Skip to content

Mýty o holokaustu podle Illinois Holocaust Museum

17/09/2010

Následující seznam mýtu je krátký výtah ze stránek Illinois Holocaust Museum.

Hitler byl Žid

Nevím co má toto společného s holokaustem, každopádně Museum dochází k poměrně jasnému závěru: Hitler nebyl Žid 🙂

Židovský doktor zabil Hitlerovu matku

Údajně jeden z důvodů Hitlerova antisemitismu. Podle Musea ovšem Hitler byl s léčbou matčina doktora Dr. Blocha spokojen a po připojení Rakouska se jeho rodině dostalo mnoha úlev a dokonce darů: „Dr. Bloch je Edeljude – vznešený Žid. Kdyby všichni Židé byli jako on, neexistovala by žádná židovská otázka“ – Hitler.

Němci vyráběli mýdlo z Židů

Zde si dovolým kompletní překlad:

Přední odborníci na holokaust odmítají, že by nacisté vyráběli mýdlo z lidí, poukazujíc na fakt, že během první světové války francouzská propaganda tvrdila, že Němci vyrábějí mýdlo z lidských těl, stejně jak tvrdila propaganda o zpracování židovských těl, čemuž se mělo dít od srpna 1942. Také poukazují na to, že přesvědčivé důkazy, které by něco takového dokázali, jednoduše chybí. Narozdíl od spousty lidských vlasů a zlatých zubů.

Navíc tyto zvěsti znepokojovali i Heinricha Himmlera, protože nacistický vyhlazovací plán byl tajný. Dne 30. listopadu 1942 poté co slyšel rabína Stephena Wise z New Yorku, který tyto zvěsti podal americkému tisku (24. listopadu), napsal Himmler následující text Heinrichu Müllerovi, řediteli Gestapa: „Vzhledem k velkému emigračnímu hnutí Židů se nedivím, že takovéto zvěsti kolují po světě. Oba víme, že v součastnosti existuje mezi Židy zvýšená pracovní úmrtnost. Musíte mi zaručit, že těla takto zesnulých Židů jsou buď spálena nebo pohřbena na místech, kde se s mrtvolou nemůže stát absolutně nic. Okamžitě bude zahájeno šetření kvůli zneužívání [mrtvol] jak je uvedeno v bodě 1, pravděpodobně rozšířené po světě jako lež. Na základě přísahy SS musím být informován o každém zneužití tohoto druhu.

[Proč by se člověk mající na svědomí miliony vyhlazených Židů zajímal o zneužívání mrtvých těl? pozn. Midilird]

Nicméně během let předkládali holokaustoví přeživší malé modro-zelené koláčky mýdla, tvrdivše že bylo vyrobeno z lidského tuku kvůli nápisu RIF, který se na mýdle vyskytoval. Aaron Breitbart, badatel ze Střediska Simona Wiesenthala objasnil, že tato zkratka znamenala „Říšský průmyslový tuk“. Každopádně někteří Židé věřili, že I bylo ve skutečnosti J a celá zkratka znamenala „Čistý židovský tuk“. Mnoho těchto mýdel bylo testováno a nikdy nebyly objeveny žádné stopy lidské DNA. Tudíž lidské mýdlo byla jen zvěst, které mnoho lidí uvěřilo.

Židé jsou rasa

Rasa je omezená biologická klasifikace, odkazující na sdílení jistých fyzických znaků – jako je barva kůže, barva vlasů a tkáně, tvar a velikost těla a barva očí – vlastnosti genů, které nelze měnit.

Zbytek překládat nebudu, stejně je to jen vysvětlení proč Židé nejsou rasa, spíš mě zaujalo, že na takovémto místě najdu černé na bílém, že rasy existují 🙂

Každý koncentrační tábor měl plynovou komoru a krematorium

Pro většinu táborů to pravda nebyla a sloužily pro otrockou práci (dramatický název pro nucenou práci, že? pozn. Midilird), přepravu a politické vězně. Do roku 1945 nacisté založili 10 004 táborů. Pouze šest z nich bylo však postaveno na vraždění Židů. Nacistické tábory s plynovými komorami na masové vraždění Židů byly Osvětim-Birkenau, Belzec, Chelmno, Majdanek-Lublin, Sobibor a Treblinka. V těchto táborech bylo zavražděno až 2 700 000 Židů a desetitisíce cikánů, sovětských válečných zajatců, Poláků a dalších.

[Pouze další potvrzení už padesát let známého faktu, že pouze tyto tábory „byly“ vyhlazovací, nikoliv například Dachau nebo Mauthausen. Dále by mě zajímalo, kde podle těchto počtů vemou zbylých 3 300 000 Židů, pozn. Midilird]

Všem Židům v táborech bylo na jejich ruku vytetováno číslo

Ne všem Židům v táborech bylo vytetováno tetování, zvláště těm, kteří byli vyhlazeni a tetování nebylo praktikováno ve všech táborech [ve skutečnosti pouze v Osvětimi]

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: