Přejít k obsahu webu

Cesta k dekadenci

25/05/2011

Cesta, kterou se spolu nyní vydáme je zarážející a bohužel se smutným koncem…

Albrecht Durer – 1503

Vermeer’s View of Delft – 1660

Pierre-Auguste Renoir – 1885

Vítěz Turnerovy ceny, tranvestita G. Perry jako Cailre

Perrysonovo „mistrovské dílo“, jenž získalo Turnerovu cenu

Jak k tomu jen došlo? Proč jsme zahodili smysl pro krásu, samotnou schopnost cítit? Nové, zdegenerované a dekadentní umění nenabízí nic, jen svým tvůrcům dává možnost si rychle a bezbolestně vydělat. Žádný cit, žádná krása, žádná láska. Nestačí jim, že rozleptávají naši krev a štvou jeden lidský rod proti druhému a bratra proti bratru, oni ještě musí rozleptávat i naše kultury, naprosto vše co stojí výš. Naše národní vědomí jsme ztratili téměř zcela a pomalu padáme hlouběji do propasti. Národy východní se ještě drží, ale jak dlouho?

K záchraně vlastní krve lze dojít jen přes záchranu ducha, na to nelze zapomínat. Krev neuvědomující si čeho je schopna a co v minulosti dokázala, tedy ani co by dokázat mohla, nebude o sebe sama usilovat a rovnou odmítne a zatratí vše co by z ní vyvstat mohlo. Probudí-li však v sobě nekonečně krásného a tvořivého ducha, v našem případě ducha árijského, může s dnešním stavem bojovat zcela a úplně, nikoli polovičatě a povrchně.

Přestaneme-li se zajímat o kulturu, kterou naši předci vytvořili, vdechli ji život a s láskou předávali dál a dál až k zlenivělé mase, jenž si myslí, že ve světě „práv na to a támhleto“ je vše samozřejmostí a vše staré je přežité, pouze hodné zapomnění a posměchu, přestaneme se zajímat i o svůj národ, své kamarády a druhy. Přestaneme se nevyhnutelně zajímat o naši rodinu, naše starostlivé matky a milující otce, odmítneme vlastní děti a partnery kvůli opojnosti přežívání namísto skutečného žití. Na konci odmítáme sami sebe – svou krev a svého ducha. Stáváme se ničím a pak už je zbytečné plakat nad ukřivděnostmi světa, kterému lidské výmysly nic neříkají.

Naše velká civilizace a kultura se pyšní nádherou doposud nepoznanou a výtvory doposud neznámými. Pokud odmítneme svou krev a svého ducha, jejich dědictví a vůli žít dál, ztratíme vše. Naše krev je doposud ještě čistá a nezkalená. Zato náš duch je otráven ve své samotné podstatě jedy demokracie, materialismu a křesťansko-židovské morálky. Musíme hledět na záchranu ducha, na záchranu vyššího pro vyšší, to je náš cíl a v konečném důsledku i šance naši civilizaci zachránit. Přes velikost a krásu ducha; ducha nezdolného a tvořivého, milujícího a hrdého. Vydali-li bychom se jinou cestou, jen oddálíme příchod nevyhnutelného – smrti vlastní kultury a ducha, své rodiny a sebe samých.

komentářů 7 leave one →
 1. Kultura permalink
  25/05/2011 21:42

  S článkem bych i souhlasil,až na ten pojem „židokřesťanství“.

 2. Myslič permalink
  25/05/2011 22:55

  Nechci do toho vrtat, ale ten obrázek trávy nevypadá, jako dřevoryt mistra Durera….

 3. 25/05/2011 23:07

  Myslím že autor pojmem židokřesťanství myslí dnešní římskokatolickou církev. Mimochodem neznáte nějakou cirkev či organizaci ve stylu Identity Christian Aryan Nations nebo KKK u nás v ČR??

 4. Lothar permalink
  25/05/2011 23:26

  Jo tak pokud myslí dnešní církev,tak to souhlas,já jsem římsko-katolík,takže vím o čem mluvíš,dnešní církev je po své infiltraci zednáři totálně požidovštělá,až na pár katolíků věrných původnímu poslání a tradicím církve.Ale myslím že tohle se týká i těch protestantských církví dnes,ty jsou na tom dle mne možná ještě hůř.Ptáš se na árijské křesťany identity,co vím tak na Slovensku měli kněze.Jinak dotaz na redakci webu,nechcete hodit někdy i něco od Aryan Christian Identity pro křesťansky založené Nacionální Socialisty? 😉

 5. 26/05/2011 10:25

  Myslič: možná nevypadá, ale je 🙂 Obraz se jmenuje „Velký drn“ – http://cs.wikipedia.org/wiki/Albrecht_D%C3%BCrer

  j: Miloš, který občas píše komentáře na bratrství (odkaz vpravo), kdysi psal něco o tom, že zde byly snahy založit v ČR odnož jedné z těchto církví, ale víc o tom nevím.

  Lothar: sám jsem pohan, takže tohle je zrovna něco co se mě příliš nedotýká. Možná v budoucnu v rámci samostudia či pokud by mě od nich skutečně něco zaujalo.

 6. lazian permalink
  27/05/2011 17:26

  Není naše doba spíš otrávená novopohanstvím, které reprezentuje new age?

 7. Barq permalink
  03/10/2017 14:40

  Co je tohle za spojení?!!!
  „Zato náš duch je otráven ve své samotné podstatě jedy … křesťansko-židovské morálky.“

  To plyne z absolutní neznalosti věci. Po vzniku křesťanství je křesťanská morálka v naprostém protikladu k židovské „morálce“. Je to pouze a jedině křesťanská morálka, která udržuje civilizaci, kulturu a právě to umění na výši.
  V křesťanském umění se odráží mravouka křesťanství. A právě křesťanská umělecká díla ze středověku jsou to nejlepší, co naše civilizace má. Naopak ta dekadence, která začala od 20. století, je dílem židovských anti-umělců.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: