Skip to content

Multikulturalismus není pro Izrael

05/10/2010

Židovský vůdce Isi Leibler, obránce australského multikulturalismu, říká, že tato [multikulturní] politika nemá v Izraeli místo.

„Tato země byla zamýšlena a vytvořena jako židovská země pro Židy,“ řekl Leibler jeruzalémským novinám.

Leibler již dříve řekl, že multikulturalismus v Austrálii je něco, na co „můžeme být všichni hrdí, protože jsme toho součástí.“

Zakladatel Jetset Travel se přestěhoval před dvěma lety do Izraele jako předseda Světového židovského kongresu. Nedávno vydal esej, kde polemizuje nad nebezpečím pro sionismus a židovský nacionalismus v Izraeli ze strany „post-sionismu“.

„Post-sionista“ je někdo, kdo pozitivně přímá vyhlídku konce židovstva v etnickém slova smyslu jako národnostní skupiny a dále již nevidí Židy jako jedinečný národ,“ řekl novinám Jerusalem Post.

Leibler řekl, že „post-sionisté“ se snaží do škol zavést universalistickou agendu, aby zničili židovský nacionalismus a vytvořili multikulturní stát.

Přesto má pětašedesáti letý Leibler rozdílný pohled na multikulturalismus v Austrálii.

Během debaty s Paulinem Hansonem v roce 1993, varoval, že multikultiralismus je ohrožen extrémisty:

„Je potřeba si sednout a vytvořit cestu, která do Austrálie znovu přivede ducha multikulturalismu. Můžeme být všichni hrdí, že jsme toho součástí a jen připomínám, že [multikulturalismus] je v opravdovém nebezpečí.“

Herald Sun, největší australské noviny, 27. září 2000

.

Důsledkem [rasového míšení] je kříženec kombinující rozmanitosti charakteru, se slabým sebeovládáním, slabou vůlí, labilností, neúctou a neloajálnosítí, intelektuální slabostí, předsudky a nedostatekem perspektivy…

Budoucí evropská rasa bude rasou smíšenou… Bude z ní euroasijská-negroidní rasa…

Na konec, z pronásledováných malých [židovských] obcí, se objevila tvrzení o mučednictví, která vydržela pro svou myšlenku; očistěni od všech slabých živlů a duševní chudoby….

Namísto zničení evropského židovsta, Evropa proti své vůli tyto lidi kultivovala a vzdělala k jejich budoucnosti národních vůdců přes tento umělý proces výběru. Není divu, že tento lid, který uprchl z vězení ghett, se stal duchovní šlechtou Evropy. Stalo se tak, když evropská feudální aristokracie začala chátrat díky židovské emancipaci.

Coudenhove-Kalergi, Praktischer Idealismus, Wien/Leipzig 1925, strany 20, 23, 50

.

Richard Coudenhove-Kalergi, otec myšlenky EU,  podporoval myšlenku euroasijsko-negroidního evropského národa vedeného rasově čistými Židy ve své knize „Praktischer Idealismus“. Je pozoruhodné, že ve své knize, publikované v roce 1925, zmiňuje židovské mučednictví. Tedy  v době, kdy nikdo ani nevěděl o holokaustu a nikdo ani nemohl předpokládat, že se Židé stanou jeho obětmi.

Přesto Coudenhove-Kalergi v roce 1925 napsal, že židovstvo z tohoto zkázonosného mučednictví vzejde čistější a jeho cesta povede k roli pánů národů. To tedy musí znamenat, že odkazoval na 6 milionový holokaust v roce 1919, který byl na základě náboženského pohledu požadován, kvůli světové vládě židovstva. Dne 31. října 1919 se v American Hebrew psalo: „Šest milionů mužů a žen umírá; osm set tisíc dětí pláče pro chléb. A tento osud je nepostihl kvůli jejich jednání, nebo kvůli porušení zákonů božských nebo světských; ale kvůli strašné tyranii války a fanatické touze po židovské krvi. Tváří v tvář hrozbě holokaustu lidských životů…“

Prvních šest milionů „zápalných obětí“ (holokaust) z roku 1919 bylo učiněno, podle ‚American Hebrew‘, na Ukrajině. Stalo se tak po Balfourově dekleraci (1917), tedy po udělení práva Židům na „návrat“ a zabavení „země zaslíbené“. Podle výkladu židovského kněžstva je Boží slib na „návrat“ do Erez-Izraele podmíněn „šesti miliony zápalnými obětmi“, které musí být učiněny před návratem očištěného lidu a „čistého národa mučedníků“.

První kněz holokaustu, Elie Wiesel, to vysvětlil takto: „Holokaust je svatým tajemstvím, jehož tajemství byla upevněna přeživším kněžstvem.“ (P. Novick, ‚The Holocaust in American Life‘, 1999, strana 211).

První holokaust („zápalná oběť“) z roku 1919 by podle Coudenhove-Kalergiho fungovala jako ‚umělý výběr“ z něhož Židé vyšli jako „očištěný národ mučedníků“, což jim umožní být vládci národů budoucího světa. „Umělý výběr“ pro rasovou čistotu je plněn podle božích instrukcí. Jak praví Talmud: „Bůh ke všem Židům mluví: ‚Nechoďte předemě jako smíšený lid‘.“ ‚Talmud, Goldmann Publishers, Munich 1988, strana 131)

Coudenhove-Kalergi chce myšlenku multikulturalismu vnutit všem ostatním rasám, aby došlo k jejich smíšení a tím k „oslabení vůle“. Lid se slabostmi bude snadnější řídit a vovládat, než ten s nezávislou silou vůle.

.

„Židé se od nejútlejšího mládí učí ze svých tajných věd, že pohané (nežidé) jsou jako psi.“

Israel Shahak, Jewish History, Jewish Religion, Pluto Press, London 1994, strana 94

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: