 metrů, 870 000 těl by zaplnilo o dost větší oblast.

Tým si sebou přivezl zařízení Ground Penteration Radar, které dokáže odhalit nesrovnalosti v půdě do několika metrové hloubky a výsledky okamžitě promítá na monitor. Tým strávil 3 týdny skenováním celého okolí a veškeré výsledky si uložil do počítačů. Dokázali najít pozůstatky i dávných stromů při pátrání po lidských ostatcích nebo popelu v hloubce 6 metrů. Také testovali zem v okolí tábora.

Po tří týdenní práci tým nenašel nic; žádné hroby, žádný popel, žádné stopy budov nebo oplocení a tak se vrátil do Austrálie. Veškerá data z počítačů byly vypáleny na CD a poslány světovým expertům. Tento australský výzkum na 100% prokázal, že žádný vyhlazovací tábor v Treblince nikdy neexistoval.

 

Reklamy
komentáře 4 leave one →
 1. michal permalink
  17/02/2010 08:10

  A co to jako dokázalo. Nacani se pořád brání nějaký genocidě. Avšak pracovní tábory nepopírají. Tisíce a klidně i miliony lidí /židů, cikánů…/ pracujících proti své vůli pro říši je v pohodě? Pokud ano rád příjmu lidi s takovýmto názorem u mě doma, rozdám vám náročnou práci a úkoly a až bude hotovo tak vás třeba někomu půjčím.:))))

 2. 17/02/2010 08:36

  On je ale obrovský rozdíl mezi táborem pracovním a vyhlazovacím; takže výzkum dokázal, že se v okolí Treblinky žádné vyhlazování nedělo, dokonce tam nestál ani samotný tábor, či-li ti svědci, na kterých celý mýtus stojí, prokazatelně lžou.
  Lidí pracujících v KT byli tisíce, maximálně ten milion, zas takovou kapacitu ty tábory neměly a nebyli tam jen Židé a cikáni, ale i bílí zločinci, kteří tvořili podstatnou část táborového osazenstva. A nevím, proč by nemohli pracovat proti své vůli? V koncentračních táborech byli, protože v naprosté většině případů byli zločinci; takový cikáni byli do pracovních táborů zavírání už za naši Druhé republiky, v Řiší se s nima nakládalo stejně: „nepracuješ? šup s tebou do pracovního tábora na tři měsíce, my tě to naučíme.“ Víš jak by se to dneska hodilo?
  V pracovních táborech nešlo o „vyrábění“ otroků, ale o převychování zločinců a osob štítících se práce (nejen cikánů). Těmto pracujícím vězňům se následně dostávalo dobrého přísunu stravy, lékařské pomoci, byla-li nutná a pak služeb, které tábory poskytovaly, napříkald v Osvětimi byla knihovna a bordel. To se samozřejmě ke konci války změnilo spolu s tím, jak Spojenci ničili německou infrastrukturu.
  Je tedy velký rozdíl mezi tím někoho cíleně vyhlazovat kvůli rase a nutit ho půl roku pracovat, protože je zločinec.

 3. Ondřej permalink
  04/01/2014 10:39

  Moc rád bych znal Tvůj názor po půlročním pobytu v takovém běžném pracovním táboře. Malý problém by byl, že půl roku tam přežil málokdo…

 4. NSák permalink
  05/01/2014 20:13

  odřej

  jaký máš zdroj svého tvrzení ?

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: