Skip to content

Rozhovor s Helen Thomas pro Playboy

14/04/2011

Často můžeme slyšet o tzv. sionistické konspiraci, kdy Židé mají údajně držet ve svých rukou velkou část Západu. Většina lidí to nebere vážně a spíše se tomu směje, i když důkazů podkládající tato tvrzení je mnoho. Například když se bývalý polský ministr zahraničí Władysław Bartoszewski a fanatický sionista vyjádřil v tom duchu, že polské ministerstvo zahraničí bylo posledních 20 let řízeno Židy: 3 z ministrů byli židovského původu, jeden byl čestný občan Izraele a stávající má za manželku Židovku. Zajímavé, není liž pravda?

Nyní však přichází další zajímavé „odkrytí“ přímo z místa, o kterém to už hodně dlouho víme, totiž z Bílého domu. Od nástupu Keňana Obami do funkce prezidenta Spojených států se nám to Židy v administrativě jen hemží, za všechny zmiňme Rahma Emanuela, syn židovského teroristy, samozřejmě desítky dalších jmen následují.

Nyní se však objevil v americkém časopise Playboy velmi zajímavý rozhovor s Helen Thomas, novinářkou a proslulou korespondentkou z Bílého domu, podle níž Židé ovládají Bílý dům, Kongres, Hollywood a Wall Street.

[…]

PLAYBOY: Vraťme se k něčemu, co jste nedávno řekla. Ve svém projevu v Detroitu, loni v prosinci, k arabské skupině jste řekla, že “Jsme vlastněni propagandisty ženoucími nás proti Arabům. O tom nemůže být sporu. Kongres, Bílý dům, Hollywood a Wall Street jsou vlastněny sionisty. Opět o tom podle mě nemůže být sporu. Svými penězi protlačují svou agendu. Jsme tlačeni zcela špatným směrem.” Stojíte si za tímto svým prohlášením?

THOMAS: Ano, stojím. Vím, zní to strašně, ale je to pravda. Řekněte, že to není pravda a já budu ráda vyvedena z omylu. Pouze říkám, že mají používají svou moc. Moc, kterou mají všude možně.

PLAYBOY: Tato stereotypní představa židovské vlády nad světem koluje už více než století. Skutečně si myslíte, že existuje skrytá židovská konspirace pracující v této zemi?

THOMAS: Nikoli skrytá, je velmi dobře vidět. Co myslíte skrytým?

PLAYBOY: No, například vysvětlete mi spojení mezi Hollywoodem a tím, co se zrovna děje Palestincům.

THOMAS: Moc nad Bílým domem, moc nad Kongresem.

PLAYBOY: Jakým způsobem?

THOMAS: Všechny je má v kapse izraelská lobby, která je financovaná bohatými podporovateli, včetně těch z Hollywoodu. To samé platí o finančních trzích. Zcela nás ovládají.

PLAYBOY: Koho konkrétně myslíte? Kteří Židé mají největší vliv?

THOMAS: Nehodlám jmenovat. Mám snad jmenovat investory z Wall Streetu? Ne.

PLAYBOY: Jak tedy můžete tvrdit něco o vládě Židů v této zemi?

THOMAS: Chci abyste se podíval na Kongres, který se zrovna ustanovil. Myslíte, že Schumer a Lehtinen z Floridy budou snad proarabští? Ne. Ale budou přesto velice vlivní. Eric Cantor, předseda Republikánů, myslíte, že on bude proarabský? Sakra, že ne! Říkám vám, že v Kongresu nemůžete dostat ani jeden z 330 hlasů pro nějakou arabskou věc. Nic. Nesouhlasíte-li s tím, pak jste uklizeni jako senátor William Fulbright v 60. letech [po svém prohlášení, že miliony dolarů z odečtu daní amerických filantropů bylo posláno Izraeli a pak nalito zpět do Států k podpoření proizraelské propagandy]. Kongresmen Paul Findley z malého zemědělského okrsku Illinois udělal tu chybu, že si potřásl rukou s Jásirem Arafatem, což ho stálo znovuzvolení. Později napsal knihu s názvem They Dare to Speak Out, o tom jak je nemožné zastávat svou pozici v zemi, tak spjaté s Izraelem. Možná tu je hrstka lidí, kteří mohou, ale většina lidí skutečně nemůže říct ani slovo proti sionistickému hnutí v této zemi.

PLAYBOY: Chováte zášť k lidem jako Steven Spielberg? Vytvořil Nadaci Šoa k zaznamenání životních příběhů přeživších holokaustu. Co si myslíte o něm?

THOMAS: Není nic špatného na vzpomínání, ale proč si musíme neustále vzpomínat? My jsme žádnou chybu neudělali. Myslím tím, že kdyby se v každém německém městě postavilo muzeum holokaustu, tak bych nic nenamítala. Ale my jsme Židům nic neudělali. Proč tedy musíme platit cenu a utlačovat Palestince? Podívali se Židé někdy do zrcadla? Proč musí mít vždy pravdu? Chápu,p rotože během historie byli pronásledováni. To je pravda, ale neměli by to zneužívat ke své dominanci.

PLAYBOY: Mluvíme-li o Americe, máme na mysli relativně malou komunitu. Židé tvoří sotva 2% obyvatel Spojených států. Celosvětově je to méně než 1%. Tato čísla zrovna nehýří dominancí.

THOMAS: Chápu kam směřujete. Vy sakra dobře víte jakou moc mají. Nejsou to dvě procenta. Je to skutečná moc vlastníci Bílý dům nebo jiná místa ve jméně vlastního politického pronásledování. Samozřejmě že mají moc. Nepopřete to. Jste Žid, že ano?

PLAYBOY: Ano.

THOMAS: To jsem si myslela. Takže sakra dobře víte, že tu moc mají.

PLAYBOY: Proč vám trvalo tak dlouho o tom mluvit otevřeně?

THOMAS: Netrvalo to tak dlouho. Říkala jsem to všem svým přátelům i dalším lidem. Zabývala jsem se tím od mého příchodu do Washingtonu.

PLAYBOY: Držela jste to v tichosti od 40. let?

THOMAS: Určitě jsem o tom tehdy přemýšlela. V OSN se měly vést debaty mezi arabskou komunitou a já věděla co se z toho vyvrbí, protože sama mám arabské předky. Byla jsem částí té komunity. Jak jsem řekla, nikdy jsem neváhala svěřit se se svými postoji všem přátelům. Veděli přesně jaké postoje zastávám. Ale nakonec jsem chtěla mluvit pravdu a myslím, že jsem dostatečně stará, abych s tím šla na veřejnost. No, téměř. Ne zcela.

[…]


Reklamy
komentáře 4 leave one →
 1. Europa erwache! permalink
  14/04/2011 12:38

  V OSN se mělY vést debaty. 😉

 2. 14/04/2011 13:51

  Kdybys místo toho radši aktualizoval svůj blog 😀

 3. europa erwache permalink
  17/04/2011 18:36

  Kdybych měl méně práce a problémů, tak bych psal. Ale aspoň bych mohl přeložit další kapitolu PT… 🙂

 4. dalsi vec permalink
  21/04/2011 15:55

  a neni to jen po nastupu Obami ale bylo to tam vzdy protoze amerika je ruznoroda a neni to zadny stat jen basta lidi kteri chteli zbohatnout a to se smeruje na vsechny bez narodnosti a bez politickeho smisleni

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: