Skip to content

Popírání je špatné!

01/07/2010

Už jsme si tak nějak zvykli, že něco se prostě nesmí a i když to zní dost absurdně, v ‚demokratické‘ společnosti se někdy nesmí ani zpochybňovat historické/vědecké „skutečnosti“.

Myslím, že korunu všemu nasadil sir Paul McCartney, bývalý člen legendárních Beatles, který v reakci na katastrofu v Mexickém zálivu prohlásil: „Je smutné, že potřebujeme takováto neštěstí, abychom je lidem ukázali. Někteří lidé nevěří v globální oteplování – podobně jako ti, co nevěří v holokaust.

Jednoduše řečeno, všichni kdo zpochybňují globální oteplování (včetně našeho pana prezidenta Klause) jsou stejně špatní jako „popírači“ holokaustu! Jen aby pak i tito popírači neskončili vedle svých kolegů ve vězení…

Zřejmě panu McCartneymu nevadí, že před nějakým časem všemi médii proběhly zprávy o falšování údajů o globálním oteplování; on je hvězda, on si může podobné nesmysle říkat jak chce.

Když docházejí argumenty, je vždy jednodušší přirovnat své oponenty k nějakým „zločincům“ nebo je ze „zločinů“ přímo nařknout.


Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: