Skip to content

Svobodu pro Demjanjuka! Svobodu pro Képíróa!

13/05/2011

Tak nám odsoudili Demjanjuka. Nemohli jsme čekat ani nic jiného. Opět bylo „spravedlnosti“ učiněno za dost! Hyenismus samozvaných morálních autorit v podobě lovců nacistů si zase smlsl odsouzením jednadevadesátiletého nebohého Johna Demjanjuka. Nejsmutnější stránka tohoto případu plyne ze skutečnosti Demjanjukovy naprosté nevinny, jenž je více než jasná. V osmdesátých letech byl v Izraeli odsouzen k trestu smrti díky výpovědi svědků, kteří se zapřísahali, že právě Demjanjuk je onen netvor, bestie v lidské podobě, jenž vraždila v Polsku za druhé světové války nebohé Židy. Později se našel důkaz potvrzující Demjanjukovu nevinu a svědci obrátili. S jakým důkazem přišel soud v Německu? S průkazem zfalšovaným před pětadvaceti lety KGB. Stalo se to zas. Člověk byl odsouzen bez jakýchkoliv důkazů jen aby uspokojil touhu dnešních zvrácených lidumilů. Je mi zcela jasné, že kdyby mohli tak Demjanjuka pošlou i sedět, či ke špalku, to by se však jejich ovečkám už nepozdávalo.

Za co byl tedy vlastně John Demjanjuk vlastně bez jediného důkazu odsouzen? Za údajné zavraždění 28 000 Židů v údajném vyhlazovacím táboře Sobibor v údajných plynových komorách, které se dodnes nepodařilo najít! Demjanjuk nebyl vlastně ani odsouzen za zavraždění kohokoli, ale pouze za svou přítomnost v táboře! Proč tedy rovnou neodsoudili Thomase Blatta, který také ve snaze zachránit si vlastní kůži „pomáhal“? Zde bohůmžel nešlo o spravedlnost, ale o pocit pošlapání lidské důstojnosti a dání vědět veškeré opozici, že se v lovu na „nejhorší zlo světa“ nezastaví nikde.

O nic lepším se člověku nemůže jevit ani soud se sedmadevadesátiletým Sándorem Képíróem. Myslíte, že se jedná o skutečný soud? Pouhá fraška na spravedlnost pro pobavení davů oceňující každého potrestaného údajného pachatele údajných válečných zločinů. Opět jen podezření a důkaz utek. Pokud by však Képíróem byl skutečně vinen (o čemž se dá úspěšně pochybovat), proč požadují toto nechutné divadlo, parodii na spravedlnost? Chce skutečně ještě někdo opravdovou spravedlnost, nebo jen samolibý pocit zadostiučinění a snaha stále do popředí protlačovat holokaust?

Kdypak se umírající Západ začne zajímat o vlastní zločiny, spáchanými při šíření úžasné demokracie pod patronací hodných Židů, jenž by ani mouše křidýlka neutrhli, natož aby vraždili palestinské děti.

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: