Skip to content

„Popírač holokaustu“ nalezen mrtvý na parkovišti

24/06/2010

Slezský profesor historie, Dariusz Ratajczak(48), byl 16. června nalezen mrtvý na parkovišti nákupního centra v Opole.

Ratajczak byl v dubnu 1999 suspendován z postu učitele na Opolské univerzitě a o rok později vyhozen kvůli své knize Tematy niebezpieczne (Nebezpečná témata). Při soudu v roce 2002 si pak stál za tím, co napsal ve své knize –  že plynování lidí v Osvětimi bylo technicky nemožné. Za to byl už v roce 1999 shledán vinným, ale díky vyrobení jen 260 kopií byl nakonec propuštěn. Při soudu na svou obhajobu, profesor Ratajczak řekl, že kniha je pouhým přehledem o množství nesouhlasných názorů kolem „holokaustu“, včetně revizionistických pracích britského historika Davida Irvinga a dalších.

„Ratajczakovo tělo bylo v pokročilém stádiu rozkladu, ale DNA jeho totožnost povtrdila,“ řekla mluvčí police v Opole, Lidia Sieradzka. Podle stavu těla byl prý mrtvý už dva týdny. Podle policie zřejmě nešlo o vraždu, protože nebyla nalezena žádná viditelná poranění, přesto si smrtí není jistá.

Ratajczakov nemohl dlouhodobě sehnat práci a chtěl se odstěhovat do Belgie nebo Nizozemí. Zanechal za sebou syna a dceru.

Reklamy
komentářů 10 leave one →
 1. 24/06/2010 12:02

  Hm, lovná sezóna Mossadu začíná letos nějak brzo… http://zvedavec.org/vezkratce-4281.htm

 2. Olly permalink
  24/06/2010 21:52

  Ono je vcelku jedno,jestli to,de jure,byla vražda,nebo ne,de facto byl zavražděn v obou možných případech.Ať už fyzicky zlikvidován,nebo uštván „veřejným míněním“!

 3. aBsUrD permalink
  25/06/2010 12:48

  pan Ratajczak měl pěkného psa

 4. Skaal permalink
  25/06/2010 14:27

  Ne, Polský ale Slezský 😉

 5. marcela permalink
  26/06/2010 17:54

  nechapu,jak muzou lidi zpochybnovat holokaust a vubec nepochopim toho polskeho ucitele.to je clovek ,bez srdce a citu,ten nema ani potuchy,co museli lidi vytrpet v koncentraku.pan buh umi trestat a ten trestu neunikl.

 6. 26/06/2010 20:43

  Skaal: slovíčkaření 🙂

  marcela: lidé zpochybňují holokaust, protože je v něm mnoho nejasností a mezer a i přesto, že se jedná o údajnou historickou skutečnost, se za jeho zpochybňování zavírá do vězení a ničí životy. Pokud chcete znát argumenty nás, revizionistů, prosím navštivte místní Knihovnu nebo kategorii Revizionismus.
  Bez citů a emocí se lze bavit na každé historické téma a o každé genocidě, krom druhé světové války a holokaustu. Správní historici by se tedy při svém studiu skutečnosti měli oprostit od všeho, co by jejich práci mohlo odvést od nezabarveného výkladu.
  Holokaust zpochybňovali i lidé, kteří koncentračním táborem prošli, proto ho zpochybňovali.

 7. Skaal permalink
  26/06/2010 20:59

  Velice,velice důležitý překlep…. Až za týden přijede bratranec z středních čech a uslyším ho říkat do telefonu „hele, jsem u babičky na Moravě“ tak mu jednu natáhnu 🙂

 8. 26/06/2010 22:39

  nikoliv překlep, ale slovíčkaření 🙂 Až tedy umře nějaký Francouz, mám pátrat po tom, jestli náhodou nebyl z Bretaně 🙂 Ale dobře, když na tom trváš, tak to přepíšu 🙂

 9. Skaal permalink
  26/06/2010 22:47

  Pardon, to že jsem napsal že to byl překlep byl překlep 😀

 10. Olly permalink
  27/06/2010 21:31

  Marcela:Celý život mě učili přemýšlet o věcech,které jsou mi předkládány a přemýšlet znamená i pochybovat.Dubito ergo cogito,cogito ergo sum…Zkus si někdy projít všechny verze počtu obětí údajného Holocaustu,zjistíš,že ani jeho zastánci nemají jasno,kolik jich vlastně bylo.Zkus projít třeba jen sekci Knihovna tady,na Radical revivalu a zjistíš,že údajný Holocaust se asi nestal tak,jak nám ho vnucují.Chci důkazy,ne věčně omílanou lež o utrpení židů a důkazy mluví proti oficiální verzi.Navíc,kdyby to všechno byla pravda,nebylo by třeba soudit a trestat revizionisty,pravda obhajobu nepotřebuje,obhájí se sama!

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: