Skip to content

Nový rok

01/01/2011

Udržujte přízeň nejen tomuto webu, ale všem pronárodním stránkám s obrozeneckými myšlenkami. Buďme v nadcházejícím roce aktivní na všech polích našeho snažení – nejen na demonstracích a v ulicích – odhoďme veškerou slabost, která by nás mohla překvapit a v nevhodnou chvíli srazit k zemi. Oprostěme se od průměrnosti a vykročme do nového roku v plné síle a odhodlání svrhnout tento zkažený systém jednou provždy. Pamatujme však, že tento úkol nelze vykonat z hospod ani s pomocí pouhého hledění do minulosti.

Naším cílem je vítězství a toho dosáhneme naši nejsilnější zbraní – nepředpojatostí. Kde ostatní vidí rovnost, my vidíme odlišnost. Kde vidí stejnorodost, my vidíme jinakost. Kde naši nepřátelé mluví o svobodě, my jsme jen pro samotnou touhu po pravdě zavíráni do vězení. Naší zbraní a největší obavou systému je pravda. Pravda ve všem co je a co bylo – pravda přece nemůže být špatná a my ji nesmíme odmítnout, protože kdybychom tak učinili, budeme ztraceni jako všichni ti, kterými tolik pohrdáme.

Rok minulý, stejně jako rok před tím, byly pro naše hnutí těžkou zkouškou a mnoho tzv. ‚expertů na extrémismus‘ vítězoslavně mluvilo o oslabení tzv. ‚extrémní pravice‘. Budu je muset zklamat, protože naše hnutí neoslabilo, ale pouze se oprostilo od slabších článků, aby opět posílilo.

Započal nový rok a my musíme být připraveni naprosto na vše. Nesmíme polevit, nesmíme ustoupit. Skrz oheň a led musíme pochodovat a nezaváhat. Slabost je smrtí stejně jako otupělá ignorace. Jsme hnáni tou největší silou světa, jsme odhodláni obětovat se na oltář lepšího světa. Máme v sobě veškerou sílu, kterou potřebujeme, a kterou upotřebíme v našem boji za nový úsvit, protože zítřek bude lepším dnem.

Kamarádi, kamarádky a všichni ti, kteří s námi stojí pod prapory odporu a nejen vy: mnoho zdaru do nového roku.

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: