Skip to content

Komunismus – židovský vynález

17/11/2010

Příspěvek od čtenáře Son of Europe

 

Mnoho z Vás jistě už toto slovní spojení někdy v životě slyšelo anebo alespoň četlo. Pro ty, kteří o tom slyší poprvé to bude velmi zajímavé zjištění. Pojďme si v následujícím textu dokázat a rozebrat toto smělé tvrzení.

 

Začněme pěkně popořádku. Spor mezi Rusy a Židy existoval již staletí. Pravděpodobně největší zásah proti židovskému národu byl proveden tzv. „Májovými zákony“ z roku 1882. Tyto zákony se pokoušely zabránit Židům vykonávat jisté profese a v podstatě nařizovaly přesídlení většiny Židů do oblasti Pale. Židovská reakce vůči těmto nařízení byla velmi negativní. V rámci odplaty udělali mezinárodní židovští bankéři vše, aby zničili ruskou ekonomiku. To se jim začlo velmi dobře dařit. Na Ruskou řísi dopadla rozsáhlá finanční krize a státní dluh velmi rychle stoupal. Nebylo z čeho brát a tak Rusko začalo pomalu jednat o půjčce s nejvýznamější bankovním institutem, s domem Rothschildů (Židé). Samozřejmě bylo Rusko upozorněno, že jestli nepřestane pronásledování Židů, půjčka bude muset být anulována. Zde je vidět, že Židé měli velmi velký důvod k nenávidění a ke svržení carského Ruska.

 

Jacob Schiff (Žid) jeden z nejbohatších lidí na světě (ve své době) a čelní představitel významného bankovního domu Kuhn, Loeb and Company také napomohl k připravované „Bolševické revoluci“ v Rusku. Během Rusko – Japonského válečného konfliktu v letech 1904-1905 poskytnul Japonsku velkou válečnou půjčku čímž v podstatě napomohl vítěství a oslabení carského Ruska.

 

„Pan Shiff vždy používal své bohatství a vliv na prosazování zájmů svého národa. Financoval nepřátele autokratického Ruska a využil svůj vliv k zabránění přístupu Ruska na finanční trhy v USA.“ (The Jewish Communal Register of New Yourk 1917-1918)

 

Mimo jiné pan Shiff přispěl 20miliony dolarů na bolševickou revoluci v Rusku. Což mu později jeho židovští „spolubojovníci“ oplatili tím, že uložili do bankovního domu Kuhn and Loeb přes 600 milionů rublů.

 

7.listopadu 1917 se komunistům povedlo to, co velmi dlouho plánovali – svržení carského Ruska.

V čele revoluce stálo 6 nejvýznamějších vůdců:

V.I.Lenin vlastním jménem Uljanov, poloviční Žid po matce jménem Blank, doma mluvili jidiš a oženil se s židovkou. Trocký vlastním jménem Lejba Bronstein, Žid. Zinověv vlastním jménem Hirsch Apfelbaum, Žid. Lunačarskij nežid. Kameněv skutečné židovské jméno Rosenfeld a Sverdlov, taktéž Žid. Zde máme 6 předních vůdců revoluce, 5 z nich židovského původu náhoda?

 

Vezmeme-li v úvahu 538 nejvýše postavených osob v porevolučním Rusku, jsou to 1 Čech, 1 Maďar, 2 Gruzíni, 3 Poláci, 3 Finové, 10 Arménů, 11 Němců, 31 Rusů, 34 Lotyšů a 442 Židů (82%), přičemž v celé Ruské říši žily pouze 4 miliony Židů, hlavně na Ukrajině, Bělorusku a východním Polsku. A pojďme ještě dál „PRVNÍ RADA LIDOVÝCH KOMISAŘŮ“, což by se dnes dalo srovnat s ministry, kteří tvoří vládu, byla složena takto: Z 22 ministrů první sovětské vlády bylo tedy 17 Židů, 3 byli počítáni za Rusy (Lenin, Čičerin, Lunačarskij), 1 Gruzínec (Stalin) a 1 Armén (Protian).

 

Další významné vládní isntituce vypadaly velmi obdobně.

Vojenský komisariát se skládal z 35 Židů, jednoho Němce, 7 Lotyšů, ale ani jednoho Rusa.
Komisariát vnitra: 43 Židů, 10 Lotyšů, 3 Arméni, 2 Poláci, 2 Němci, 2 Rusové.
Komisariát zahraničí: 13 Židů, 1 Lotyš, 1 Němec, 1 Rus.
Komisariát financí: 24 Židů, 2 Lotyši, 1 Polák, 2 Rusové.
Komisariát justice: 18 Židů, 1 Armén, 0 Rusů.
Provincionální komisaři: 21 Židů, 1 Lotyš, 1 Rus.
Byro prvního sovětu zástupců dělníků a vojáků v Moskvě: 19 Židů, 3 Lotyši, 1 Armén, 0 Rusů.
Ústřední výkonný komitét 4. ruského kongresu zástupců dělníků a rolníků: 33 Židů, 1 Rus (Lenin).
Zodpovědní redaktoři tehdejších novin (Pravda, Izvěstija, Znamja Truda atd.): 41 Židů, 1 Rus (Gorkij).

 

Nechme už „nudných statistik“ a pojďme se podívat co na revoluci v Rusku říkali politici a agenti, kteří byli nasezani Rusku v období revoluce.

 

Máme definitivní důkaz, že bolševismus je mezinárodní hnutí kontrolované Židy.“(Ředitel britské zpravodajské služby americkému ministerstvu vnitra)

 

Bolševičtí vůdci, z nichž většina jsou Židé a z nichž 90% tvoří vyhnaní navrátilci, se nestarají o Rusko ani o žádnou jinou zemi, ale jsou to internacionalisté a snaží se zahájit světovou sociální revoluci.“(David Francis, americký ambasador v Rusku)

 

Je pravděpodobně nerozumné říct to ve Spojených státech nahlas, ale bolševické hnutí je a od začátku bylo vedeno a kontrolováno ruskými Židy toho nejpodlejšího typu…“(Kapitán Schuyeler, důstojník americké výzvědné služby v Rusku během revoluce)

 

Celý záznam bolševismu v Rusku je nesmazatelně vyryt známkou cizí invaze. Zavraždění cara, vědomě plánované Židem Sverdlovem a vykonané Židy Gološekinem, Syromolotovem, Sedarovem, Vojkovem a Jurovským není činem ruských lidí, ale tohoto nepřátelského vetřelce.“ (Robert Wilton, Last days of the Romanovs)

 

Nejvíce vypovídající článek o Bolševické revoluci napsal pravděpodobně Winston Churchill. Článek nese jméno „Sionismus versus bolševismus: boj o duši židovského národa“ a vyšel 8.února 1920 v Illustrated Sunday Herald. Zde je neznámější citát z článku:

 

Není třeba zveličovat roli ve vytvoření bolševismu a uskutečnění ruské revoluce, kterou sehráli mezinárodní a většinou ateističtí Židé…“(W. S. Churchill)

 

Další důkaz o židovské dominanci v porevolučním Rusku jsou například tvrdé postihy vůči jakýmkoliv projevů antisemitismu. Například Ruské tresní zákoníky z let 1922-1927 jasně definují, že projevy antisemitismu mají být trestáni smrtí.

 

V Sovětském svazu bojujeme proti antisemitům těmi nejsilnějšími prostředksy. Aktivní antisemiti jsou trestáni smrtí podle zákona.“(Aronson, Gregor; Soviet Russia and the Jews)

 

Komunismus je ten nejkrvavější režim jaký tento svět spatřil. Odhady na počty obětí se různí, ale většinou nejdou pod 100 milionů. Známý ruský spisovatel Alexandr Solženicyn ve své knize Souostroví gulag pracuje s údaji okolo 66 milionů obětí a to „pouze“ v období mezi lety 1918-1959. Velkou zásluhu na tak velkém počtu obětí měli tzv. Gulagy, které byly rozmístěné na různých částech Ruska a které tak tvořily rozsáhlou síť skutečných koncetračních táborů. V čele těchto zařízení stálo 6 vůdců, kteří měli tyto továrny na smrt na starost. Jsou to Aron Solts, Jakov Rappoport, Lazar Kogan, Matvej Berman, Genrich Jagoda a Naftalij Frenkel. Všech šest těchto masových vráhů jsou Židé.

 

Abychom si nemysleli, že Židé stojí za komunismem pouze v Rusku stačí se podívat na jména předních revolucionářů všude ve světě. Bélu Kun (Maďarsko, Žid vlastním jménem Kohn), Rosa Luxemburgová (Německo, Židovka) nebo třeba Emma Goldmanová (USA, Židovka). Nebo sám velký Karl Marx, který pocházel z židovské rodiny. Satčí pouze hledat, Židé se tímto moc netají a jimi vydavané encyklopedie „Kdo je kdo ve světovém židovstvu“ nám dávají pouze za pravdu.

 

Reklamy
komentářů 9 leave one →
 1. Hermann permalink
  17/11/2010 19:47

  Děkuji za tenhle článek …. Velice se mi hodí do mého školního referátu 🙂

 2. psik domaci permalink
  21/11/2010 03:53

  Mala oprava, melo by se to nazvat, jak rusti Zide uvedli do praxe vynalez Zidu nemeckych, ktery se ke konci prvni svetove valky siril jako ohen hlavne mezi delnickymi vrstvami ve vsech castech Evropy.
  Rusko byla agrarni a zaostala zeme, kde Zide nemeli zadna prava, a proto se jich tak hodne angazovalo uz v prvni revoluci v roce 1905. Carska policie vydava svuj slavny falzifikat „Protokoly sionskych mudrcu“ a hysterie je na postupu.Na scene se objevuje Griska Rasputin. Rasputin ziskava silny vliv na carevnu Alexandru a skrze ni na sameho cara.(dokonce se par historiku domniva, ze Rasputin byl nemecky agent).Jak pravil pozdeji Lenin:“Kdyby nebylo Rasputina, nebylo by zadne revoluce“.
  Zacina prvni svetova valka(behem ktere dochazi ke zhorsovani v oblasti ruskych financi) a Rasputin dal nerusene vladne Rusku. Dosazuje a kaci ministry, to vyvolava rozkol v carskem tabore a snahy znicit Rasputina driv, nez skrze carevnu zdemoluje cele Rusko.(Ruska verejnost se obraci proti carevne, pokladaje ji za nemeckeho speha)Atentat na Rasputina prichazi pozde a carska rodina se postavi proti jeho vrahum (krome Jusupova se zucastnil i clen carske rodiny) a ocita se v izolaci. Prichazi prvni revoluce, unor 1917, kdy je hlavnim motivem nahradit mekkeho cara nekym schopnejsim z jeho rodiny. Jenze to uz je v sedle soudruh Uljanov(udajne nemecky agent, muze byt, byli to Nemci, kdo se postaral o jeho bezpecnou dopravu do Ruska) a prichazi revoluce Rijnova, podstatne tvrdsi.
  Car se stava veznem a nejen on, vezeni se plni revolucionari z unora. Lenin s Trotskym startuji obcanskou valku, do ktere se zamotaji i ceske legie. Car je popraven i s celou rodinou, ale je naivni tvrdit, ze popravci ceta se skladala jen ze Zidu.
  Proc je ve vykonnych vyborech bolseviku premira jinych narodnosti nebo Zidu je vcelku jednoduche. Vzdelanost ruskych muziku se vetsinou omezovala na podpis tremi krizky, zato se velmi uplatnili po zalozeni Ceky, protoze na mordovani nepotrebovali inteligenci. Nekdo jim velet musel a nebyli to jen Zide. Sam Lenin byl rasista a nekolikrat se vyjadril o Rusech, ze jsou hloupi a prilis mekci, aby mohli vest dostatecne fungujici policejni stat, a nedelal zadne tajnosti s tim, ze preferuje Nemce.
  Krome teroru Lenin pouzil proti obyvatelstvu i hladomor (ne primo zavineny bolseviky, ale i spatnym pocasim a z toho vyplyvajici neurodou). Pomoc USA byla zamitnuta a aktiviste podporujici tuto pomoc na Leninuv rozkaz zastreleni.
  „Ted a prave ted, kdyz jsou vsechny regiony postizene hladomorem, vladne tam kanibalismus a silnice jsou lemovany stovkami, jestli ne tisicovkami mrtvych tel, my musime ziskat cirkevni majetky (i v duchovni sfere?)s tou nesmiritelnou a nemilosrdnou energii nezastavujici se nad nicim v potlaceni veskereho odporu…..zadna jina prilezitost, nez zoufalstvi hladovych vesnicanu, nam neposkytne jejich sympatie nebo jejich neutralitu….. musime zahajit nyni co nejrozhodnejsi boj proti cirkvi a potlacit jakykoliv odpor s veskerou brutalitou, na kterou nezapomenou po dlouhy cas….Cim vetsi pocet reakcionaru z rad burzoazie a cirkve se nam podari zlikvidovat v teto zalezitosti, tim lepe.“(LENIN 19.2.1922)
  Bylo zastreleno 2 691 knezich, 1 961 mnichu a 3 447 jeptisek.
  Lenin se uz drive vyjadril, ze hladomor muze mit velmi pozitivni vysledky. Hladomor odstrani zastaralou agrarni ekonomii a otevre dvere socialismu. Take znici viru, nejen v cara, ale i v Boha.
  Zadna diktatura proletariatu, ale diktatura jednoho proletare.
  (Rusko nikdy na nicem jinem, nez „samoderzavi“ nefungovalo, bylo by proto chybou verit Klausovi, ze dnes jsou jini.)
  Nova vlada, jako vsude jinde, kde se tohle uchytilo, vynesla na pomyslne truny spodinu spolecnosti, a podle toho to take vypadalo, takze zhnusene vyroky pozorovatelu rezimu, ktere uvadite jsou autenticke.
  Na netu najdete seznamy veskerych bolseviku v Rusku i s uvedenim, kdo byl ci nebyl Zid (nemam cas to ted hledat) a kdo byl popraven kym.
  Take vam to umozni opravit si jmena. napr.Lazar Kogan = Lazar Kaganovic (Stalinuv oblibeny popravci, zvany rusky Eichman, clovek, ktery ma svedomi zivoty milionu lidi, prezil vsechny cistky ve strane i smrt sveho bratra, obvineneho z paktovani s nacisty, a tise zesnul v r. 1988) Rosa Luxemburgova byla polska zidovka, ktera emigrovala do Nemecka.
  Proc je komunismus tak exportovatelny se da snadno pochopit prectenim Marxe.

  Scena v palaci byla nepopsatelna. Totalni zmatek, spina ke zvraceni; vojaci a ozbrojeni delnici prichazejici a odchazejici; budova, byvaly domov krale, znejici vykriky a sprostou mluvou. Absolutni peklo. Jakasi armada zamestnancu pobihajicich sem a tam, vydavajici povely, mavajici kusy papiru, a uprostred toho vseho, banda mladych zen, pochybneho zjevu, asi zidovky jako vetsina, poflakujici se ve vsech kancelarich s chovanim prostitutek a mnohomluvnymy usmevy. Sef techto zenskych odpadku byla Levienova milenka, mlada ruska zena, ktera to mela vsechno na starosti…..
  Levien je mlady muz kolem 30-35 let take Rus a Zid. Bledy, spinavy, s ocima narkomana, hrubym hlasem, odpudivy, s tvari inteligentni i lstivou zaroven. (Mnichov 1919)
  Vlada tzv. Republiky rad (ci sovetu) v Mnichove:
  Max Levien, Eugen Levine a Towia Axelrod, vsichni tri rusti Zide a s nimi urcite par Rusu v zavesu. Snazili se urychlit diktaturu proletariatu tim, ze unaseli prislusniky tzv. burzoazie jako rukojmi a zavirali je do vezeni. Zavreli skoly, zavedli cenzuru, zabavovali majetek a domy, a odpirali pridely jidla rodinam, ktere symbolizovaly vyssi tridy. Neuznavali mezinarodni pravo a rekvirovali i majetek cizich ambasad atd.
  Mimochodem, v te dobe byl Hitler v Mnichove a zrejme zde ziskal sve silne antipatie k Rusum. (Zidy nesnasel uz ve Vidni)Vubec se mu nedivim.

 3. Son of Europe permalink
  22/11/2010 16:07

  to Psík domácí: Velmi kvalitní a přesný komentář, až na nějaké drobnosti s kterými bych si dovolil polemizovat. Zajímalo by mě z čeho čerpáte, že „Protokoly“ jsou výmyslem Carské tejné služby (policie?) Doporučuji přečíst vydání „Protokolů“ od Roberta Helebrandta (jedná se o pseudonym M.Dolejšího), který získání v celku kvalitně popisuje. V současnosti si myslím, že je stejně bezpředmětné se dohadovat o jejich autentičnosti, když se jejich „plán“ pomalu, ale jistě vyplňuje (židovské elity tvrdí, že je před dovršením). Kdyby se jednalo o výmysl, jak by mohl tak přesně popisovat stav a dení ve společnosti za posledních 50let?

  Dále bych rád jen doplnil pár věcí pro doplnění mozaiky 🙂 Komunisté, kteří stáli za revolucí v Rusku pevně věřili (doufali), že do pár nejbliších let se podobné peklo rozpoutá napříč celou Evropou. Nejvíce závislí (jak nepřímo uvádíte) byli na Německu, ve kterém viděli obrovský potenciál v oblasti techniky a proškolených lidských zdrojů. V čele revoluce z roku 1918 stáli opět židé. Vůdcem revoluce byl Kurt Eisner(žid), kterému se roku 1918 podařilo svrhnout v Bavosrku monarchii a nahradit jí novou Bavorskou republikou. V čele tohoto nového státu dále stáli například Rosa Luxemburgova (židovka), Eugen Levine(žid), Gustav Landauer(žid) – jeho nezjnámější kousek byl zákaz vyučování historie na školách, tuším ještě že po smrti Eisnera se stal novým vůdcem. Dále například Leo Jogiches(žid, manžel Rosy Luxenburgové), Ernst Toller (žid), Paul Levi (žid) atd. V jiných částech Evropy to nebylo s původem vedoucích činitelů jiné. Pokusy o revoluce propukaly například v Rakousku, v Polsku, v Maďarsku a nebo třeba ve Francii (ne všude se povedly). Trocký ve své knize „Zrazená revoluce“ právě tyto neuspěchy uvádí jako příčinu k nenastolení opravdového socialismu a nízké úrovně ruských obyvatel.

  Po Leninově odstavení od moci (1922) se už sen na internacionální revoluci pomalu rozpadá a nastupem Stalina a jeho budování „socialismu v jednom státě“ se rozplývá úplně.

  Zajímavé video k tématu:
  http://www.youtube.com/user/PLANETAOPIC?blend=2&ob=1#p/u/3/H7HFhalHEuk

  http://www.zundelsite.org/jews-under-stalin/index.html

 4. 22/11/2010 17:52

  Psíku domácí, kde jsi přišel na to, že Hitler nesnášel Židy už ve Vídni? Snad ne z denního tisku?

 5. a.B.s.U.r.D permalink
  23/11/2010 01:16

  Jak rusti Zide uvedli do praxe vynalez Zidu nemeckych, ktery se ke konci prvni svetove valky siril jako ohen hlavne mezi delnickymi vrstvami ve vsech castech Evropy.. to je myslím trochu moc dlouhý název. Připomíná mi to trochu Pravý Blok – stranu za snadnou a rychlou ODVOLATELNOST politiků a státních úředníků PŘÍMO OBČANY, za NÍZKÉ daně, VYROVNANÝ rozpočet, MINIMALIZACI byrokracie atd.

  Obsah již v nadpisu 😀

 6. psik domaci permalink
  25/11/2010 00:37

  Viktorovi
  Z denniho tisku ne, ale z casti Adolfova zivotopisu. Antisemiticke nalady ve Vidni byly hlavne mezi nizsimi vrstvami obyvatelstva. Hitler hodne cetl ruzne politicke a antisemiticke pamflety. Kdyz ve Vidni upadl do bidy, skoncil na jakesi muzske ubytovne, ne prilis nadsen timto stavem, ale pak zacal malovat sve kopie, ktere mu zarucily staly prijem a povysil mezi elitu ubytovny, tzv. platici hosty. Tam se prave proslavil svymi projevy a zjistil, co vlastne chce dav slyset. A jeho projevy se ubiraly prave tim antisemitickym smerem.
  A o te smilnosti, co uvadite. Udajne je to poznavaci znak levicovych intelektualu. 🙂

 7. psik domaci permalink
  25/11/2010 00:39

  Absurd
  Stacilo uvest jen tu prvni cast:“Jak rusti zide uvedli do praxe vynalez tech nemeckych“

 8. psik domaci permalink
  25/11/2010 05:01

  Protokoly byly jiz nekolikrat propirany a bylo dokazano, ze jde o padelek. Slysel jste nekdy o Testamentu Petra Velikeho, ktery se objevil zhruba ve stejne dobe? Vzeslo to z Nemecka, take padelek. Testament obsahuje neco, co u nas na zacatku minuleho stoleti propagoval dr.Kramar aneb Panslovanska rise pod vladou taticka cara. Podle toho by zaostale carske Rusko ovladlo cely Balkan, Madarsko (krome okoli Budapesti, kde bylo moc Zidu a Nemcu),Rumunsko, cast Rakouska, cele Ceskoslovensko, Polsko a kus Nemecka. Ve sve dobe dost hruzna myslenka, ironii osudu na to ovsem po WWII. doslo. Takze klidne lze najit nejakou podobnost se soucasnym blaznivym svetem i v Protokolech, to muze byt ta ironie osudu. 🙂
  Soudrznost zidovskych elit si dovolim zdokumentovat na par prikladech. Askenazi zide nenavidi Sefardske a obracene. Zide v Polsku za prvni svetove valky podporovali Nemecko. Spor o mesitu na Ground zero v New Yorku: Sponzorem je Cordoba Initiative a American Society of Muslim Advacement obe spojene se jmenem Imam Abdul Feisal narozenym v Kuvajtu, ktery se prezentuje jako antiterorista, ale ma konexe na Islamic Circle of North America, fungujici jako fasada pro Jamaat e-Islami, organizaci pakistanskych dzihadistu. Jasajici, politicky korektni zidovsky miliardar a starosta New Yorku Michael R. Blomberg, velebici tento akt, nazvany konzervativci znesvecenim hrbitova, jako triumf nabozenske svobody. Na strane druhe, par konzervativnich senatoru a zidovska organizace Anti-defamation League, kteri se s casti verejnosti postavili rozhodne proti, jsou onalepkovani jako fasisticti ideologove a Ku Klux Klan. Podobnych pripadu by se nasly tucty, takze to na nejake to celosvetove zidovske spiknuti nevypada, spis na nejakou uchylnou potrebu bile civilizace spachat sebevrazdu.
  Doufani komunistu, ze ten rusky paskvil komunismu vsude roznesou, nezustal jen u doufani, jak jste pekne napsal. Ale nemyslim,ze se primo spolehali jen na Nemecko, tam se nahrnuli hlavne proto, ze situace byla prizniva…
  Rosa byla clenkou Nemecke socialne-demokraticke strany, rozhodne nepatrila mezi spodinu, spis mela o komunismu takove ty predstavy zapadnich „salonnich komunistu“ a za komunisty se Spartakiste prohlasili az v roce 1918.Ruzne vybory „delniku a vojaku“ zalozene na „sovetech“ fungovaly ve vetsich mestech po celem Nemecku, pouze v tom Bavorsku Kurt Eisner, udajne radikalni socialista, vyhlasil tu svou republiku 8.prosince 1918.( Coz byla prilezitost poslat jim „vzory“ revolucionaru primo z Ruska, aby ta nemecka chatra nevzdelana vedela jak na to.) Potom prislo ono Spartakovske povstani v lednu 1919, ktere Rosa napred odmitala, ale pak se octla v cele s Liebknechtem. Pokus svrhnout vladu a nastolit revoluci. Gustav Noske potlacil revoluci za pomoci ultrapravicovych Freikorps a bylo posekano. Vse se opakovalo i v jinych mestech. V unoru prohral Eisner v Bavorsku volby a par dni na to byl zabit. Pak tam byl trosku chaos, ale komunistum se podarilo prohlasit Bavorsko za komunistickou republiku. Berlinska vlada tam posleze „uklidila“ za pomoci armady a Freikorps. Ruslani meli po ptakach.
  Export ruskeho „zazraku“ do Madarska 1919:
  „Tibor Szamuely spolu s tymem „Leninovych chlapcu“(hruzu sirici kridlo Revolucniho sovetu)..popravil nekolik lokalnich obyvatel obvinenych ze spoluprace s Rumuny…Jeden zidovsky skolacek, ktery se pokousel prosit o otcuv zivot, byl zabit, protoze nazval Szamuelyho „divokou bestii“ …. Szamuely zkonfiskoval vlak a cestoval kolem Madarska popravujice vesnicany, kteri odporovali kolektivizaci.“
  Proc rusti komuniste vytvorili zakony na ochranu Zidu, je jednoduche. Slovo pogrom pochazi z rustiny a pogromy na Zidy byli tradicni ruskou zabavou, asi jako nadmerne piti vodky (udajne maji dokonce nejakeho pravoslavneho svateho, notorickeho alkoholika). Zidy ovsem tyto zakony nechranily pred deportaci, popravami a pronasledovanim, pokud nejasali nad rezimem.( Stalin likvidoval i ty,co mu poslouzili.)
  Popravu carske rodiny inicioval Lenin a Trocky, Bila armada se blizila k Ekaterinburgu, to byl asi hlavni duvod, Bolsevici diky teroru ztraceli podporu. Zivy car se mohl stat vudcem opozice. Vrazda byla tajena pred verejnosti ze strachu, ze se muzici budou bourit. Stredoveke mysleni, car je zastupcem moci Bozi na zemi, a uz si nepochybne vsimli, ze se za cara meli relativne lepe. Neslo jim o kejhak kazdy den.

 9. psik domaci permalink
  25/11/2010 07:15

  Pokus najit kompletni seznamy Kdo je kdo, ktere obsahuji jmena vsech vyznamnych zidu, kteri se uchytili ve vedeni od Lenina po Stalina selhal, ale nahodou se mi povedlo zakopnout o tohle. Nevim jak jsou spolehlive vase udaje, ale svete div se, oni tam byli i cernosi.:)
  http://www.ety.com/HRP/jewishstudies/communistjews.htm

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: