Skip to content

Vzpomeňme oběti holokaustu

27/01/2011

Rok se s rokem sešel a opět zde máme 27. leden – Mezinárodní den památky obětí holokaustu. Připomínat si výročí velkých katastrof k lidstvu patří, zvlášť, jedná-li se o katastrofy způsobené člověkem. Je to upomínka, varování, budoucím generacím, aby neopakovali naše chyby. Ale jaké chyby? Jaké?

Jak se můžeme z historie poučit, když je nám zamlčována? Jak se máme z historie poučit, když je nám zakazováno ji zkoumat? Jak se vůbec můžeme otočit a v upřímné zvědavosti se ptát, polemizovat, snažit se odhalit každé zákoutí stínů minulosti; odvážně a klidně i nepříjemně se ptát a pídit po pravdě? Jak můžeme chtít odhalovat minulost, když nás od ní drží výhružky, fyzické násilí a roky v celách zapomnění?

Místo toho, aby člověk mohl svobodně zkoumat pravdu největší katastrofy dějin, holokaust, která se udála na pozadí katastrofy ještě větší a pro nás mnohem důležitější, musíme mlčet. My ale nechceme mlčet. Nebudeme mlčet. My nepotřebujeme chránit vratké základy na genocidě a fanatismu vystavěného státu, nemusíme se nikomu zavděčovat. Nás pohání pouze touha po pravdě, protože „pravda se přece nebojí zkoumání“ a „ani nemůže být zlá.“ Jestliže není, proč je nám bráněno ji hledat? Proč se najednou demokratická věda chová tak pokrytecky a totalitně? Proč ve „svobodném“ světě nevyhrávají argumenty a důkazy, ale politická moc, moc peněz, moc nepřátel Života?

Vzpomeňme dnes, 27. ledna, všechny oběti holokaustu, na všech 800 000 Židů, kteří zemřeli jen kvůli vyhlazovací válce proti Německé říši a jejím spojencům a jež jsou dnes holokaustovým průmyslem tolik zneužíváni. Vzpomeňme dnes na všechny ty, na které nám vzpomínat není dovoleno, na nežidovské oběti tohoto velkého neštěstí, na nežidy ve všech částech Evropy tak jako na nežidy v koncentračních táborech a nikým nevzpomínané oběti gulagů. Vzpomeňme dnes na všechny, kdo kvůli klamu „zápalné oběti,“ dnes viditelnému více než kdy jindy, trpěli vyhlazovací válku z rukou sionistů. Vzpomeňme dnes na všechny, kdo ve své neohrožené cestě plné posměchu a strádání obětovali své životy pravdě: Vzpomeňme revizionisty jakým je Ernst Zundel, Robert Faurrison, Germar Rudolf, Bradley Smith, David Cole . . .; a dnes ve vězení sedící Vincet Reynouard, Wolfgang Frohlich, Gerd Honsik, Sylvia Stolz, Horst Mahler . . . vzpomeňme osudu všech, kdo pro pravdu něco obětovali.

Vzpomeňme skutečné oběti holokaustu, ne imaginární, zveličené a mnohokrát zneužité, ale ty, které skutečně trpěli, ať už kvůli tyfu v koncentračních táborech hroutící se Třetí říše, či ve věznicích dnešních říších demokratických, které stojí na vratkých nohách viny a neobhajitelného mýtu.

Reklamy
One Comment leave one →
  1. 16/05/2014 18:39

    Židé – Chudinky z povolání.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: