Skip to content

Svobodu pro Johna Demjanjuka!

13/05/2010

Každý, kdo se někdy zabýval problémem holokaustu a snažil se zůstat kritický, tudíš nestranný, musel zákonitě načuchnout k revizionistickým myšlenkám a zjistit, že holokaust je plný děr – úplně stejných děr jako celý případ nevinného nemocného 90ti letého američana ukrajinského původu Johna Demjanjuka, kterého nenávistní židovští nacionalisté hnali přes půl světa k vykonstruovanému zločinu, kterého se měl údajně dopustit v rámci holokaustu.

Co to má za smysl soudit nemocného člověka, daleko od jeho rodiny, kvůli něčemu, co očividně nespáchal. Je to zvrácenost nejvyššího kalibru, protože vykladačům oficiální pravdy se nepovedlo obětovat Demjanjuka prve, musí ho na oltář svaté pravdy obětovat nyní.

Existuje mnoho důkazů (bez nějaké pochybnosti) o zločinech komunismu nebo dnešních válečných zločinů Spojených států a Izraele, které nevyvolávají žádné emoce. Místo toho neutrální státy a neutrální (často tzv. lidskoprávní) organizace brojí proti Demjanjukovi jako proti válečnému zločinci. Média jdou samozřejmě s nimi.

Smutný je také postoj ukrajinské vlády, která i přes protesty a petice milionů ukrajinců na celém světě mlčí a v tichosti se třese pod bičem svých neviditelných pánů.

John Demjanjuk je dalším člověkem, který musí trpět pro číslo 6 milionů. Je další obětí nenávistné sionistické rétoriky a když už vzpomínáme na oběti špatného myšlení u nás, neměli bychom také zapomínat na oběti největší lži, kvůli které trpí celá naše rasa.

Více o prvním soudu proti Demjanjukovi a jeho životě můžete nalézt na Odporu.

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: