Skip to content

Světový den bez tabáku

31/05/2011

Cesta, kterou jsme si zvolili, nás staví přesně do opozice k dnešnímu světu. Cesta upřímné starosti o vlastní národ, o krev ze které vzešel a o duši, ze které byl vykován. Z našich těl a myslí jsme připraveni z vlastních těl ve chvílích nejhorších postavit první val obrany proti vpádu všeho, co by mohlo naši duši i krev nenávratně rozdrtit v prachu a vymazat ji tak nadobro z existence světa, protože kdo jiný než bílý člověk vzpomene dávno padlé a mrtvé národy a jejich hrdiny? Mysl schopná sebeobětování a altruismu je myslí velkou.

Není proto divu, že všechny pronárodní síly řekly jasné ne všemu, co by je mohlo zkazit, zdeptat a srazit na úroveň nikdy neuspokojených přežívačů hledající smysl života v opojných chvílích falešného štěstí: ve stříkačkách a jiných svinstvech.Do žumpy, která je jakýmsi vzorem pro život dnešní mládeže, které nejde o nic, než jen přetrpět úporný den a ztřískat do němoty.

Je však smutné, že právě ti, co sebe sami pasovali na strážce ducha Západu, nevidí dál než na zahrádku svých oblíbených hospod. Odmítáním drog a tedy i marihuany s cigaretou v ruce je jen pokrytectví a následné výmluvy alibismem. Tabák je stejné svinstvo jako jiné drogy, protože je taktéž drogou! Neničí jen vaše vlastní těla, ale pomalu užírá i všechny kolem vás. Nemocná a zevnitř rozežraná těla nemůžou dláždit Zlatou stezku. Naše osobnosti se tak utápí v kouři, ničící nám zdraví, žeroucí čas a beroucí peníze, dávané s třesoucími se rukama nadnárodnímu kapitalismu, neváhající zničit naprosto vše, z čeho neplyne zisk; naše duše, naše životy.

Dnešek je již od roku 1988(!!!) Světovým dnem bez tabáku. Přestože podobné světové dny nemám v lásce, dnes bych udělal výjimku. Slavit však jeden den bez tabáku je jaksi zcela zbytečné. Naprosto se to míjí účinkem jako Hodina Země, či snad někdy hypoteticky existující Den národa. Nebylo by lepší se od okov spalujícího kouře osvobodit celoročně? Obohatit tak své zdraví, Přeměnit čas potřebný ke kouření v práci pro národ, stejně jako přestat cpát peníze do chřtánu světového kapitalismu a využít je pro něco lepšího, třeba pro zabezpečení rodiny?

Volba je jen na Vás. Můžete volit mezi zdravím vaším a vašeho národa, nebo mezi drogovým otroctvím neprospívající nikomu a ničemu.

Reklamy
komentářů 7 leave one →
 1. Lothar permalink
  01/06/2011 04:27

  Krásný článek,naprostý souhlas.Dnes je tomu přesně 7 měsíců,co jsem típl cigaretu,je to sice boj,ale stojí to za to.Tabáková závislost je srovnatelná se závislostí na pervitinu,a astmatici či nemocní rakovinou plic,kardiaci,kteří navzdory tak těžké diagnóze a prognóze nedokáží přestat,jsou toho živoucím důkazem.Nejsme přece negři,abychom podléhali laciným pudům a choutkám,my máme vůli árijce,proto zanechme všech podob drogové závislosti a tužme svá těla sportem,láskou ke své krvi,Bohu a národu! Neb ve zdravé a silné,mravně obrozené mládeži spočívá naše budoucnost.

 2. Myslič permalink
  01/06/2011 14:41

  Já jsem nikdy hulit nezačal. Vždycky jsem řešil dilema, jestli obětovat prachy za knihy nebo za pivo. většinou vyhrají knihy. Kdybych do toho ještě hulil, tak si nekoupím ani televizní program.
  Jo a nebaví mě smrdět. Kuřáci,vás jo?

 3. 01/06/2011 14:48

  Fujky kouření. Nejhorší je když kouří žena ,páč když se sní líbáš tak je to jak kdyby jsi líbal popelník .SMRT tabáku.

 4. Lothar permalink
  01/06/2011 15:52

  Dneska kouří skoro všechny mladé holky,je to taková jakási móda asi.Nejhorší je,když kouří žena v těhotenství. Myslič: Já zase řeším trojdilema,sport,knihy,hadry,na pivko už skoro ani nechodím.Ale zase v létě,ty zahrádky a horko,to asi zas ta žízeň přijde. 🙂

 5. Hermann permalink
  01/06/2011 16:29

  Myslič : Po chlastu člověk taky zrovna nevoní :-!

 6. Myslič permalink
  01/06/2011 20:32

  Hermann—To někdy nevoní. Viz svobodník Halík v Černých baronech. Ten se akorát po chlastu pochcal, posral a poblil. ÷)

 7. 04/06/2011 12:01

  Myslič: Bez problémů, mně tabák voní. A co se práce-jakékoliv-týče (vztahuji ke článku), zvládám bez problémů s cigaretou na pysku.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: