Skip to content

V Drážďanech zemřelo „pouhých“ 25 000 lidí

19/03/2010

Před pár dny na svět vyšla zpráva, že po pěti letech bádání, renomovaní historici potvrdili již dlouho známý a proklamovaný fakt: „V Drážďanech nebyl žádný holokaust, zemřelo pouhých 25.000 lidí.“

Údaje o obětech se i přesto značně rozcházejí: od výše proklamovaných a oficiálních (rozumněj: to co schválili sionističtí papaláši) 25 tisíc mrtvých přes číslo kolem 125 000 až k čtvrt a podle jiných zdrojů i půl milionu mrtvých. Myslím, že je na místě se domnívat, že půl milionu to nebylo, to zas nepřehánějme, šlo o německou válečnou propagandu, která v úplně stejném duchu vládla v Anglii a Sovětském Rusku. Čtvrt milionu je sice uvěřitelnější, ale i podle naprosté většiny dalších historiků a revizionistů se čísla obětí pohybují kolem 120.000 až 135.000 obětí.

Dnes je ale vlastně jedno, kolik neviných lidí zahynulo v říšských městech, kolik Němců, Čechů a jiných národů zemřelo pod tunami bomb, které nám shodili spojenečtí osvoboditelé. Zemřelo tedy „jen“ postradatelných 25.000. Když někdo řekne, že v koncentračních táborech zemřelo pouhých 300.000 vězňů, stejně je mu do tváře vmeteno, že se jednalo o genocidu, i když všichni zemřeli na hlad a nemoce. To, že tisíce a tisíce obyvatel říšských měst byly bombardovány zcela úmyslně a leckdy úplně zbytečně (případ Drážďan) je už jedno; zde o genocidu nešlo, protože ji páchali osvoboditelé, kteří nás přicházeli osvobodit od strašlivé a zlé totality německého národního socialismu, aby nám dali krásnou a úžasnou diktaturu komunistickou a sionisticko-demokratickou.

Kdybych šel tedy úplně do extrému, v čem je lepší číslo 25.000 než 6 milionů? Podle naší, většinou dějepisem nepoznamenané, populace je to lehké: Němci začali válku, Němci spáchali holokaust a utiskovali nás, a tak dále a tak dále. Takže, když Němec provedl zločin, je to zločin. Když Američan provedl zločin, šlo o snahu nás osvobodit? U všech bohů, co je to za logiku?! Takže bombardování Varšavy je zločin, i když Poláci odmítali týdny kapitulovat a nereagovali na mírová řešení? Proč je zločinem strategické bombardování Rotterdamu, ale podle stejných měřítek se neposuzuje obdobné bombardování Marseille? Je tedy jedno město lepší než druhé? Je zločin proti jednomu národu ospravedlitelný víc než proti jinému? Proč nám rovnou neřeknou, že Němci vlastně skoro netrpěli, a když už ano,tak kvůli tomu, že sami válku začali a sami páchali zvěrstva (obě tyto témata jsou dosti diskutabilní). Tak ať si páni historici už vyberou a nebo ať začnou zkoumat nezávisle a odhalí pravdu, protože jak řekl Adolf Hitler: „Pravda nemůže být zlá.“

Jsem jednoduše zvědav, kdy sníží cifru šesti milionů Židů. No, zřejmě nikdy, i když pro tuto lež existuje pramálo důkazů. Narozdíl od genocidy města, jehož požáry byly vidět až v Praze.

O Drážďanech jsem psal v souvislosti s výročím bombardování a přeložil na toto téma dva články [první, druhý], čtenář tedy může sám přečíst a popřemýšlet.

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: