Skip to content

Vysokoškolská revizionistická přednáška o holokaustu

20/10/2010

Italský profesor politických věd na univerzitě v Teramě a podpůrcel íránského prezidenta Ahmedínežáda, Claudio Moffo, začal pořádat speciální kurz příhodně nazvaný “Ne tak docela holokaust – lži a nepřesnosti.” Profesor své žáky seznamuje s informacemi jak Židé přepisují historii.

Podle Moffa, jemuž se značné publicity dostalo díky italským novinám La Repubblica, plynové komory a krematoria nikdy neexistovaly. Taktéž zpochybňuje čísla obětí. “Nikdy jsme nenašli jediný dokument o vyhlazení Židů podepsaný Hitlerem”, tvrdí profesor.

Tyto výroky samozřejmě velmi rozhněvaly italskou židovskou komunitu. Moffa zřejmě zasáhl do černého, když dále tvrdí, že Židé jsou dnes “imunní vůči kritice a mohou ve své věci používat jakékoliv důkazy, které chtějí.”

Moffa na svých kurzech například učí, že číslo 6 milionů—počet údajně zavražděných Židů během holokaustu—pochází z židovských kabbalistických textů a proto Židé na této cifře trvají (viz. můj starší článek zde).

Opět židovská a italská média chrlí síru a oheň, místo aby na profesorův kurz naběhla spolu s historiky a započala diskuzi s jasnými důkazy… to by ovšem museli nějaké existovat, jinak by byly dávno předloženy.

(na trubce je pak celá řada dalších videí)

komentáře 2 leave one →
  1. Havamal permalink
    22/10/2010 14:37

    Video bylo smazano 🙂

  2. 22/10/2010 15:51

    Stejně jako všechna ostatní videa s Moffou, to se ale dalo celkem čekat 🙂

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: