Skip to content

Tak už je nás sedm miliard…

09/09/2011

Někdy tento měsíc má počet obyvatel naší planety vyšplhat k sedmi miliardám. Jen přes sedmdesáti lety nás byli jen 2 miliardy a za čtyřicet let nás má být téměř deset miliard, ale počítám i víc. Rychlý růst počtu obyvatel přišel s industrializací, kdy bílý člověk rozvíjel lékařskou vědu a tak zatímco před několika sty lety z šesti dětí přežili jen dvě, naši prarodiče mohli klidně oněch šest sourozenců mít. Nyní však bílá rasa zpohodlněla a její plody sklízejí i další rasy, které však naše výdobytky používají k rozmnožování takovou rychlostí, že během pár let zaplavily Zemi a jen několik z nich si skutečně své počínání uvědomuje.

Už několik týdnů můžeme slyšet o hladomoru v Somálsku, kde má prý umírat i tisíce lidí denně, takže už jsme zřejmě na pěkně vysokém čísle. Nicméně všichni pseudohumanisté řvou ať nebožákům pomůžeme vším možným a já jim tedy pomůžu a nic nepošlu. Lepší pomoc skutečně neexistuje. Když jim do chřtánů nacpeme jídlo a prodloužíme jim tím život natolik, aby opět zplodili desítky dětí, které z části utečou k nám a z části opět zvětší svůj počet, k čemu to bude? Jen další hlad, boje a utrpení. Skutečně nejlepší cestou je nemíchat se do těchto afrických věcí, nejedná-li se přímo o naše zájmy (např. ochrana soukmenovců v JARu a Rhodesii). Podle mě tohle je pravý humanismus, protože živením někoho, kdo není schopný živit se sám ponecháváme na světě zbytečné geny, které se budou šířit dál. Takhle sice umře tisíce lidí, ale ti co zbudou budou o to silnější a usměje-li se na ně štěstí, tak i snad rozumnější, a kteří místo jídla budou požadovat učitele, i když to je samo o sobě nepravděpodobné, a i kdyby, bude to nepatrný prvek v mase lidí, vytržené ze své doby.

Miliony živořících bytostí, ubíjejících Matku Zemi víc a víc, ničící vše co jim přijde pod ruku, žijícími jen pro okamžik, jsou ve svém ohromném množství zkázou pro Zemi. Naše neustálé dotování a pseudohumanismus k těmto lidem spolu s žitím jen pro peníze nás k této smrti odsuzují rovněž. K čemu nám jsou miliardy lidí, neschopných se o sebe postarat a žijící jen proto, aby zplodily potomky; k čemu nám je víra v peníze, která se na tomto utrpení rovněž podílí. Naší jedinou nadějí je zastavit tok zdrojů k těm, kdo je nevyužijí a jen promrhají. A ještě nutnější je zastavit ty, kdo nás nutí nechávat tyto toky otevřené ve jménu bílé viny. My přece nemůžeme za jejich nikoli neschopnost, ale přirozenost. Ve jménu „vyššího lidství“ vedeme boj proti Přírodě, která se ze všech sil snaží udržet mor „rozvíjejícího se humanistického tolerantního lidstva“ na uzdě, ale ve svém odcizení, kdy jsme na svatá místa bohů povýšili majetek a peníze, individualismus a toleranci, proti ní vedeme válku na život a na smrt, přičemž si neuvědomujeme, že smrt Matky Země je rovněž naší smrtí. Kdo pak vzpomeneme v záři hvězd hlupáky, jenž dělali vše co mohli, aby se sprovodili z tváře svého světa? Jestli nás skutečně někdo z hloubek kosmu pozoruje, pak nás jistojistě litovat nebude a proč by taky měl? Příroda má mnoho zbraní, ale budou stačit na Síly rozpadu a vládu peněz?

Pokud se nyní vzdáme kultu peněz a opět se navrátíme k tradici a Náboženství života, kdy nebudeme slepě lpět na každém životě, který je vskutku posvátný, ale ne v každém případě oprávněný. Národ tvořený ze slabochů zahynul, stejně jako by byl tvořen individualisty hrabající si pouze na sebe. V zájmu Přírody, lidstva a našich národů není důležitějšího nic jiného, než zkrotit největší nemoc, jenž se v minulém století probudila v ruku v ruce s obrozením té malé elity lidského rodu, schopné naší sebevraždě zabránit. Demokracie samozřejmě nechce ani slyšet o jakýchkoli zásluhách na život, práva má přece dostat každý. Každý, kdo v sobě probudí odkaz minulosti, uvědomění, ten žár v nás, který nás propojuje a neodlučitelně svazuje s naším rodem, božstvy i zemí, ví, že život je hra o přežití a vysmívá se dnešním od narození zaručeným právům demokracie, která nemusíme stvrdit ani vůči nim nejsme vázáni povinností, ale která od bezobsažné nádoby „vlády lidu“ dostaneme. Samozřejmě, pak tu máme druhou barikádu, pseudohumanisty a demokraty, kteří v těchto chvílích spustí brek a nářek nad nespravedlností světa, klasickou ublíženost. Čekat na pomoc dovede každý, ale ten kdo chce skutečně přežít pro to i něco dělá.

Tempem, kterým světová populace roste se brzy dostaneme na hranu, ze které spadneme buď všichni, nebo větší část z nás. Jen naše konání v přítomnosti rozhodne, kdo z této hrany spadne a jestli vůbec k ní dojdeme. Zatím se však zdá pomalá smrt v agónii naší rasy jistou a s ní se Země buď vrátí do období jednoduchosti, nebo zemře. V každém případě se budou budoucí generace smát nad našimi hroby, nesoucí jednoduchou pravdu: „Zde leží bílá rasa, mrtvá díky své slabosti, tolerantnosti a humanismu.“

Reklamy
komentáře 3 leave one →
 1. Ahaman permalink
  10/09/2011 21:16

  Pěkně napsáno.

  „Příroda má mnoho zbraní, ale budou stačit na Síly rozpadu a vládu peněz?“
  Budou, vzácný pane, budou. To si buďte jist.

 2. NSák permalink
  11/09/2011 09:45

  Příroda ze svými zákony si poradí vždy.Jen ekosystém který byl zničen člověkem už nemusí nikdy obnovit a nahradí ho jiný.Poradí si i s námi pokud nezačneme společnost organizovat podle nejtvořivější síly světa přírodních zákonů.
  Zde si příroda poradila v okolí Černobilu http://filmy.kinotip.cz/cernobyl-zivot-v-mrtve-zone-2007/

 3. Europa erwache! permalink
  14/09/2011 15:10

  Dokonale jsi to vystihl, soukmenovče Midlirde 🙂

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: