Skip to content

Muhammad Ali proti multikultuře a míchání ras

17/09/2011

Podle mnohých, a i samotných černochů, je Muhammad Ali jeden z největších černochů všech dob, co nám on sám může říct o multikultuře a míchání ras? (Nezapomeňte cc zapnout titulky)

Reklamy
komentářů 77 leave one →
 1. 17/09/2011 23:53

  že by černej rasista ???
  svoboda slova

 2. Fyrfos permalink
  18/09/2011 08:42

  Musím uznat, že mě tento slavný negr svými výroky dost překvapil a potěšil. Kéž by všichni negři i běloši mysleli jako on. Ten jeho oponent v debatě byl naprosto zoufalej multi-kulti vymaštěnec a nebo Žid.

  Díky za video…

 3. Fionnbharr permalink
  18/09/2011 09:34

  Teda, něco takového jsem ještě neslyšel – krásně se to poslouchá z úst černocha obzvláště inteligentního a populárního černocha. Kéž by jich bylo více. Alimu tleskám a za video díky.

 4. 18/09/2011 10:19

  Velmi správne, aj ked je to už velmi staré, dnesa by ho za to asi najskor popravili…

 5. 18/09/2011 11:00

  Super překlad.

 6. 18/09/2011 15:18

  To je dokonalý.

 7. Odin88 permalink
  19/09/2011 16:59

  toto video treba oplieskat o hlavu vsetkym Slovenskym a Ceskym multi-kulty negromilom, aby videli aky maju na nich pohlad ich chudatka. Ci aj Muhammad Ali je podla nich nacista ako vsetkych z takymito nazormi zvyknu oskatulkovat ? Ali to velmi pekne povedal, kazdy inteligentny clovek musi zachovat svoju rasu

 8. Fionnbharr permalink
  19/09/2011 19:25

  To: Odin88
  On ten problém nespočívá negromilech, českých, slovenských, či třeba dagestánských, ale v tom, že tu jistá mocná skupina svým charakteristickým způsobem prosazuje míšení ras (sami však úzkostlivě dodržují rasovou hygienu). Je to velice účinný způsob, tak zcela zlomit ducha bílé rasy a tím odstranit poslední překážku na cestě ke světovládě. Různí ti –milové jsou pouze produktem jejich propagangy. Snad nemusím psát, odkud vítr vane, že?

 9. Bob permalink
  20/09/2011 00:41

  Co takhle nechat na každém s kým se chce „míchat“? Jsem proti propagaci multikulti atd. je v pořádku bránit národní zájmy, ale přijde mi mimo říkat prohlášení tohoto typu. „každý inteligentní černoch/běloch nechce míchání s černochy/bělochy“ to je nesmysl a logický klam implikující, že ten kdo se chce míchat s někým jiným než s příslušníkem vlasní „rasy“ “ tak neni inteligentní, to je hloupost a klam. Nemám nic proti tomu být hrdý, nechtít se mísit, ale cpát takovým způsobem tenhle názor jiným je stejná ujetost jako to co se dnes na člověka chrlí z televize, tedy pravý opak, je to jak z bláta do louže. Prostě nechat na každém ať se míchá s kým chce, je v tom problém? Je opravdu nutné někoho označovat z hlupáka jen proto, že je mu dobře s někým kdo je rasově či kulturně odlišný? Tím se klesá na úroveň multikulti bláznů a propagátorů co největšího míchání ras a kultur, tedy nic moc pěkná vizitka. Každý ať si za partnera vybere koho chce a druhýmu je po tom prd, jediné co mně na tom vadí je mediální propagace jednoho či druhého extrému. Ještě snad zmíním to co kritizuju i v případě homosexuálů, tzn. používání chování zvířat jako argumentu pro obhajobu lidského chování, jelikož měřím stejným metrem, tak mi to přijde na hlavu jak ze strany homosexuálů, kteří tím obhajují „normálnost“ své orientace, tak i ze strany Aliho, který tím obahuje zase svůj názor. Když už, tak je potřeba vypotit nějaký lepší argument, já s ním v principu souhlasím a i bez názoru druhých nějak podvědomě cítím, že míchání ras atd. neni zrovna fajn a má to své problémy, ale posuzovat lidské jednání podle jednání zvířat, to je opravdu mimo.

 10. Fionnbharr permalink
  20/09/2011 16:30

  To: Bob
  Ovšem, člověku by měla být vždy ponechána svoboda rozhodovat, jak si svůj život zařídí. Ale má to svoje meze – nesmí přitom omezovat, nebo ohrožovat základní práva ostatních. Mezirasové křížení poškozuje genofond všech zúčastněných ras, tedy v tomto případě rasy bílé a černochů. Nevratně poškozuje další generace a to je závažnější dopad na společnost, než omezení svobody jednotlivce pořídit si malého křížence.
  Totéž platí, jak zmiňujete, o homosexuálech. Na první pohled by všem mělo být jedno, pokud dospělá a svéprávná osoba „souloží” s jinou dospělou a svéprávnou osobou stejného pohlaví. Jenže – neskutečně vysoká promiskuita homosexuálů a jejich ne zrovna hygienické sexuální praktiky vedou k šíření nebezpečných nakažlivých chorob – AIDS, syfilis, žloutenka a další. Únik těchto nákaz mimo homo komunitu je pak možný například přes krevní transfúze či bisexuální jedince žijící v normálním manželství, myslím, že jsou i jiné způsoby, zvláště u té žloutenky, ta je nakažlivá i podáním ruky. Nemluvě o dalších následních propagace homosexuality, jako snižování významu tradiční rodiny a vůbec narušení společenského postavení rodičovství. Takže jistá míra omezení některých „svobod” zde musí být, pokud je to nezbytné.

 11. Bob permalink
  20/09/2011 18:25

  „Takže jistá míra omezení některých „svobod” zde musí být, pokud je to nezbytné.“

  S tímhle kategoricky nesouhlasím a upřímně mě šokuje, že něco takového říkáte. Výjimky v případě svobody jsou zcela nepřípustné. Stejně jako mi vadí výjimky v případě svobody slova, je pro mě neakceptovatelné jakékoliv jiné omezení a to i vpřípadě kdy třeba také nesouhlasím s takovým mícháním ras. Zásadní otázka, kdo bude rozhodovat o tom co už si žádá omezení svobody, kdo určí pravidla?

  Menší doplnková otázka, trpíte nějakým neduhem, který by mohl zatížit vaše potomky? Máte v rodině cukrovku,rakovinu, potíže se srdcem, plešatost, kožní nemoci, alergie, špatný zrak, obezitu, duševní poruchy, špatné zuby, cokoliv co by mohlo zaneřádit genovou výbavu vašich potomků? Pokud ano a stojíte si za tím co říkáte, měla by být omezena vaše svoboda si pořídit dítě nebo se pletu? Pokud vám jde o genofond, tak míšení ras je daleko menší problém než právě rozmnožování lidí s neduhy, které jsem vyjmenoval a s dalším milionem, který jsem nezmínil, to by vám mělo vadit více než míšení ras, jelikož smíšené páry jsou spíše opravdovou výjimkou. Pokud něčím takovým trpíte, jste rozhodnut se nerozmnožit abyste nepoškozoval genofond lidské společnosti?

  Každopádně v případě vašeho problému, kdy spatřujete problém v míšení ras kvůli znehodnocení genofondu, tak vás uklidním, příroda si s tim poradí sama a silnější přežijí, jedinci, kteří budou produktem takového míšení na to dříve či později dojedou pokud je to takový problém a ti co se mísit nebudou by měli přežít jako silnější, problém vyřešen. V případě rizik, která přinášejí homosexuálové, stejná rizika nesou i heterosexuálové, kapavka, syfilis a další nic moc nemoci, nelze si tedy nic vyčítat a měla by být omezena svoboda i heterosexuálnů, je to tak? Já v tom problém pro heterosexuály nevidím, ten kdo se chová zodpovědně a neni hloupý, tak se rizika nemusí snad vůbec bát, protože nákazy spojené s transfúzí a podobnými cestami, za které si člověk nemůže, jsou skutečnou výjimkou, ve finále to tedy vidím tak, že v drtivé většině případu na to dojedou jedinci nezodpovědní či možná hloupí a svou hloupostí se sami odstraní ze společnosti, nemusíte se tedy bát. Na tom, že je homosexualita propagována a předhazovaná jako něco normálního co je v pořádku a přirozené zatímco tradiční model se takové propagaci netěší, s tím souhlasím, ale dělat výjimky ze svobody? Zcela nepřípustné!

 12. Lukáš permalink
  20/09/2011 21:03

  Bob: aspoň jsi liberál, znám takové, co ve jménu liberalismu zakazují a moralizují. Vždy dokáží obhájit, proč by se to mělo zakazovat. To aspoň ty nejsi pokrytec.
  Co se týká míšení ras, tak naše (bílá indoevropská) rasová skupina je v ohrožení a neryskoval bych ani kapku krve zbytečně. Čistě teoreticky, kdyby měl průměrný bílý pár 4 a více dětí, pak by nebyl problém ani ten černej, co se sem přisere. Po čase by se krev naředila. Takhle jako mávnutím kouzelného proutku mizí běloši ze světa jednak nízkou porodností a k tomu je jim ještě médii podstrkováno, že míšenci jsou jedinci kvalitnější (články židovského novináře JXD a jiných). Stačí se podívat, kdy docházelo k pádu velkých (bílých) civilizací, kupodivu jsou spojeny právě s imigrací jiných ras. Kdybych přistoupil na to, že jsou genetické rozdíly zanedbatelné (a tomu nevěřím), je zde dále problém jiné mentality, nízské loajality vůči hostitelským zemím, mnohdy malá úcta k původnímu obyvatelstvu (to taktéž přispělo k pádu velkých říší). Ta úcta k našim předkům a k zemi se s vyšší mírou míšení stále snižuje, jelikož kdo je míšenec je napůl cizinec, a jen napůl našinec. Často jsem se setkal s míšenci (bílými), kteří hold postrádali úctu k naší zami, našemu národu. Jeden ač jen z jedné čtvrtiny Arab, tak tíhnul k této kultuře. Poloviční Makedonec hledal svou identitu právě v Makedonii. Problémem je i to, že dnešní „panelákoví“ Češi nemají žádnou klturu a identitu, pak míšení vede ještě k větší likvidaci vlastenectví a národovectví.

 13. Bob permalink
  20/09/2011 22:14

  Škatulky nemám rád, nemyslíš to jistě zle, ale zkrátka škatulky nemusim, neřekl bych tedy liberál, prostě mi to přijde normální a nepoužíval bych k tomu extra pojem, dělat výjimky ve svobodách je nesmyslšílenství a cestou do pekel
  Na propagaci takového míšení apod. na tom se shodneme, že je to špatně, ale omezovat kvůli tomu něčí svobodu v případě, že se dotyčný jedinec mísit chce, to je špatně, nikomu do toho prostě nic není.

  Mé otázky tedy trvají a může je někdo libovolně zodpovědět.

  1-Kdo rozhodne kdy se bude někomu nebo v nějakém případě omezovat svoboda a kdo nastaví ta pravidla?

  2-Pokud nějaký bojovník za čistou rasu sám trpí něčím, co může poškodit genofond lidí, omezí si sám svobodu a rozhodne se nerozmnožit se? Zde si troufám říci, že bude pokrytců hromada, protože snad každý lidský jedinec je geneticky nějak zatížen.

  A že se sem černej přisere? Oni se sem neserou, jestli chcete hledat viníky, hledejte je v politice států, v EU, ti stojí za imigrační politkou, ti to mají pod palcem, ti nastavují pravidla, dávat vinu „černým“ kteří jen využili legálních možností jak se sem dostat, to je dost mimo, to neni řešení příčiny, ale následku a to je jak jistě uznáte způsob, který problém nevyřeší, je to pláč na špatném hrobě. Národní hrdost a vztah k vlasti se buduje jinak, ne zakazováním styku s jinou rasou nebo upouštěním páry na jejich adresu.

 14. Fionnbharr permalink
  20/09/2011 22:32

  Asi jsem tu část napsal nepříliš srozumitelně, tedy ještě jednou, snad lépe: pokud nějaké konání jednoho člověka omezuje nebo ohrožuje základní lidská práva ostatních, pak považuji za legální zákonem takové jednání upravit, omezit, nebo třeba i zakázat. Svoboda obchodovat se také nevztahuje na pouliční prodej pervitinu. Svoboda zvolit si svého sexuálního partnera nelegalizuje aplikovanou pedofilii. Vlastnictví a nošení palných zbraní je možné, ale tvrdě omezeno zákonem. Stejně tak používání motorových vozidel. Je dokonce zakázáno vlastnit i některé látky běžně se vyskytující v přírodě (některé jedovaté a radioaktivní prvky). Tak proč by proboha nemohlo být zákonem upraveno i nepřirozené ovlivňování genofondu budoucích generací?
  Co se týče zodpovědnosti vůči genofondu, pak… Asi Vás to překvapí. ale můj názor je takový, že lidé, kteří jsou nositeli závažných dědičných onemocnění (například Downův syndrom, nebo Huntingtonova choroba) by neměli mít děti. Nemyslím, že by mělo být použito nějaké násilí, ale spíše kvalifikované informování lékařem a povinnost hradit léčbu, pokud se rozhodnou přesto přivést na svět dítě o němž je předem známo, že bude těžce postižené, nebo nebude, ale jeho děti ano.

 15. Lukáš permalink
  20/09/2011 22:34

  Co se týká příčiny a důsledku, na tom se shodnem, to to není v rozporu s tím, co jsem psal…

 16. Fionnbharr permalink
  21/09/2011 08:17

  Ještě dodatek pro Boba: Ten černý pán (Muhammas Ali) zde nediskutuje jako lékař mluvící o genetice a rasách, ale jako představitel svého názoru na míchání ras. Tedy tolerujme mu tu řečnickou nadsázku „ … každý inteligentní člověk…” a tak podobně. Debata v televizním studiu či dokonce projev k davu na ulici se vede v emotivním duchu, takže nechytejte jej za slovíčko.

 17. Bob permalink
  21/09/2011 09:15

  Fionnbharr – jak omezuje nebo ohrožuje něčí pořízení dítěte s členem jiné rasy vaše základní práva a svobody, že jste pro jejich omezení nebo zakázání? Jak?

  Ve vašich příkladech používáte klamnou analogii, prodej pervitinu neni ani tak o omezení svobody, jedná se ve své podstatě o trestný čin distribuce drog a ne o příklad omezení svobody v pravém lsova smyslu, je to jako použít příkladu kdy stát lidem zakazuje vraždit lidí nebo krást a vydávat to za omezení svobody. To samé vlastnictví zbraní atd. používáte zcestných příkladů jako klamné analogie ke svobodnému výběru partnera. Jako příklad pro obhajobu rasových zákonů při výběru partnera pro početí potomků používáte i zákonem upravené podmínky pro vlastnictví například uranu a ještě používáte slova „dokonce“? To už se dá jen ztěží komentovat, jestli srovnáváte pořízení dětí z rozdílných ras s prodejem pervitinu, nošením zbraní, vlastnictvím uranu atd., tak zde neni něco v pořádku, mám vás chápat tak, že tyto omezení považujete za zásah do do základních sovobod, které vám vadí? Osobně souhlasím jen s příměrem k vlastnictví oprávnění k řízení, je pravda, že pro řidičák musí člověk splnit hodně podmínek, dítě ale může mít bez problémů každý a kolik chce, na to já osobně poukazuju už dlouho když na to dojde diskuse, i pro blbou průkazku do knihovny musíte splnit nějakou tu podmínku, ale pro dítě ne. Problém je, že nelze zákonem do praxe uvést žádná omezení pro početí dětí, musel byste každému člověku přidělit úředníka, který by lidi kontroloval zda neoprávněně nezadělávají na dítě. Proč by nemohlo být takového zákonu použito se ptáte? Zaprvé, je to jen další omezení, kterých už je tak hromada, zadruhé by byla omezena práva a svobody prakticky všech lidí na Zemi, protože snad každý s sebou nese nějaké genetické zatížení, které je často závažnější a reálnější než ta plynoucí z míšení ras, to co chcete je neproveditelné v praxi, problém genofondu to nevyřeší, rasově smíšené páry jsou v počtu minimální a opravdovou výjimkou narozdíl od výskytu již výše zmíněných zatížení. Pro své názory byste si měl taky opatřit nějaký svůj návrh jak byste si takové omezení v pořizování dětí představoval, předpokládám, že vám nejde jen o rasy, ale třeba i pořízení dětí ze stran fetáků, homelesáků, cikánů, sociálně slabých atd., je to tak? Zkuste tedy navrhnout jak by podle vás v praxi mělo fungovat účinné omezení jak si ho představujete, ke každému úředník jako 24h kontrola? Nebo jak?

  Já se ptám znovu, kdo o tom bude rozhodovat a kdo nastaví pravidla? Vám se nebude líbit něčí černá partnerka, mně se nebude líbit, že vaše partnerka je moc tlustá nebo má křivý nohy či že vy sám jste třeba plešatý nebo malý, jak teda nastavit universální podmínky, kdo to udělá? (Neberte to osobně prosím, příklad tlusté nebo jinak zatížené partnerky nebo vás je jen čistě hypotetický!!)

  Mě to nepřekvapí, mám podobný názor na tyto choroby jako vy, problém je, že pořizování potomků ze strany takto nemocných s těmito problémy co jste vyjmenoval se pokud vím neděje, opět je to vyloženě absolutní raritou a přiznám se, že jsem se s tím ještě nestkal. Já se vás ale ptal na případy se zcela jinými potížemi než jste zmínil, na to mi prosím odpovězte a také na to, zda vy sám nebo vaše rodina něčím takovým trpíte a pokud ano, zda si sám omezíte svobodu a dítě si nepořídíte.

  „Nemyslím, že by mělo být použito nějaké násilí, ale spíše kvalifikované informování lékařem a povinnost hradit léčbu,“

  Ok, pokud si to představujete takto, tak vás zklamu, kvalifikované informování se už dávno děje, netřeba zavádět znovu, a požadavek na hrazení léčby je zcela neúčinný, lidé s downovým syndromem a dalšími vzácnými závažnými poruchami nemají zrovna moc peněz nebo si dokonce ani neuvědomují která bije, stejně tak další problémové skupiny a obyčejní obyvatelé jako takoví, tedy výsledekem bude, že dříve či později jim peníze dojdou a kromě dítěte, které zůstane na krku státu, zde budete svým opatřením budovat stále početnější komunitu sociálně slabých, bezdomovců atd. Takže zkuste jiný návrh takového řešení, které bude fungovat.

  Lukáš – Dobře, ale pak jsou cesty k nápravě jinde než v represích a v omezeních při výběru partnera.

 18. Bob permalink
  21/09/2011 09:21

  Fionnbharr – Nechytám za slovíčko, Ali jasně vyjádřil názor „že žádný inteligentní…“ na což jsem upozornil, že jde o jasný logický klam, použil i chování zvířat jako vysvětlení chování lidského, opět jsem jen upozornil, že je to zcela zcestné jako když to říkají homosexuálové.

  Neni to chytání za slova, chápu tu nadsazenost, ale tohle není o nadsazenosti, když už něco nadsazuji, má to mít hlavu a patu, nějaký základ, který se dá nadsadit a samotné nadsazení nebude problémem, z jeho strany je ale chybný i ten nenadsazený základ.

 19. Lukáš permalink
  21/09/2011 18:43

  Jsem zastáncem rasové segregace, neshodneme se, ale pak není o čem se hádat. Jsem pro repatriaci slušnějších Neevropanů do zemí, odkud přišli (včetně potomků), především těch se vzděláním, ti v rozvojích zemích chybí. U těch problémových jsem pro sterilizaci a umístění do pracovních táborů (mám na mysli především rabování, znásilnění, vraždy, loupeže, prodej drog, kuplířství atd.)
  Jinak jsem pro, aby se zamezilo početní dětí u feťáků (děti se rodí závislé na drogách a mnohdy s poškozením), navíc – nemá je kdo „normální“ vychovávat. U Cikánů…tam je to asi jasné…humanisti si to nechtějí připustit, že žádné řešení cikánské otázky v demokracii NENÍ. Řešení přesunem Cikánů z obce A do obce B nic neřeší, rozdání dávek řeší částečně kriminalitu, ale je to příliš velká daň, kterou nejsem ochoten podstupovat (ty peníze by mohli být použity na rozvoj našich lidí, vzdělávání, podporu rodin,..) Sterilizace a segregace by mnohé vyřešili v horizontu jednoho lidského života. Přirozeně jsem pro, aby jim bylo umožněno pracovat v důstojných podmínkách, pokud by chtěli!
  Nehumání? Jaké je tvé řešení?

  A co se týká eugeniky – myslím, že to není to téma na internetovou diskusi. Myslím, že by o tom měli rozhodovat odborníci. Každý má v sobě nějaké genetické dispozice k něčemu – v jednom článku v časopisu Vesmír jsem četl, že každý je nositelem alepoň 5 recesivních nemocí (ty se obvykle projeví u příbuzenských míšení). Pak je věcí medicíny a statistiky, co už je a co není vhodné, aby se šířilo. Je otázkou, jestli je vůbec nutno dělat eugenické kroky ke zkvalitnění populace (ať to není vytrženo z kontextu, já neříkám ano či ne, ale jen to, že by o tom měli rozhodovat odborníci). Stačil by přirozený výběr (pro nějž je nutno nastavit podmínky) a zvýšení porodnosti, která je nutná.

 20. Lukáš permalink
  21/09/2011 18:45

  Tady příspěvek k té vaší NADSAZENOSTI:

  http://www.novinky.cz/koktejl/244886-zrzavy-lachtan-zustal-kvuli-svemu-kurioznimu-vzhledu-opusteny.html?ref=boxE

  Přiznám se, že mi je trochu líto ;-(, mizerní rasisti!

 21. Bob permalink
  21/09/2011 20:40

  Lukáš – neshodneme, pravda, nejsem zastánce vyloučení někoho jen kvůli odlišné rase, to je nesmysl dle mého, příště si třeba někdo usmyslý věkovou segreagaci atd. to neni logický klam, ale fakt, důchodci taky nejsou zrovna populární. Ztížit podmínky imigrantům v rámci možností, to by mohlo být jedním z řešení. U problémových členů jiné rasy jsi pro sterilizaci, u problémových členů tvojí rasy pro sterilizaci nejsi nebo také ano? Představuješ si to zajímavě, to by se bez násilí rozhodně neobešlo, když si takový systém ve státu představim, dělá se mi šoufl. Jestli je libo vytvořit stát strachu, tak tohle je na dobré cestě, otázkou je zda v tom státě někdo zůstane.

  Zamezit početí dětí u feťáků i u cikánů, máš nějaký nápad jak jim to zamezit? Opět sterilizace? Napadlo tě třeba taky to, že feťákem nemusí být někdo celý život, takže někoho sterilizuješ ale on se pak z toho dostane a bude v pořádku, jenže smůla, je sterilizovanej, na to si myslel? To samé cikáni, já je nemusim, ale preventivně je sterilizovat? Co slušní cikáni, ty taky? A co když se ze slušného stane neslušný, pak bude sterilizován? Co když se z neslušného už sterilizovaného stane slušný, co pak když ho sterilizovali? Co soudnictví a to naše obzvlášť viz justiční omyly a zkorumpované procesy? Sterilizuješ odsouzenýho lumpa, ale vyklube se z něj nevinný, v USA běžná věc. A slyšel si někdy o druhé šanci, kterou si dle mého může i člověk co selhal a „splatil dluh společnosti“ zasloužit? Myslím, že jsi svůj nápad nedomyslel do důsledků.

  Jaké je mé řešení? Nepřemýšlel jsem o tom do hloubky abych přišel s něčím opravdu účinným, vesměs jen opatření, která seberou např, cikánům a jiným asociálům motivaci k dělání dětí, ale zamezit tomu úplně nejde. Napadlo mě také stanovení základních podmínek pro pořízení dětí, nebýt na drogách, mít určitý příjem atd. prostě základní věci a zároveň nic co by působilo na lidi fašounským dojmem, ale problém je, že v praxi je to neuskutečnitelné, nelze prostě kontrolovat lidi zda někde pod rouškou tmy tajně nezadělávaj na dítě. Co vím ale bezpečně, že ani ty, ani nikdo jiný nemá právo někoho sterilizovat, protože o tom někdo rozhodl. Pořád jsem se ještě nedozvěděl kdo by o tom rozhodoval, kdo by měl to právo, kdo by nastavoval podmínky.

  Eugeniku jsem jen zmínil na okraj, protože tak to na mě působilo to povídání o tom jaký to nese riziko pro genofond, faktem ale je, že právě ty nebo tvůj kolega jste právě tak rizikem, možná dokonce větším a reálnějším než ten zlomek smíšených párů, nemůžu to samozřejmě tvrdit s určitostí, protože mi nikdo na ty dvě otázky zatím neodpověděl, ale perfektní lidé jistě nejste, nikdo není, těch 30-40% tlustejch lidí by o tom mohlo vyprávět, kolikpak je rasově smíšených párů? A že by o tom měli rozhodovat odborníci? Odborníci jsou jen lidé se všemi problémy neodborníků, odborníci na nás denně z televizních sračkometů metou spoustu sraček a lidi to žerou a ty by si chtěl takové zásadní věci ,které změní člověku nevratně život, nechat na odbornících a mít to za vyřešené? Lidé často používají slovo „odborník“, problém vyřeší odborníci, rozhodnou o tom odborníci a mají vystaráno ale faktem je, abych parafrázoval Libíčka ve Světácích „takovej odborník může bejt taky pěkná svině“

  Co se týče toho mláděte, vypadá jinak, vykazuje poruchu, vybodli se na něj, taková je příroda, nedá se nic dělat.

 22. Lukáš permalink
  21/09/2011 22:23

  Přirovnávat rasovou segregaci k věkové je uhozené. Rasová je přirozená, kdyby zde nabyly umělé zásahy (propaganda, snaha o multikulty obohacení), tak by každý žil mezi svými. Mnozí se cítí lépe mezi svými, přiznal to i jeden černoch, který se sem přistěhoval, říkal, že se pravidelně setkává s jinými Afričany. Běloši, zejména v černé Africe, drží při sobě, jelikož ví, že jedině tam je bezpečno. V amerických věznicích vzniká přirozeně segregace. Mnohým jsou bližší jejich blízcí příbuzní, než známí a kamarádi, jsou jim bližší příslušníci jejich národa, a až potom ostatní. Prostě vrána k vráně sedá. Píšeš, že bez násilí by to nešlo – na to můžu jen dodat, že vše je věcí propagandy. Stát strachu, to zní stejně jako spojení ŘÍŠE ZLA :-), sakra, to jsou pojmy. Myslíš stát strachu, kde se člověk bojí vyjádřit názor na menšiny či politický postoj, aby neměl problémy ve škole, v práci, aby nebyl onálepkován a následně vyhozen? Nutno dodat, že stačí být ve špatné straně, či na špatné straně a nemusíš ani nic říkat a už máš problémy (viz Bátora a to žádný fašoun není.) Nenarážíš svým spojením „stát strachu“ na tzv. VYLOUČENÉ lokality, kde se bojí člověk vylézt z domu?

  Feťákům se obvykle nerodí zdravé děti, navíc mnohé drogy jsou mutagenní a teratogenní. Ke „slušným Cikánům“…to je spojení ze stejné továrny jako pojem „Říše zla“. Já bych jim dal možnost se vzdát občanství a odejít z Evropy (těm „slušným“).

  Co se týká problémových Evropanů, měli by možnost, jak píšeš „splatit dluh společnosti“, v pracovních táborech (nevím, jestli máš větší husinu ze slova tábor nebo ze slova práce :-D), kde by pracovali a v případě, že by se po určité době ukázalo, že je ten člověk schopen se dostat do normální společnosti, byl by propuštěn. V případě nenapravitelných jedinců je tam nechat až do konce. V každém případě by si na sebe vydělávali, né jako dnes, kdy jeden vězeň stojí společnost 16000 Kč za měsíc. O luxusní věznici Halden nemá cenu psát (http://zpravy.idnes.cz/norsky-vrah-muze-za-masakr-pykat-v-nejhumannejsim-kriminale-na-svete-1jw-/zahranicni.aspx?c=A110726_100251_zahranicni_aha), to je výsměch, soudruzi udělali někde chybu.

  Soudnictví je téma na dlouho, nikdy to nebude dokonalé, ale vždy bude v zákonech chaos, pokud budou vznikat tzv. demokraticky – někdo něco schválí, další to zruší, pak díky nějaké lobby přibude hromada nepřehledných dodatků. Autoritativní systém by v tom udělal spíš pořádek.

  To je to, co mě vždy fascinovalo, nikdo nemá názor na to, jak by se to mělo dělat, ale každý má plnou hubu keců. Kdyby nastala (teoreticky) situace, kdy bychom si my dva rozděli Čechy, zajímalo by mě, kdo by odkud kam emigroval :-D. Né, vážně, ty myslíš, že jim lze byť jen částečně zamezit v dělání dětí? Necháš je vyhladovět? Udělal bys z ČR Afriku? A jak budeš léčit kriminalitu? Použiješ pozitivní diskriminaci? Fuj. Já mám řešení, dát jim práci, a zamezit jim v množení a umožnit jim dožít v podmínkách, které jsou lepší než ty, v nichž žijí dnes.

  „Co vím ale bezpečně, že ani ty, ani nikdo jiný nemá právo někoho sterilizovat, protože o tom někdo rozhodl.“

  To víš bezpečně ;-), právo určuje ten, kdo je u válu. Jináč slovo ODBORNÍK stratilo svou váhu díky televizi, bulvárnímu zpravodajství a časopisům, kde se píše, jak hubnout :-D, především pak spojení „odborník na extremismus“ ho degradovalo na označení kariérního pičuse, který nemá ani základní přehled o historii (viz označení zaťaté pěsti za hajlování, kým jiným, než „odborníky“)…

 23. Bob permalink
  21/09/2011 23:55

  Lukáš – ale kdepak, to je stejně tak reálný jako tvoje rasová segregace pokud ti jde o přirozenost, tak věková segregace neni přirozená? Mladí nedrží a nestýkají se s mladými? Staří nejsou se starými? Tady jsi trochu ustřelil, chodí to samozřejmě úplně stejně, takže jako přirovnání to pořád platí. To jak tyhle skupiny spolu drží, s tím souhlasím, ale o tom přeci řeč nebyla, ty voláš po rasové segregaci, cílenému a nepřirozenému oddělení ras i v případě kdy se někdo s druhou rasou chce stýkat nebo s ní mít dokonce dítě, nechápu tedy tu odbočku k tomu kdo ke komu tíhne. To kdo chce s kým trávit a čas a ke komu chová sympatie, opět ať si každý rozhoduje sám, nemůžeš to nařizovat v zájmu ochrany rasy.

  Tady opět odbočuješ od svých slov, já napsal, že bez násilí by to nešlo v případě sterilizace, nebo jak si to představuješ, že ti každý dobrovolně vyskočí na operační stůl s úsměvem na rtech? : D Takže žádná propaganda. Ale prd říše zla, když si představim jak se nad lidma vznáší strašák nucené sterilizace, protože o tom komise soudruhů a soudružek v bílých pláštích rozhodla, tak mě jímá děs a jsem si jistej, že stát strachu je pak dost výstižným označením. S tím, že je zde to co píšeš, s tím souhlasím, takže tady mě zase nenachytáš : ) Mám na to stejný názor, ale přihazovat k tomu ještě sterilizaci, kterou já vnímám i jako horší než to co píšeš, přidávat k tý kopě sraček další hovno, nemyslíš si, že tim klesáš na úroveň těch již tuto hromadu sraček v tomto světě úspěšně přiživují? Kromě toho je sterilizace nevratná, doživotní, uvědom si to, to je celkem podstatný rozdíl k těm ostatním problémům, které pronásledují lidi již mají nekorektní názor.

  Bývalím feťákům se můžou klidně rodit bezproblémové děti, psal jsem jasně o bývalích, ne současných. Slušný cikán je pojem naprosto v pořádku, já tahle spojení ale normálně nepoužívám, bohužel doba už je taková, že musíš použít spojení slušný cikán aby druhý mohl pobrat co se vlastně snažíš sdělit. Jestli se ti to nelíbí, mohu použít slova „cikán, který se chová tak jak se slušný člověk chovat má“ spokojenost? : ) Zkus reagovat na ty otázky, jak by si jim zamezil v početí dětí, jak by si vyřešil provedenou sterilizaci u lidí, kteří se ale napravili a žijí slušně, jak by si vyřešil justiční omyly, zkorumpované rozsudky ze zkorumpovaných procesů, na to mi odpověz, nějak si se vyhnul, možná neumyslně : )

  Proč bych měl mít z toho husinu? Já jsem také proto aby vězni pracovali a ne se váleli na kavalcích. Ale tady je zádrhel, když dotyčnýho sterilizuješ, tak co je mu platný, že splatí dluh společnosti, nebo jak to vyřešíš?

  Autoritativní systém? Hm, to zkus nějak přiblížit, systém založený na jednom vůdci nebo jak? Kdo jím bude? Demokracie se ti nelíbí, ale jak zvolíš představitele autoritativního systému? Demokraticky? To by bylo hodně pokrytecké : ) Uvědom si, že žádná demokracie v tom soudnictví neexistuje jestli vůbec kde, ty si snad někdy rozhodoval o příijetí nějakýho zákona? Já tedy ne, ale těch 200 zmrdů nahoře ano, tomu já neříkám demokracie, nemůžeš to tak nazývat jen proto, že to říkají v televizi, kdyby existovala demokracie, tenhle bordel by asi nenastal, chyba je tedy jinde a řešení asi také.

  Já plnou hubu keců nemám, mám jen několik opatření, která to mohou omezit a to bez zásahů do základních práv, dál netřeba mít kecy, protože vím, že úplně vyřešit se to nedá, není to možné ke spokojenosti všech, to je utopie. Ty jsi ale rychle hotový se sterilizací jako řešením problému, ale sterilizace s sebou nese kvantum problémů a důsledků, na které jsem se tě ptal jak by si řešil, ptám se tě hlavně proto abych ti ukázal jak je tvůj návrh děravý a nefunkční, lidé opravdu často mají návrhy, ale stačí pár otázek, pár detailů a sype se to jak mýtus o plynových komorách. Nevím jak si to s tím emigrováním myslel, ale já bych na svém území zavedl takové podmínky, že bych imigraci nežádoucích osob dost utnul tipec, takže já bych strach z nežádoucích lidí neměl neměl : ) Za to lidi na tvém území by asi strach mít měli : ) Ano, existují opatření, která omezí „dělání dětí“ ve skupinách obyvatel, kde to neni žádoucí, už jsem je vyjmenoval, ale jelikož jde vše ruku v ruce, tak dostatek práce, snížení nezaměstnanosti atd. jsou samozřejmě další faktory, pracující člověk nemá tolik myšlenek a času na píchání, ne nadarmo se říká, že sex je zábavou chudých. Hladovění tedy není potřeba. Zamezit kriminalitě? Tam je první krok celkem prostý, více fízlů v ulicích místo žraní koblih v kancelářích nebo sezení za bukem s radarem, každý svůj rajon, pravidelné obchůzky, to by byl takový první krok, další by následovaly, je to jednoduché, účinné, stejně tak představa několikaletého trestu nucené práce neni zrovna košér a účinnější než stávající systém. Nemusim nikomu obrazně řečeno ufiknout pinďu nebo zašít díru abych vyřešil problém, to je hodně primitivní způsob šlapající po základních právech, na takovou úroveň bych se nesnížil, mě osobně sere vytírání si prdele s našimi právy a sám je budu někomu omezovat či úplně upírat? Blbost, jsou lepší řešení při kterých si zachovám svou tvář a dopady pocítí ti, kteří je pocítit mají.

  Ano, ten kdo je u válu, ten rozhoduje o právech, ale o tom co je správné a čestné, o tom nikdo u válu nerozhoduje, to je dané, třeba se tomu zasměj, tohle se dnes nenosí, vím, ale mně je jedno jaká je momentálně situace práva a zákonů, řídím se tím co je správné a čestné i když jsou to pojmy pro lidi dnes těžko pochopitelné. Sám uznáváš, že slovo odborník je jen plácnutí do větru, ale přesto by si je nechal rozhodovat o tom kdo by nastavil pravidla a rozhodoval o ostatních v tvé představě řešení problému, trochu zvláštní : )

  Nějak se to protáhlo, co se dá dělat…snad to nikoho nepohorší, jsem tady hlavně kvůli revizionismu který mě sem přivedl, ale zaujala mě odezva na to řečnění ze strany Aliho a souhlasné přikyvování, takže tohle je takové odbočení a nějak se to protáhlo.

 24. Lukáš permalink
  22/09/2011 01:00

  Ještě než půjdu spát:
  S tou segregací…jak to napsat – nacionalismus, rasová jednota a pokrevní soudržnost je zcela přirozená v přírodě (ostatně evoluce je o tom, předat SVÉ geny), jedinec, který tuto vlastnost nemá, vymírá. To je to, co jsem chtěl naznačit. Že to z nás vykořenili pomocí propagandy, to je to smutné. Koukne se na ortodoxní Židy, Japonce, černý, bolševický systémy po celém světě, které se vzdali svého „internacionalismu“ a začli být pronárodní. Proč? Páč je to přirozenější. Všude po Evropě a USA se po 2. Světová roznášela vlna multikulty spolu s levičáctvím, jinde po světě nikoli.

  Sterilizace Evropanů bych se snažil vyhnout co nejvíce! (až na pár výjimek, ale to je opět něco, co by rozhodovali jiní) a to i u vězňů. V případě sexuální deviace bych se tomu nebránil (homosexualitu za deviaci nepovažuju!) Co se týká sterilizace, vždy by v případě Evropanů mohla být uplatněno dočasné zneplodnění (chemické). Popravdě, přesné recepty na to nemám. Jen u těch Cikánů bych se nebránil to použít paušálně PRO VŠECHNY, ale vždycky by měli možnost se tomu vyhnout a vzdát se občanství. Ale věřím, že by plodnost šlo vyměnit za protihodnotu (konzumně založení Cigoši by to brali) nebo TAJNĚ, víš jak to dělali na Ostravsku, za podpis :-D. A oni jim to ti degeši podepsali a pak si stěžovali, že nemůžou mít děti, jedna měla 4 a ještě podle pohledu navychovaný :-D.

  Demokracie je vláda lůzy, netvrdil to ostatně už Aristoteles? Je spousta lidí podprůměrné inteligence, kteří rozhodují o celém národě. Je spousta lidí sic průměrných, ale problematiky neznalých (především neznalých důsledků rozhodování, ekonomických záležitostí apod.). Je spousta těch, co mají peníze na zaplacení voličů a tedy „koupení“ si svých politických pozic. Je zde hromada neziskových organizací, které škemrají, aby ty „extrémisty“ jebali ještě víc než doposud. V demokracii je dost lobbystů, které ji přetvářejí k obrazu svému. Doporučuji knížku „Budoucnost svobody“ od Zakarii, ano je to americký Ind ;-). Je tam popsán systém současných USA, kdy si každá ta lobby snaží ze státního rozpočtu urvat nějaký ten díleček a ve výsledku je předluženo a nefunkční systém. Například tam uvádí záležitost týkající se bramborářů, kteří dostávají dotace na brambory, ty pak zaorají a žijí jen z těch dotací. Absurdní! A to je jen zlomek toho všeho. Píše (asi bez nadsázky), že na každého toho politika tam čeká nějaký lobbysta (co ho financuje už od volebního období). Demokracii je systém bez zpětné kontroly, není transparentní, jelikož těch „vládců“ je mnoho a nikdo nedělá nic pro to, aby systém fungoval. Každému jde především o jeho ekonomické zájmy. To panovník má spíše! zájem o stabilitu a funkčnost (pokud je dobrý). O mafiích nemluvě. Ti si vytírají zadky s policajty, a to jich do ulic můžeš poslat kolik jen půjde (i s koblihama) a když půjde o drogy, tak budou mít všichni sevřené zadky. Nebyl to náhodou Benito Mussolini, díky komu se struktury italské mafie přesunuly do USA???

  Tedy já navrhuji autokraticky řízený systém, s určitou možností svobody slova (jistá forma liberalismus, ale schválně toho slova nezneužívám, jako mnozí „demokrati“), a těmi parametry výše. Ostatně jeden panovník (ten, jehož jméno se nesmí vyslovovat) řekl, že žádná firma ani žádná armáda není řízena demokraticky (tedy od spoda), nýbrž elitami. Jde jen o to, co jsou zač ty elity, pokud jsou voleni podle hezkého úsměvu nebo protože říkají, že bude pivo za korunu, nebo že nás oddluží (když nás před lety rozkradli), tak to podle toho vypadá. Panovník (a nemyslím konstituční monarchii) si spíše pohlídá své podřízené, dobrý panovník vybere ty nejlepší z nejlepších. Ve firmách to tak chodí. Když ne, tak stejně jako firma se špatným vedením i on krachne.

  A těm právům – jednou budou Evropané v Evropě menšinou, pak si oni utřou prdel s námi. Ale asi je k tomu Evropa určena. Možná si tu genocidu běloši v JAR vlastně zasloužili, 70% z nich hlasovalo proti apartheidu…

  Jéžíš, zas si musel rozpitvávat slovo ODBORNÍK, já psal, že to slovo utrpělo kvůli tomu, že každé blbé hovado je označováno tímto slovem, tím jsem nevyloučil existenci skutečných odborníků :-D. Ale o tomhle už diskutovat nechci, nebo pod jiným článkem 😀

 25. Lukáš permalink
  22/09/2011 01:04

  http://www.palba.cz/printview.php?t=4497&start=0

  Ale s tou mafií jsem to již četl jinde.

 26. Bob permalink
  22/09/2011 11:52

  Možná se mi to jen zdá, ale neodpovídáš mi na moje otázky : ) Takhle se to zbytečně natahuje. Tak ještě jednou, jednota o které píšeš je normální a přirozená i ta věková, souhlas, ale ty hlásáš povinnou, nucenou segregaci i tam kde se někdo bude chtít družit s jinou rasou a to je to o co mi jde a na co se ptám. Chceš lidem nařizovat s kým se mají nebo nemají stýkat. Možná si taky nepomyslel na to, že je přirozené, že se lidé sdružují a vykazuí jednotu v oblasti, kdy mají stejný názor nebo problém, tzn. budeš se muset ve svém režimu nebo návrhu vypořádat i s těmi kdo se začnou sdružovat do skupin, kterým se nebude líbit co děláš.

  Sterilizaci Evropanů se vyhnout co nejvíce? Jinými slovy dvojí metr pro ty „naše“ a pro ostatní, to ti přijde v pořádku? : ) Rozhodovali jiní? Kdo? Sterilizovat i za sexuální odchylky, tedy za to, za co ti lidé nemůžou, to je fér? Nebo to omluvíš vyšším zájem a budeš mít čistý svědomí?. Já homosexualitu za deviaci považuju, to je zkrátka fakt, místo eufenismů je třeba věci nazývat pravými jmény, homosexualita je odchylkou od normy, tudíž je plné právo to nazývat deviací stejně jako pedofíli a další „ílie“. U cikánů princip kolektivní viny a všechny sterilizovat, tomu říkám vyřešit problém : D Pravda, je to jednodušší než se namáhat a vymyslet něco co má hlavu a patu a nebude nikomu šlapat po právech. A možnost se místo toho vzdát občanství? Takže ti lidé budou i bez vlasti a vydíráním jim dáš na výběr dvě možnosti a jedna lepší než druhá, buď šlápnou do bláta a nebo do louže : )

  Popis „demokracie“ v USA, díky za to, ale bylo to trochu zbytečné, už jsem ti přeci řekl, že demokracie neexistuje, je to jen mýtus, lidé si jen myslí, že mají moc a o něčem rozhodují, je to jen iluze.

  Autokratický systém viz níže otázky. Aby si takovému scénáři předešel, je čas, aby si se obrátil na své představitele, na představitele EU a na jejich adresu upouštěl páru, ti imigranti za to nemohou, jen využívají legální cesty jak se sem dostat, kterou jim vydláždili politici, na těch leží vina, tam je třeba zjednat nápravu a ne se vozit po těch co jen využili možnosti, prostě si to přiznej, za tu zkurvenou situaci ve který to tu je můžou ti samí bílí evropané, které tak vyzdvihuješ nad ostatní, nebo to tak neni? A slovo odborník? Tady nejde o mediální obraz, to je zkrátka fakt, tohle slovo nemá žádnou váhu i bez mediálního obrazu, 10 ti jich řekne, že vitmain C léčí nádory, 10 ti jich řekne, že moc vitaminu C poškozuje zdraví, 10 ti jich řekne, že plynové komory jsou, 10 ti jich řekne, že nejsou, 10 ti jich řekne, že USA na Měísci byly, 10 ti jich řekne, že to možné není, 10 ti jich řekne, že marihuana je smrtelně nebezpečná, 10 ti jich řekne, že dokonce léčí. To neni mediálním obrazem, ti lidé jsou reální se svými názory i bez médií, je zcela eveidentní, že někdo z těch tzv. odborníků musí jasně lhát nebo minimálně nemluví z nějakého důvodu pravdu protože oba názory platit nemůžou a na ty odborníky se odvoláváš, to by mě opravdu zajímalo jak by si určil kdo je ten skutečný odborník a kdo už dement z něhož udělali odborníka v televzii : ) Mám takový neodbytný pocit, že tvoje definice odborníka, který by byl hoden toho slova zní nějak takto „odborník je ten kdo má potřebné tituly, zkušenosti a HLAVNĚ má ten správný názor, který potřebuji“ je to tak? Předpokládám že člověk s tituly, se zkušenostmi ale opačným názorem by nebyl hoden toho slova v tvé představě systému : )

  Prosím reakci na ty otázky na které se ptám už nějakou tu dobu.
  1)*Jak by si donutil lidi, aby se nestýkali s jinou rasou nebo s ní neplodili děti i když by sami chtěli? Jak zamezit tomu aby po rasové segragaci nepřišla segregace další, např. věková? Jak vyřešíš přirozené sjednocování lidí, kteří budou míst společný názor nebo problém a tím bude tvé jednání a návrhy, jak se vypořádáš s takovými „jednotami“ lidí? Potlačíš je? Budeš jim dávat stejný prostor pro vyjádření jako jiným? Nebo jinak?
  2)* Kdo bude rozhodovat o tom kdo bude a kdo nebude sterilizován? Kdo nastaví pravidla?
  3)* Jak předejít omylům při sterilizaci viz justiční omyly, špatné posudky, napravení dříve problémoví lidé atd.? Jakým způsobem lidi donutíš ke sterilizaci aniž by si použil násilí, bez kterého by se to logicky neobešlo?
  4)*Jak zamezíš v početí dětí u lidí kde to neni žádoucí aniž by si použil sterilizaci?
  5)* Jak vybereš/zvolíš jednoho panovníka, který to zde povede a co s ním provedeš a jak se ho zbavíš když panovník sejde na špatnou cestu a jak poznáš kdy sešel na špatnou cestu, když nebude sám pod kontrolou? Může být uplacen, vydírán, zmanipulován, chytne ho rapl, zblázní se atd. Jak si představuješ takového supermana panovníka, který by zvládnul dohled nad všemi oblastmi státu tak aby nedošlo ke stejným problémům jako v momentální pseudodemokracii? (pozn. já recept na taková opatření mám a neni třeba mít jednoho panovníka, vůdce, diktátora atd. vystačil bych se se skutečnou demokracií)
  6)*Pokud je odpověď na otázku 2) slovo „odborníci“ tak se ptám jak vybereš odborníka tak, aby byl opravdovým odborníkem v plném významu toho slova? Kdo takové odborníky vybere a kdo o tom rozhodne? Stejný problém jako u panovníka, co s odborníkem, který sešel opět na špatnou cestu a jak to poznáš? Když začne mít nehodící se názor nebo jinak?
  7)* Trpíš ty sám nebo někdo ve tvé rodině (rodiče) něčím co zatěžuje genofond společnosti? Co je myšleno zatížením jsem už vyjmenoval výše, trpíš/te tím nebo ne? O tom, že jde o špatné geny, které by se neměly předávat, o tom se nemá cenu přít, to je fakt, ty problémy jsou závažné, některé méně viz plešatost.
  8)* Přijde ti správné, že v případě kdy ti samotnému vadí to jak jsou pošlapávána naše základní práva, hlásat program, který ještě horším způsobem šlape po základních právech? Nemyslíš, že se tím stáváš pokrytcem a klesáš na úroveň těch, které dnes kritizuješ? Máš takový charakter, že tě tohle prostě netrápí nebo jak se s tím vypořádáváš?

  Zkus mi odpovědět číselně a co nejstručněji a k meritu věci, hrozně se to natahuje a žere čas : )

 27. 22/09/2011 12:55

  Tak dobrá:

  1.) Zavedl bych něco, na způsob apartheidu či toho, co bylo kdysi v Německu. Stačí? Přišla tam segregace věková? O tom vážně nevím. Prostě každý by si byl vědom, podobně jako dnes v Japonsku, že splodit dítě s barevným ohrozí jeho vyhlídky (špatné uplatnění, diskriminace, zkrátka jako v Japonsku), ale nic není dokonalé (ani Německo, ani JAR nebyli 100% rasově čisté!). Prostor pro jiné názory by byl, ale mainstream v největších médiích by se orientoval podle mě ;-), stejně jako se současný systém ohání pojmeme svoboda, tak i můj systém byl v dnešním smyslu propagandy „svobodný“.
  2.) Tuším, že za komoušů byly poroty, které rozhodovali o tom, zda potrat ano či ne. Něco na ten způsob. Ano odborníci…sakra to slovo mi už leze krkem :-D. Kdo jiný, když né komise lidí se vzděláním a praxí v oboru. Ano, že by s tím nesouhlasili – do poroty by nemuseli. Ale právě to, že by s tím nesouhlasili by jim umožnilo se procesu rozhodování účastnit a vznést námitky. Jak jsem naznačil, některé dědičné dispozice nelze vymítit, a když už tak o pár setin %, statisticky je to bezvýznamné. proto by se tyhle záležitosti týkali jen malého množství jedinců.
  3.) To je zásadní argument při oponování, k omylům bude docháze vždy. Vždy by byla možnost se odvolat, navíc existuje i vratná možnost sterilizace (chemická, již jsem to psal).
  4.) Použil bych sterilizaci :-D.
  5.) Je to vždy sázka do loterie, ale moc kazí, tak si nevybereš, autokratický systém je aspoň funkční. Ale věřím, že měl být nastaven systém kontroli ze spoda. Přemýšlel jsem o tom, že by šlo použít volenou porotu, která by se starala o ty nahoře. Předpokládám, že by se musela skládat z lidí majetných, aby byla hůře podplatitelná.
  6.) Odpověděl jsem.
  7.) já nechci zneplodnit 99% Evropanů, ale někde je to do očí bijící, že ten člověk by děti mít neměl. Ano, máme, plešatost to zrovna není (i když občas jsem plešatý byl, ale za to mohla žiletka)
  8.) To je zajímavá otázka. Už jsem o tom kdysi přemýšlel, páč s tímto argumentem se setkávám. Nevidím v tom pokrytectví – systém, který se ohání svobodou by ji měl dodržovat! Já se s ní neoháním, fašismus se ohání řádem spíše než svobodou. A já vyžaduji to, co mi demokracie slibuje a propaguje..

  Nejsem lepší!
  Snad se to podařilo, pospíchám..

 28. Bob permalink
  22/09/2011 15:39

  1) Takže by si lidem nařizoval s kým ano a s kým ne a za vzor si vzít Třerí říši, to zní lákavě hele : ) Jak by si to kontroloval jestli někdo tajně nepíchá s cizí rasou nebo feťákem, apod.? Věkovou segregaci uvádím jako příklad toho kdyby se pro ní někdo rozhodl, ne že existovala. Prostor by byl, ale rozhodoval by si o tom ty, takže stejná cenzurovaná žumpa jako dneska, kdy o tom rozhoduje nedotknutelná elita? : )Ta poslední věta ,takže tobě nejde o nastolení skutečné svobody ale o nastolení dalšího nesvobodného systém s omluvou, že už v jednom takovém přeci žijeme : )
  2)Tedy další výdobytek z jiného totalitního režimu jako vzor. Odborníci, lidé se vzdělání a praxí ale pouze ti kdo mají stejný názor na věc jako ty, ti kteří by měli opačný názor by jako členové poroty vybráni nebyli i kdyby tam chtěli, je to tak? Tím, že by odborník, který ale nebyl dost odborný na to aby byl vybrán do poroty, nesouhlasil s výsledkem poroty by zamezil vykonání té sterilizace nebo by na jeho názor kašlali? S odborníky budou problémy, které jsem popsal výše, jak to vyřešíš? Nějakej Hujer přinese švestičky a povolí splodit dítě i s orangutanem : )
  3)Ano, k omylům bude docházet vždy, ale proto ještě neni nutné tomu aktivně napomáhat, když oba víme, že je to špatně. A sterilizace někoho kdo se pak napravil a zasloužil by si být zase plodný neni jen omyl, to je vážný probém tvého návrhu. Odvolat? Spousta nevinně odsouzených se odvolávala a nebylo to nic platné, k čemu je se odvolat když nářadíčko bude zničený? Máš nějaký link na chemickou sterilizaci? Chemická kastrace je něco jiného, ta jen potlačuje pohlavní pudy a nesterilizuje a má to svá negativa pro zdraví. Z toho co jsem si našel nic jako dočasná chemická sterilizace neexistuje, pouze trvalá nebo jen na potlačení pudů.
  4)Viz problémy již dříve popsané v jiných bodech.
  5)Takže osud svůj a celého národa či celé rasy bereš jako sázku do loterie? 😀 Ještě napiš jak toho panovníka vybereš, nebo se budou tahat sirky? Systém kontroly zespoda, kdo by ho nastavil, kdo by kontrolory vybral, ko by na to dohlížel a kdo by kontroloval je samotné? Skládat z lidí majetných k zamezená korupce? Možná si si nevšiml, ale vysoká politika i ta komunální je plná v podstatě HLAVNE majetných lidí a asi nemusím říkat, že se uplácí ostošest. 😀
  6)Odpověď nevidím, kdo by je volil, kdo by je kontroloval, atd. to jsem u otázky 2 nenašel.
  7)Vím, že nechceš, ale faktem je, že dědičné problémy výhradně bílých Evropanů jsou nesrovnatelně větším problémem než ten zlomek smíšených párů, proto by tvůj boj za kvalitní rasu zasáhl hlavně Evropany pokud by si to myslel vážně. Takové problémy máte, ok, je zvláštním paradoxem, že by si tedy teoreticky neměl být ani na tomto světě, kdyby někdo opravdu vzal za svůj takový boj za čistý genofond a třeba tvému otci zakázal mít dítě. Jsi ty sám rozhodnut nemít děti v zájmu genofondu bílé rasy když přiznáváš, že takové zatížení máte v rodině?
  8)Ty svobodných systém nehlásáš, v tom to pokrytectví tedy neni. Pokrytectví vidím v tom, že si stejně jako já stěžuješ na nesvobodu v tomto státě či světě a na tom se shodneme, ale nemáš problém na druhé straně navrhovat systém ,který je ještě horší variantou na to co zde máme teď, tedy ještě méně svobodný, v tom je pokrytectví. Správně by si přeci měl navrhovat systém svobodnější než stávající, pokud děláš opak, mám to chápat tak, že ti ve skutečnosti stávající nesvobodný systém vlastně nevadí když sám navrhuješ ještě horší s těmi samými neduhy a považuješ to za správné a v pořádku?
  Ještě přihodím 9) Souhlasíš s tím, že Evropu zaplavují imigranti kvůli bílým Evropanům v politice, kteří nastavují pravidla a že vina neni na barevných, kteří jen využívají takových schválených pravidel?

  P.S. díky za odpovědi.

 29. NSák permalink
  22/09/2011 16:31

  Bob podle přírodní zákonů je nejdůležitější zachovat svoje plémě tedy bílou evropskou rasu.Proto tento systém je ten nejhorší protože je nastaven aby naše rasa byla zničena ať už míšením nebo duševně je ničena na hodně úrovních.V čem spočívá svoboda že si můžeš utratit výplatu,jet na dovolenou k moři nebo výběr partnera či jakou knihu si můžeš přečíst a co hlásat?Problém by byl vyřešen deportací nebílého obyvatelstva Evropy a zamezení sem pouštět nebílé imigranty.Potom jestli by někdo chtěl žít z člověkem jiné rasy mohl by odejít za ním nebo do USA,Kanady, Brazílie atd. takového člověka stejně nepotřebujme.Další přírodní zákon je že vládne nejsilnější tedy vládla by elita národa z jasnou pro národní vizí.
  Teď k bodu 9.Ta politika která je vedena v EU nebo USA není bílá je vedena a stvořena jediným vyvoleným národem.Ty bílé co vidíš jsou většinou svobodní zednáři a podobné zájmové skupin které pracují pro přímo nebo nepřímo pro zájem vyvoleného národa.
  Zhlédněte nějaké video od Davida Dukeho nebo si přečtěte jeho knihu Moje probuzení je ke stažení na této stránce.Jedno video které vám něco objasní
  http://www.ulozto.cz/live/9710241/zide-a-novy-sv-tovy-ad-cz-titulky-flv
  zajímavé knihy jsou i tady http://www.vzdelavaci-institut.info/

  K té eugenice dělí se na kladnou a zápornou.Kladná je podpora jedinců ze skvělými genetickými předpoklady mít co nejvíce dětí.I dnes něco podobného existuje u darování spermatu(sperma nemůže darovat každý).Negativní je sterilizace(neplést si z kastrací) špatných jedinců např. slabomyslných,trpící dědičným alkoholizmem, atd.Eugenika ve všech státech např.USA,Třetí říše,Švédsko atd. se týkala hlavně bílé společnosti.

 30. Lukáš permalink
  22/09/2011 19:42

  Ta diskuse je jako veliký rozprašovač, pořád se zvyšuje množství témat a otázek.

  1.) souhlasím!, ale moc si tu Říši idealizuješ, podobně jako dnešní „neonacisti“, mnohdy slyší „Říše zla“ a pak si koupí tričko s nápisem hate-core :-D. A nebo kříčí „Židi do..“. Když odmyslím domy Lebenborn, tak do postele nikomu nikdo nekoukal. Já bych sám koukal hlavně do kočárku 😉
  2.) seriózní diskuse se skládá vždy z pro a proti, tedy nejenom „odborníci“ z mého systému. Podle mého by měly být vyloučeny POUZE iracionální argumenty neopírající se o vědecký názor („argumenty“ to je proti přírodě, Bohu, proti Dežovi…apod.)
  3.) o chem. sterilizaci jsem četl jen něco povrchně. Ale chemie má recept na všechno….muhahaha 🙂 Ale zjistím něco 😉
  5.) ano, beru jako sázku do loterie, když nám vládnou mafiáni, zvláště když stačí jediný, no ne?
  7.) k eugenice jsem se vyjadřoval velice opatrně,…já tomu nerozumím, ač jsem čuchnul trochu (spíše povrchně) ke genetice a molekulární biologii. Takže k tomu nemám co říci. Někdo na jedné diskusi psal, že je pokrytecké, když se eugenická opatření provádí u psů, zatímco u lidí ne. Ale ty jistě napíšeš, že bys pak mohl říci, že je pokrytecké, když se zabíjí slimáci, tak proč né lidi (typický argument, který odvede téma k absurditě). Co je třeba ke zlepšení není věcí laiků. Já jsem zdraví, ale člověk nikdy neví 😉
  8.) svoboda je pojem relativní – každý chce svobodu pro sebe. Vždyť i takový průměrný „nácek“ si je vědom toho, že by za Protektorátu za své názory neseděl.
  9.) ne, souhlasím ČÁSTEČNĚ s názorem uvedeným od NSáka. Ano, Židi byli na začáku bolševismu, pozitivní diskriminace a média jimi vlastněná a ovládaná nám teď vnucují tyto blitky do hlav, tím velice usnadňují to, aby se sem dostávali imigranti. Jelikož průměrný Franta volič dá hlas kdejaké straně, ale neuvědomí si, že žádná ze systémových stran jeho zemi neuchrání před přísunem levné pracovní síli (kterou si vyžadují různé firmy)..

  Omlouvám se, nebyl čas, něco jsem sepsal, ale pokusím se nad něčím ještě popřemýšlet a k chemické sterilizaci si něco zjistím..

 31. Bob permalink
  22/09/2011 19:59

  Nsák – Zachovat rasu ano, ale ne potlačením svobody jiných, tak bych to viděl já, taky nechci aby to dopadlo zle i když to nevidim tak dramaticky jako vy, ale jdu na to jinak, spíše chytře než se uchylovat k něčemu čím sám opovrhuji v tom stávající pseudodemokratickém a nesvobodném systému a šlapat po svobodách jiných. To co chcete vy je hodně drsnej režim, kterej se s tim moc nesere abych tak řekl. Pro mě je svoboda trochu širší záběr a na hlubší debatu, nedá se to vyjádřit v 5 příkladech co jste zmínil. Co to znamená „nepotřebujeme“ ? Za koho mluvíte jestli se můžu zeptat? Vládne nejsilnější? To si pletete se zákony přírody, v našem chápání je např. nejsilnější ten kdo má zbraně, ale to neznamená nutně nejsilnějšího, i úplný trotl se může stát nejsilnějším jen díky zbrani, takhle lidé překroutili tento zákon přírody a ztratil smysl, nebo mi řekněte kdo je podle vás tím nejsilnějším v naší společnosti kdo má právo přežít a vést ostatní? Jak určíte elitu? Kdo jí vybere? A jak zabráníte tomu aby si elita vytřela se všema prdel jak to dělá ta dnešní elita?

  Nechtěl jsem zabrousit k židům, sionismu, NWO atd. tak jen ve zkratce, to co vládne jsou příslušníci bílé rasy, kteří se nechali zkorumpovat a jednají ve prospěch těch či oněch, jestli jsou zednáři, křesťané nebo chodí do skautu, to už je jedno, jejich rasa je taková jako ta naše a moc dobře všichni vidíme kam to vedou, to by mělo každýho bojovníka za bílou rasu trknout do očí, že to do sraček vedou bílí a ne barevný, kteří jen využívají toho co mohou, ale zlost se vybíjí jen na barevných jako že za to mohou. To je realita, kterou by měl každý člověk jako vy, tedy bojovník za čistotu bílé rasy, vidět aby si uvědomil jak to je a kdo za tím stojí. Nechci tu řešit nic s NWO atd. to už je mimo téma a na moc dlouho.

  Sperma může pokud vím darovat každý, samozřejmě každý zdravý a ne skupiny lidí o kterých byla řeč, ale jinak každý, zde to máte kdo může http://darovani.info/darovani-spermatu Nevidím tam podmínku, která by někoho vyloženě omezovala a značila eugeniku, nemocné lidi prostě pochopitelně přijmout nemohou. Je logické, že se eugenika týkala bílých lidí od bílých, tmavé nikdo neměl zájem nějak „šlechtit“ Lidé mají dědičné předpoklady ke spoustě špatných věcí, to už jsem zmínil, kdybyste chtěl relativně vyčistit genofond rasy, musel byste sterilizovat obrovské množství lidí, pochybuju, že by někdo v takovém státě chtěl žít, tedy žít s představou, že onen dotyčný bude vyhodnocen jako nevhodný. Pokud na jedné straně chce někdo odstraňovat černé a ochránit bílou rasu a její genofond, tak na straně druhé musí to samé dělat ve svých řadách, protože to je daleko větší problém než smíšené páry.

 32. Bob permalink
  22/09/2011 20:43

  1)Postrádám odpověď na ty otázky. S čím souhlasíš? 🙂 A že si říši idealizuji? Já její fanda zrovna nejsem, to poslední co bych dělal je si jí idealizovat, nebo snad moje názory působí jako od někoho kdo chová přízeň k říší? To snad ne 😀
  2)Hm, ale odborníci mluvící proti tvému systému nebyli tak kvalitní aby zasedli v tvé komisi odborníků a i tak budeš jejich názory brát v potaz? To je zajímavé 🙂 Co když přebijí tvou komisi? Co pak? S těmi vědeckými názory bych to moc nepřeháněl, oni toho namluví hodně a nemají proto kolikrát nic, třeba temná hmota, max. rychlost světla a spousta dalších vědeckých záležitostí jsou stejně tak iracionální jako odvolávání se na Boha atd.
  3)Co já četl, tak dočasná chemická sterilizace neexistuje, nebo jsem minimálně tedy nic o tom nenašel, takže to nemohu tvrdit na 100%
  5)Aha, pokud to máš takhle, tak nic moc řešení podle mého názoru, dnešní výběr vůdců neni jen o sázce a jak to dopadá, co teprv tahat sirky 🙂 Asi teda nemá cenu řešit to jak by si ho vybíral atd.
  7)Nemusíš být laik, to je fakt, smíšených párů je zanedbatelně, zatímco všelijak vážně zatížených bílých je jako sraček, takže pokud chceš očistu genofondu, tak zákaz rasovýho míšení tomu moc nepomůže. Srovnávat šlechtění psů se šlechtěním lidí je docela mimo pokud to někdo řekl, ale diskuse na dlouho. Plzáci se pokud vím zabíjí z racionálních důvodů, tedy ten jeden konkrétní španělský pokud vim, žádný absurdní srovnání psát nebudu, to si špatně odhadl 🙂
  8)Otázka stála zda to považuješ za správné a v pořádku takový projev pokrytectví a zda jsi tedy se současným systémem spokojený když nemáš problém volat po ještě ostřejším 🙂
  9) Co je mi známo, tak to nejsou hlavně Židé co stojí v čele politiky, ale bílá rasa a Evropané, tedy pokud mluvíme stále o Evropě, to, že se bílá rasa stojící ve vedení nechala zkorumpovat je už jiná kapitola a psal jsem to i Nsákovi, je to už irelevatní pro naše téma, pointou věci je, že za tím bordelem stojí bílá rasa, kdo stojí za oponou už je věc jiná. Hlavně je důležité si ujasnit pojmy, Židé nejsou rasa, to jen pro případ kdyby to tak vyznělo. Proto aby si Frantu uvedl na správnou míru neni potřeba nastolit takovou totalitu. A zase nesouhlasím, levná pracovní síla je nutnost, jelikož tuto špinavou práci, na které stojí ekonomika, nikdo z hrdých a bílých Čechů dělat nechce, co tedy zbývá? Levná pracovní síla, problém nevyřešíš zákazem imigrace, ti Češi stejně tu práci dělat nebudou a za ty prachy už vůbec ne, řešení je opět jinde, levná pracovní síla jako taková za to nemůže a firmy bohužel také ne, nemůžeš je odsuzovat, že na místo, které žádný Čech nechce, museli vzít imigranta, jinak by to museli zabalit.

 33. NSák permalink
  23/09/2011 17:09

  Bob
  Sílu nemyslím jen fyzickou či zbraň ale duševní atd.Vždyť přirozeně jde člověk za tím kdo je přirozený vůdce.Mnohé korporace si takovéhle lidi vybírají.Navíc diktátorský režim neni jen špatný např očerňovaná Venezuela před Chávez byla díky demokratickému kapitalizmu v hajzlu a to k tomu má obrovské zásoby ropy.Stejně jako za Perona Argentina po nástupu demokracie zbankrotovala. Samozřejmě ty můžeš namítnout spoustu špatných diktátorů např. Stalin.Ale přirozený silný Národně smýšlející nebo NS vůdce bude svému národu a rase dobře sloužit.Demokracie by se osvědčila na mečích územních celcích např. Morava možná ještě menších.Ovšem bez kapitalizmu a komunizmu musela by fungovat na Národně socialistickém principu který navrhoval třeba Otto Strasser.Při správně organizované práci a garance důstojného života – sociální spravedlnost by problém z potřebou levné prac. síly vyřešil.
  Podle mě je eugenika běh na dlouhou trať.Zkus zjistit jak probíhala eugenika ve Švédsku nebo USA. Minimálně bych chtěl zavést kladnou eugeniku.K tomu darování spermatu je prý potřeba vysokoškolský titul a často sportovat ale asi je to o požadavcích dané firmy.
  Na zvážení dávám tento článek o té stránce dost pochybuju myslím že je to fake ale i tak je to zajímavé.¨
  http://666info.wordpress.com/2009/01/26/jak-ridime-svet/

 34. Lukáš permalink
  23/09/2011 18:05

  1.) s tou idealizací Říše jsem to myslel naopak, každý ji vidí hůř, než jaké to doopravdy bylo. Nedávno jsem narazil na jeden příběh mulata žijícího v Třetí říši. Tehdy mu bylo slíbeno jedním SSmanem, že až dobijí Afriku, že tam bude vykonávat nějakou funkci. Zkrátka, ani v takto „rasistickém“ státě nebylo úplně čisto. V dnešním Japonsku též jsou menšiny, ale obvykle Japonci upřednostní Japonce. Toť můj cíl ;-). Souhlasím s rasovou segregací. Jak moc koukat do postele? Kdyby byla větší porodnost bílých rodin, byl bych i já liberálnější. To určitě chápeš.

  2.) jde o to, aby se o těchto věcech vedla diskuse a nebyly zastoupeny jen dnešní humanisticko-korektní hlasy. A vyloučení hlasů, které se opírají o Boha (jehož názor stejně neznají :)). Když někdo zcela vyloučí eugenický zásah jako zbytečný a bude k tomu mít náležité argumenty, proč ne (statistika oplývá pojmy jako „statisticky nevýznamné“). Problém dnešní Evropy je vymírání, proto sterilizace nemusí být řešením, alespoň v době, kdy jeden bílý pár má v průměru méně jak 2 děti. Jsem v zásadě jen a jen pro to, aby se o tom diskutovalo! Mně přijde, že každý toho namluví hodně, zvláště u piva, ale aby o tom rozhodoval někdo, tak tomu stačí rozumět.

  3.) http://www.naceradska.com/nove-moznosti-chemicke-sterilizace-u-zvirat
  Ale zjistím více.

  5.) Do čela firem jsou vybírání lidé také podle svých schopností, udělal bych to podobně. Je nutné, aby firmu řídil dobrý „manažer“ :-). Nejspíš výběrová řízení, i když se ti to nezdá, tak při výběrových řízení to bude taky „demokracie“, budoucí „HLAVU“ státu tak budou vybírat podle odbornostních a morálních kritérií. Zamezí se tomu, aby do výběru kecali blci.

  8.) 8-), jsem naprosto spokojený, studuju, občas nějaká ta brigádka, pařby, jednou za čas cestování. Spokojený přestanu být, až BIS zjistí, kdo napsal tento komentář :-D.
  Ne, vážně. Snažil jsem se naznačit, že každý když mluví o svobodě, myslí většinou tu svoji. Když občas slyším názory mladých (tzv. demokratů), jak ti z levice by zakázali tohle a ti z prava zas tohle, tak vidím, že nikdo nesmýšlí liberálně (ty fašouny, nácky, komouše by prostě zrušili!). Můj postoj na věc je takový, že vláda lidu by způsobila, že ti, co by se díky ní dostali k moci, by stejně zakazovali, prostě tak já vidím chování a smýšlení lidí. Za pokrytectví nelze považovat vydobývání si místa na slunci, boj za svobodu (zvláště v systému, jež se jí ohání), jelikož jediný, kdo jí nemá je právě ta tzv. ultrapravice. Co se týká toho, co povolit, či zakázat…já nejsem vůdce a není v mých silách, aby to přesně definoval v pár řádcích tady na webu (navíc proč to definovat, když není šance to v současném řádu prosadit). Jelikož člověk neví, co by fungovalo, bere si příklady z minulosti, z toho, co tu již bylo (třeba právě apartheid). A stejně tak i já vidím, že dnes to co tu je, funguje bez toho, aniž by to narušovalo stabilitu systému (mám na mysli tu dnešní NEsvobodu), tak jsem pro něco podobného, ale invertovaně. Pak bych to viděl tak, že svobodná diskuse ano, ale maistream bude vyhrazen pro nacionální myšlenky. A přirozeně bych vyloučil všechny hlasatele pozitivní diskriminace, ty považuju za nejnebezpečnější, to bych raději podal ruku protibělošsky orientovaným nacionalisům, než těmhle zrádcům. Na druhou stranu bych byl nerad, aby lži a špatný historický výklad vše nacionalistické degradovali. Proto bych chtěl svobodné historické bádání. Stejně jako se okrajově zajímám o to, jak čeští vlastenci zkreslovali historii (aniž bych jim to měl za zlé), i to, jak nacisté ze všech českých hrdinů v našich dějinách udělali Němce, tak mě zajímá i dnešní zkreslení reality (zvláště pohledy na nacismus, ale přiznám se, o revizionismus jsem se nezajímal, možná i z čistě populistických pohnutek, neznám nikoho, kdo by se o toto téma zajímal a na toto téma chtěl vést diskusi a navíc, diskuse na toto téma končí vždy urážkami – věřím, že aspoň na tom se shodneme ;))
  9.) To je strašně diskutabilní. Obávám se, že výsledkem diskuse bude vždy otázka typu „Byla dříve slepice nebo vejce?“. Ano bílí za to mohou, ale nahoře jsou Židi. Pak se tu můžeme hádat, kdy jeden napíše, že kdyby nebylo zrádců v řadách bílých, Židáci by si ani neškrtli (a když už, tak v ghettu). Nebo názor, že není možno se postavit někomu, kdo ovládá média, finanční sektor, politiku…, ale pak zase to oponování: A co ti zrádci? Těch je více!
  Já to vidím tak, že v USA a v Evropě pozitivní diskriminaci a sebenenávistnou protibělošskou politiku prosazovali oni. Ideje se šíří rychle a tak tu máme dnešní stav. Ale jak jsem už někde psal, v místech na Zemi, kde to bylo Judenfrei, tak chyběly právě ty jevy, které naši civilizaci posílají do sraček..

 35. Lukáš permalink
  23/09/2011 19:39

  P.S.. aby nedošlo k mílce, protibělošskými nacionalisty jsem myslel Neevropany, co se snažili svou zemi odprostit od nadvlády Evropanů.

 36. Fionnbharr permalink
  23/09/2011 20:13

  jeje, tady se to rozjelo… Už jsme mimo původní téma, ale odpovím tedy alespoň na otázky, které míří na mě.
  Tedy:

  …jak omezuje nebo ohrožuje něčí pořízení dítěte s členem jiné rasy vaše základní práva a svobody, že jste pro jejich omezení nebo zakázání? Jak?…

  Ano, omezuje, ale záleží na tom, jak daleko chcete vidět důsledky tohoto míšení.
  Pokud bych viděl pouze sebe a po dobu svého života, pak je mi šumafuk, kdo se s kým kříží.
  Jenže, to, co je během dvou, tří generací téměř neviditelné, nabývá fatálních rozměrů během několika málo století. Není mi jedno, jak, v jaké společnosti a jestli vůbec, budou žít mí pravnuci a vůbec celá bílá rasa. Kam vede mísení ras vidíme na řadě příkladů z historie, Sumerové byli smeteni ze scény dějin mísením se semitskými Akkady,
  civilizace Árjů v Indii se rozpadla mísením s tmavými kastami (tj. neúspěšný pokus o multikulti stát), Egypt původních světlých Egypťanů zanikl, když poslední faraónové začali mít ve tváři negroidní rysy, starověké Řecko si nedokázalo zadržet příliv černochů a tehdy čistí Římané je pak snadno zlikvidovali a pak sami podlehli tehdy relativně rasově homogenním a mravně zachovalým Germánům, když se Řím stal směsicí spousty národů a ras.
  Mám pokračovat? Co takhle třeba Jihoafrická republika? To byla regionální velmoc! Bohatý, civilizovaný a bezpečný stát, bohatý i pro černochy žijící odděleně od bílých. Zrušení apartheidu a infiltrace míšenců do vládních struktur způsobila dokonalou katastrofu.
  Černoši v JAR dnes brečí, že za bílých bylo lépe, což jim ale nebrání ve vyvražďování zbývajících bílých farmářů, kteří jim zajišťují obživu.
  Měl jsem doma asi na 10 dní dvě patnáctileté černošky z Port Elisabeth (výměnný zájezd dětí) a ačkoliv byly roztomilé, chápu, že při jejich mentalitě to v JAR půjde spíše směrem k chudobě a násilí než k bohatství a civilizaci. Jsou prostě jiní než my. Nedokážou vytvořit fungující právní stát. Nikdy to nepotřebovali.

  ….Ve vašich příkladech používáte klamnou analogii, prodej pervitinu neni ani tak o omezení svobody, jedná se ve své podstatě o trestný čin distribuce drog….

  Ale samozřejmě, že se jedná o omezení svobody. Trestní zákoník obsahuje jedno omezení za druhým. Nesmíme to a nesmíme ono… To je ale přece v pořádku, ne? To je přece princip civilizovaného státu, že se lidi řídí zákonem a víceméně respektují omezení dané jim zákonem. Většina nepochybuje o potřebnosti a správnosti takových omezení.
  Prostě svoboda jednotlivce je omezena tím, že většina odsouhlasí, že některá konání jsou zakázána. Například vraždy, jak sám uvádíte. To, že některé zákony jsou čirá buzerace, nebo nástroj na okrádání lidí, kteří zrovna nejsou u koryta, to je věc jiná.
  Ano, použil jsem slovo ‚dokonce‘ když jsem psal o vlastnictví kusu kamene, který mohu vykopat na svém pozemku, nebo například rtuťového barometru. To je skutečně nechutná buzerace.
  „Národ, který nepečuje o čistotu své rasy, směřuje k úpadku.“ – tak proč o ni nepečovat?

  …..Problém je, že nelze zákonem do praxe uvést žádná omezení pro početí dětí, …..
  Ale lze, v Číně to i funguje.

  ….předpokládám, že vám nejde jen o rasy, ale třeba i pořízení dětí ze stran
  fetáků, homelesáků, cikánů, sociálně slabých atd…..
  Ne, tento problém lze elegantně řešit tak, že veškeré ty dávky a přídavky by existovaly pouze ve formě daňových úlev.
  Tím by odpadl důvod množivosti cikánů. Homelesáci se většinou nemnoží a navíc tam není jednoznačný genetický původ jejich situace.
  Sociálně slabí vetšinou nejsou slabí z důvodu genetické zátěže, naopak podívejte jaké příjmy mají bezcharakterní svině v politice a jaké platy mají například vědci, lékaři, pracovníci v kutuře, či přednášející na vysokých školách.

  …..Já se ptám znovu, kdo o tom bude rozhodovat a kdo nastaví pravidla?…..
  V civilizovaných státech tak zpravidla činí zákonodárný orgán, u nás to je parlament. (No, to jsem si naběhl, zrovna ten náš by to asi pěkně pohnojil)

  …..mně se nebude líbit, že vaše partnerka je moc tlustá nebo má křivý nohy či že vy sám jste třeba plešatý…..
  Ne, v tom problém není, není známo, že by některá říše padla kvůli baculatým ženám či plešatým mužům.
  Rozhodující jsou mentální vlastnosti, touha po vzdělání, pracovitost, vytrvalost, cílevědomost, ochota odložit své okamžité potřeby, smysl pro plánování
  budoucnosti, odolnost proti takovým lákadlům jako alkohol, drogy, promiskuita a hazard.
  Dále kulturnost, inteligence, přiměřená míra ctižádosti, společenská sounáležitost.
  Prostě to, co dělá civilizaci bílých lidí takovou, jaké je.

  ….zda vy sám nebo vaše rodina něčím takovým trpíte a pokud ano, zda si sám omezíte svobodu a dítě si nepořídíte….
  Pokud bych měl v rodině například roztroušenou mozkomíšní sklerózu nebo něco takového, tak bych určitě silně zvažoval děti nemít,
  alespoň ne vlastní. Vím o čem to je, kdysi jsem chodil s děvčetem, které mělo RMS. Vím, jak umírala.

  ….lidé s downovým syndromem a dalšími vzácnými závažnými poruchami nemají zrovna moc peněz nebo si dokonce ani neuvědomují která bije,….
  Neuvědomují? Pak jsou nesvéprávní. Tady snad je na místě sterilizace. Snad, netroufám si to posoudit. To je spíš otázka pro lékaře.

  ….peníze dojdou a kromě dítěte, které zůstane na krku státu, zde budete svým opatřením budovat stále početnější komunitu sociálně slabých, bezdomovců atd. Takže zkuste jiný návrh takového řešení, které bude fungovat….

  Odpověď je eugenická opatření. Podporovat porodnost kulturních, inteligentních a společensky prospěšných lidí. Stát na to nástroje má. Daňové odpočty či přímá finanční podpora. Co takhle povinná antikoncepce u příjemců sociálních dávek? Každý může mít dětí kolik chce, ale nemůže nutil ostatní, aby mu je živili. Jestli si někdo udělá šest dětí a už je dvacet let nezaměstnaný v důsledku své lenosti, nulové kvalifikace či notorické kriminalitě, pak necítím povinnost živit ze svých daní takovou famílii. Klidně do pracovního tábora s nimi.

 37. Bob permalink
  23/09/2011 23:11

  NSák – duševní síla, jistě, ta je důležitá, ale není nic platná proti těm, kteří mají zbraně, takto je bohužel definována síla v dnešní době, máš zbraně, máš peníze, máš moc, duševní síla je upozaděna. Takže ta definice elity se silou je dost pochybný pojem si myslím, z pohledu dnenšího světa by ve vaší představě systému vládli zase ty samé svině jen v bleděmodrém. Vídal jsem dokumenty o eugenice v USA, je to už delší doba, pro mě zajímavé zjištění, že byli vlastně inspirací pro Němce, což jsem netušil.

  Lukáš – 1) aha, tak to pak jo. Nemyslím, že bych to viděl horší, s revizionismem sice padl celý ten unikátní démonický obal kolem nacistů, ale zkažené neidealizované jádro zůstává. To je hezké, že by si takhle upřednostnoval, na první pohled fajn, ale přeci by si u toho neskončil, příště upřednnostnit mladého před starším, velkého před menším, hezčího před ošklivějším, není to tak? Myslíš že by to hezky fungovalo? Bud si jistej že dřív nebo později by to celý prasklo : ) Takže větší porodnost rovná se meší dohled a povolení i míšenců? A ten dohled než by se zvýšila porodnost by si řešil jak? Porodnost neni o rase nebo vyčištění státu od ostatních ras, je to složitější, lidé nemají peníze, chtějí kariéru, jsou samotáři, jsou neplodní atd. atd. to nevyřešíš rasovými zákony, to je daleko na hlubší řešení a příčina neni v přítomnosti jiných ras. Kdyby si naráz odstranil z Evropy všechny kromě bílých, porodnost se tím nezvedne, na to bych si vsadil, nevidím k tomu jediný logický důvod.
  2)Přímou odpověd na to volení a vybírání odborníků asi nedostanu, neva, z tvých návrhů jsem pochopil, že pro diskusi by prostor přeci nebyl, řekl si, že by si to pod palcem měl ty a opozice a její názory by byla odsunuta do pozadí 🙂 Takže z toho by diskuse moc nebyla, jen hodně jednostranná 🙂
  3)Hodně silný kafe 🙂 Tohle by u lidí byl hádám docela problém, přeci jen, jsme trochu lsožitějšími organismy, ale i kdyby to ve stejné podobě fungovalo u lidí, tak si bud jistej, že implantát do sebe jen tak někdo za účelem sterilizace strčit nenechá, to se fakt bez násilí neobejde. Kromě toho máš další problém, zajistit, aby se dotyčný nemohl implantátu zbavit : )
  5)Kdepak, do vedení firem se většinou vybírá jinak než podle schopností, spíše podle obrazně řečeno „stranické legitimace“ To tak maximálně v obyčjených firmách to takhle chodí i když i tam to bude jistě korupce a kamaráčofty. Výběrové řízení na jednoho panovníka, komise atd., kdo by je tedy vybíral když by si udělal výběrové řízení?
  8)Stále si myslím, že je to případ pokrytectví, nadáváš na současný systém jako na nesvobodný, ale máš v plánu nastolit systém ještě tvrdší a ještě méně svobodnější, takže bud si s tím stávajícím spokojen a nemáš problém přitvrdit nebo jednáš pokrytecky, tak to vidím. Lid vládnout nemůže, lid může vládnout jen prostřednictvím zástupců, není možné aby miliony lidí řídily stát, to je nemožné, proto já bych tento systém vylepšil, aby nebylo možné, že volený zástupce selže a bude dělat něco proti vůli lidu v zájmu korektnosti nebo díky korupci atd., klidně bych povolil kdejakou exotickou stranu, já bych systém nastolil tak aby lidé ani neměli potřebu volit kdekoho, ale byli spokojeni se stávajícím systémem, takže já bych nezakazoval.

  Revizionismus? To je škoda, zkus se zajímat, Holocaust a nejen ten jsou dost podstatné události na kterých se stále staví a i kdyby nestavělo, jde především o to poznat pravdu, ne žít v iluzi. Já taky nikoho takového neznám, většina lidí se o to nestará, prostě to berou jak je jim to naservírováno a nic neřeší, hlavně, že televize běží, hokejisti vyhráli a v ledničce je nějaký to pivko, občas dovolená, večer píchačky, a víc většina nepotřebuje, to mně se ale příčí ze sebe nechat dělat vola a rád vím na čem jsem, asi chorobná touha poznat pravdu. Pro mě byl začátek zájmu o revizionismus dost nepěkným prozřením a uvědoměním si, že ten svět je fakt podělanej Matrix, jinak se to nazvat nedá, nepřehánim, ten jeden citát je opravdu výstižnej „The truth will set you free. But first, it will piss you off“ přesně tak to je, když už nic, revizionismus a to co se naučíš tě alespoň donutí nad věcmi přemýšlet a ne je jen akceptovat jako pravdu jen proto, že je to v televizi nebo v učebnici. Tohle vše ale platí jen za předpokladu, že tě to tankuje jako mě, jestli je ti to šumák, pak to řešit nemusíš a nic se pro tebe nezmění : ) A že to končí nadávkami? Pravda, diskuse o Holocaustu se nedá vést jen tak s někým, na to musíš z řad věřících potkat opravdový charakter aby při prvních argumentech hovořících o co si shnilém v oficiální verzi o velkém H, nezačal jen nadávat, ale zkoušel oponovat. Věř mi, že já se už nějaký ten pátek na svět dívám poněkud jinak, už to neni jako dřív, protože když si uvědomíš co všechno za lži je možné prodat jako pravdu a lidé tomu věří, jak snadné je lidi oblbnout, tak mě jímá hrůza co všechno je vlastně ještě možné a co ještě nebylo odhaleno 🙂
  9)Přesně, bílý za to mohou, a nechali se sebou takto vorat, kdyby nebyli takto pokleslí, tebou opovrhovaní Židé by si ani neškrtli, je to opravdu tak prosté, viníky musíš hledat ve svých řadách, tzn. v bílé rase. Já osobně Židům vinu nedávám, když už vinit někoho za oponou, nazýval bych je sionisty, radikály nebo tak nějak, věř, že obyčejným Židům to taky nevoní. Zkus „Jews against Zionism“ a nejdeš jistě zajímavé informace.

 38. Bob permalink
  24/09/2011 01:33

  Fionnbharr – 1)když na to koukáte takhle, tak vaše obavy chápat mohu, ale jestli vás to uklidní, do toho bodu to podle mého nikdy nedospěje, jestli to lidstvo doklepe alespoň přes tohle století, tak to bude velká klika, nejsem pesimista, ale takhle to holt vidím jako realista. Když budete chtít třeba tvrdší podmínky imigrace atd. aby tedy bílý s tmavými nepřicházeli tolik do styku a byla minimalizována šance na míšené páry, budiž, to je možnost minimalizovat míšení ras, ale lidem vyloženě bránit ve styku atd.? To zní opravdu šíleně a v praxi neproveditelné pokud nebudete chtí sáhnout ke tvrdým móresům a mezi lidi opravdu přinést strach. Pokračovat nemusíte, mám podobný názor na „schopnosti“ tmavých lidí, ještě teď si pamatuju např. vyhánění a tuším i zabíjení bílých farmářů v Zimbabwe aby pak po několika letech ukázali tehdy fungující a prosperující farmy totálně zničené a zarostlé. Jejich neschopnost a jiná mentalita je neoddiskutovatelná, ale opět se to nedá zobecňovat, záleží hodně na vlivu prostředí.

  2)Nenazývám zcela evidentní trestnou činnost zásahem do svobody, který by byl srovnatelný se zákazem styku s jinou rasou nebo svobodou slova, vyznání atd. Můžeme slovíčkařit, že to je fakticky omezení svobody, ale já to do jednoho pytle rozhodně nedávám, ty rozdíly jsou příliš obrovské a je to jiná liga ne-li jiný sport. Opravdu nepovažuju za omezení mé svobody, když je protizákonné vraždit jiné lidi nebo krást, házet to do jednoho pytle s naší pointou věci je si myslím mimo. Většina nepochybuje, ale to co vy chcete neni ani zákaz drog, ani zákaz loupeží nebo zákaz vraždění jiných lidí, vy chcete někomu zakazovat se stýkat s jinými lidmi, to je přeci něco zcela odlišného, vždyť ty lidé se neproviňují o nic hůř než vy nebo kdokoli jiný, nikoho nepoškozují jen vaši představu „čistého genofondu a rasy“, kterou ale paradoxně nejvíce huntují sami bílí lidé, problém míšených párů je zanedbatelný, těch je opravdu málo, ti vaši rasu neohrozí. A nazývat radioaktivní uran šutrem, kdy vás stát v jeho vlastnictví omezuje a říkat tomu buzerace? No to snad ne 🙂 Dejme tomu, že by si mohl každý v uranových dolech nakutat uran, chcete mi říci, že to lidé udělají? Mám dojem, že i kdyby jste si ho mohl natěžit jak je libo do sytosti, tak se k tomu určitě nepohrnete nebo ho na něco potřebujete? Na co by vám byl bez potřebného zařízení, tedy reaktoru, bomby atd? 🙂 A rtuťový barometr? Mrknul jsem na e-shopy a v pohodě jsem mohl objednat, máte nějaký link za zákaz/omezení prodeje rtuťového barometru? To jsou opravdu zvláštní příklady jako analogie k zákazu styku s jinou rasou, správně byste měl pužít sovbodu slova, vyznání, atd. jenže tam by vám to tak nehrálo do karet, abych tak řekl. Zákaz styku s jinou rasou nebo početí dětí atd. vám ani ten tupý průměr nikdy neodhlasuje. A místo uranu jste mohl použít něco lepšího, třeba kaktusy, které jsou na černé listině, aby se lidé nesjížděli meskalinem z kaktusu 🙂 tomu řikám absurdnost a buzerace, nebo paradox lysohlávek, když to u vás na zahradě najdou, jste v průseru když je toho moc, ale faktem je, že státní lesy jsou plný týhle houby, takže stát je defacto pěstitelem a to ve velkym ale nic se nestane. To jsou spíš takový perličky, v uranu buzeraci fakt nevidim.

  3)O rasu se dá pečovat i tak aniž byste lidi strašil a utlačoval.

  4)Myslíte tu Čínu, kde mají strach pokud mají dítě nad limit? Myslíte tu Čínu, kde je velký počet potratů a to i nelegálních, a nemusím zdůrazňovat, že potraty nejsou pro ženu zrovna ze zdravotního hlediska nic prospěšnýho. Myslíte tu Čínu, kde tato politika způsobila, že chlapů na ženění a početí dítěte je tam hromada, ale maji katastrofální nedostatek žen? Myslíte tu Čínu, kde obyvatelstvo také velkou rychlostí stárne a mají s tím problém? Tak z téhle Číny bych si příklad opravdu nebral, už tak máme demografikcé problémy opravdu velké. A hlavně nezapomeňte, že přitom obrovském nárůstu potratů atd. by vás za uši začala tahat církev, ty by vám dala.

  5)Daňové úlevy, tak nevím, ale mám dojem že tak 80% cikánů nepracuje, daně neodvádí, tedy sníží se jim základ pro výpočet daně, kterou stejně neplatí = dostanou kulové a budou umírat na ulicích nebo reálněji, naroste kriminalita, tak nějak? Omezení financí nebo změna systému dávek pro cikány a vůbec problémové skupiny je jinak dobrý recept, už jsem ho zmínil i sám, ale faktem je, že v množení to asi nezabrání, veme to motivaci, poklesne počet, ale vesele kopulovat budou dál a pak jsou z toho s jejich přístupem pochopitelně děti, které bud můžete ignorovat a nechat chcípat na ulici, prát se s nárustem kriminality netrestatelných dětí nebo chtě nechtě je platit z rozpočtu, pro uplné řešení musíte asi stejně sáhnout k nucené sterilizaci jako Lukáš. Já bych ještě navíc přihodil změny v politice zaměstnanosti a tak opět přispěl k řešení, žádný rasový zákony, nucené sterilizace atd. Homelesáci, pravda. Těmi sociálními případy jsem myslel vyložené asociály ne lidi, kteří se dostanou do tíživé situace, ale takové ty vyloženě asociální typy.

  6)Tedy rozhodnou o tom volení zástupci díky hlasům občanů = bude o tom rozhodovat ta samá sorta lidí co to má na starost teď = nevyřeší se nic, bude to pořád stejné a žádné rasové zákony nebo zákaz styku atd. vám nikdo nikdy nepovolí.

  7)Zde přeci nedje o to zda nějaká říše padne nebo ne pokud se nemýlím, původně šlo přeci o zdravý genofond a sklony k obezitě nebo plešatosti (vynechal jste záažnejší problémy) rozhodně ke zdravému genofondu nepřispívají.

  8)Bílou civilizaci si tedy idealizujete a není taková a není vina na černé rase, většina lidí nemá ani polovinu toho co píšete, jedná se o zlomek populace, která bude mít takové vlastnosti, ten zbytek se totiž nazývá průměrem a ten jak víme drtivě převládá. A odolávat, alkoholu, sexu atd.? Možná si to plně neuvědomujete, ale alkohol, drogy, sex apod. kratochvíle jsou tu hlavně proto aby plebs kromě přívodu peněz do státní kasy neměl nějaké nekalé úmysly, třeba demonstrovat, bouřit se proti reálným problémů, zabývat se problémy, vidět je, přemýšlet o nich atd. tohle vše má dle mého názoru pozornost lidí odvádět jinam, kamkoliv jen ne k jádru pudla. Proč si myslíte, že máme takových legálních drog, všude sex, pokleslá zábava, když ne pokleslá tak stupidní atd.? Proto, že si to lidé sami žádají a říkají si o to? Myslím, že ne, především proto, že jim je to servírováno, pořád je lepší mít lidi nalitý, nadržený, nebo čumějící na televizi než aby demonstrovali v ulicích nebo řešili opravdu reálné problémy. Čím více jedinců odolávající těmto věcem budete mít, tím více si postupně zaděláte na problémy ve stabilitě vašeho systému, který má podle mého opravdu velké mouchy a ty by pak střízliví a nezabavení lidé moc dobře viděli.

  9)Těch zdravotních potíží bylo vyjmenováno více, tohle je hodně specifické a ne tolik běžné, tudíž ne takovou reálnou hrozbou. Zkuste odpovědět jako Lukáš zda máte ty uvedené problémy vy nebo rodina, jsou vyjmenovány nahoře, nemusíte je říkat samozřejmě, jde o vaše soukromí, jen jestli ano nebo ne, pokud chcete můžete upřesnit jaké zatížení máte, pokud ale opravdu nějaké máte, mělo by to automaticky znamenat nemít děti pokud myslíte vážně ten čistý genofond, jinak by to bylo pokrytecké mít děti a předat mu sklony k obezitě, rakovině, špatnému zraku, chrupu, alergii a já nevím k čemu všemu, nikdo nnei bez zatížení, proto mi přijde tan honba za genofondem pokrytecká už ze samé podstaty a nereálná, reálná bude pouze pokud vám jde jen o eliminaci černé nebo žluté rasy, pak ale musím opět použít argument, ve kterém říkám, že takových smíšených párů je naprosté minimum a tedy směšnou hrozbou. pro genofond.

  10)Oni také nesvéprávní často jsou, ale nejsem si jist zda to řeší váš problém, protože počít dítě neni právní úkon, i nesvéprávní mohou mít vztahy a počít dítě pokud se nepletu, takže nesvéprávností jim v tom nezabráníte, jako plus hovoří snad jen to, že možná potřebu dítěte ani nemají a neuvědomují si ji a proto potomky často nemají. A sterilizace? Na to už jsem napsal hodně.

  11) Jak poznáte kulturního, prospěšného a inteligentního člověka? To je takové nic neříkající, snad nesáhnete taky po komisi odborníků, která to posoudí? 🙂 Myslíte, že obyčejný horník si nezajde do divadla, že jako horník neni prospěšný? Podle chápání dnešních lidí je to člověk jednoduchý a ne tak významný jako třeba doktor, vrcholový atlet či pan učitel nebo vědec 🙂 ale faktem je, že bez nich si tak můžeme akorát potřást rukou a jít do hajzlu, protože díky těm lidem ta společnost může fungovat a lékaři, vědci atd. v klidu studovat a rozvíjet genetický potenciál, takže s tou eugenikou opatrně, on totiž pojem kulturní/prospěšný/inteligentní je sakra relativní. A jen tak podporovat porodnost nelze, nemůžete prostě někomu vnutit aby měl dítě, protože on je právě ten prospěšný atd., to byste musel ze státní kasičky vytáhnout pořádný balík na podmáznutí a další balík na komando chův, protože takto významně prospěšný člověk přeci nebude trávit čas plozením a výchovou dětí a geny nejsou všechno, do kelímku sice dostanete možná dobrý genetikcý potenciál, ale vliv prostředí je stejně tak důležitý. Povinná antikoncepce? Jak budete kontrolovat její příjem? Budete vymáhat její braní pod hrozbou odebrání dávek? Tim tomu nepomůžete, seberete dávky, ale problém zůstane, tzn. asociál co se bude rozmnožovat, protože takovým už zbývá jen ten sex 🙂 A jak problém vyřešíte u dávek ženám, které jsou po přechodu? A jak vyřešíte antikoncepci u mužů? Prášky neexistují, takže jak na to? Je to poněkud nedotažené. Do pracovního tábora? Co tam budou dělat děti? Pracovat? Nebo je seberete rodičům a budete živit na náklady státu s přispěním těch pár korunek co vydělají rodiče na nucených pracech? Opět, kdo rozhodne, že dotyčný má být poslán do tábora, protože je u něj už moc okaté, že dělá děti a málo pracuje? Na jaké legislativě postavíte celý tenhle proces toho, že někoho prostě vemete, zavřete a donutíte pracovat? Čím se ten dotyčný proviní, jakým činem? Jako za komančů příživnictví? A nebyl by celý ten proces nakonec kontraproduktivní? Postarat se o ty děti na náklady státu, k tomu náklady na pracovní tábory a vše s tím spojené, to už se možná opravdu spíš vyplatí těm hajzlíkům vyplátit tu dávku, když to tak počítám 🙂

  Já taky zrovna neskáču radostí, že je platim, ale šel bych prostě jinou cesotu, při které bych si hlavně já sám zachoval svou tvář a charakter.

 39. Lukáš permalink
  24/09/2011 08:58

  1.) Jak zvednou porodnost? Tuším, ale co pomůže nikdo neví. Vím o lidech, co nemají prostředky na to, aby si mohli dovolit 2 a více dětí. Stejně znám takové, co si raději koupí motorku než aby si pořídili dítě (a jeden z nich si říká nacionalista :-/). Řešení je jednoznačně upřednostnit v zaměstnání lidi s dětmi a znevýhodnit bezdětné lidi. Bohužel dnešní kapitalistický systém funguje opačně – slova jako flexibilita, být single atd. jsou často slyšet z úst vedoucích…, změna systému je nutná! S těmi míšenci – ano, částečně ano, ty elitní ano. Jak jsem psal, nás bílých je tak zatraceně málo, že se rozpustíme my v nich, nikoli oni v nás. Bílá populace nestagnuje, ale vymírá. Jsou statistiky, které počítají se stagnací počtu obyvatel Evropy, ale stagnovat pouze s barevnými (etničtí Evropané budou vymírat a k tomu ještě bude probíhat mísení). Za 50 let bude Francie muslimská (ale raději bych volil univerzální slovo – barevná, je dost diskutabilní, nakolik ti bídáci jsou muslimové a nakolik jsou vykořeněni ze svojí původní víry). A nejen Francie, takže to vidím dost bídně. Nicméně porodnost je záležitost, která trápí veškeré vyspělé regiony (i můj vzor – Japonsko).
  2.) Nemám přesný recept, ale věřím, že vybírání by mělo probíhat podle kritérií spojených s tou funkcí – 1.morální jedince, 2.odbornost+inteligence, 3.předchozí zkušenosti, 4….apod. Nikoli podle toho, že má dotyčný na billboardu hezký úsměv, že mu nějaký šmejdi zaplatili kampaň. Kdo by toho jedince vybíral je jiná věc. Jistě nějaká komise, kdo jak a za jakých podmínek by ji volil, netuším (ideálně lidé elitní, vzdělaní). Věřím v hierarchický systém, kdy panovník vybírá pod sebe lidi tak, aby vše šlapalo jako kolečka v hodinkách. Kde začít, jak tam dosadit vůdce? Vše musí být spojeno s převratem. Ale k tomu nejsou stejně podmínky, tak proč to řešit. Jak nastavit systém dalšího vůdcování, myslím nástupnictví, k tomu nemám odpovědi. Já myslím, že připodobnit politiku k hierarchickému vedení firmy není od věci. Přirozeně i s těmi nevýhodami. Výsledek by vypadat tak, že by byla nějaká oficiální propaganda (jako dnes) a vedle toho by se diskutovalo. Jako tomu je dnes. Ale stejně jako dnes jsou zakazovány menší konzerty skinhítů, tak podobně by měli problémy s pořádáním jedinci, které tam vyvěšují rasistické sračky typu „Good night white pride.“
  5.) Korupce a kamarádšofty jsou problémy, s nimiž si neporadili větší hlavy, tak není o čem diskutovat. Je to ostatně věcí morálky, skandinávské národy mají výbornou morální úroveň, korupce skoro žádná. Jak pracovat na morálce je další otázka :). Dokonale totalitní stát by byl řešení, ale to nechce nikdo (ani já ne!)
  8.) Výber zástupců lidi bych nechal, ale poupravil podmínky, byli by vybírání podle kvalit. A dokonalé by to nebylo, ale věřím, že by to bylo lepší.

  Revizionismus je, jak jsem vyzjistil všeobecné označení pro všechny nesourodé názory, co mají alternativní pohled na události dějící se v období 1933-45, ať už je to začátek války, záležitosti kolem koncentráků, počtu objetí, způsobů zabíjení atd. Z toho, co vím, jedná se o snahu o přehodnocení dosavadních závěrů. Přesto to není jeden směr, nedocházejí ke stejným závěrům. Nebýt toho, že není svobodná diskuse, kdy by mohli být názory revizionistů férově vyvráceny. Rád bych slyšel oba tábory současně. Neznám ani detaily oficiální verze, přesto na mě udělalo neblahý dojem, že do revizionismu se pustili lidé, kteří byli těmi „odborníky“ skrze chemii a záhy se zjistilo, že nemají ani potřebnou kvalifikaci v oboru (Leuchter). Kdybych se chtěl začít věnovat revizionismu, znamenalo by to hledání pravdy nikoli v revizionistických publikacích, nýbrž právě porovnávání revizionistických závěrů s ofikoverzí. Ale nejen to, akce potřebuje reakci a mě by zajímala reakce ofiko hlasatelů „pravdy“ na závěry revizionistů. To je hromada knih (není tolik času, škola, brigáda). Nerad bych dostal do ruky pouze revizionistu a pak dělal chytrého. Četl jsem jen „Průmysl holocaustu“ od Finkelsteina. To není revizionismus, jen je to reakce na komercionalizaci genocidy na Židech (ať už byl její rozměr jakýkoliv). A ukazuje to opět jejich moc a semknutost, když jde o prachy a o židovskou otázku. Nicméně, když mi napíšeš, s čím začít, rád si to přečtu. Pro mě je to nepřehledná směť autorů.

  „..berou jak je jim to naservírováno a nic neřeší, hlavně, že televize běží, hokejisti vyhráli a v ledničce je nějaký to pivko, občas dovolená, večer píchačky, a víc většina nepotřebuje..“

  To je jeden z důvodu, proč demokracii já nerad. Je to volba ignorantů ještě většími ignoranty. Zrovna dnes na noční se setkali 2 názory, jednoho hodně socialistického národní socialisty a člověka, který na politiku kašle, toho, co se rád ožere, rád vypráví, jak se ožral či jak se ožrali jeho kamarádi. Ryzího konzument a jedinec, který otázky týkající se budoucnosti bere velice vážně. Ten plešatý národní socialista byl mezi tím davem za blbce, ač jediný měl rozumné argumenty a znalosti historie, v mnohém měl jasno. Nacionalismus (+ všechno možné v rámci tzv. ultrapravice) bojuje o přežití na slunci. Chce to dát myšlenkám nějakou formu, která by je prodala (tj. přesný opak toho, co jsem napsal výše :-D). A tady se dostávám k jádru – revizionismus není přitažlivé téma. Je to téma přímo odpudivé. Iracionalitu argumentů ze strany těch, co prošli „školením“ filmů se záběry brečících Židů, tu nic nevyruší. A když si vezmu, že bude hnutí (ať už jakkoliv nejednotné) ještě více rozdupáno, tak to není nic, s čím bych chtěl mít něco společného. To nemluvě o tom, co dělají s takovými jedinci média. Sám mám pochybnosti, ale kdo mi zaručí, že to, co se kde dočtu je pravda. Už stačí se kouknout na tyto „kolaborantské“ stránky: http://nassmer.blogspot.com/
  a člověk získává dojem, že neustále někdo účelově lže. To je jeden z mých prvních kroků revize, uvědomit si, co mělo být s námi, s Čechy. Je to složitá otázka a asi nikdy nezodpověditelná, jelikož každý v Říši měl jinou vizi. Ale to, co nám říká ofikopropaganda je věc jiná. Srovnání Židů se Slovany, jakožto stejných untermench, ustanovené zaměňování významu slov árijský a nordický apod., to mě zavádí k tomu hledat dál. Jen není s kým o tom diskutovat.

 40. Fionnbharr permalink
  24/09/2011 09:15

  To: Bob
  obávám se, že tady spoustu věcí, z nichž každá by potřebovala desítky hodin všelijakého rokování, jednání a dokazování. Není na to tu prostor ani čas. Popis ve zkrace vede k neúplnosti a částečnému nepochopení od druhé strany.
  Takž znovu a ještě stručněji:

  1) tady se tu pravdy nedobereme, to je skutečně na dlouho.

  2) …Nenazývám zcela evidentní trestnou činnost zásahem do svobody….
  Co je a není trestné je subjektivní. Krádež je pro cikány výkon povolání, v islámských státech je ukamenování nevěrné ženy právním aktem.
  U nás je sebeobrana zločinem, zvláště pak obrana proti bandě cikánů. Takže takhle to nelze posuzovat, to, co pro Vás je zcela evidentní, může někdo vidět úplně jinak.

  3) ….O rasu se dá pečovat i tak aniž byste lidi strašil a utlačoval…
  No, jo, to bych rád, ale jak to udělat?

  4) Myslíte tu Čínu, kde mají strach pokud mají dítě nad limit?….
  Ano, myslím tu Čínu. Demografický problém s nevyvážeností pohlaví se ale dá řešit úplně jednoduše. Děvčata povolit bez sankcí. Nelze si předem naplánovat pohlaví dítěte,
  ale ubylo by potratů a i vražd novorozených holčiček. Čína je specifická v tom, že tam už narazil exponenciální přírůstek obyvatel na omezení zdrojů. Dalším takovým státem bude Indie. To nastane postupně po celém světě a bude to tak, že možnost mít dítě bude na státní povolení. Pokud to do té doby nevyřeší světová válka nebo nějaké globální katastrofa, například nástup doby ledové, nezbyde než k přikročit k naprosto nehumánním a drakonickým opatřením. Nebo si to příroda vyřeší sama a to bude teprve mazec!

  5) Daňové úlevy, tak nevím, ale mám dojem že tak 80% cikánů nepracuje, daně neodvádí
  Správně. Takže dostanou kulový. Necítím povinnost tu verbež živit. Buďto budou makat, nebo půjdou do rezervace. Jak to udělala USA a kanada s indiánama. i když to není zrovna správný příměr, protože indiáni byli původní obyvatelé, kterým přišedší evropané ukradli půdu. Nám tu kradou životní prostor imigranti a cikáni a navíc je můsíme živit. Takže rezervaci, nebo pracovní tábor, který by ale musel být ekonomicky soběstačný, jinak nemá smysl. Měli by na výběr buďto normální život, škola práce peníze kultura děti, nebo ten tábor.

  6) Tedy rozhodnou o tom volení zástupci díky hlasům občanů = bude o tom rozhodovat ta samá sorta lidí co to má na starost teď = nevyřeší se nic,
  Ano, to je neštěstí demokracie. Právo volit má každé pako. I kriminálníci a notoričtí pobírači dávek. Zrovna tyto dvě kategorie bych z voleb vyloučil.
  Radši bych osvíceného diktátora, Takový Petr 1. nebo Kemal Atatürk…

  7) Zde přeci nedje o to zda nějaká říše padne nebo ne pokud se nemýlím, původně šlo přeci o zdravý genofond a sklony k obezitě nebo plešatosti
  Sklony k obezitě i ty závažnější problémy umíme zvládat a léčit. Bílá rasa vyvinula poměrně vyspělou medicínu. Pokud ale získáme mentalitu černochů nebo cikánů, vymřeme, nebo se z nás stanou barbaři. Ani ta medicína nebude.
  Dopadneme stejně jako v Zimbabwe.

  8) Bílou civilizaci si tedy idealizujete

  Asi ano. Avšak nepopřete, že toto vytvořila bílá rasa:
  http://public.web.cern.ch/public/
  http://sohowww.nascom.nasa.gov/
  http://hubblesite.org/
  http://www.caltech.edu/
  http://www.aip.org/
  atd. atd….

  porovnejte prosím s
  http://whitewoman.sweb.cz/chanov/

  Bílá rasa jistě není ideální. Ale která je lepší? Snad Japonci.

  9) Těch zdravotních potíží bylo vyjmenováno více
  Odpovídám. nemáme žádné zdravotní potíže, které bych považoval za dědičné a zatěžující genofond mých dětí. Pokud bych já, nebo mí předkové měli choroby, o kterých jsme tu psali, vlastní děti bych si rozmyslel..

  10) Oni také nesvéprávní často jsou, ale nejsem si jist zda to řeší váš problém, protože počít dítě neni právní úkon, i nesvéprávní mohou mít vztahy a počít dítě pokud se nepletu,….
  Jejej, kolem narození dítěte je papírování a právních úkonů až až.. Pokud například někdo nemůže mít řidičák z důvodu že je například mentálně retardovaný, pak by přece nemůže mít ani děti. Co by s nima proboha dělal? Jak by je živil a vychovával? Toto není hrubě dořešeno. Tady je asi sterilizace na místě.

  11) Jak poznáte kulturního, prospěšného a inteligentního člověka?

  To je nesmírně jednoduché. V prvním přiblížení rozdělte lidi na ty, kteří po většinu svého produktivního věku pracují a nejsou častými hosty v kriminále.
  a druhá skupina jsou ti, kteří se živí ze sociálních dávek a z krádeží. Ten vámi zmiňovaný horník je cenným členem společnosti, i kdyby nikdy do divadla nešel.
  Ale šestkrát soudně trestaný nefachčenko? Co s ním?

  …Já taky zrovna neskáču radostí, že je platim, ale šel bych prostě jinou cestou, při které bych si hlavně já sám zachoval svou tvář a charakter….
  Pokud víte jak na to, tak Vám tleskám.

 41. NSák permalink
  24/09/2011 22:01

  Velmi přínosná kniha Proč bojujeme http://tradicebudoucnosti.deliandiver.org/edice-orientace/proc-bojujeme/

  Opravdu doporučuji přečíst nebo pročíst myslím že se tam objasňuje věčina témat které v této diskuzi probíráme.Na straně 58 eugeniku,53 Elita,159 výběr,157 vůdčí osobnost,146 svoboda a mnoho dalších.

 42. NSák permalink
  24/09/2011 22:31

  Velmi přínosná kniha Proč bojujeme http://tradicebudoucnosti.deliandiver.org/edice-orientace/proc-bojujeme/

  Opravdu doporučuji přečíst nebo pročíst myslím že se tam objasňuje věčina témat které v této diskuzi probíráme.Na straně 58 eugeniku,53 Elita,83 koloběh elit,159 výběr,157 vůdčí osobnost,146 svoboda a mnoho dalších.

 43. Bob permalink
  25/09/2011 11:33

  Lukáš – No neshodneme se a už bych se asi opakoval, tak to nechám už být, je to asi na delší dobu a v psané formě to sežere o to více času než mluvené slovo : )

  K tomu revizionismu, já osobně to vztahuji na historii jako takovu, ale je fakt, že se to týká hlavně tohoto období, je to pochopitelné, nemá totiž obdoby a ve válce je první obětí pravda. Dochází se ke stejným závěrům ve všech třech otázkách o které jde, tzn. ohledně systematického naplánování a plánu na vyvraždění Židů, ohledně existence plynových komor a počtu 6 milionů, to jsou tři základní témata. Neshoda naopak panuje mezi oficiálními historiky, kteří se rozcházejí nejen mezi sebou ale hlavně podle libosti si mění i výpovědi samotných svědků, o které se mohou opřít jako o jediný zdroj, takže se rozcházejí i se svědectvími. Mýlíš se, svobodná diskuse byla jednu dobu v Americe, kde je pořád platná svoboda slova a v devadesátých letech se holocaust probíral i ve vysoce sledovaných talk show, jestli umíš anglicky doporučuji, má to vše několik dílů-

  http://www.youtube.com/watch?v=t9Rkpdv0lu0 – Donahue show – sám moderátor je přichycen při lhaní
  http://www.youtube.com/watch?v=dRrP7AevKi4 – Montel Williams show
  http://www.youtube.com/watch?v=A-xlIGBFTIU – David Cole v Osvětimi (doporučuji) průvodkyně tvrdící turistům, že komora je původní, komín zapíchlej do země a další perly.
  http://www.youtube.com/watch?v=NyMVWVBmGVo – Rozbor lží svědků v oscarovém dokumentu od Spielberga, co si vymýšlejí fakt nemá obdoby nehledě na manipulaci s tzv. důkazy a proměny jejich výpovědí.

  Výsledkem toho bylo, že s touhle diskusí přestali, protože oficiální verzi Holocaustu to fakt nedělalo dobře, dveře komory otevírající se dovnitř, dveře komory, které nejdou ani zamknout, hysterický telefonát od ženy, která viděla na vlastní oči z lidí dělat mýdlo (mýtus o mýdle, stínítkách na lampy z kůže atd. už byl dávno vyvrácen i samotným památníkem Holocaustu Yad Vashem v Izraeli) atd. to je prostě tak do očí bijící, že debaty ustaly, ale naštěstí svoboda slova v USA samozřejmě stále existuje a je dána prvním dodatkem. Faktem je že i přední odborníci a zastánci oficiální verze jako Michael Shermer museli přiznat že, cituji „nedává to smysl“ ohledně tzv. plynových komor např. v Majdanku. Argumenty revizionistů vyvráceny nebyly, to je fakt, neříkám to jen proto, že s nimi souhlasím, tady je jeden příklad kvalitní debaty a střetu názorů

  http://www.youtube.com/watch?v=NMNIhp8HLC4 – Mark weber a Michael Shermer.
  Tady je shrnutí debaty – http://www.ihr.org/jhr/v16/v16n1p22_Weber.html

  Revizionisté každou chvíli vyzývají k otevřené debatě, ale nikdo se do toho z oficiálních historiků nehrne, byla by to sebevražda, na výše uvedeném videu můžeš vidět jak ten šedovlasej chlapí raději řekne, že se s revizionisty co tam sedí vůbec nebude o ničem bavit. K Leuchterovi, on sice neni vystudovaný chemik, je pouhým odborníkem na plynové komory a popravčí zařízení, dělal plynový komory pro USA, takže laik to zrovna neni, faktem je, že spíš než obsah každý oficiální historik řeší zda má nebo nemá vystudovanou chemii a tím to pro ně hasne, nemá titul, to co napsal tedy neni pravda a jsou hotoví, ale co už ti neřeknou je to, že studie z Krakowského Jan Sehn institutu vedená prof. Markiewiczem, která měla za cíl ověřit pravdivost jeho hodnot, dospěla ke stejným výsledkům, tzn. „na hranici meřitelnosti“ a to jsou lidé, kteří chtěli dokázat opak, ke stejným výsledkům na hranici měřitelnosti dospěl i vystudovaný chemik Rudolf ve své zprávě. Takže Leuchter sice neni vystudovaný chemik, ale hodnoty vyšly v pořádku, to je tak když se někdo nezabývá obsahem ale podružnými věcmi. Já taky nemám vystudovnaou matematiku, ale asi mi nikdo nebude oponovat v tom když řeknu, že 1+1=2, nebo je správně automaticky předpokládat, že je to špatně když nemám titul? Myslíš, že je správné automaticky od někho danou informaci prohlásit za neplatnou, lživou, když nemá potřebný titul? Podle mě je důležitější vždy obsah než ten kus papíru ze školy 🙂 Ještě aby nedošlo k omylu, pokud vim tak Leuchterova zpráva pomohla vyhrát proces jednomu popírači/pochybovači holocaustu, který si jí objednal, takže váhu měla. Že Leuchtera pak zlikvidovali jak po stránce profesní tak osobní netřeba připomínat, to je ostatně společný rys pro všechny tyhle lidi.

  Neřekl jsem, že čerpám jen od revizionistů, právě naopak, když si přečtu něco od oficiálních historiků, okamžitě ověřuji ze strany revizionistů, když si přečtu argument od nich ověřuji zase na straně oficiálních, nečerpám jen od revizionistů, to by bylo omezený, já nemám strach co najdu někde jinde, jde mi o pravdu ne o to zastávat a bránit nějaký názor do roztrhání těla. Ale něco od revizionistů moc často ověřovat nemusíš, oni totiž sami citují proholocaustové knížky, citují svědectví, čísla atd. takže neni co zpochybnit, je to vždy i s referencemi. Při Holocaustu se vychází z knih od Jean Claude Pressaca, Raul Hilberga nebo Roberta Jan van Pelta, to jsou takové tři kapacity v oficiální verzi, tam můžeš začít, pak můžeš vzít každé číslo, svědectví, jméno svědka atd. a okamžitě přes vyhledávání najít rozbor revizionistů na to téma. Příklad, když svědek prohlásil, že se po otevření komory po zplynování vyvalila modrá mlha, dáš to vyhledat a vyjede ti jasný argument od revizionistů, který dokazuje, že je to lež, protože plynný kyanovodík je bezbarvý.

  Ale doporučuji postupovat jako já, hledat si konkrétní svědky, výpovědi, události, příkazy, témata, přečíst si oficiální verzi, která většinou vychází od těch tří nahoře nebo z materiálů předložených v Norimberku a pak si najít odezvu od revizionistů, v některých případech pak najdeš odezvu na argumenty revizionistů a v některých případech i dokonce reakci revizionistů na tu předchozí reakci od věřících v Holocaust, to ale jen výjimečně, protože se revizionisti opravdu moc vyvracet nedají. Už samotná evoluce příběhu o Holocaustu by měla být varovným signálem, že je něco cosi hodně shnilého na týhle události a nemyslím tím ty příběhy co všichni známe ze školích naléváren. Na začátku více jak 4 miliony lidí jen v Osvětimi při procesu v Norimberku až do roku 1990 a dnes? Pressac udává číslo kolem 770 000 lidí ale v Osvětimi pořád můžeš vidět vyměněnou desku z roku 1989 s číslem 1,5 milionů, kdoví, možná se bude za chvíli zase měnit. Samozřejmě, že magické číslo se 6 miliony Židů se nikdy nezměnilo, zvláštní počty. Ještě pár příkladů toho co kdysi bylo uznávané a dnes už nikým uznávané jako pravda, mýdlo z tuku, stínítka z kůže, zcvrklé lidské hlavy, vraždy elektřinou, párou, vakuové komory, atd. Dalo by se toho říci hrozně moc, ale tady neni prostor, už takhle jsou ty komentáře nářez jak jsou dlouhý 🙂

  Holocasut Industry znám, ale nečetl jsem ,ale vím o čem je řeč, v tom smyslu je zajímavé zmínit, že kromě 6 milionů mrtvých je tu nějakých 4,3 miliony žádostí do roku 1980 o odškodnění od přeživších z nichž je většina od Židů, zajímavé číslo řekl bych 🙂

  Máš pravdu, že to stojí čas, ale stojí to za to si myslim, naštěstí nemusíme lézt po ruských archivech atd., to už udělali jiní. takže zas tolik času to nesežere. Já když věřil v Holocaust jak je předkládán, tak jsem tomu taky věřil a nenapadlo mě si něco ověřovat, předpokládal jsem, že je to dokázaný, ale chyba lávky. Zkrátka, důvěřuj, ale prověřuj, vše si ověřovat a používat selský rozum ne jen bezmyšlenkovitě věřit a nechat zdravý rozum otupit emocemi, které ty zprávy vyvolávají.

 44. Bob permalink
  25/09/2011 12:45

  Fionnbharr – jako u Lukáš, je to orpavdu na dlouhou dobu, to ano, a také cítím, že vaše názory asi nezměním, ale zareaguji.

  1)Neshodmeme, jsem proti omezenování práv v podobě nařizování s kým se kdo může stýkat nebo s kým může mít děti, to nepodepřete žádným argumentem, to prostě nelze, nezlobte se na mě.

  2)Zase mícháte nemíchatelné, sebeobrana přeci neni to samé jako prodej drog proboha 🙂 To tam nevidíte ten rozdíl? Proti cikánům se braňte adekvátní obranou, proti tomu námitky nemám, nepovažuju sebeobranu za trestný čin. Celou dobu jen poukazuji na to, že používáte zcela evidentní trestné činy jako příklad omezení svobody srovnatelnou se svobodou volby partnera, to je prostě mimo. Jestli je pro cikány krádež obživa je irelevantní, krádeží to zůstane a krádež je zcela jasně špatná i kdyby byla někde legální, nesměšujte prosím to co je zákonem povoleno/přehlíženo s tím co je v principu a v jádru věci ŠPATNÉ, jestli posuzujete správnost toho či onoho podle legislativy daného státu, tak v tom se opět neshodneme, kategoricky nesouhlasím, zákony neznačí o ničem zda je to dobře nebo špatně. Abych demonstroval to jak špatný příklady volíte, zeptám se prostě – Je správné ukamenovat ženu za nevěrnost? Je správné souložit s 12 letými? Zkuste mi odpovědět. Ještě by mě zajímalo jak jsem se ptal minule, co byste dělal s tím uranem, jehož omezení v dostupnosti pro lidi, i kyž je to přírodní produkt, pokládáte za buzeraci 🙂

  3)Jak to udělat? Pomocí lepší imigrační politiky, rovnému přístupu a ne protěžování menšin, větším důrazem, který donutí problémové se přizbůsobit a pokud ne, nesly by důsledky atd. našlo by se toho více, ke sterilizaci, potlačování práv, totalitním praktikám a pod. opravdu netřeba sahat. Jestli je pro cikány krádež obživa je sice fajn, ale krádeží to zůstane a krádež je zcela eveidentně špatná i kdyby byla někde legální, nesměšujte prosím to co je zákonem povoleno dělat s tím co je v principu a v jádru věci ŠPATNÉ, jestli posuzujete správnost toho či onoho podle legislativy daného státu, tak v tom se opět neshodneme, kategoricky nesouhlasím. Abych demonstroval to jak špatný příklady volíte, zeptám se prostě – Je správné ukamenovat ženu za nevěrnost? Je správné souložit s 12 letými? Zkuste mi odpovědět.

  4)K Číně už jsme své řekl a stále to platí. Růst populace už se řeší nebojte, ale ne tak aby to bylo vidět, to že naše jídlo stojí čím dál víc za hovno a politika proti čistým potravinám je už dost okatá, to nelze popřít. Lepší způsob než přes jídlo se asi vymyslet nedá, snad jen ještě očkování, když pominu studie, které odhalují nebezpečné látky v některých vakcínách, tak je to zhoubou už jen proto, že naše imunita s přibývajícími očkováními a prášky na každou kravinu dostává pěkně na prdel.

  5)Indiáni byl špatný příklad, to ano. Místo daňových úlev jste měl rovnou říci, že nedostanou nic, stejně jako například spousty bílých lidí nebo cikánů co nejsou těmi problémovými co popisujete, jak je vyselektujete, nevím, nebo to možná hodíte do jednoho pytle, nevím.

  6)Ano, to je problém, v tom by se něco udělat mohlo, ale ne přímo zákaz volby pro ty lidi, váš nápad by paradoxně trestal i ty lidi co se dopustili toho s čím nesouhlasíte, tzn. lidi trestané za použití sebeobrany, za vykonstruované trestné činy, za popírání historických událostí atd, známe justici. Vymyslet se dá něco lepšího, osobně bych začal z minimální volební účastí, která by byla nutná. Demokracie špatná neni, jen ta naše pseudodemokracie ano.

  7)Není pravda, obezita je čím dál větším problémem, sice jí léčíme, ale ne účinně, správně by se mělo uzdravovat a ne jen léčit. Ty vážné nemoci také nejdou vyléčit, cukrovka přeci neni léčitelná a cukrovkářů je 800 000 tisíc pokud se nepletu, jen v ČR, myslíte si snad, že všichni jsou bezdětní? A co rakovina? To jsou další desítky tisíc a nás je 10 milionů, takže čísla jsou to opravdu děsivá, kolik je tady asi smíšených párů? Pár desítek stovek? směšné. A že bílá rasa vyvinula moderní medicínu? 😀 Pravda, bílá rasa udělala z medicíny moderní medicínu, tzn. nechutný byznys, který má za cíl opravdu jen léčit a ne uzdravoat, to jsou dva zcela odlišné pojmy. Čest všem výjimkám, lékařům a dobrým lékům, ale z drtivé většiny je to odporný byznys a ne medicína, moderní medicína totiž vychází z primitivní medicíny, kterou vymysleli primitivní rasy a národy, ne bílá rasa, nemáte tedy pravdu. Taky jste zapomněl taktně zmínit, že bílá rasa kromě z velké části neúčinné modenrí medicíny o které byla řeč, vymyslela také moderní choroby a potíže, které primitivní podřadné národy vůbec neznají 🙂 Rakovina, Aids, cukrovka, tyto nemoci jsou například „podřadnou rasou“ v Amazonských pralesech nebo v Indii zcela léčitelné, koukněte na dokument „Šamani odcházejí“ nebo „Ajurvéda – umění bytí“ Ti lidé buď tyhle choroby vůbec neznají nebo je u těch „nadřazených bílých“ nebo moderních lidí účinně léčí a moderní medicínu k tomu vůbec nepotřebují. A vaše příklady s vesmírem jsou sice fajn, ale já vam dal zase příklady jiné viz ta medicína, sám si vyberte čemu přiložíte větší váhu, na mě dělá dojem obojí. Každopádně co se týče toho co jste ukázal, chtělo by to rozbor toho kolik bílých na tom dělalo, kolik černých atd. pak to můžete předložit jako důkaz, ale uznávám i bez toho, že jde hlavně o práci bílých, černých jsem tolik neviděl. Ještě máte nějaký zdroj na studii potvrzující že i mentalita je dědičná?

  9)Nejde o to zda je vy považujete za dědičné, důležité je, zda jsou považovány za dědičné oněmi bílými odborníky a to bohužel všechny ty probémy jsou. Sám přiznáváte, že mentalita je taky dědičná (viz vaše „získáme mentalitu černochů), tzn. že ty miliony blbců v tomhle státě by měly být taky sterilizovány nebo nějak omezeny, a to by vám z toho systému co chcete zbylo pěkný prd i kdyby všichni ti blbci byli jinak perfektně a 100% zdraví, kdo by tam žil 🙂

  10)Kolem dětí sice může být hromada papírování, ale kolem jejich početí neni žádné, proto si dítě může pořídit i nesvéprávný, o tom byla řeč, co je potřeba potom je irelevantní, jelikož dítě už je narozené. Jak jsem řekl, mentálně retardovaní pokud vím snad děti nemají vůbec, neuvědomují si jejich potřebu atd. ještě jsem neviděl někde z médií, že by mentálně postižení měli dítě, to bude opravdu rarita. A nesvéprávnost si plete s mentální retardací, někdo je nesvéprávný až později, někdo dříve, někdo zcela účelově, i takové případy jsou, kvůli dědictví atd. ale mentální retardace nemusí být podmínkou.

  11)Souhlas, to může být základní vodítko, ale pořád tím neurčíte kdo je hodný pozitivní eugeniky a kdo ne, pořád zde máme pracujícího a netrestaného horníka, pracujícího a netrestaného vědce a pracujícího a netrestaného učitele, jak rozlousknete kdo má větší hodnotu a je hodný protěžování?

  Neříkám, že vím jak na to, ale že mám jinou cestou o které si myslim, že by fungovala lépe a zachovám si tvář, upřímně řečeno řešení jako „budeme je strilizovat, budeme je zavírat do táborů, budeme je zabíjet, budeme jim zakazovat to a to“ to jsou uplně primitivní řešení, která napadnou každého frantu, něco jako „když nám hnisá prst, uřízneme celou ruku“ ale vymyslet něco inteligentního co vyřeší problém tak abyste nemusel furt někoho sterilizovat, furt někoho zavírat, zkrátka tak aby to vedlo k nápravě, to už chce holt fištróna 🙂 Když pokaždé useknete problémovou část i s tím zdravým kusem, problém nevyřešíte, hnisat nám totiž bude vždycky něco, jednoho dne pak zjistíte, že už neni co sekat a můžete to zabalit.

 45. Fionnbharr permalink
  25/09/2011 17:43

  To: Bob

  1) Neshodmeme, ale to nevadí, já netvrdím, že můj názor je ten jediný správný, ale prostě takhle to vidím já. Připouštím, že nejsem natolik inteligentní, abych vymyslel něco lepšího. Prostě říkám svůj názor a připouštím, že ne každý s ním musí souhlasit.

  2) ….Zase mícháte nemíchatelné, sebeobrana přeci neni to samé jako prodej drog proboha …. Ne, já říkám, že pojmy „zjevný trestný čin“ a „čin v rozporu s nesmyslným zákonem“ nelze objektivně rozlišovat.
  …zeptám se prostě – Je správné ukamenovat ženu za nevěrnost? Je správné souložit s 12 letými?….
  Já si myslím, že není správné ukamenovat nevěrnou ženu ani, že je správné souložit s 12 letým dítětem. Protože jsem se narodil a vyrostl ve společnosti, kde toto není zvykem. Nicméně existují milióny lidí v islámských státech, kteří na tom nevidí nic špatného a považují to za samozřejmost. Myslíte tedy, že můj (a zřejmě i Váš) názor je ten jediný správny ? Pak ale patří téměř všichni obyvatelé Saudské Arábie, Jemenu, Íránu a dalších států před soud za schvalování trestného činu vraždy a pohlavního styku s osobou mladší 15 let.
  Vy totiž předpokládáte, že některé trestné činy jsou trestnými činy pro všechny lidi na světě a snad i napříč stoletími. Nejsou. Si myslím já. Třeba se pletu, ale podívejte se do historie, co tam se dělo a co se děje i dnes a to nejen v zemích 3. světa, například tzv. vraždy ze cti nám zavádějí muslimští imigranti i v evropských státech. Zatím je to trestně stíháno.

  Uran mi je šumafuk, a mělo by to být i šumafuk i orgánům státní moci, kdybych měl pár deka ve sklepě. U238 v přírodním stavu je prakticky neškodný. Ale když si naplním barometr rtutí v potřebném množství, dopouštím se trestného činu neznám přesně o jaký paragraf se jedná.

  4)…K Číně už jsme své řekl a stále to platí….
  Já Čínu neidealizuji, ale jen ji používám jako příklad, že kde je vůle, tam je i cesta.

  …Růst populace už se řeší nebojte, ale ne tak aby to bylo vidět, to že naše jídlo stojí čím dál víc za …
  Pak se to ale řeší na špatném místě. Toto padá nejvíce na produktivní obyvatele, cikánské množení se stále drží exponenciály. Naproti mé garáži bydleli cikáni, otec, matka, a 12 dětí. O kousek dále další c. rodina otec, matka, 15 (!) dětí. Na ně to nějak nefunguje.
  A kromě toho slyšíme ze všech stran kecy, že je mízká porodnost a jak to je špatné.

  5)…Indiáni byl špatný příklad, to ano. Místo daňových úlev jste měl rovnou říci, že nedostanou nic, stejně jako například spousty bílých lidí nebo cikánů co nejsou těmi problémovými co popisujete, jak je vyselektujete, nevím, nebo to možná hodíte do jednoho pytle, nevím….

  Jak jsem napsal, ti bezproblémoví získají peníze daňovými odpočty. Ti problémoví utřou.

  6) …..Ano, to je problém, v tom by se něco udělat mohlo, ale ne přímo zákaz volby pro ty lidi, váš nápad by paradoxně trestal i ty lidi co se dopustili toho s čím nesouhlasíte, tzn. lidi trestané za použití sebeobrany, za vykonstruované …… No dobře, tak pokud počítáte s tím, že lidé jsou v kriminále neprávem, nelze operovat s kritériem čistého trestního rejstříku.

  7) Není pravda, obezita je čím dál větším problémem….. cukrovka…..rakovina?

  …..vychází z primitivní medicíny, kterou vymysleli primitivní rasy a národy, ne bílá rasa, nemáte tedy pravdu……
  Lékař by s Vámi asi nesouhlasil. Já osobně nevěřím žádné „alternativní“ medicíně, nikdy mi nepomohla, jen ze mě MUDr. (!) homeopodvodnice tahala peníze. Když už jsem měl problém, vždy mi pomohly oficiální léky obsahující definovanou účinnou látku.

  Ještě máte nějaký zdroj na studii potvrzující že i mentalita je dědičná?
  Studii? Vy nevidíte zcela zřetelně, že černoši jsou jiní než my ? Nemyslím barvu pleti, ale skutečně jejich povahové vlastnosti. Že cikáni jsou také zcela jiní?

  9)….že ty miliony blbců v tomhle státě…….. ne ne, slovo blbci je špatně. Jsou jiní. My jsme také jiní. Natolik, že nemůžeme spolu tvořit ekonomickou jednotku – stát, aniž by docházelo ke konfliktům. Ale pokud sem nalezou za účelem parazitování na sociálním systému, pak se s nimi nemazat.

  10) …Kolem dětí sice může být hromada papírování, ale kolem jejich početí neni žádné, proto si dítě může pořídit i nesvéprávný, o tom byla řeč, co je potřeba potom je irelevantní, jelikož dítě už je narozené. Jak jsem řekl, mentálně retardovaní pokud vím snad děti nemají vůbec, neuvědomují si jejich potřebu atd. ještě jsem neviděl někde z médií, že by mentálně postižení měli dítě, ….
  Nu, jedna moje vzdálená příbuzná pracovala v ústavu pro takové ty postižené děti. Takže vím, že kdyby nebylo striktních opatření jak zabránit vzájemným stykům mezi pohlavími, tak by se jim setsakra pomnožili. Ty děti jsem viděl, je mi jich skutečně líto, jsou jak normální děti, jen se nesmějí nechat chvilku bez dozoru. Nevím, jak se to řeší, až vyrostou a budou dále jednat čistě pudově.

  11) Souhlas, to může být základní vodítko, ale pořád tím neurčíte kdo je hodný pozitivní eugeniky a kdo ne, pořád zde máme pracujícího a netrestaného horníka, pracujícího a netrestaného vědce a pracujícího a netrestaného učitele, jak rozlousknete kdo má větší hodnotu a je hodný protěžování?

  Vynechejte ty profese a skoro to bude přesné. Samozřejmě zůstává problém, zda byl člověk odsouzen po právu, či to byla nějaké justiční konstrukce.

  …Neříkám, že vím jak na to, ale že mám jinou cestou….. řešení jako „budeme je strilizovat, budeme je zavírat do táborů, budeme je zabíjet, budeme jim zakazovat to a to“ to jsou uplně primitivní řešení…..
  Ale no tak, zabíjet jsem nenavrhoval a ten pracovní tábor jsem jasně psal jako alternativu k bezdomovectví či trvalému životu na sociálním systému.
  A že zákazy a věznění jsou primitivní prostředky? No ano, ale používají je státy na celém světě. Nicméně je v tom pokrok, vezměte jaké eugenické prostředky byly používány ve starověké Spartě, nebo tresty ve starém Římě za Caliguly, přeci jen jsme už někde jinde.
  Navrhoval jsem jiné nástroje – daně i přímou podporu, ale i to jste mi znectil. Tak nevím.

 46. Bob permalink
  25/09/2011 19:45

  1)Oceňuji tento sebekritický přístup.
  2)A já si myslím, že to rozlišovat lze, jsou ičny, které zůstanou špatnými i přes legalizaci zákonem. Prodej pervitinu je ve svém jádru jasný trestný čin bez polehčující okolnosti, ve svém jádru je to prostě špatné, zatímco sebeobrana ve své podstatě neni špatná. Díky za odpovědi. Nepatří před soud, v jejich zemi to trestné neni a proto před soud jít nemohou, to je logické, ale že je to špatné na tom se nic nezmění, nedá se to omluvit tím, že jejich kultura to považuje za normální. Stačí vám snad názory cikánů nebo jiných, že „krádeže, incesty atd. jsou naše kultura“? Asi ne, že? Asi to budete stále považovat za špatné. Sex s mladšími 15 let neni nic vzdáleného, 12 let je to pro Vatikán, 14 let pro Maďarsko atd. takže žádná vzdálená rasově podmíněná mentalita nebo tak něco. Jestli to chcete slyšet, tak ano, můj názor je ten jediný správný (váš také v tomto případě) a to říkám snad poprvé v životě, je mi jedno kde tu ženu ukamenují, jestli u nás nebo na druhé straně světa, pořád to bude špatné, ten kdo to za špatné nepovažuje prošel buď brainwashingem nebo je vyloženě chabruz na hlavu, ale vsázím na to první, když do někoho hustí od malička sračky, tak ty sračky v hlavě mít bude.

  4)Chápu, že jí používáte jako příklad, ale napsal jsem důvody proč jako příklad neni zrovna vhodná. Dělání závěru z vaší osobní zkušenosti je opět chybné, to, že cikánské rodiny naproti vaší garáži nevykazují účinky špatné stravy nebo tak něco, neznamená, že celosvětově to neni problém a o to jde. Já taky nikdy neviděl autohavárii a přitom je tu 1000 mrtvých každý rok kvůli autonehodám.

  5)Ale vám uniká, že o dávky žádají sociálně slabí jedinci, tzn. ti ani daně neplatí, odpočty jim jsou na nic, takže utře každý kdo potřebuje dávky, jak ten problémový, tak ten co je slušný, ale nedařímu se mu nebo se dostal do těžké siituace, chápete? Proto tento nápad nefunguje. I kdyby o dávky žádal někdo kdo daně platí a tím si ulevil, tak si myslím, že je to stejně špatně, protože lidé neumí takto plánovat dopředu, neumí hospodařit s imaginárními penězi o které si pak budou moci snížit daně, rozumíte? Běžný člověk potřebuje mít peníze hned a u sebe, ne kalkulovat rodinný rozpočet na rok dopředu, toho běžný člověk není schopen, finanční gramotnost obecně je hodně chabá, lidé podepisují kde co a vůbec netuší co to udělá za měsíc natož za rok. A konečně, dostat dávky formou daňové úlevy není nic platné, protože účty, jídlo, oblečení atd. se platí každý den, těm lidem je prd platné, že jednou za rok se jim sníží základ pro výpočet daně, když peníze chybí ten konkrétní den, týden nebo měsíc, je to špatný nápad.

  6)To není předpoklad, to je fakt, namátkou si vybavuji několik případů neprávem odsouzených např. za sebeobranu, za „myšlenkovou“ trestnou činnost atd. O USA snad raději ani nemluvě. Podle trestního rejstříku to opravdu dělat nelze, vážný zádrhel vašeho návrhu.

  7)To neni ani tak alternativní medicína jako ta pravá, ze které vše vzniklo, to jsou tisíce let používané materiály, nebo si myslíte, že blik a byly tu moderní léky? Kdepak. Já více věřím po generaci děděným postupům a tisíci lety prověřené metodě než pár let staré moderní medicíně. A opět nemůžete stavět na své osobní zkušenosti opírající se o podvodnou homeopatičku, na to mám stejný názor, tomu opravdu také nevěřím, musel bych to podrobit nějakému výzkumu abych uvěřil, že ta česká homeopatička nekecá. U lidí ve výše zmíněných filmech nemám důvod pochybovat, peníze neznají, ani závist, nic, mluví za ně výsledky, používají přírodní produkty. Podívejte se na to, tam opravdu žádné vychcané české homeopatiky slibující zázraky neuvidíte 😀 Já léky nemohu posoudit co se týče pomoci, byl jsem nemocný naposledy někdy před 9-10 lety a celkově tolikrát že bych to spočítal na prstech jedné ruky. Ale mohu to posoudit na jiných, člen rodiny zemřel na rakovinu, to tzv. léčení člověka totálně zničilo, mrzí mě, že jsem tenkrát nevěděl co teď. V USA zemře ročně až 120 tisíc lidí na následky účinků léků, to číslo překonává i obávané strašáky a to mají být prosím léky. Do výzkumu rakoviny a do boji proti ní byly investovány desítky miliard, od té doby se rakovina zněkolikanásobila, docela paradox že? Ale věřím těm dokumentům, nemám důvod nevěřit po zvážením všech faktorů, jsem si jistý, že vše je v rovnováze, tzn je tu rakovina, musí tu být i přírodní možnost jí zničit, nevidím důvod proč by řešení mělo být syntetické a tedy nepřírodní. Opravdu se na ty dokumenty podívejte a ještě přidejte „Food Matters“ jsme opravdu to co jíme, ohledně potlačení alternativních metod léčby se tam taky dozvíte hodně. Blbej hamburgr stojí méně než brokolice, je to k posrání.

  Já chtěl studii na dědičnost mentality, to na co poukazujete není ani tak dědičnost jako vliv prostředí, ale vliv nějaké vrozené mentality nepopírám, jenom pak musíte vysvětlit proč lidé mající za rodiče problémové lidi se se změnou prostředí stávají normálními, pak tedy nemůže jít o dědičnost. Buďte si jistý, že kdybyste bílého po narození nechal u cikánů apod. tak i přes své normální rodiče se z něj s největší pravděpodobností stane to samé, tedy problém, vnější vlivy mají obrvskou roli. Zkuste opavdu nějakou studií doložit, že mentalita je dědičná, tzn. že potomek bílých a černých zdědil špatnou mentalitu černých nebo naopak, že černý zdědil dobrou mentalitu bílých.

  V tom výčtu pozitivních věcí od bílých jste měl také zmínit negativní jako atomovku, vodíkové pumy, moderní choroby atd. co negativního přinesli černí a co je výsadou jenom černých nebo chcete-li „jiných méně kvalitních ras“? Mě nic nenapadá, skoro každý svinstvo snad pochází od bílých.

  9)Blbci je správné slovo i když nadsazené, já nemluvím o „nepřizpůsobivých“ ale o průměrném gaučovém Čechovi, kteří jsou průměrně až podprůměrně inteligentní a nemají o věci ponětí, slyší na primitivní hesla jako „přidáme vám tisícovku na pastelky“ apod. pokud je to dědičné jak píšete, měl byste je také sterilizovat, protože takhle vymatlaní budou i jejich potomci, kdo pak zbyde v tom systému, když se řádově jedná o miliony lidí? To je problém a reálný problém genofondu a ne pár černoušků co mají dítě s bílou ženskou.

  10)To ale neni o bránění v množení této konkrétní skupině lidí, to je zcela normální řád, který je běžný snad všude, nikde snad nejsou pohromadě dívky a chlapci, i na obyčejnym táboře nenechávaji děti od určitého věku pohromadě a to jsou svéprávné.

  11)Nemůžu vynechat profese, protože o ty přece jde při posouzení prospěšnosti, zkuste mi tedy napsat, jak z nich vyberete toho prospěšného, kterého budete protěžovat pomocí pozitivní eugeniky, kdo z nich je prospěšnější? Ano, to by byl problém, nezapomeňtě taky na opačný problém, tzn. gaunera, který nebyl odsouzen a je čistý, to je si myslim o milion procent pravděpodobnější a četnější situace 😀

  Pokud jste to nebyl vy, tak pardon, možná to navrhoval Lukáš to zabíjení, nejsem si jist, reakce na něj čeká na nějaké schvalování, asi závadný obsah, nevim, mám u něj (Poznámka: Váš komentář čeká na schválení.) takže ho asi nevidíte, je to zajímavé, proč zrovna tenhle čeká na schválení asi za ten revizionismus. 🙂

  Pracovní tábor vás bude stát moře peněz, to už je lepší nechat bezdomovce apod. na ulici, takový tábor se ekonomicky soběstačným nestane, jedině, že byste je vykořisťoval a fungoval jako klasická firma na zakázkách všeho druhu, nechal je pěkně makat ale nechal je o chlebu a vodě hnít někde v hladomorně spát na zemi, pak by se to asi uživilo, jinak se to sakra prodraží, takže to moc nevyřeší, naopak to vycucne více peněz si myslim. Myslim, že mnohem rozumnější je dané prostředky investovat do jejich začlenění do procesu (u těch u kterých to jde a bude zájem) a u těch co na to budou prdět prostě utáhnout kohout a přitvrdit, ale ne sterilizací, koncentráky apod. Nenapsal jsem přeci, že zákaz nebo věznění jako takové jsou primitivní, psal jsem příklady o kterých jsem to prohlásil. Zákaz krást neni primitivní, zákaz mít dítě s jinou rasou pro čistý genofond je primitivní, sterilizovat nepohodlné je primitivní atd. jsou daleko lepší cesty, už to zde padlo. Věznení vraha neni primitivní, věznění někoho za to, že je bezdomovec je primitivní řešení, rozdíly jsou opravdu obrovské. Kromě toho trestný čin „bezdomovectví“ nebo „sociálně sabá situace“ jsou opravdu absurdní důvody pro uvěznění. Spíš než plnit vězení a tábory nucených prací bych zřídil jakési „tábory druhé šance“, každý v té situaci bezdomovců atd. bude moc přijít a dodržovat řád, měl by bydliště, zázemí, vše, musel by ale sehnat zaměstnání k čemuž mu bude nápomocen stát (ale skutečně nápomocný, žádný pracáky jako dnes) a dotovat zařízení i ze svého příjmu, po zavedení do běžného rytmu by se mohl postupně osamostatnit, mít možnost kurátora jako dnes u kriminálníků, možnost poradit atd. po určité době by se osamostatnil úplně. Žádná třetí šance už by nebyla a bylo by přihlédnuto k tomu kdyby dotyčný opět selhal, o to více by se přitáhle kohout. Vyjde to myslím levněji než zavírání do vězení apod. Začlenil bych do toho i lehčí kriminálníky, odsouzené za lehčí činy, aby mohli co nejdříve být aktivní. Pro ostatní ve vězení by byla normou práce, např. veřejně prospěšná, ne vyvalování, stejně tak bych zavedl možnost zvolit snížení trestu při souhlasu s tvrdší a náročnější prací po dobu výkonu trestu, kdyby to porušil, trest by byl plný atd. atd. opravdu se toho dá udělat moc, píšu jen co mě napadá teď v rychlosti a nevidím v tom zádrhely.

  Ulevy na daních jsem vám objasnil proč se mi nelíbí, přímou podporu, to jsem asi přehlédl, už nevím o co šlo.

 47. Lukáš permalink
  25/09/2011 20:37

  Fionnbharr: je to zajímavá myšlenka STEJNÝCH PRAVIDEL PRO VŠECHNY. Nechám si to projít hlavou, ale myslím, že to je blbost. Už kvůli nepokojům, sebrat sociální dávky umí každý, zavést systém, kdy budou mít daňové úlevy, hmmm, ale budou se na tato „řešení“ nabalovat další a další potíže. Navíc to nezvrátí skutečnost, že jednou budeme menšinou.

  Ale s těmi černochy se shodneme. V práci mám jednoho a na to, že studuje výšku, tak není schopen samostatně přemýšlet. Pracoval jsem s jedním mulatem, ten byl o něco chytřejší než ten Guinejec (možná větší podíl bíle krve :-D), aspoň mě zaujala jeho životní filosofie, když mi povídal, jak se žije na Kubě, kde se nemusí pracovat, jak je to tu těžké, že musí dělat…kurva, kdy už se ti Evropané proberou!, neimportujeme jen špatnou krev, ale především mentalitu!

  „..když do někoho hustí od malička sračky, tak ty sračky v hlavě mít bude.“
  Tak, tak, a proto se nikdy neshodneme, protože do každého z nás šly jiné sračky 😀

  „skoro každý svinstvo snad pochází od bílých“
  To jasně potvrzuje předešlý, tebou psaný řádek..

  „Pokud jste to nebyl vy, tak pardon, možná to navrhoval Lukáš to zabíjení, nejsem si jist,..“
  Lukáš nepsal NIC o zabíjení, já psal jen svůj plán SS – segregace, sterilizace ;-).

 48. 25/09/2011 21:33

  Pokud budete odesílat příspěvek, který má 5 a více odkazů, tak ho zarazí spamová ochrana a může nějakou dobu trvat, než ho schválím. Abyste se nedivili, že se vám to občas nezobrazí… když tak příspěvek rozdělte do dvou.

 49. 25/09/2011 21:36

  Lukáš: pokud chceš začít s revisionismem, tak doporučuji Jurgen Graf – Hoax nebo holokaust (překlad postupně vychází, dnes jsem uveřejnil 4. kapitolu) a Arthur R. Butz – The Hoax of the
  Twentieth Century (v češtině dosud nepřeloženo).

 50. Fionnbharr permalink
  25/09/2011 22:09

  1) Děkuji 🙂

  2) Tady se neshodneme. Pojem trestného činu je subjektivní vzhledem k letopočtu, kultuře a situaci. Vy (i já) vnímáme například vraždu jako invariantní zlo. Ale byly celé národy, kde zabití příslušníka potenciálně nepřátelského sousedního národa bylo statečným a chvályhodným činem. Zabití nevěrné manželky bylo povinností ve středověkém Japonsku a i u nás bylo ve stejné době odměňováno pouze symbolickými tresty. Doporučuji zhlédnout filmy Samuraj Gonza a Příběh 47 róninů. To je úplně jiné pojetí práva!

  A toto je podstatné:
  …..Stačí vám snad názory cikánů nebo jiných, že „krádeže, incesty atd. jsou naše kultura“? Asi ne, že? …..
  Stačí. Je to jejich způsob života. Ať si tak žijí. Ale mimo naší společnost. My toto neděláme a považujeme to za trestnou činnost. Takže ať jdou někam jinam, kde jim to budou trpět.

  4) Čínu už necháme na pokoji.

  5) Ano. tím bych zvýhodnil lidi, kteří myslí na budoucnost a vidí dále než do příští výplaty. To by skutečně byl můj záměr – vytvořit selekční tlak za rozvoj tohoto myšlení.

  6) Nu, ano, ale jestli to je tak, tak nemůžene rozlišovat lidi bezúhonné a kriminálníky. A bez toho se nehnem z místa.

  7) To, že se něco používá tisíce let, neznamená, že to funguje. Ne, vážně všechny ty akupunktury a homeopatie a zaříkávání, nakuřování a vyhánění zlých duchů mám za podvod.

  Dědičnost-mentalita.. zkuste si poptat v rodinách, kde bílí rodiče adoptovali malé cikáně. Veškeré výchovné působení se míjí účinkem. BTW. Měl jsem v rodině 4 učitele. takže vím, co to je mít ve třídě 2 cikáňata. Když se už stalo, že přišli do třídy oba v jeden den, bylo prakticky po vyučování.

  ….jenom pak musíte vysvětlit proč lidé mající za rodiče problémové lidi se se změnou prostředí stávají normálními…. Nestávají. Znám konkrétní případy. Ve válce genů a vlivu prostředí nakonec zvítězí geny.
  Ale výjimky jsou všude, byl jsem na vojně s cikánem, který intektuálně i i kultivovaností zřetelně převyšoval většinu svých bílých spolubojovníků. Kamarádka mé dcery je čistokrevná cikánka, studuje střední školu (na ZŠ měla vynikající prospěch). Je slušná, čistotná, prostě bezproblémová. Kdyby taková byla rozhodující většina cikánů, pak by se nemuseli přejmenovat na Romy, protože slovo cikán by nebyla nadávka a žádný cikánský problém by neexistoval.

  Zvládnutí atomové energie je důsledkem vědecké vyspělosti bílé rasy a to, že k použití at. zbraní došlo velice omezeně, poprvé a naposled v r.1945 navzdory tomu, jak obrovské lákadlo k řešení válečných konfliktů to je, svědčí i o její mravní vyspělosti.
  Představte si, kdyby dnes pár států v Africe mělo k dispozici jaderné zbraně !!!!! Třeba takový Mugabe, ten by si to užil! To bychom nestačili koukat na to tóčo.

  Co negativního přinesli černí? Zeptejte se bílých obyvatel amerických měst, tak, kde žije početná menšina (ale už i většina) černých.

  …„jiných méně kvalitních ras“…. Snažím se vyhýbat třídění ras na špatné a nadřazené. Je to subjektivní. Řekl bych, že jsme jiní. Máme jiné hodnoty, jiné životní postoje a i jiný způsob myšlení. Jsme natolik jiní, že společné soužití plodí konflikty. Přesadíme-li černocha do podmínek dnešní industriální společnosti, trpí. Dáme li bělocha k africkému kmeni někde v třeba v Nigérii nebo v Kongu, zpravidla ani nepřežije.
  My chování cikánů považujeme za špatné, oni zase pohrdají námi. Oni nám páchnou, my zase smrdíme jim. JAR to měla vyřešené. Apartheid. Bohužel to bylo jiným státům trnem v oku, protože to fungovalo.

  9) průměrný gaučový Čech, průměrně až podprůměrně inteligentní a nemají o věci ponětí, atd. není blbec. je to většina národa. Je na těch nadprůměrně inteligentních, majících o věci ponětí, aby těm gaučům dali práci a fungující řád ve společnosti. Ten gaucho je pořád platný a cenný člen společnosti. A teď si ale představte, že bych chtěl, aby stát podporoval porodnost právě té vládnoucí elity. Jsem fašista?

  10) To ale neni o bránění v množení této konkrétní skupině………pohromadě a to jsou svéprávné.
  Jsou nezletilé a tudíž nezpůsobilé k právním úkonům a to je důvod proč jim bránit početí mláďat. A ti, kteří jsou dospělí, ale jsou mentálně postižení snad mohou plodit děti jenom proto, že už jim bylo 18?

  11) Nelze vybrat dle profese. To je poměrně krátkodobá věc, eugenika míří do mnohem delší budoucnosti. Nelze například rychle vyšlechtit hejno zubařů, pokud bude ve společnosti nedostatek zubařů. Podporoval bych obecně rodiny s vyšším vzděláním a náročnějším povoláním z hlediska kvalifikace. Ale jestli konkrétně lékaře nebo astronomy, to nelze .
  A potlačoval bych lidi s nezájmem o práci, vzdělání a se sklony kriminalitě. Jelikož o něco výše píšete, že jsou odsuzováni nevinní a počet pobytů v kriminále tedy nemůže být kritériem, tak toto téma vzdávám, to pak nejde, když se není čeho chytit.

  O pracovním táboře jsem měl téměř totožnou představu s Vámi, jen jsem to tu nerozváděl. Ne, vážne nechci žádné koncentráky, ale něco jako jsou povinné veřejné práce pro dávkaře, tak by byl povinný pobyt v pracovním táboře, řekněme na rok a mezitím by ten člověk mohl hledat práci nebi se kvalifikovat. Já vím, mě se to kecá, když mám celkem slušnou a stabilní práci, ale taky jsem pro to musel něco udělat.

  xx) ….Ulevy na daních jsem vám objasnil proč se mi nelíbí, přímou podporu, to jsem asi přehlédl, už nevím o co šlo.
  Asi takhle: V JAR za dob toho strašného apartheidu, když černoch byl ochoten pracovat a vzdělávat se, posílat děti do školy, dostal od státu dům nebo byt (musel to splácet. dostal bezúročnou půjčku). Černoši nemuseli platit daně! Tím se jim více vyplatilo pracovat, tedy taková pozitivní diskriminace. Tak jsem představoal tu podporu. Ale ti, kteří chtěli jen brát, případně krást, měli místo v kriminále, nebo bantustanu.

  A ted mají starou bačkoru, daně musí platit všichni, třou bídu s nouzí, kriminalita je tam šílená, ale zbavili se těch zlých bílých! A jak nyní černoši vzpomínají na staré dobré bílé časy! Tedy ne všichni, ti, kterým se nelíbilo pracovat a nyní se uchytili v nových mocenských strukturách těm se to líbí. Otázka je, jak to dlouho vydrží.

 51. Bob permalink
  26/09/2011 08:59

  Lukáš – Tak nevim jak do tebe, ale do mě sračky nešly, nauka o rasách, přínosu té či oné rasy, o tom co je dobré nebo špatné, předčítání z bible, koránu atd. to se jaksi do osnov nedostalo 🙂 Kam si chodil na školu ty, že naznačuješ, že „nějaký jiný sračky“ do tebe hustili? 🙂

  „To jasně potvrzuje předešlý, tebou psaný řádek..“

  Ale no táák, zkus to nějak podpořit argumenty než takhle rýpat 🙂 Já se rád přiučim, když mi řekneš co černí přinesli zlého světu, tak se rád dozvím něco nového, ale at se snažim jak se snažim nic co by se jen vzdáleně přiblížilo atomovce, vodíkovým pumám, neutronovým bombám, chemickým, bilogickým zbraním atd. opravdu nemůžu nic nalézt 🙂

 52. Bob permalink
  26/09/2011 12:49

  2)Vše je relativní, to je pravda, ale jelikož žijeme v této době, zabývám se tím co je teď, když se mi někdo vykálí na koberec, tak mi taky nebude stačit, že kdysi dávno bylo normální vykonávat potřebu jak to koho napadlo, žijeme v přítomnosti. Je chybou omlouvat současné dění tím co se dělo o stovky let dříve, tento způsob je opravdu hodně nešťastný a zneužitelný na všechno.Ohledně cikánů, to je sice na první pohled rozumný názor, jenže problém je v tom, že krádež ani incest pokud vím nejsou tolerovány nikde, takže to co říkáte znamená, že nejsou tolerováni vůbec nikde a jsou naprostým fenoménem určeným asi k likvidaci.

  K tomu uranu na který jsem zapomněl, musím se zeptat znovu, proč považujete omezení ve spojistosti s vlastnictvím uranu za buzeraci, že jste to použil jako analogii? A k čemu vám bude radioaktivní uran? Na co vám to bude kromě ohrožení zdraví? Když říkáte buzerace, tak vám to asi z nějakého důvodu vadí. A ten barometr, jak jsem řekl, z e-shopů jsem si mohl rtutový barometr objednat, můžete tedy specifikovat co je na tom zakázaného?

  4)Ok.

  5)Tím zvýhodníte pár jedinců a většinu tím odsoudíte k tomu o čem píši. Za předpokladu, že se vám to ale povede u všech to nic stejně neřeší v ostatních problémech, který váš návrh má a které jsem vypsal.

  6)To jsem neřekl, vy si je klidně rozlišujte, já osobně to ale nedělám a nestavěl bych na tom existenci těch lidí. Jestli lidi rozlišujete podle rejstříku aniž byste byl seznámen s případem a okolnostmi, je to velice omezené si myslím.

  7)Máte nějaké logické vysvětlení proč něco co podle vás nefunguje a co jste ani neviděl (soudím že jste se na to stále nepodíval podle toho co píšete) je tu tisíce let a děděné z generace na generaci? dává vám to smysl? Mně tedy ne. Do výzkumu rakoviny se někdy od roku 80 nebo tak nějak napumpovaly desítky miliard s cílem potlačit rakovinu a pomoci výzkumu, byl to přímo program, rakovina jak víme nabobtnala do obřích rozměrů, cukrovka a další nemoci jsou nevyléčitelné, čím dál více se rozvíjí, na následky použití léků v USA zemře ročně až 120 tisíc lidí, kde prosím soudruzi v moderní medicíně udělali chybu? 🙂 Asi by bylo opravdu nejlepší se na ty filmy podívat, o akupunktuře, zaříkávání nebo vyhánění kouřem atd. tam opravdu není, už to opakuji podruhé:)

  Takovou rodinu neznám, takže nemohu. Vaší teorii o tom, že genetika určuje kdo bude problémový a kdo ne, sice toleruji, ale vy přehlížíte pozorování a ta hovoří ve váš neprospěch, problémový jedinci pocházejí i z normálních rodin, kvalitní jedinci naopak i z velice problémových rodin. Můj názor je ten, že daleko více záleží na působení okolních vlivů než na genetice, potvrzují to i pozorování. Přijde mi to stejně absurdní jako tvrzení, že krtek je slepý kvůli špatným genům a ne kvůli působení prostředí:) Nepopírám určitý vliv genů na chování člověka, ale podle mě hrajou podružnou roli, fakta a pozorování to potvrzují, prostředí hraje prim. Odkažte mě na tu rodinu, která adoptovala malé cikáně ve velice mladém věku a i přes špičkovou výchovu v kvalitním prostředí a bez působení špatných vlivů se z něho stal dobytek, máte to nějak zmapované? Víte s kým se to dítě stýkalo, jaké vlivy na něj působily atd.? Měl byste když věříte své teorii. Já měl ve třídě celkem tři cikány, ne najednou, o jednom jste ani nevděl že tam je jak byl nenápadný, druhý nevyrušoval o nic víc než my a třetí byl docela pako, stejné jako zhruba tři klucí v naší třídě, kteří byli na stejné úrovni, další cikán v jiné třídě byl pohodě po všech stránkách, a další cikán z jiného ročníku byl opět idiot, jako spousta bílých se kterými si notoval, výsledek? Nevidím v tom nic co by naznačovalo geneticky podmíněné chování, víte co ale měli ti problémoví černí a bílí společného? Rodinu, zázemí a kamarády/okolí, které stálo za hovno, to jsou věci 🙂 Vaše osobní příklady které neustále předkládáte nepotvrzují globální vývoj, opakuji, že já taky neviděl havárii automobilu a přesto celosvětově umírají miliony lidí, chápete, že vaše osobní zkušenosti vůbec nic neznamenají? Kromě toho se na vše díváte černobíle a horzně jednoduše.

  Nepoužívání nebo zvládnutí atomové zbraně, která se použila proti lidem jen 2x nevypovídá nic o vyspělosti, ale o vypočitatelnosti, nikdo neni takový hlupák, aby si sral jak se říká pod sebe, k čemu je vymlátit někoho atomovkou, když to kontaminuje vše okolo a vyvolá odvetu vyústící v likvidaci i těch co použili zbraň jako první? To neni o vyspělosti, o vychcanosti svědčí i neutronové bomby zaměřující se hlavně na živé 🙂 A že by jí černí použili kdyby jí měli? Tak se na to podívejme, Židi stojící v pozadí dvou světových konfliktů atomovku mají a nepoužili jí, Indie, Pákistán, KLDR, ti mají všichni atomovku o tom, že jsou to vyspělí jedinci lze zteží pochybovat už jen proto, že z Indie pocházejí pokud vím vaši neoblíbení cikáni, nikdo z těch států jí nepoužil a to mezi JK a SK panuje stále válečný stav :). Ani černí nejsou tak hloupí aby jí použili, vyloženě spekulujete. Jsou tisíce dalších negativních věcí s dopadem na celý svět, a opět to přinesli bílí lidé, tohle neomluvíte a nepopřete. Vytahováním pozitivních věcí bílých jste se bohužel chytil tak trochu do vlastní pasti černobílého vidění světa, tzn. pozitiva přinesli bílí lidé, negativa černí, ale skutečnost je zcela odlišná.

  „Co negativního přinesli černí? Zeptejte se bílých obyvatel amerických měst, tak, kde žije početná menšina (ale už i většina) černých. “

  Nevím co tím chcete říci, mám to chápat tak, že kriminalita, vraždění, prodej drog je vynálezem černých? Aha, to je zajímavé, kriminalita vraždění rozhodně nemohou být někomu přisouzeny jako vynález, spíše prostředky, tedy palné zbraně atd, to je dílo bílých a drogy? Kdo vynalezl drogy a objevil účinné látky? Černí v laboratořích? No táák, zkuste lepší příklad nějakého negativního objevu, atd. co přinesli černí 🙂

  Nikdo nikoho nikam přesazovat nechce, celé je to jenom o to kdo kam chce, ne kdo mu co nařídí, nikdo nikoho nikam proti jeho vůli nepřesazuje.

  9)Někde jste psal, že demokracie a volební právo pro každého je problémem, že by to měli dostat jen ti co jsou toho hodni, nějací kvalitní jedinci, neni to tak? Myslím, že na to bylo víc stížností, že volit může kde kdo a gaučový Čech, který nemá o věci ponětí je právě takovým příkladem, ti lidé jsou primitivní, nepřemýšlejí, nemají ambice, nic, takže pokud si za tím stojíte, měl byste sebrat volební právo všem takovým, kteří ale tvoří většinu národa. Proč by měla elita dávat nějakému gaučovému Čechovi práci a řád? Vždyť kritizujete takový přístup k cikánům, tak proč u něj je to jinak? Ať se sám stará o práci a o svůj život a ne čekat s nataženou rukou, neni to tak? U cikánů se vám to nelíbí, ale k bílým vám takový přístup nevadí. Už jsem se jednou ptal jak určíte vládnoucí elitu? Nejdřív jí musíte vybrat, aby bylo koho podporovat. A fašista? to nevím, nejsem si vědom toho, že by fašismus v Itálii pracoval s eugenikou, rasovými zákony atd., to spíše nacisté, amíci atd.,ale možná se pletu.

  10)Sám říkáte, že jim brání v početí dětí ne kvůli mentálnímu postižení, ale kvůli zabránění početí, které nesouvisí s postižením, tak to funguje všude, ne jen u retardovaných, tak nevim co řešíte 🙂 Dospělí mentálně postižení mohou plodit děti, tak to je, prohlášením za nesvéprávné jak jste navrhoval tím tedy problém nevyřešíte, nesvéprávnost nezakazuje počít dítě pokud vim.

  11)Tak když ne podle profese nebo zásluh atd. nelze posoudit přínosnost a kvalitu toho jedince, který má být předmětem pozitivní eugeniky, tak podle čeho to lze? Stále mluvíte o podporování elity, prospěšných lidí atd. ale zatím jsme se nedobrali jak je poznáte, to je základní problém:) Když budete obecně podporovat ty o kterých mluvíte, tak kdo bude v budoucnu dělat podřadnou ale nesmírně důležitou práci, když v budoucnu bude dostatek elitních a vzdělaných jedinců, ale tedy nedostatek těch nekvalitních? To já bych je nepotlačoval, ale použil výše psané způsoby s tím jak je začlenit, nechci nikomu šlapat po právech, jsou lepší cesty, sklony ke kriminalitě je taky takový divný pojem, podívejte se na naší elitu v politice a podnikání, ti snad nemají sklony ke kriminalitě?

  Na pracovních táborech jsme se tedy shodli, teda spíše na „táborech druhé šance“ takže už žádné sterilizování? Zadné násilné bránění ve styku?

  xx) To co chcete a popisujete je pozitivní diskriminace, správně, tedy to co je červeným hadrem na lidi a co zde lidi kritizují? Už se v tom tedy nevyznám, jste pro nebo proti pozitivní diskriminaci? Měl jsem za to, že proti, tak ted nevím. Nepopírám, že černí nejsou schopni to takhle vést, tedy za těchto podmínek, ale můj názor je, že to není dané geneticky.

 53. Bob permalink
  26/09/2011 12:52

  Poslední komentář byl pro Fionnbharr.

  Lukáš – ještě jsem zapomněl, o zabíjení si asi nepsal, ono je to těžké zde dohledat, ale fajn, asi jsme se spletl, chtěl si sterilizaci, izolování atd. tedy jinými slovy, chtěl si ty lidi nechat „přirozeně“ vymřít, to zní o něco lépe 🙂

 54. Lukáš permalink
  26/09/2011 15:13

  „Kam si chodil na školu ty, že naznačuješ, že „nějaký jiný sračky“ do tebe hustili?“

  Chodil jsem na gympl, takže ty sračky tekli proudem :-D. Měl jsem liberální židovskou třídní, která do nás hustila pozitiva multikulturalismu. Vyzdvihovala především židovské spisovatele a ty tzv. humanisty, to byl pak hodinový výklad o kdejakém židáčkovi. O Viktoru Dykovi zmínila něco o fašounech, asi 2 díla a jelo se dál…zeměpisáře, ač byl skvělý pedagog, tak mu nemohu odpustit to, že jako jediné správné -ismy označil judaismus a sionismus. Ale proč ne, z určitého úhlu pohledu ano. Když jsem o prázdninách mluvil s kamarádem, který má též gympl, tak mi řekl, že Židy považuje za jedny z nejliberálnějších národů. Bylo mi smutno :-/, zvláště když si vezmu, že v ortodoxních kruzích pohrdají všemi národy. Ale to na školách neučí. Stejně jako se neučí, kdo ovládal a financoval bolševické hnutí v Rusku. Posílají Židáky od školy ke škole, aby básnil o holocaustu, ale o hladomoru na Ukrajině se mluví méně (o jménu Kaganovič se mlčí zcela). O výkladu období 2. Světové války ani nemluvě. To mě vždy nasere, když zmíní, že nás vojáci rudé armády „osvobodili“.

  „..když mi řekneš co černí přinesli zlého světu, tak se rád dozvím něco nového,..“

  To jasný, ty voe, že za všechno můžou bílý, jen ty bílý svině, říkali to přece v televizi. Černý jsou jako beránci, zvláště v procesu dekolonizace obrodili Afriku, že ty bílý zmetky pozabíjeli, ženy jim poznásilňovali a pozabíjeli. Prostě zvířátka. Nemohli přinést světu nic užitečného, protože nepřinesli vůbec nic (tedy ani ne mnoho špatného). Ano, zbraně, drogy, to je jejich doména, ale za to přece mohou bílý, to jasný, představ si ty výzkumníky s tím jejich jidášským úsměvem. Vlastně černí jsou jejich oběti, není to tak? Oni nemohou za to, že vraždí, znásilňují, dielují drogy. Za to mohou bílý (zvláště ti z výzkumáku). Stejně jako za nepokoje na Šluknovsku mohou bílý a jejich realitky, ty přece jsou zodpovědní za hlučnost cikánů, kriminalitu cikánů, kuplířství a lichvu u Cikánů. Psali to na Romea.cz.

  Teď trochu vážně – to je přesně to, co mě štve, když někdo ukáže statistku % potížistů mezi jednotlivými etniky a nějaký ten humanistický blbec už nemá argumenty, jak by bránil Cigoše, tak řekně, že zná slušný Cigoše a aby to podtrhl, tak vytáhne nějaký hovna na bílý. Nepomůžou argumenty, proti demagogii už pomáhají pěsti. Mimochodem, už jsem slyšel pár příběhů adopce Cigošů Čechy, povětšinou to probíhalo podle jednoho vzorce (viz výše). V jednom případě si adoptovaný čmoud našel stejně barevnou kamarádku na sídlišti a začali se oslovovat černý bratře, černá sestro :-).
  Bílý přinesli světu hodně vynálezů, z toho povětšinu užitečných, koneckonců již touha po poznání je vždy hnala kupředu, proto neskončili na stromech. Když neděláš nic, nemáš co zkazit,..A k té atomovce, kterou musíš pořád omílat, nedávno se mi dostal pod ruce tenhle článek:
  http://nassmer.blogspot.com/2011/08/truman-zalhal-zemrely-statisice.html
  Nebyl Truman židák? A co ti kucí okolo něj, nebylo to tam taktéž přežidovaný?

  „..když se mi někdo vykálí na koberec, tak mi taky nebude stačit, že kdysi dávno bylo normální vykonávat potřebu jak to koho napadlo..“

  Tomuhle se říká xenofobie, jen z tebe srší. Od matky vím, když žila 2 roky v Egyptě, tak bylo běžné, že během promítání v kině se Arabové odebrali do uličky a vykonali svou potřebu. Jako správný humanista bys to měl chápat a obhajovat ;-), třeba nechtěli přijít o zápletku 😀

 55. Bob permalink
  26/09/2011 18:44

  Lukáš – hm, tak to jsi asi mladší ročník nebo fakt ujetá škola, tohle jsem já opravdu nezažil, nebo je to doména gymplů? Tohle se nikdy ve vyučování neřešilo.

  Tam tu nadsázku teda přehlédnu jako dělání si srandy jak si sám podotknul a zeptám se tedy znovu a vážně, co přinesli lidstvu černí za negativa? 🙂 Tobě pořád uniká o co jde, černí přeci tohle nevynalezli ani na to nemají patent, nepopírám, že podíl problémových lidí je na počet černých mnohem vyšší než u bílých, u cikánů to platí obzvlášť, tady mám jasný pohled na věc, ale dělat, že kriminalita, delearství drog atd. je vynálezem nebo negatinvím přínosem černých je fakt ujetý, bílý v tom jedou taky a teď se podrž, maji to většinou pod palcem, černýho kmotra jsem ještě neviděl, černoušci hrajou druhý housle, to jsou jen pěšáci. Ještě chceš dál řešit kdo co přinesl za negativa? 😀

  Slyšel si pár příběhů o adopcích a měl by si nějaký podrobnosti? Ono to nelze šmahem smést s tím, že to dokazuje geneticky podmíněnou problémovost, takhle k tomu přistupovat fakt nejde, musíš znát podrobnosti, podmínky atd. aby si mohl dělat nějaký relevantní závěry 😀

  Bílí přinesli lidstvu mnoho dobrého a neúměrně tomu přinesli i to co denně ničí tisíce lidí a má schopnost zničit tuhle planetu několikrát, jestli tohle neni důkaz že nějaký vytahování pozitivních zásluh je uplně mimo a nabíháním si na vidle, tak už nevim jak to dokázat : )
  Nebaví tě omílat atomovku? Můžeme začít omílat něco jinýho, těch svinstev je požehnaně, něco nadhoď 🙂 A Truman Žid? Podle toho co jsem našel Žid neni a v jeho denících vyjadřoval negativní postoj k Židům, nesmíš za vším hledat Žida, on jistě ve službách ˇžidů byl, ostatně jako spousta presidentů, ale oni většinou stojí pěkně v pozadí : ) A i kdyby byl Žid, tak to snad nic nemění na tom, že je bílej, Židi totiž nejsou rasa. Těma klukama myslíš koho? Henry Morgenthau, ministr financí? To byl Žid, ale zase je bílej, tak co řešíš? 🙂 S atomovkou si objevil Ameriku, už jsem si kdysi poupravil názor a to je ten, že atomovka nebyla nutná, Japonci se chtěli několikrát vzdát, ale druhým se nechtělo, už nějakou dobu nemám starý názor, že atomovka zachraňovala životy případně ztracené při invazi do Japonska, to jen tak na okraj k tomu jak Fionbarr říkal, že bílí jsou natolik vyspělí, že atomovku už pak nepoužili, nemuseli jí použít ani jednou až tak jsme mi bílí kucí vyspělí 🙂

 56. Lukáš permalink
  26/09/2011 20:01

  :-D, já vážně netuším, co chceš, abych napsal. Černoši neudělali tolik škodlivých vynálezů NÉ proto, že by byli tak hodní, ale jednoduše proto, že jsou blbí. Myslím, že už to, že jsou primitivní, ohrožuje náš genofond a víru v nějaký „pokrok“.

  Já chápu, co se snažíš říci, Morgenthau, Walter Rathenau, Rozhschildové, Rockefelerové, Kaganovič a jiní gauneři – všichni byli bílí. S obchodem s černými otroky začínali opět bílí (Arabové a Židáci). Dokonce kápové ruskojazyčných mafií jsou bílí (obvykle mají dvojí občanství, ruské a izraelské). Pro mě je důležité to vymezení indoevropanů (chceš-li árijců, ač je pojem diskutabilní) vůči jiné jazykové i genetické rodině – semitům (ale obojí jsou „běloši“). Máš pravdu, že židé/Židé nejsou rasa, je to směs různých kulturních, náboženských a rasových skupin (jsou mezi nimi rákosníci, negři,..). Přesto těmi, o kterých píšu , míním aškenázské Židáky, jejichž původ je všelijaký (ale pokud vím, tak semitské geny mají, i ten odporný vzhled o tom svědčí). Aškenázové jsou ze Židů ti nejbělejší, přesto je to ta největší verbež. S nimi nechci mít mnoho společného. Rozhodně bych neřekl, že jsou na straně ostatních bílých národů, zvláště když na ně skrze svá média útočí – útočí na křesťanství, národovectví, i na naši rasu (pak vzniká dav vykuků, kteří raději plivnou na své lidi, místo toho, aby byli na svůj původ hrdí).

 57. Fionnbharr permalink
  26/09/2011 20:36

  Tak jsem si myslel, že si to tu vyříkáme a objem naší korespondence se bude zmenšovat. A ono to jaksi nabobtnává víc a víc. Takže se budu snažit to nějak vést ke konci. Je jasné, že se na některých věcech neshodneme, ale alespoň si vyjasníme proč.

  2)
  Ne, ne, ne, ať si klidně kálí na koberec, ve společnosti, kde by to bylo normální klidně. Ale u nás ne. Ať si to jdou dělat k sobě domů, do své země, kde to je běžné.
  Ano, co je u nás trestné, ať se trestá. Pokud cikáni ZDE kradou, tak zavřít. Pokud v Íránu kamenují nevěrné ženy (i muže), tak proboha co nám je po tom? To je jejich zvyk a kultura.

  K tomu uranu na který jsem zapomněl, musím se zeptat znovu, …….
  To máte tak, jsou lidé, kteří mají doma velký dalekohled a pozorují s ním hvězdy, ačkoliv žádní astronomové nejsou.
  Tak proč by někdo nemohl měřit aktivitu kusu smolince, ačkoliv není žádný jaderný fyzik. Třeba je učitel a chce demonstrovat radioaktivitu žákům v 9. třídě na fyzice. A co je komu kurva po tom, jestli mám domu kus šutru, který jsem našel na výsypce důlního díla – to je oč tu běží!
  Barometr si můžete kupovat kdekoliv, ale jakmile jej uvedete do provozu, tzn. naplníte jej rtutí, spácháte tím trestný čin.

  5) Tím zvýhodníte pár jedinců….
  Obnovím tak humánním způsobem účinky přirozeného výběru. Je to nutné, jinak zdegenerujeme.

  6) Jestli lidi rozlišujete podle rejstříku… Podle jednoho případu ne. Ale několikrát soudně trestaný, nezaměstnaný, bez kvalifikace. – tak není co řešit.

  7) Máte nějaké logické vysvětlení…Dává vám to smysl? Mně tedy ne.
  Dává. Náboženství tady je také po tisíce let a funguje?

  …Do výzkumu rakoviny…..rakovina jak víme nabobtnala do obřích rozměrů, cukrovka a další nemoci jsou nevyléčitelné….
  Příčiny nárůstu těchto nemocí neznám, nejsem lékař. Odhaduji, že by to mohlo být znečištěním životního prostředí, rychlou změnou životního stylu, chemizací zemědělství, rozvojem automobilizmu. A co já vím. A třeba i ty dědičné dispozice, které by příroda vyřešila sama v průběhu několika stovek generací.

  ….na následky použití léků v USA zemře ročně až 120 tisíc lidí…..¨
  Na následky použití léků jsem se vždy uzdravil a to z nemocí, které byly před 100 lety smrtelné. Ale nežiju v USA.

  Takovou rodinu neznám, takže nemohu….
  Já ano, jsou to ale vetšinou příbuzní přátel nebo kolegů takže nelze publikovat.
  Mentalita člověka je v globálu dědičná, jak jsem psal, výjimky existují.

  ..Přijde mi to stejně absurdní jako tvrzení, že krtek je slepý kvůli špatným genům…
  Ježíšmarjá a proč je tedy krtek slepý? Vezměte si právě narozeného krtka a zkuste ho naučit vidět!! To je jako vzít malé cikáně a chtít ho naučit slušnému chování. Krtek to má v genech! A ty geny jsou produktem dlouhého vývoje v podmínkách života pod zemí.
  Stejně tak bílá rasa získala své vlastnosti vývojem v podmínkách periglaciálního klimatu a cikáni si vybrousili svoje geny během století kočovného života. To nezměníte výchovou .

  ….Nepopírám určitý vliv genů na chování člověka, ale podle mě hrajou podružnou roli, fakta a pozorování to potvrzují, prostředí hraje prim….
  Nesouhlasím, fakta a pozorování jednoznačně potvrzují dominanci genetických dispozic.

  Neodkážu, takové věci se nedělají. Jak jsem psal, jsou to přátelé příbuzných, nebo známých. Na cikány ve škole jste asi měl štěstí, my měli na ZŠ dva (DVA!) cikány a ti dokázali terorizovat celou školu. Zákeřné útoky, krádeže, poškozování věcí… Prostě hrůza. Ještě, že se ve škole ukázali asi tak dvakrát za měsíc.

  Na použití atom. zbraně v Japonsku mám stejný názor jako Vy. Židé (Izrael) Indie i Pákistán nemají žádný důvod (zatím) ji použít.
  A teď mi dovolte trochu spekulace: konflikt Hutu – Tutsi. Představte si, že by měli k dispozici taktické nízkorážové jaderné střelivo. Myslím, že by ta vypálená díra v Africe by byla vidět i z Měsíce.

  Neutronová zbraň? No ovšem , cílem vojenské operace je zničit protivníka, nikoliv zamořit dobývané území.

  ….Nevím co tím chcete říci, mám to chápat tak, že kriminalita, vraždění, prodej drog je vynálezem černých?….
  To není žádný vynález, to provází lidstvo od nepaměti. Důležité je, kdo to provádí a jakém měřítku. Městské čtvrtě amerických měst s většinou černochů jsou místa hrůzy. To se rozhodně nedá říci o „bílých“ čtvrtích.
  Podívejte se jen na tu JAR, kterou tu zmiňuji, jak černoši dokázali zničit prosperující, bezpečnou a kulturní zemi. To Vám nestačí?

  ….Kdo vynalezl drogy a objevil účinné látky? Černí v laboratořích?…
  Haha! To byste se divil, jaké drogy dokáží černoši v Africe vyrobit z dostupných přírodních materiálů.

  …Nikdo nikoho nikam přesazovat nechce, celé je to jenom o to kdo kam chce, ne kdo mu co nařídí, nikdo nikoho nikam proti jeho vůli nepřesazuje….
  Ne, ne ne… Někdo nám proti naší vůli cpe do Evropy černochy a muslimy!!

  9) Proč by měla elita dávat nějakému gaučovému Čechovi práci a řád?
  Protože aby tu fungoval ekonomicky silný, bezpečný a funkční stát. Když mu tu práci nedají, sami v důsledku budou chudí. Majitel fabriky se bez dělníků může akorát tak vyfotit před vrátnicí. Gaucho tu práci vezme a bude ji rád dělat. Cikán bude jen s nataženou rukou vřeštět o diskriminaci a rasismu.

  Německý nacistický režim měl typické prvky fašizmu, nejen v Mussoliniho Itálii, i ve Španělsku.

  10) Dospělí mentálně postižení mohou plodit děti, ….
  No neříkejte? To je jako dávají v ústavu k sobě, aby se mohli pářit?

  11) …když ne podle profese nebo zásluh atd. nelze posoudit přínosnost a kvalitu toho jedince…
  Ale vždyť jsem to psal – podle vztahu k práci a vzdělání. Na tu tzv. podřadnou práci bude vždy dost lidí, zatím je problém v tom, že chybí kvalifikovaní lidé. a dlouho ještě chybět budou.

  …Na pracovních táborech jsme se tedy shodli, teda spíše na „táborech druhé šance“ takže už žádné sterilizování? Zadné násilné
  bránění ve styku?… Ne, pobírači dávek by měli mít zakázáno mít děti. Pod sankcí vězení nebo pracovního tábora. Anebo nezakazovat, ale pak ani korunu dávek.

  xx) To co chcete a popisujete je pozitivní diskriminace…….
  Ne, podpora ochoty pracovat je ta správná pozitivní diskriminace. Ale zvýhodňování takové, jako rozdávání obecních bytů, neúčelná (!) finanční podpora, tolerování trestné činnosti, to, jak sám píšete, je pro mě skutečně červený šáteček.

  A proboha už dost, nebo zaplácám celý server těmito výměšky.

 58. Lukáš permalink
  26/09/2011 21:25

  Já přidám ještě jeden výměšek, je to z pera Viktora Ostrovského, autora knihy Lstí a klamem, bývalého pracovníka Mossadu. Popisuje, jaké měli zkušenosti s Afričany:

  „K ilustraci, za jak prapodivné zbytečnosti Afričani občas vyhazovali peníze, kolovala historka o rampě jebloonga. Jednou se zeptali jednoho afrického vůdce a státníka, jestli už si pořídil jebloonga rampu. On ji pochopitelně ještě nevlastnil, takže mu nabídli, že by mu ji za pětadvacet miliónů dolarů postavili. Když byla obrovitá konstrukce, přes dvě stě metrů vysoká a s téměř třísetmetrovým ramenem čnějícím nad hladinu řeky, vybudována, odebral se její tvůrce znovu ke státníkovi a sdělil mu, že na dokončení realizace jebloonga by potřeboval dalších pět miliónů. Dostal je a zkonstruoval zdvíhací systém, který dokázal vynést a dopravit až na samý konec ramena mohutnou kouli z nerezové oceli, víc jak dvacet metrů v průměru. Všichni státníkovi poddaní a také hostující hodnostáři z ostatních afrických zemí se hromáždili v den slavnostního „odpálení“‚ na břehu řeky, aby uviděli tu ohromující jebloongovou mašinérii v akci. Když byla uvedena do chodu, elevátor uchopil kouli do drapáku, dostoupal s ní až nahoru a pak se zvolna sunul na konec výložníku. Tam se drapák otevřel, obrovitá koule sletěla do řeky a udělala „žbluňk“.
  Je to jen anekdota, ale příliš daleko od pravdy není.“

 59. Bob permalink
  27/09/2011 11:22

  Lukáš – v tomhle ohledu co kdo přinesl dobrého nebo negativního už je nejlepší nepsat nic, sám vidíš že je to dost mimo, ať se na to totiž díváš jak chceš, tak snad za vším stojí bílí lidé, ti tvoji indoevropané jak říkáš nejsou žádná výjimka, černí jsou pak většinou jen pěšáci. Tyhle zásluhy vytavovat byl od Fionnbarra prostě nerozum. U toho otroctví si nejsem jistý, kde si to četl? Podle mého názoru začal obchod s otroky mezi čenými panovníky nebo ne? Museli přeci obchodovat s otroky mezi sebou než přišel bílý člověk.

  A že černí ohrožují genofond? ach jo, vždyť už jsme to přeci probírali, smíšené páry jsou skutečnou raritou, jestli se chceš bát o genofond, řeš ohrožení ze strany bílých, nemoci, množení hloupých atd. to je reálné a ne ti černoušci 🙂 A odporný vzhled? No nevim jakej máš vkus, ale jestli se mi nějaký národ vzhledově opravdu příčí, tak jsou to právě dříve vychvalovaní Němci, nevim jak to ale německej ksicht poznám většinou bezpečně, to neříkám hanlivě, je mi jedno jak kdo vypadá, ale Němci jsou obecně fakt hrozný tlamy:) ale říkám to proto jak furt „arijci árijci“ a přitom je to naopak.

 60. Bob permalink
  27/09/2011 13:35

  Fionnbharr – ano, taky se snažím to krátit, ale nedaří se, tohle se totiž nedá odbít stručnými výkřiky, při podrobnějším rozboru totiž vždy vychází najevo nedostatky.

  2)V tomhle souhlas, mně je to taky jedno, ať si tam dělají co chtějí, jen říkám, že pro mě to zůstává svinstvem i když je to u nich povolené, to byla reakce na to co jste psal, kde jste naznačoval, že u vás rozhoduje o dobru a zlu to co říká zákon. Myslíte si, že u nás nebylo nomrální kdysi dělat potřebu kde se to zlíbilo? Nebo nějaké další chuťovky? Samozřejmě, že to tu bylo, co byste udělal s tím kdo by se vrátil k zapomenuté tradici našeho lidu a předků, poslal byste ho do háje někam za hranice? To byste nemohl, vždyť přece oživuje dávné zažité věci, žádný import.

  To máte tak, dalekohled vás neozáří ani nijak neublíží když si ho zrovna nepustíte na nohu. To máte tak, průměrný člověk ani neví jak vypadá uran atd. nechat lidi se volně courat po dolech a sbírat si něco o čemž nemají tušení, že je ozařuje, to by byl celkem nerozum. Státu je po tom kromě národní bezpečnosti (v případě že by chtěl někdo zpeněžit tyto suroviny do nepovolaných rukou) také to, že musí chránit lidi před ozářením, to není jako se zbraní, kterou musíte použít aby byla nebezpečná, už jenom vlastnictví toho uranu vás ohrožuje aniž to vidíte, cítíte, to je těžké pochopit? Učitel při demonstracích ztěží bude dodržovat bezpečné podmínky, pro demonstraci si mohou udělat exkurzi a eliminovat tak rizika. Ještě další „užitečné“ využití uranu kvůli kterému je omezení nutné označit za buzeraci? Barometr, opět opakuji, mohl jsem si ho objednat z eshopu, chcete mi říci, že za 50 000 dostanu jen skleněnou trubici s troškou haraburdí? A jak si doplníte sám rtuť, není ta tuba náhodou s vakuem? To neni zrovna práce pro amatéra. A jak může být protizákonné doplnění rtuti do barometru? Když budete mít na stole kýbl rtuti a vedle prázdný barometr, tak je to v pořádku ale ve chvíli kdy rtuť doplníte do barometru se to stává trestným činem? Nechcete mě raději už odkázat na tu právní úpravu o barometrech s rtutí než psát tyto nelogičnosti, protože já pořád nechápu o čem mluvíte, nedává to smysl. Není náhodou problém se samotnou rtutí a ne v rtuťovém barometru? Stejně jako neni problém koupit si třeba 1000 lékařských teploměrů, tak pochybuji, že je problém s barometrem.

  5)Tak vám ve vašem systému zbyde minimum lidí, zbytek vychcípá nebo emigruje, kdo za ten „povl“ bude dělat špinavou práci, to jsem tedy zvědav, asi ta elita. A znovu opakuji, další dva velké problémy daňových úlev jste nevyřešil, dojedou na to i ti, kteří podle vás přežijí.

  6)Několikrát soudně trestaný, nezaměstnaný, bez kvalifikace, ano, těch nám zde chodí hromada a jsou nebezpečím pro vývoj společnosti:) Asi tak jako těch pár míšenců ze smíšených párů.

  7)Náboženství je hodně špatný příklad, správně je říci víra, náboženství je uměle udržovaná kravina, víra je něco zcela jiného, ta opravdu přetrvává tisíce let a vždy tu bude. A které náboženství máte na mysli? Křesťanství? 😀 Náboženství je na stejné úrovni jako ty vaše moderní léky, i když to nefunguje, i když kvůli tomu lidé umírají, i když to stojí moře peněz a někdo se na tom pakuje, stále to tu máme a stále to ne a ne zmizet. 🙂 Odpovězte si tám proč tomu tak je, jedno je jisté, neni to tím, že to funguje.

  Nemusíte být lékař, oni jsou lékaři a neví to také, dostali desítky miliard dolarů někdy od osmdesátých let a místo poklesu to neskutečně narůstá, nevidim, že by se lidstvo od 80. let změnilo aby se to dalo tímhle vysvětlit, naopak, na ekologii a další věci se dbá daleko více. A už je to znovu vaše osobní zkušenost jako příklad. V pralesech tyhle nemoci ani neznají natož aby na ně umřeli. Mentalita je dědičná, to jsem nepopřel, ale její vliv je minimální, vlivy vnější hrají prim, má slova potvrzují i pozorování. Koukněte se na ty dokumenty, možná je označíte za kravinu a budete to ignorovat, ale možná vám to trochu setře zamlžené vidění.

  Ten krtek to má sice v genech, ale ne proto, že by to tam měl odjakživa, ale díky působení vnějších vlivů a prostředí, chápete? Jelikož lidé nejsou krtek a jedná se nám tu o chování a ne fyzický vývoj, tak lze i dítě splozené špatnými rodiči vychovat díky příznivému působení vnějšího prostředí do podoby bezproblémového člověka a nebude to žádná výjimka, výjimka naopak bude pravý opak. Zatim jsem díky svému pozorování okolí viděl přicházet problémové lidi pouze z problémového prostředí, je jedno jeslti byli černí nebo bílí, všichni měli společný problém a to bylo špatné působení vnějších vlivů, černé nepřizpůsobivé geny v tom tedy roli neměly, protože se to týkalo i bílých. Vašemu tvrzení nenasvědčuje nic a už vůbec ne praktikcá pozorování a tím nemyslím jen to svoje.

  Nemají důvod jí použít? Pakistán X Indie, Izrael x Írán, atd. KLDR x SK (pořád ve válečném stavu pokud se nepletu) opravdu tam důvody jsou, ale nikdo neni tak hloupý to spustit. To si klidně spekulujte, já si tím tak jist nejsem, pochybuju, že černí jsou tak hloupí, aby zbraň použili, i když je tu jedno ale, pravda, když byli BILI tak hloupí, že jí použili dvakrát, tak proč né černí, kteří jsou podřazení, že? 🙂

  Neutronová bomba, opravdu? Že jí tedy chlapci nepoužili v dalších válkách? Proč, když je podle vás cílem jen protivník? Mohli ušetřit velké škody, neutronová bomba sice taky ničí, ale účinek na lidi ve formě záření je větší. Ničení majetku má praktický i psychologický význam v boji proti protivníkovi. Každopádně ať je to jak chce, prý už se vyřadily a rozebraly, takže to asi nebylo tak výhodné 🙂

  Hm, a já odpověděl, že v pozadí těchto činností černých stojí bílí, kteří tomu šéfují, to nemůžete popřít, černí jsou pak jen užiteční blbci. Jestli chcete něco zmenit, musíte se vypořádat s bílými, tim, že zlikvidujete černé se prostě jako užiteční blbci začnou více používat méně účinní a dražší běloši, takže z bláta do louže, vaše představa že s vymizením černých zmizí drogy a kriminalita je neskutečně naivní a absurdní, nic ve zlém. A běloši snad neničí prosperující a fungující země? To snad nemyslíte vážně, ti to dělají také a ještě ve větším měřítku, ale jdou na to mnohem vychcaněji, že to tolik neni na očích, to neni zase žádnej extra přínos černých ničit fungující státy a opakuji, nepopírám, že černí jsou primitivnější, ale nepřisuzuji to primárně genetice, spíše působení vlivů, genetika hraje druhé housle. A co tedy za přírodní drogy zaplavující svět ti černoši v Africe vyrábějí? 😀 A na jedný straně vás žere omezení ve vlastnictví přírodního škodlivého produktu, tedy uranu a na straně druhý černý peskujete za přírodně vyrobené drogy? 🙂

  Jaké „proti vaší vůli“ Vždyť to dělají běloši, které si lidé volí jako své zástupce, ten na koho se teda máte zlobit a s kym se vypořádat je běloch a ne čenroch co využije nastavených podmínek. A násilně sem nikdo nikoho nepřesazuje, černí co jsem jdou sem jdou dobrovolně a ne nuceně, už opravdu přeháníte.

  9)Gaučo se vám na tu práci vybodne milý pane, kdyby byla pravda co říkáte, tak na stavbách nedělaji ukrajinci, cikáni apod. skupiny lidí, máte hodně naivní představu, práce je dost, jenže gaučo je zmlsaný a moc bílý a nebude se ponižovat podřadnou prací, takže jsou tady cikáni, ukrajinci atd. bez kterých by se nám ten systém pane zhroutil, takový je fakt, to neni kocábovskej kec, dělaji podřadnou práci, ale důležitou, kdyby Češi samou vznešeností nesrali mramor, tak by si tady ukrajinci a spol. ani neškrtli. A furt nechápu proč má stát dávat „gaučovi“ práci a starat se o něj, když to samé kritizujete u cikánů, kterým stát dnes nechutně nadržuje. Mně je u zadku jestli je předmětem protěžování černej nebo bílej gaučovej Čech, sere mě to obojí, vás serou jen černí ale bílým byste podal pomocnou ruku i když se chovají jak ti černí, jen neřvou o rasové diskriminaci samozřejmě, fakt nechápu vaše postoje, opravdu mi přijde, že vám jde o potírání jiných barev než o jádro problému, který nemá rasových hranic.

  Jeslti měl typické prvky je celkem jedno, pořád je to nacismus a fašismus, dva odlišné pojmy, dnes to lidé často zaměňují a myslí si, že je to stejné, i historikové mluví ve spojitosti s Německem o fašismu, tristní neznalost.

  10)Ach jo, dospělý mentál žijící ve svém mimo ústav může plodit děti i když se to snad vůbec neděje jak už jsem psal, ale vztahy mají. Dospělý mentál ve státním zařízení nebo v soukromém kde platí pravidla pro styk mezi muži a ženami se tam pářit nemůže, stejně jako se nesmí v takových zařízeních pářit normální mentálně zdraví lidé! Už to chápete? Ať jde o mentála nebo zdravého jedince, když jste ve státním zařízení, v soukromé ubytovně atd. kde platí řád pro styk muže se ženou, máte smůlu a je jedno jestli jste zdravej nebo mentál.

  11) A jak posoudíte vztah k práci atd.? To jsou tak abstraktní pojmy, že soudit se podle toho nedá. A lidí na podřadnou práci bude vždy dost? Když odstraníte cikány a jiné skupiny, tak na tu práci dost lidí nebude, faktem je, že vysokoškoláků je jako sraček a Čechů co by dělali podřadnou práci, tak tam je to jasný, tam máme ručičky dozadu. A když budete lidi šlechtit a aplikovat pozitivní eugeniku, jednoho dne ve vašem státě bude velký počet vysoce kvalitních lidí, kteří se vám na fárání do šachet nebo kopání kanálů z vysoka vybodnou a ještě budete rád hledat nějakýho černýho, kvalitní jedinci vám budou utíkat do zahraničí, doma jich bude dost. Ještě zapomínáte, že se vám ti případní podřadní lidé dělající podřadnou práci, které si tam nějak budete vytvářet, jednoho dne vzbouří při vidině toho jak se ostatním lepším nadržuje a na ně sere, to budou sociální nepokoje jak hrom, už dnes je to napjaté natož v tom co popisujete.

  Pobírači to budou mít zakázáno, a opět problém, jak jim to zakážete, jak to budete kontrolovat? To je pořád dokola tohle. A kdo to poruší nedostane dávky, hm, co je to ale platný, když už tu bude jejich narozené dítě? necháte ho umřít i s rodinou, když seberete dávky nebo jak? Už se několik dní opakuju a ptám na ty samé problémy na kterých vaše návrhy selhávají.

  xx)Podpora ochoty pracovat je jen jiný výraz pro pozitivní diskriminaci, to co píšete jako podporu ochoty má úplně stejné znaky. Rozdávání bytů, tolerování trestné činnosti, s tím také nesouhlasím, ale pozor, aby vám někdo jiný neřekl, že je to podpora ochoty se začlenit, bacha na to, nebo už to kocábové a džamilky říkají? Myslím, že ano a víme kam to vede 🙂

  Ok, už na to taky kašlu, už je to moc a žere to čas a dost se opakuju, točíme se v kruhu, i když se neshodneme, tak díky za diskusi, hlavně za šlušnou což se moc často na internetu v případě neshody názorů nevidí.

 61. NSák permalink
  27/09/2011 14:25

  Bob
  Pro bílou indoevropskou rasu(dnešní semité jsou směs semitské, negroidní,žluté krve.)
  je přirozené dosahovat pokroku.Říkej si co chceš ale pokrok bílých je nesrovnatelný z černými jen si srovnej jaderný reaktor z slaměnou chýší.Žlutí nejvíc Číňané a Japonci mají věčinou vyšší IQ než bílý ale nemají rozvinuté tolik abstraktní myšlení proto bílý dosahují nejvyššího pokroku ze všech ras.A i kdyby jsme nebyli jedineční jak si myslím máme právo na svou identitu a prostor pro svou realizaci tak jako každý národ na zemi.Pokud člověk odmítá rozdíly mezi rasami a národy tak jim začne vnucovat svůj pohled na svět,kulturu,civilizaci.Tak jako se to stalo při kolonizaci Afriky a dnes vidíme co se stalo z vykořeněným obyvatelstvem.

  Mluvíš o rasově smíšených párech jako o raritě ale dnes je situace taková že se rasové míšení propaguje,cíleně je zmenšována bílá porodnost(daněmi,trendy,konzumem atd),a obrovská imigrace a množivost jiných ras v Evropě nebo USA vede naši rasu k zničení.

 62. Bob permalink
  27/09/2011 17:04

  Nsák – ty ten bílý pokrok vydáváš za něco dobrého co dělá náš život lepším, a černým přisuzuješ nějaký úpadek a že je jejich život horší, ale tak to přeci neni, věř že těm primitivním se v chýších žije stejně tak dobře, tím myslím skutečné domorodce, ne už zcivilizované černé, kterým nic jiného nezbývá. A jak jsem řekl, vedle dobrých věcí tu máme ty, které nejen naši bílou rasu mohou stát život, jednou se možná budeme krčit v chýších taky a budeme ještě rádi když nám nějaký ten černý poradí jak přežít. Tohle bych dál neřešil, to je opravdu na dlouho. Já uznávám, že bílá rasa má v tomhle navrch, ale vidim i ta negativa, která převládají. Kromě toho se tohle nedá ani objektivně posoudit, vzhledem k historii neměli černí ani takové možnosti vzdělání a vývoje takže těžko můžeme posoudit zda by něco dokázali nebo ne, nikam to nevede. Vidíš to moc černobíle a zjednodušeně.

  Nevšiml jsem si propagace míšení ras, spíše propagaci rovnosti, začleňování atd. ale vyloženě propagaci toho aby bílý měl dítě s černou a naopak, to jsem ještě neviděl, maximálně něco na bázi podprahového vnímání. Jestli ti vadí to co píšeš, podívej se na ty, kteří to způsobují, jsou to bílí lidé, tedy naše rasa, tam hledej příčinu.

 63. Lukáš permalink
  27/09/2011 17:58

  „U toho otroctví si nejsem jistý, kde si to četl? Podle mého názoru začal obchod s otroky mezi čenými panovníky nebo ne?“

  Prvně jsem to četl v knize Davida Duka „Moje probuzení“, kterou můžeš považovat za tendenční, nicméně i tam jsou zdroje informací. Popravdě o otrokářství mezi černými Afričany jsem věděl, jen jsem chtěl ukázat fakt, že ti bílí, co s tím začali nebyli indoevropané.

  Je mi celkem jedno, jaký máš vkus, mně se Němky a zvláště pak skandinávské holky líbí. Mají vše, jsou krásné v obličeji, mají vysoké, dobře stavěné postavy a jsem přesvědčen, že chladné klima, v němž se vyvíjeli, způsobilo, že ti dnešní seveřané jsou potomci těch nejlepších ;-). Ale do vkusu ti kecat nebudu. Ostatně když se koukneš na nejhezčí Izraelku, tak to není typická Židovka (http://bar-refaeli.sweb.cz/img/bar-refaeli-events001.jpg)

 64. Lukáš permalink
  27/09/2011 18:02

  „Nevšiml jsem si propagace míšení ras, spíše propagaci rovnosti, začleňování atd.“

  To je dobře, že jsi si toho nevšiml, o to více si tě vážím, že nesleduješ MTV, americké filmy a seriály, tam jsou smíšené páry často propagovány. Jeden dokonce byl mediálně kladně ohodnocen, neboť se tam vyskytl smíšený pár – černoch s asiatkou. Já to nepovažuju za podprahové sdělení, z mnohých filmů to jen srší (z posledních třebas Hanební pancharti).

 65. Fionnbharr permalink
  27/09/2011 18:15

  To: Bob
  Uf, ne, mám jiné informace a jiné zkušenosti než Vy, takže se na mnoha věcech neshodnem.
  Nemám teď moc času, tak ještě odpovím na ty body, kde se nerozumíme:

  Barometr:
  http://zakony.kurzy.cz/140-1961-trestni-zakon/paragraf-187/
  Náplň rtuťového barometru je poměrně velké množství rtuti, tedy větší než malé na rozdíl od teploměru. Rtuť je považována za jed a držení tohoto množství je trestné.
  Barometr za 50000,- je úplná pitomost, je to kus dřeva nebo plechu, na něm metr dlouhá skleněná trubička dole zahnutá s malou baňkou, nahoře milimetrová stupnice. To může stát tak pár stovek.
  Naplněný barometr Vám z ešopu nepošlou, když jej nakloníte, rtuť vyteče, ten se musí naplnit v místě instalace a už s ním nehýbat, plnit se dá injekční stříkačkou s nasazeným kouskem bužírky celkem pohodlně.
  http://cs.wikipedia.org/wiki/Barometr

  9) Gaučo se vám na tu práci vybodne milý pane, ….
  Nevybodne. Máme tu nezaměstnanost, práce prostě není, Poptávka silně převyšuje nabídku. Kdyby nastala situace, že by byla práce a nebyli lidi, tak Úřad práce pošle nezaměstnané, případně kriminály pošlou vězně. Zvláštní, že za bolševika vězňové pracovali a docela si i vydělali. Takový LIAZ Rýnovice (motory do náklaďáků) nebo Preciosa Minkovice (bižuterie).. A teď to najednou nejde. Také bych zavedl umístěnky. Bohužel, po roce 1989 se v vaničkou vylilo i dítě.

  Pokračování příště, už musím jet domů.

 66. Fionnbharr permalink
  27/09/2011 18:19

  No, a ještě tohle: http://sk.hartmann.info/Zakaz_prodeje.pdf

 67. Bob permalink
  27/09/2011 21:04

  Lukáš – No ať ten Duke píše co chce, myslím si, že první obchod s otroky musel logicky začít mezi černými navzájem, poslední dobou sleduju, že se to háže na triko Židům což mi přijde jako volovina, muselo to začít tam kde to vzniklo, i když nevim jestli se dá vůbec dohledat jakou barvu nebo rasu měl první otrok a první otrokův vlastník v historii 😀

  To neni o vkusu, neřešíme přece ženský, aspoň tak to na mě působilo, že řešiš rasy a národy a proto jsem tak odpověděl, mně je jinak ukradený jak kdo vypadá, jen mi přije vtipný jak když někdo mluví o kráse ve spojitosti s rasou, národy atd. tak si bere za vzor obecně ne zrovna hezký lidi, když si vemu Třetí říši a ty největší žvanily mezi pohlaváři tak to byli fakt „krasavci“ 😀

  Jinak krásu a vzhled už bych tady neřešil, to už je hodně ujetý 🙂

  To já řadím do podprahový škatule, vyložená propagace neexistuje, naštěstí, což neznamená, že bych s tim podprahovym způsobem souhlasil, to rozhodně ne. Na nový filmy, seriály nekoukám, takže málokdy se s tim dostanu do styku, možná je to tedy horší než si myslim. Já mám rád 60-90 léta, klasiku kde jsou kriminálníci ještě černý, policajti drsný a hláška střídá hlášku v doprovodu skvělý hudby 🙂 Ber to tak, že se karta obrátila, dřív byl ten špatnej snad vždycky černej nebo žlutej a umírali po tuctech, dneska vraceji úder 😀

 68. Bob permalink
  27/09/2011 21:47

  http://www.meteorologyshop.eu/Mercury-Barometers/CZE_276_EUR_20_0__.html
  http://www.buybarometers.co.uk/acatalog/Mercury_Barometers.html

  Tak se tedy jedná o podvodníky? To asi ne že, to by byla drahá sranda. Nemusí to přeci posílat otevřené pochopitelně a té rtuti tam tedy tolik není. Ten odkaz na zákon je sice fajn, ale nezmiňuje se konkrétně o rtuti a hlavně o množství, zákon v tomto případě si myslím nebuzeruje kvůli barometru, ale kvůli nakládání s nebezpečnými látkami ve větším množství, přijde mi logický, že člověk musí splnit nějaké podmínky, aby mohl s takovými látkami manipulovat ve větším objemu. Kdyby byl problém v barometru, bylo by trestným činem i koupení třeba většího množství teploměrů nebo i jednoho, protože ten zákon neuvádí množství, které je trestné. Zajímavé také je, že nejpopulárnější jsou barometry nepracující s rtutí, asi jste jeden z mála koho to štve.

  9)Nezaměstnanost neznamená, že neexisutje spousta pracovních míst, která nikdo nechce. Kam by v takovém případě posílali vězně? Vždyť jsme se přeci shodli na tom, že vězni už by přeci pracovali v rámci výkonu trestu, nemůžou být na více místech najednou 🙂 Ale jde, jen se musí chtít, nevím proč vězni nemají povinnost pracovat, asi to neni humánní. 🙂

 69. Lukáš permalink
  27/09/2011 22:00

  David Duke snad přímo nepíše, že by s otrokářství začínali Židáci (ač se mi jeví, že je vidí zcela za vším), jen zdůrazňuje, že Židé měli při prodeji černých otroků do Ameriky vůdčí úlohu. To kontrastuje s tím, že otrokáři byli ve filmech často vyobrazováni jako křesťanští Anglosasové (Židy točených!). Jedním z měst, jež žilo z obchodu s otroky je americký Newport, založený Židy. Četl jsem jeden zajímavý postřeh – obchodu s otroky se neujali Židáci jen proto, že byli takový mrdky, ale hlavně proto, že disponovali prostředky, jež jim to umožnili. Bílý (árijci) hold na ně neměli prachy.

  Klidně si mysli, že je to ujetý řešit vzhled. Ale já jsem rád, že žiju ve staré dobré Evropě, kde na ulicích potkávám krásná bílá děvčata, né zahalence v šátcích a jiné opičky. Na to máme zoo ;-). A k té Třetí říši – co takový Adolf, kdybych netušil, jak byl strášně moc zlej, tak bych s ním na to pivko zašel.

  Též mám raději starší filmy, je tam méně odstínů a děj je méně stupidní 🙂

 70. Bob permalink
  27/09/2011 22:02

  Ještě k tomu zákonu, našel jsem tohle, ani nevim, že takový zákaz existuje
  http://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/rady-a-navody/rtutove-teplomery-konci-co-misto-nich

  Ale například tady teploměr mají
  http://www.lekarna.cz/teplomer-okenni/

  Tak nevim jak to s tím zákazem je, porušuje se to jak je libo unie neunie ať se jedná o teploměry nebo o barometry.

  Asi bych to nechal být, barometr je silně mimo téma a dostalo se mu dost pozornosti a kdo chce, koupit si ho může, nedělal bych z toho drama 🙂

 71. Bob permalink
  27/09/2011 22:09

  Lukáš – „že Židé měli při prodeji černých otroků do Ameriky vůdčí úlohu. To kontrastuje s tím, že otrokáři byli ve filmech často vyobrazováni jako křesťanští Anglosasové“

  Ty děláš jak kdyby to bylo něco překvapivýho 🙂 Pokud jde o průkopníky mezi bílými, tak to je možné, nezajímal jsem se o to, ale s obchodem jako takovým rozhodně museli začít sami černí.

  To já jsem taky rád, ale přijde mi na hlavu řešit kterej národ je ošklivej a kterej je hezkej 🙂 Oblečenej ať si každej chodí jak chce, mě tyhle arabský hábity nepřijdou o nic ujetější než to v čem dneska lidi choděj na ulici, vytahaný hip hop hadry apod. ale každýho věc do čeho se navleče je to jejich vizitka. Nic ve zlym, ale přijdeš mi povrchní a moc se staráš o druhý a jak vypadaj, jestli tě tohle vytáčí, tak musíš bejt nasranej většinu času 🙂

 72. Lukáš permalink
  27/09/2011 23:12

  „To já jsem taky rád, ale přijde mi na hlavu řešit kterej národ je ošklivej a kterej je hezkej Oblečenej ať si každej chodí jak chce, mě tyhle arabský hábity nepřijdou o nic ujetější než to v čem dneska lidi choděj na ulici, vytahaný hip hop hadry apod. ale každýho věc do čeho se navleče je to jejich vizitka. Nic ve zlym, ale přijdeš mi povrchní a moc se staráš o druhý a jak vypadaj, jestli tě tohle vytáčí, tak musíš bejt nasranej většinu času.“

  Měl jsem na mysli biologickou krásu/ošklivost. To nemá nic společného s oblékáním (jen jsem nastínil, že se mi ty strašidla pod hábitem příliš nepáčí). Jinak je mi jedno, jak se kdo obléká. A je hodnocení vzhledu povrchní? Je povrchní, když si chlap vybírá partnerku podle vzhledu? Vybírá si ji tak, aby jeho potomci byli v evoluci upřednostněni. Je to v přírodě zcela přirozené! Krása je věc související se zdravím, symetrický obličej obvykle náleží zdravé dívce. Ale jasně, že jsme lidé a jsou i jiné parametry pro výběr partnera (třeba tučné konto a čtyřicítky horečky). Jen jsem konstatoval, že i nadále bych chtěl v Evropě vídat Evropanky, né opičky, né chodící kusy hadru!

 73. Bob permalink
  28/09/2011 08:38

  Hodnocení vzhledu jako takové neni, ale jen se mi zdálo, že se tím zabýváš až příliš a máš docela silný výroky viz „i ten odporný vzhled o tom svědčí“ 🙂

  Když to vidím kolem sebe, tak nějaký přirozený výběr ctící zákony přírody, to už je dávno passé, někdy se kolem sebe podívej jaké páry se dávají dohromady, vzhled opravdu nehraje prim 🙂 A tučné konto je dnes znakem síly, schopnosti zaopatřit potomky, je znakem moci a úspěšnosti, nediv se, že hlavně ženský na to slyší, to už neni jako dřív, že znakem síly byly svaly, schopnost bojovat fyzicky se postarat o vše, to je už hooodně dávno.

 74. Fionnbharr permalink
  28/09/2011 12:16

  Pokračování….

  KRTEK.. Děkuji za tento příměr, to je totiž zcela doočíbijící příklad jak fungují genetické vlohy a vlivy prostředí.
  Krtek úplně slepý není. Jen má zrak velice omezený, koneckonců pod zemí je tma a navíc stejně musím mít oči zavřené, jinak by se mu do nic sypala hlína.
  Prapředek krtka pravděpodobně viděl stejně jako ostatní drobní hmyzožravci. Aby mu oči zakrněly, musel se jeden druh specializovat na život v podzemí a tisíce generací musely projít přirozeným výběrem, kdy přežívali ti, kteří měli ciltivější jiné smysly a při hrabání pod zemí moc nevyvalovali bulvy. Výsledkem je dnešní krtek.
  V podstatě každý druh stvořilo prostředí, ale ne jedince!
  Abyste naučil krtka opět vidět, nestačí vzít jedno malé krtče a chovat jej na světle a bez možnosti se zahrabat. Zakrnělé oči a zahrabávací instinkt není mem, ale gen.
  Musel byste vzít celou kolonii krtků (hodně, protože by byla velká úmrtnost a taky potřebujete genovou rozmanitost) a chovat je v novém prostředí na světle a na betonu. Po několika tisících generací by Vaši prapravnuci možná slavili úspěch – vyvinul by se bystrooký krtek, na kterého by jen občas přišla podivná touha se hrabat ve hlíně. Asi by ale už nebyl krtek. Jelikož krtek zbytky zraku má, mohlo by se podařit jejich funkci obnovit. Pokud by zrak vymizel úplně, potřebný čas by byl asi o dva řády delší, muselo by se totiž vyvinout nové oko, sice by pomohla potlačená informace kdesi v DNA, ale i tak. Evoluce totiž neumí jít zpátky stejnou cestou! Pokud se podmínky vrátí do původního stavu jako kdysi a vznikne opět potřeba vymizelého orgánu, vyvine se orgán nový, trochu odlišný vedle přežívajícího rudimentu.

  V podstatě jsem tu napsal, jak řešit cikánskou otázku. Jenže je to jaksi nehumánní, vzít velkou kolonii cikánů, a po řekněme sto až tisíc generací na ně selektivně působit, inteligentní a pracovité množit, tupé nefachčenky s kriminálními sklony vyřazovat z chovu. Jenže se zvířaty by to šlo, to by řvali jenom Kubišová a Srstka, zatím co v případě lidí by to asi neprošlo nikde, k tomu sebrali odvahu v Německu naposled před 70 lety ale nepodařilo se, neměli na to jaksi dost času.

  Naši mentalitu také stvořilo prostředí. Mírné a subarktické pásmo, dvě ledové doby, střídání ročních období. To jsou stvořitelé bílé rasy.

 75. Bob permalink
  28/09/2011 19:59

  Fionnbarr – „Jelikož lidé nejsou krtek a jedná se nám tu o chování a ne fyzický vývoj, tak lze i dítě splozené špatnými rodiči vychovat díky příznivému působení vnějšího prostředí do podoby bezproblémového člověka“

  Všimněte si co jsem napsal, hlavně toho jak zdůrazňuji, že nejde o fyzický vývoj, ale o chování, fyzický vývoj totiž neni otázkou chvíle, ale to jsou miliony let evoluce, díky kterým působením vlivu může krtek teoreticky zase vidět (nebojte, vím ,že neni úplně slepý). Naštěstí mi nepotřebujeme změnit tělo, jen chování, a jelikož jsme lidé a máme tu možnost se snadněji měnit, tak to lze a neni potřeba tak dlouhý čas. Je to potvrzené, pozorování jasně dokazují, že lidé se takto měnit mohou a vývoj chování člověka neni přímo závislý na genech a je jedno jestli je rodič slušný nebo nepřizpůsobivý nebo zda jde o tisíce generací, vždy může, díky okolním vlivům, být dítě/člověk jiný než rodiče.

  http://www.smashinglists.com/10-feral-human-children-raised-by-animals/

  http://en.wikipedia.org/wiki/Feral_child

  Chcete lepší důkaz? Toto jsou lidé, díky působení okolního prostředí se z nepopsané desky stalo to co vidíte, jestli to nepřijmete ani teď, tak už nevím, pochybuji, že by malé cikáně „vychované“ zvířetem kradlo dekly od kanálů.

  Nemusíte věřit všemu samozřejmě, něco se ukáže jako podvod, stačí když si dané příklady vyhledáte, několik jich je zdokumentovaných.

 76. Fionnbharr permalink
  29/09/2011 08:40

  No a v tom se právě neshodneme. Fyzický vývoj přece zahrnuje i mozek, ne? Nebo tento orgán je stále stejný a dotváří se pro každého jednotlivce výchovou a prostředím? To asi ne, že? Základní chování je podmíněno geneticky a vnějšími podmínkami je můžete dočasně potlačit nebo změnit. Ale jakmile to donucení pomine, člověk (i zvíře) se opět vrátí ke svým způsobům. Jak jsem psal, znám 3 případy, kdy bílá rodina adoptovala cikáně. Ačkoliv je udržovala v kulturním prostředí a podle vzorců chování bílé společnosti, stejně se projevovaly silné sklony krást, lhát, vyhýbat se povinnostem a jednom případě došlo k útěku z domova do ghetta kdesi v Ostravě a tím to také skončilo.

  A teď pozor – měl sem v rodině 4 učitele. Za bolševika se pořádaly takové převýchovné akce, kdy se o letních prázdninách zprovoznila nějaká ZŠ včetně kuchyně, ze 2-3 tříd se udělaly ložnice a do školy se nastěhovalo asi 30 cikáňat. Trvalo to vždy asi 3 týdny. Dostali plnou výbavu – zdarma, ovšem. Oblečení, hygienické potřeby, školní pomůcky. A pod dohledem učitelů se kultivovali. Učili se základním hygienickým návykům, používat kartáček na zuby, mýdlo, toaletní papír, lžíci, ti pokročilejčí i příbor, a tak podobně. Co myslíte, s jakým výsledkem? Pod dozorem se i umývali, ale ze zubního kartáčku měli jen legraci a jakmile dozor pominul, okamžitě všechny „naučené“ schopnosti zmizely jak pára nad hrncem.
  Ta akce byla pro pedagogy docela dobře placená, ono také jinak by to asi nikdo nechtěl dělat. Ty děti měly problém rozlišovat mezi umyvadlem a záchodem, mezi toaletním papírem a ručníkem….
  Druhý den po návratu domů (ano, to se kontrolovalo) už měly jenom ty tepláky na sobě, co dostaly. Všechny ty hygienické a školní pomůcky zmizely.
  Kdepak pane, století kočovného života a kriminálního způsobu života se zapsalo do jejich DNA, to se převýchovou nezmění.

 77. Bob permalink
  29/09/2011 12:10

  Fionnbharr – Fyzický vývoj zahrnuje mozek, ale my zde neřešíme fyzický vývoj cikánů, ale jejich vývoj po té psychické, duševní stránce, k tomu nepotřebujete miliony let evoluce, kromě toho jsme lidé, máme tu moc se změnit velice rychle a snadno, inteligenci na to máme. Člověk se rodí jako nepopsaná deska, říká se tomu „tabula rasa“ Vaše nezlomná představa, že se lidé rodí jako kriminálníci je vědecký nesmysl. Existují tak maximálně poruchy a disfunkce, které dělají člověka geneticky náchylnějším k takovým negativním podnětům stejně jako dělají některé vrozené faktory lidi náchylné k tomu pozitivnímu, třeba hudbě atd., to nepopírám a sám jsem to už dávno přiznal, ale pořád záleží z drtivé většiny na působení vnějších vlivů a podnětů, které pak utváří tu osobnost, neni nic výjimečného když se člověk totálně promění i v dospělosti, protože byl vystaven zcela jinému působení okolí.

  Jak víte jak ten vývoj cikáněte probíhal? Byl jste v té rodině? Kontroloval jste s kým se stýká? Měl jste nad ním dohled a byl svědkem všech vlivů? Předpokládám, že asi ne, takže nevím jak si můžete být tak jistý, nemůžete k tomu přistupovat takto neodborně a jednoduše viz „rodina adoptovala cikáně, řekli mi, že s nim byl stejně problém i přes údajně dobrou výchovu = cikán to má v genech“ To samé s těmi učiteli, jak byly ty děti staré? Jak dlouho na ně bylo negativně působeno? Pokud jim je už více let jak naznačujete (píšete o nich jako o už větších samostatnějších dětech) tak je pochopitelné, že během nějakého kurzu člověka nepředěláte, u zanedbaných bílých byste pochodil stejně.

  Podíval jste se vůbec na to co jsem vám v minulém příspěvku ukázal? Mám pocit, že vůbec nekoukáte na linky a externí informace, které vám zde ukazuji na podporu svých argumentů stejně jako u těch filmů ohledně medicíny. Proč ty děti vykazují znaky chování zvířat, jejich chování a okolí ve kterém žily? Proč i po několika letech po zařezení mezi lidi a usilovné terapie jsou s nimi problémy se začleněním? To co píšete jednodušše není pravda a není potvrzena praxí, neexistuje potvrzená studie, která by podávala důkaz o tom, že kriminální činnost tohoto charakteru by byla obsažena v DNA.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: