Skip to content

Výkon krematorií tehdy a dnes

12/11/2011

Když se na začátku roku přehnalo přes Japonsko zemětřesení, a celý svět se v ohromeném úžasu, jakto že se ti Japonci chovají úplně jinak než podobně postižení Haiťani, jal pomoci, objevila se v novinách velmi zajímavá zpráva, která by v jiném případě donutila člověka se i usmát.

Katastrofa v Japonsku stála život spoustu lidí, kteří museli být co nejdříve zpopelněni, aby se předešlo různým nemocem. Japonské úřady si v tu dobu stěžovaly (a zde) na neúnosný nápor v krematoriích, protože ty dokáží zpopelnit „pouze“ 18 těl za den (dnešní krematoria zvládají jedno tělo za zhruba hodinu a půl, zajímavý dokument zde). Trochu hapruje s tisícovými čísly u pecí v Osvětimi, zatopenými dírami v zemi nebo grily v Treblince.

Například světový odborník na holokaust Raul Hilberg, který poté co se u prvního Zündelova procesu v Kanadě zapotil jako nikdy v životě a odmítl ze strachu přijít svědčit ke druhému procesu, ve svém magnus opus „The Destruction of European Jews„, na straně 629 tvrdí, že pět osvětimských krematorií zvládlo zpopelnit 12 000 těl za den!

Svědek holokaustu Jehoshua Rosenbaum zase odpřisáhl, že byl v Osvětimi svědkem naprostého zpopelnění 1000 mrtvol za pouhých 30 minut na otevřeném ohni!

Izraelský ministr školství, Yossi Sarid, ve svém projevu z 2. května 2000 zmiňuje, že v Březince bylo během jediného dne zmasakrováno, udušeno, otráveno a zpopelněno 20 000 Židů!

To ale ještě nic není! Noviny Sarasota Herald Tribune z 8. června 1979, při příležitosti návštěvy Osvětimi papežem Janem Pavel II., psaly, že v Březince bylo za jediný den zpopelněno 60 000 lidí, což by bylo při neomezeném ročním výkonu neuvěřitelných 21 900 000 lidí!

Další naprosto úžasný výkon popsala Barbara W. Tauchmannová (neteř nechvalně známého Žida Henry J. Morgenthau, strůjce stejnojmenného plánu, který, jak řekl Goebbels, by proměnil Německo v „bramborové pole“) v předmluvě ke knize Justice in Jerusalem (1966) Gideona Hausnera (hlavní žalobce při Eichmanově soudu v Izraeli v roce 1961) následující: „(…) 14 000 lidí bylo denně přiváženo do Osvětimi, tedy více než čtyři táborová krematoria, skládající se ze 46 pecí s totální kapacitou 500 těl za hodinu, mohla zvládnout.“ To je zhruba 10 těl na jednu pec, či-li zhruba 6 minut na jedno tělo.

Vau… Němci zase jednou předběhli dobu…

Reklamy
komentářů 24 leave one →
 1. 12/11/2011 22:14

  Co řekneš židovi, který si hraje s popelníkem?
  .
  „Hledáš někoho?“

  …………………………………………………………………

  Kolik židů se vejde do osobního auta?
  2 dopředu
  3 dozadu
  a 6 000 000 do popelníku

 2. Bob permalink
  13/11/2011 02:27

  Těch 12 000 je od Henryka Taubera a svědectví pro Sověty v Norimberku (1) od něj to asi okoukal Hilberg i když nevim kde sebral těch „pět nových krematorií“ když v Březince byly 4 „nové“ a tzv. Krematorium I v hlavním táboře v Auschwitz I se dá sotva považovat za nové a kromě toho bylo pak odstaveno z provozu po přesunu plynování do tzv. „bunkrů“ a do Birkenau. Tauber také dosvědčil, že spaloval i 8 těl v jedný peci, ale viděl jsem daleko větší odhady, ale bohužel si nevybavím o koho přesně šlo. Podle Taubera trvala jedna taková kremace 7-9 minut. Podle jiného svědka Dona Paisikovice trvala jedna kremace i 4 minuty. (2) Podle Roberta Jana Van Pelta pro jednu kremaci postačilo 3.5kg uhlí. (3), což je asi zhruba krabice od bot, fantastické, bohužel mu nic jiného nezbývá, dodávky uhlí do Osvětimi jsou známé. Dále je tu Miklos Nyiszli a jeho svědectví (4), že krematoria v Birkenau zvládla 20 000 těl za den a že denně se zplynovalo 20 000 Židů a dalších 5000-6000 bylo zastřeleno nebo upáleno zaživa, od něj asi tedy odkoukal tyto nesmysly nebohý izraelský ministr školství a to ještě trošku ubral což mu budiž přičteno ke cti. Skoro si člověk myslí, že to absurdnější být nemůže, ale ono může, těch nesmyslů jsou doslova tuny, Tauber a spol taky úspěšně odchytávali při kremaci tekoucí tuk. Uctívači Holokaustu pak s klidem dodávají, že tyto nesmysly možné byly pomocí „německých metod“, patrně „magických“ nutno dodat. Ještě připomenu, že 46 pecí nikdy nefugovalo najednou, odstávky, poruchy a opravy byly celkem běžné, nejvíce jich fungovalo najednou 38 a nikdy ne 24h denně, byly nutné přestávky, výsledné počty jsou pak ještě absurdnější. Co je mi známo tak pece nebyly ani nikdy vyměněny, byly celou dobu jedny a ty samé, zkrátka německá kvalita, fascinující. Za předpokladu, že by se vycházelo i z počtu obětí např. z Norimberku a z let po něm, měli by uctívači ještě větší problémy, nedivim se, že museli počet během let zredukovat.

  Co se týče projektu „Nizkor.org“ na nějž je v článku taky odkazováno, tak už nějakou dobu nefunguje, alespoň mně tedy ne, ostatně bych se ani nedivil, byla to marná snaha udělat z těch nesmyslů fakta. Odkaz na japonské problémy s kremacemi také nefunguje.

  1.USSR-08
  2.Léon Poliakov, Auschwitz, René Julliard, Paris 1964, p. 159 ff.
  3.Irving/Lipstadt trial
  4.Miklos Nyiszli, Boncoloorvosa voltam as Auschwitz-i krematoriumban, Vilag, 1946, p. 38. The last, for the time being, of several German Nyiszli translations appeared in 1992 under the title of Jenseits der Menschichkeit from the Dietz Verlag; see in this regard our book Auschwitz… op. cit. p. 203 ff.

 3. Bob permalink
  13/11/2011 02:34

  Ještě se opravím, nemělo tam být „uhlí“ ale „koks“

 4. 13/11/2011 10:47

  Díky za doplnění 🙂

  První odkaz na článek jsem opravil a přidal další, ale nizkor mi funguje, nevím kde je chyba.

 5. Bob permalink
  13/11/2011 12:06

  Tak to je záhada, teď už mi taky funguje, ale nějakých asi 14 dní zpět až do dneška nefungoval 🙂

  Ještě jedno pěkné doplnění, je to jen formalita, vyjádření pro jednoho uživatele z fóra CODOH od „The Cremation Society of Great Britain“ Cituji email:

  „· It is not possible to cremate a body in 30 minutes;

  · Multiple cremations do not occur – a cremator can only accommodate one body at a time although a large number of crematoria have more than one cremator.“

  Jméno ani jiné podobné údaje tam zveřejněny nebyly z důvodu bezpečnosti těch lidí. Není jakýkoliv problém napsat do jakéhokoliv krematoria a ověřit si to sám, je to jen formalita, na tohle téma už toho bylo dokázáno a vyvráceno hodně.

  Průměrná délka kremace ze všech údajů co jsem viděl je mezi 1h až 1h30m, tolik k té fantastcké „německé metodě“ Zdá, že kremtoria dnes své klienty nestoudně okrádají předraženými pohřby, už skoro před 70 lety dokázali provést kremaci i několika těl během 4-9 minut, jedno tělo by mělo být otázkou vteřin, maximálně minuty a k tomu stačí
  jedna plná lopata koksu.

 6. izak permalink
  13/11/2011 18:45

  Koukam ze fyzika je svina a jak vidim, vetsina lidi ji nezna a tak hazi cifry, sestrojuje perpetuem mobile … kurna, nechce mi nekdo dodat ten zazracny koks, vyrabel bych z nej elektrinu a tu prodaval, ucinnost vetsi nez temelin 😉

  Ja bych teda umel spalit telo do 4 minut, jenze v 1000C zelezne lazni … ovsem jak uz to tak byva, tak nahrivalo by se to sakra dlouho a dodavky koksu by jim na to nestacili ….

 7. Vlastimil Matouš permalink
  28/05/2014 15:39

  Nemecké dokumenty o kapacite pecí: List datovaný 28. júna 1943 od Karla Bischoffa, vedúceho Centrálneho stavebného úradu v Auschwitz-Birkenau, Hansovi Kammlerovi do Berlína, sumarizuje ideálnu kremačnú kapacitu pre všetkých 52 komôr/muflí v 24hodinovom intervale (vrátane času potrebného na čistenie a údržbu): Krema 1 – 340 osôb, Krema 2 – 1 440 osôb, Krema 3 – 1 440 osôb, Krema 4 – 768 osôb, Krema 5 – 768 osôb, Spolu za 24 hodín 4 756 ! Bischoff dospel k týmto číslam za odhadu, že každá z 52 komôr dokáže spáliť 4 telá za hodinu, čo značí potrebu viacnásobných kremácií. (Išlo o minimálne počty za predpokladu, že do jednej komory pece/mufle sa vošli dve (nie tri) telá spoločne). Tieto minimálne REÁLNE počty spopoľnených (nie splynovaných) tiel boli v období máj-október 1944 (maďarskí Židia, grécki Źidia a Židia z lodžského gheta – spolu viac ako pol milióna ľudí) prekročené viac ako dvakrát! Samozrejme, že rok 1944 sa už netýka krematória jedna v základnom tábore, pretože to už bolo v tom čase prebudované na protilietadlový kryt a sklad liekov, ale fungovalo najmenej 5 veľkých spaľovacích jám každá s kapacitou minimálne 1800 tiel denne. Nehovoriac o ťažko zistiteľnom počte malých spaľovacích jám. Spätným prepočtom vyjde zaujímavá informácia o tom, že spaľovanie jednej „dávky“ tiel trvalo 30 minút, čo znamená, že krematóriá „pokojne“ zvládli jeden transport za 6,5 hodiny, a teda v čase prísunu maďarských Židov naozaj mohli zvládnuť až 4 transporty denne, pretože do muflí/retortov/tálov/spaľovacích otvorov sa už v tomto období nedávali dve ale tri mŕtvoly, takže kapacita spaľovacích pecí podstatne vzrástla! Je potrebné uviesť aj to, že spaľovacie jamy vyrovnávali „matematický“ nepomer medzi počtom splynovaných a spaľovaných, pretože kapacita 15 plynových komôr (pôvodné rozmery PK boli rozdelené, aby zvládli rôzne počty ľudí, samozrejme s rovnakou celkovou splynovacou kapacitou) bola oveľa vyššia ako technické možnosti pecí. Jedna dávka splynovania trvala do 30 minút vrátane vyvetrania plynovej komory! Už radšej nebudem písať ďalej, aby som niekomu nespôsobil zdravotné problémy!

 8. Tony permalink
  30/05/2014 15:23

  Vámi citovaný dokument hovoří o kapacitě 4756 těl za den, ale čísla pro nová krematoria jsou založená na očekáváních, která se datují do 30. října 1941 kdy pece ani krematoria neexistovaly, a pece existovaly jen jako projekt na papíře. Proto zde máme co dočinení ne s realitou, ale s daty, která jsou založená na očekávaném výkonu nového zařízení, které zatím neexistuje. Tehdy se očekávalo že bude v nových pecích možné provádět kremaci dvou těl každých 30 minut, tedy 4 za hodinu což dává 1440 resp. 768 těl pro nová krematoria (15 x 24 x 4) a (8 x 24 x 4), jak vidíte, číslo 4 se prostě vynásobilo 24 hodinami. Tento odhad tudíž nebere ani v potaz nutnou odstávku cca na 3-4 hodiny, aby vychladly pece a vyčistily se rošty a odstranil popel, i v Třetí Říši platily přírodní a fyzikální zákony a krematorium nemůže fungovat 24 hodin denně každý den. Pokud se neprovede údržba, jeho výkon se snižuje až se zastaví úplně. Tato čísla tak nejsou realitou založenou na praktických datech, ale jen opakováním chybných očekávání z roku 1941, toť vše. I historici jako Jean Claude Pressac toto číslo kritizovali jako chybné. Krematorium mělo pouze hygienické poslání jak napsal Karl Bischoff už 15. listopadu 1941, kdy doslova napsal „tábor Auschwitz byl rozšířen přidáním tábora pro válečné zajatce, který bude rychle naplněn 120,000 Rusy. Konstrukce nového spalovacího zařízení je tudíž velmi urgentní, aby se předešlo epidemiím a jiným rizikům.“

  Pokud chcete vědět jaká byla realita, není možné jen citovat izolovaný dokument, který už čistě z důvodu časové posloupnosti nemůže být založen na praktických experimentálních datech, nehledě na to, že si protiřečí s jinými dokumenty. Je nutné studovat ostatní kremační zařízení z technického pohledu a také kremační listy z jiných táborů. Skutečná kapacita byla zhruba 1 tělo za hodinu.

  Co se týče kapacity Krematoria I, které už bylo dlouho v provozu, nikdo neví jak se k číslu 340 dospělo. Pokud z kremačních záznamů, tak kde jsou? Máme je z jiných táborů, takže kde jsou? Nebo šlo o extrapolaci založenou na kremaci jednoho nebo dvou těl? Byla dospělá nebo to byla zrovna menší těla a tudíž to ovlivnilo výsledek? Proč to v září 1942 bylo údajně 250 těl (dokument od Kurta Prufera, 8. září, 1942) a najednou je to 340? Nikdo neví, ale pokud je řeč o průměrném dospělém tělu, je 340 opět mimo, za 20 hodin provozu by to bylo 120.

  K tomu abychom si udělali obrázek o skutečném výkonu, máme dokumenty, které mluví o kremaci jednoho těla za hodinu. Máme dokumenty s časy z Westerborku a zde použité pece od firmy Kori, zde kremace dospělého trvala 50 minut. V Terezíně, kde byly instalované jedny z nejlepších pecích té doby od firmy Ignis-Hüttenbau, trvala kremace v průměru okolo 35-36 minut. Je nemožné aby technicky horší zařízení v Auschwitz dosahovalo absurdních časů v řádech minut když tato nejlepší pec kdy instalovaná v koncentračním táboře potřebuje 35-36 minut jen na první fázi kremace? Platí to stále, ani dnes se zázraky nekonájí. Kremace více těl najednou v dobových pecích je obecně technický nesmysl pokud tím má být dosaženo ekonomických výhod kvůli kterým by se to vyplatilo praktikovat. Očividně se nic takového prakticky nevyplatilo a k takovým kremacím docházelo v případech kdy se prováděla kremace dvou malých těl nebo dospělého těla a malého těla, např. dítě do 1-2 let. O tom máme záznamy např. z Westerborku kde toho času velké procento zemřelých byly takto malé děti, jenže zázrak se nekonal, kremace se v průměru prodloužila z 50 minut na 57. V Terezíně to fungovalo tak, že když bylo první tělo dostatečně zredukované a voda odpařena, posunulo se do zadní části pece a mohlo se vložit další tělo, jenže tato pec kromě jiných technických vymožeností měla i odpovídající rozměry, její komora měla 2.6 metru, proto nemožné aplikovat u Topf pecí, které měly mimo jiných rozdílů jen 2 metry. Co píšete o navýšení výkonu tím, že se bude pálit více těl, je termo-technický nesmysl, když vložíte do pece více hmoty, potřebujete i více času i paliva na její spálení. Nehledě na to, že pece instalované v Osvětimi měly otvory, kterými proudily plyny, tzn. otvory v roštu nebo ve stěnách uvnitř, když tam dáte více těl, takt tento přirozený průchod plynů narušíte či rovnou zablokujete. Je ale také možné, že v době krize, která tam v průběhu tyfových epidemíí byla, zejména v roce 1942, se v zoufalosti pokusili dávat do pecí více těl a doufajíc, že to pomůže, takové pokusy se mohly a nedivil bych se.

  Dále, ze 17. března 1943 máme dokument o spotřebě koksu pro nová 4 krematoria na 12 hodin (což byla očividně normální provozní doba, žádných 24 hodin), která je 7840 kilo v případě kontinuálního provozu kdy byly pece zahřáte z předchozích kremací. Pokud, jak tvrdíte, byla kapacita 4416 těl za 24 hodin pro nová krematoria, tak to dává spotřebu kolem 3,5 kg koksu na jedno tělo, což je holý nesmysl. Je tudíž jasné že ta kremační kapacita nemůže být správná. I dnes se kromě rakve používá několik krychlových metrů plynu na spálení jednoho těla. Jen samotná rakev o 40 kg přidává do kremace energii odpovídající přes 20 kg koksu. V Třetí Říši přírodní zákony a zákony fyziky platily jako všude jinde. Navíc máme zdokumentované dodávky koksu od 16. února 1942 do 25. října 1943, které mohly pokrýt jen úmrtnost v táboře.

  Ještě důležitá poznámka, slovem kremace zde není myšlen celý proces, ale pouze doba kterou tělo bylo v první horní kremační komoře (jak Kori tak Topf pece měly dvě komory), když bylo dostatečně spálené, propadly ostatky roštem do spodní komory kde dohořely a proces se dokončil. Celkově tak kremace samozřejmě trvala déle.

  Krematorium I (6 pecí) bylo na protiletecký kryt přestavěné až od září 1944. Jeho vyřazení z provozu v červnu 1943 nedává z pohledu oficiální verze žádný smysl. Z pohledu skutečné historie smysl dává, kapacita krematoriíí v Birkenau byla více než dostatečná. Byla projetována pro tábor, který měl být rozšířen až na 200,000 lidí nepočítaje hlavní tábor (později zredukováno na 140,000), a byla projektována v době vrcholu nejhorší tyfové epidemie v létě 1942, která decimovala tamní populaci a nebyl zde ani dostatek pecí ke kremaci zemřelých a situaci to tak jen zhoršovalo. Nehledě na to, že jediné krematorium I bylo mimo provoz. Tudíž kapacita byla plánovaná tak, aby bylo možné předejít nebo se vypořádat s podobou situací, která by nastala znovu a to v táboře s několika násobně vyšší populací. Expanze tábora však nešla jak měla a nebylo jí dosaženo, tudíž mohli klidně vyřadit Krematorium I z provozu.

  Krematorium IV bylo vyřazeno pár týdnu po uvedení do provozu kvůli poškození a tudíž v době o které mluvíte už bylo dávno nefunkční. Krematorium V bylo poruchové ale fungovalo, lze ale předpokládat že mělo omezený provoz, jak známo, obě tato menší krematoria nebyla zrovna kvalitně postavena v důsledku šetření a nekvaltiních materiálů. V době o které mluvíte, byla krematoria několikrát opravována a tudíž je opět nemožné aby všechna fungovala pro to co tvrdíte.

  Mluvíte o hořících jámách, které existují ve fantazii samozvaných svědků, kteří se ve svých výpovědích rozcházejí i přes to že měli být na jednom místě, číslo 5 jste si tak vybral z široké nabídky různých tvrzení a ani jste nevysvětlil proč. Celý tábor je postaven v oblasti s vysokou hladinou spodní vody o níž máme také dokumenty, kremace v hlubokých jámách se tak jeví nesmyslná. Neexistuje jediná fotka s kouřícím komínem krematoria i když byly pořízené v době údajného frenetického vyvražďování jak tvrdíte, není tam vidět ani aktivita spojená s údajnými početnými jámami, žádné zásoby dřeva, vykopaná hlína, pohyb v oblasti atd. Jediné kouřící místo je na dvoře Krematoria V a má jen několik metrů, což je plně v souladu s tím, že krematoria nebyla očividně v provozu a bylo nutné provádět kremace zemřelých venku. Patrně měla poruchu, nebo byl nedostatek paliva jelikož už v září 1943 používali dřevo a o téměř rok později tam byla znovu komanda vězňů jež měli na starosti zásobování dřevem, to víme z dokumentů. Pokud, jak tvrdíte, měla krematoria tuto fantastickou kapacitu a výkon a byla v provozu, nebyl by vůbec důvod se k venkovním kremacím uchylovat notabene když pro dané dny literatura uvádí i počet údajně zplynovaných a tudíž víme co bylo údajně nutné zvládnout.

  Píšete o plynování, ale ničím to nedokládáte, jako vždy, jediné z čeho zřejmě čerpáte jsou výpovědi samozvaných svědků, kteří si protiřečí. Místo toho aby jste se zabýval technickou stránkou věci, která vyvrací tato tvrzení, dokumentace z Auschwitz je naštěstí bohatá a víme co jak bylo postavené a naštěstí se toho hodně dochovalo včetně stropů údajných komor, kterými měl být údajně vhazován plyn. Do jedné takové údajné komory proudí dnes zástupy turistů a důkaz o tom, že je to dílo propagandy mají přímo před sebou i když to v důsledku nedostatečné znalosti tématu nedokáží poznat.

  Klidně pište dál, rád to znovu uvedu na pravou míru a zas se dozvíte něco nového.

 9. Tony permalink
  30/05/2014 15:25

  Oprava, ne 15. listopadu 1941, ale 12. listopadu.

 10. Vlastimil Matouš permalink
  27/09/2014 13:08

  Muflí bolo 52 vrátane K1 v ZT O1 a nie 46 a nikde nepíšem, že krematórium I v základnom tábore Osvienčim 1 bolo nové.

 11. Tony permalink
  29/09/2014 13:07

  Nikdo zde nic takového netvrdí, pouze jsem poskytl detaily, že to s 52 pecemi nebylo tak horké, byly dány do provozu během let, některé byly vyřazené z provozu, některé musely být odstaveny kvůli poškození atd. viz nahoře můj příspěvek. Nestačí napsat pouze „bylo tam 52 pecí“ a uvádět lidi v omyl.

 12. Vlastimil Matouš permalink
  11/10/2014 10:27

  To nie je žiadny omyl. Všetkých 52 pecí fungovalo a slúžilo na vraždenie najmä Židov a či fungovali spolu naraz alebo nie, nie je podstatné. Slúžili jednoducho na spaľovanie a hotovo. Maximálny výkon spaľovacie pece spolu so spaľovacími jamami podávali v mesiacoch júl a august/september 1944, keď nacisti splynovávali maďarských Židov a hneď po nich gréckych Židov a Židov z lodžského gheta (svedectvo Shlomo Veneziu). Oficiálne nemecké štatistiky uvádzajú 4 756 spaľovaných denne v O2/AB. K tomu ale treba prirátať „spaľovacie výkony“ spaľovacích jám (veľkých bolo päť a malých iks). Takže je naozaj reálne možné, že tie štyri transporty denne (12 000) ľudí nacisti naozaj dokázali zlikvidovať. Číslo 20 000 denne vyzerá naozaj premrštene, ale niektorí historici uvádzajú aj toto číslo pre obdobie júl-september 1944.

 13. Inti permalink
  11/10/2014 12:58

  (http://cigpapers.wordpress.com/)
  Prosím, klikněte na pravé straně „““Holocaust Or Holoax? 21 Amazing Facts“““

 14. Tony permalink
  12/10/2014 13:49

  Vlastimil Matouš – pece fungovaly pro účely kremace zemřelých, byly průběžně instalovány v průbehu let v závislosti na populaci tábora a úmrtnosti, prostudujte si tuto historii, už jsem Vám to vysvětloval předminule, ignoroval jste to. Zda fungovaly současně nebo ne je samozřejmě velice podstatné pro vypočtení jejich teoretické kapacity, Vy o těch 52 pecích mluvíte jako by fungovaly současně a lidi uvádíte v omyl, když je necháváte věřit v to, že jejich kapacita byla vyšší než ve skutečnosti byla. A ano, sloužily ke spalování, v tom jste se trefil, věřte nebo ne, nikdo nezpochybňuje, že vynález jménem kremační pec sloužil ke spalování.

  Zde něco o historii a kapacitě pecí
  http://vho.org/GB/Books/dth/fndcrema.html
  http://holocausthandbooks.com/index.php?page_id=22

  Maďarské transporty trvaly od poloviny května do 11. července 1944, tudíž když mluvíte o červenci/srpnu/září 1944, tak opět špatně. Očividně nemáte potuchy ani o řeckých či lodžských transportech, jinak byste si nevymyslel nesmysl o největší aktivitě v červenci/srpnu/září. Největší aktivitu historiografie přisuzuje právě období maďarských transportů. Naneštěsí pro Vás, právě od května do září byly pořízeny fotky spojeneckým letectvem, Luftwaffe a Němci sami pořídili spoustu fotek ze země jež můžete vidět v několika publikacích (Mattogno, Open Air incinerations; Pressac, 1989; Auschwitz Album). Výsledek? Zádný kouř z krematorií atd., pouze malé místo v oblasti Krematoria 5 na několika fotkách, očividně použité pro spálení vězňů zemřelých v táboře, protože krematoria byla očividně mimo provoz z důvodů poruch/oprav nebo nedostatku paliva. Fotky kategoricky vyvrací hypotézu o vyhlazování, pokud nesouhlasíte, vyzývám Vás k tomu abyste na fotkách ukázal to co tvrdí Vaši svědci. To co tvrdí tam není. Realita je taková, že pár samozvaných svědků zneužilo reálné ale nevinné události jako je pálení těl zemřelých vězňů venku v důsledku nemožnosti použití krematorií, a nafoukli je pro účely propagandy. Autorem těchto nesmyslů byli komunisté, antifašisté a židé z hnutích odporu uvnitř tábora.

  Kniha jež se tématem zabývá a celkem nedávná korekce chybné interpretace jedné fotky
  http://holocausthandbooks.com/index.php?page_id=17
  http://inconvenienthistory.com/archive/2012/volume_4/number_4/smoking_crematory_chimney_at_auschwitz.php

  K Vašemu samozvanému svědkovi Veneziovi jež drží rekord v době mlčení (vzpomněl si po nějakých 47 letech). Jeho svědectví analyzované zde:
  http://inconvenienthistory.com/archive/2010/volume_2/number_1/truth_about_the_gas_chambers.php

  I jeho bratr a bratranci (Morris Venezia, Dario a Jakob Gabbai) se prohlašují za samozvané svědky z řad tzv. Sonderkommanda, všichni se jako zázrakem rozpomenuli v devadesátých letech a všichni zázrakem přežili a byli Nacisty laskavě ponecháni mezi živými, aby nám mohli vyprávět své nesmysly jež se nezakládají na pravdě a jsou v rozporu i s fyzikálními zákony. To je náhod, že?

  Carlo Mattogno sesumíroval údajné jámy na pálení obětí u Krematoria 5 jak je popsali svědci: „V závislosti na svědkovi, byl počet kremačních jam buď 2, 3, 4, nebo 5; byly buď 40-50, 30-35, 25, 20, nebo 12 metrů dlouhé, 15, 8, 6, nebo 2 metry široké, a 1.5, 2, nebo 3 metry hluboké. Jejich kapacita byla buď 150-180 těl na jámu během 24-48 hodin, 400 těl na jámu v 48 hodinách, 1,000 těl za hodinu (v jedné nebo třech jámách), 1,000 těl na jámu během 24 hodin, nebo 1,200 těl na jámu během 5-6 hodin.“ Nesmí chybět ani zmínka o Miklosi Nyiszlim, který pro změnu o jámách na dvoře Krematoria 5 neví vůbec nic a pro něj neexistovaly. (Mattogno, Open Air incinerations, str. 22-23) Tolik k Vaším jediným „důkazům“ jež mají asi takovou hodnotu jako tvrzení samozvaných obětí únosů mimozemšťanů, ne-li nižší, oběti únosů se alespoň shodují více. Tolik k Vašemu „veľkých bolo päť“ a „iks malých“. Vy jste ten typ exterminacionisty, který ani nezná oficiální verzi a vymýšlí si svojí vlastní.

  http://holocausthandbooks.com/index.php?page_id=17

  Číslo 20,000 a výše už pokud vím žádný seriózní oficiální historik tzv. holokaustu neuvádí, tato poválečná propaganda už zmizela v propadlišti dějin, protože byla až moc absurdní. Tyto nesmysly byly vymyšlené pro účely propagandy a podpory sovětské cifry 4 milionů obětí, která už je dnes také minulostí. Vždyť jen maximální teoretický počet lodžských židů jež mohl být teoreticky poslán do tábora (největší skupina lidí v tomto období srpen-září 1944), byl nějakých 67,000 podle oficiální verze a cca 22,000 (Strzelecki, Oswiecim, 2006) z nich bylo buď posláno později do jiných táborů (předtím se o nich tvrdilo že byli zplynováni, ale později objevené dokumenty donutily historiky změnit svou verzi, zase) nebo registrováno v táboře. Tudíž maximální možné teoretické číslo jež zbývá pro údajné zavraždění je 45,000. Transporty lodžských židů se konaly téměř celý srpen a podle některých až do září 1944. Tak jak jste přišel na těch 20,000 zavražděných denně nebo na ty Vaše „4 transporty denně s 12,000“? Na jednu stranu tvrdíte že tam prý přijížděli 4 transporty denně s 12,000 a pak zase tvrdíte že zavražděných bylo až 20,000 denně, tak kde se vzalo dalších 8,000? Řečnické otázky, je mi jasné, že o tom nic nevíte a vymýšlíte si to nebo mícháte dohromady co Vás napadne a jde o nesmysly i z pohledu oficiální historiografie. Pokud chcete vědět co tvrdí oficiální historiografie o počtech transportovaných a údajně zavražděných den po dni, račte si pořídit Kalendarium Danuty Czech, dostupné v několika jazycích přímo z obchodu osvětimského muzea.

  Nesmysl o „4 756 spaľovaných denne“ jsem adresoval už předminule, Vy jste to jako vždy ignoroval jako vše ostatní, takže znovu:

  „Vámi citovaný dokument hovoří o kapacitě 4756 těl za den, ale čísla pro nová krematoria jsou založená na očekáváních, která se datují do 30. října 1941 kdy pece ani krematoria neexistovaly, a pece existovaly jen jako projekt na papíře. Proto zde máme co dočinení ne s realitou, ale s daty, která jsou založená na očekávaném výkonu nového zařízení, které zatím neexistuje. Tehdy se očekávalo že bude v nových pecích možné provádět kremaci dvou těl každých 30 minut, tedy 4 za hodinu což dává 1440 resp. 768 těl pro nová krematoria (15 x 24 x 4) a (8 x 24 x 4), jak vidíte, číslo 4 se prostě vynásobilo 24 hodinami. Tento odhad tudíž nebere ani v potaz nutnou odstávku cca na 3-4 hodiny, aby vychladly pece a vyčistily se rošty a odstranil popel, i v Třetí Říši platily přírodní a fyzikální zákony a krematorium nemůže fungovat 24 hodin denně každý den. Pokud se neprovede údržba, jeho výkon se snižuje až se zastaví úplně. Tato čísla tak nejsou realitou založenou na praktických datech, ale jen opakováním chybných očekávání z roku 1941, toť vše. I historici jako Jean Claude Pressac toto číslo kritizovali jako chybné.“

 15. 12/10/2014 19:37

  Skutečně, odvolávat se na Venezia jako důvěryhodného svědka? 🙂

  Soukmenovci to jinak rozvedli velmi dobře, děkujeme 🙂

 16. Vlastimil Matouš permalink
  28/10/2014 10:15

  Číslo 4756 nebolo založené na očakávaniach a už vôbec nie k dátumu 300.10.1941. Keď dovolíte, budem veriť nacistickému úradníkovi, pretože pedantnosť Nemcov je známa dodnes, a nie Vám. Ja píšem o 28.6.1943, tak je datovaný list Karla Bischoffa. Neviem, kde ste zobral dátum 30.10.1941. Nevyhnutné odstávky na vychladnutie pecí, vyčistenie roštov, odstránenie popola to všetko sa robilo za pochodu najmä v období máj-september 1944. Vy ste tam neboli, ale boli tam iní a tí svedčili. Všetko sa robilo v tempe, o ktorom vy nemáte ani šajn. Spaľovacie pece boli nové a s najnovšou technológiou, takže pokojne mohli fungovať aj 24 hodín denne. Nie však stále isteže, ale stále to stačilo na tie počty, ktoré vyrátali Wetzler s Vrbom a po nich ďalší. Podľa mojich informácií sa ale naozaj našli asi dve hodiny rozdelené zhruba po hodine v priebehu dňa, kedy sa robili vyššie uvedené „úklidové resp. udržiavacie práce“ pri striedaní zmien resp. pri prestávke na jedlo.28.6.1943 boli už v prevádzke všetky 4 nové krematóriá v AB/O2, resp. začínali fungovať naplno + PK v Červenom domčeku. K1 ZT O1 (Krematórium 1 základného tábora Osvienčim 1) aj s PK fungovalo od 16.9.1941 do septembra resp. do konca roka 1942. Pece v K1 ZT O1 pribúdali postupne od roku 1941 každý rok jedna. Tretia pec pribudla v máji 1942. Maximálna spaľovacia kapacita pecí 340 bola deklarovaná pre rok 1943, keď K1 ZT O1 fungovalo už len sporadicky. V roku 1944 už nefungovalo vôbec, pretože bolo prerobené na sklad liečív a protilietadlový kryt. Pre Vašu informáciu, sonderkomandá pracovali dve a striedali sa po 12-tich hodinách s tým, že na konci pracovnej zmeny čistili aj pece a to s tým, že prach po mŕtvolách sa vyvážal priebežne a to nákladnými autami, aby sa utajilo, čo v autách naozaj je. Inak to ani nešlo, keďže pece fungovali takmer nonstop, preto sa aj kazili. To je pravda. A nielen kvôli „nadmernému opotrebeniu“ ale aj kvôli diverznej činnosti členov sonderkomanda, aby sa spomalilo vraždenie. Maximálna kapacita PK ZT O1 340 vychádza len približne a to tak, že pece boli tri a každá mala dve mufle. Do každej mufle sa dávali tri telá. Ak to prenásobíte 3*2*3*24 dostanete číslo 432 pre K1 ZT O1. Je to viac ako 340. Menšia kapacita 340 bola totiž deklarovaná vzhľadom na čas, ktorý bol potrebný práve na čistenie a opravu muflí v peciach. Preto 340 a nie 432. To, že sa v iných KT dávalo do každej mufle iba jedno telo, neznamená, že tomu tak bolo všade a najmä nie v O2/AB, kde sa dávali do každej mufle minimálne tri telá a pri „maďarskej invázii“ (máj-júl 1944) dokonca až šesť tiel do jednej mufle. Podotýkam, že nové spaľovacie pece v O2/AB boli vtedy najdokonalejšie na svete a mali aj kontinuálne spaľovanie a zrýchlené odsávanie. V tom čase na to mali nemeckí konštruktéri svetový patent. Pokiaľ ide o konštrukciu pecí, nie som odborník, ale každá iná konštrukcia pecí kvôli inej stavebnej konštrukcii krematória spôsobuje logicky iné dodávky koksu. To mi hovorí môj zdravý rozum. Takže porovnávať spotrebu koksu s pecemi v iných KT je podľa mňa veľmi diskutabiľné a kontroverzné. Rakve sa vo vyhladzovacích táboroch nepoužívali. O to bola spotreba koksu nižšia. Podotýkam, že splynovacia kapacita plynovej komory v ZT O1 bola okolo 900 ľudí za 30 minút vrátane 15-20 minút na odvetrávanie. Avšak telá boli spaľované tri dni, pretože v ZT O1 sa spaľovacie jamy nepoužívali, a preto spaľovacie pece nestačili splynovávaniu. Nebolo totiž, kde ich tam vykopať. To bol aj jeden z dôvodov, prečo bol zriadený koncentračný a vyhladzovací tábor/KVT Osvienčim 2/Auschwitz-Birkenau (O2/AB) – pre malú kapacitu spaľovacích pecí. Vaše tvrdenie, že krematórium malo iba hygienické poslanie je smiešne. Vyvracajú ho svedectvá všetkých členov sonderkommanda, ktorí po roku 1945 prežili. Prečítajte si knihu Svědkové z továrny na smrt. Ostatné kremačné zariadenia v iných lágroch nemali tak moderné spaľovacie pece a ani vylepšené plynové komory. Väčšina ostatných lágrov ani plynové komory nemala, okrem tých vyhladzovacích (Belžec, Chelmno, Majdanek, Osvienčim, Sobibor, Treblinka). Plynové komory však mali aj iné lágre. Jedno telo na hodinu mali možná v iných lágroch, kde im to stačilo. V Osvienčimu určite nie! Porovnávať spaľovacie pece a plynové komory s inými lágry nie je objektívne, pretože Osvienčim bola výnimočná všetkým! Prečítajte si Shlomo Venezia – V pekle plynových komôr. Plynová komora v ZT O1 je, bohužiaľ, zle zrekonštruovaná a pre turistov slúži ako demonštračná. Isteže to nie je originál. Avšak to, že je iba demonštračná, nie je dôkaz o tom, že neexistovala. O existencii a funkcii PK v ZT O1 po vojne vypovedal slovenský Žid Filip Müller, člen SK alebo bývalý esesák Hans Stark ako aj iní očití svedkovia. Dokonca aj dvere od PK sa „záhadne“ stratili, pretože stopy po PK sa zahladzovali aj po vojne. Kópia pôvodného plánu plynovej komory v ZT O1 bola nájdená v roku 2008 v Berlíne (12,00 x 11,66 m). Je to na internete. V tomto pláne nie je uvažované s priestorom pre pece, ktoré boli do krematória zabudované v počte tri po dvoch mufliach v rokoch 1940 – máj 1942 jedna po druhé s časovým odstupom (každý rok bola inštalovaná jedna nová pec). Priečne priečky, a tým ani predsieň, stavebne realizované neboli. Budova bola rozdelená na dve časti, čo je aj dôvod, prečo plynová komora mala nakoniec menšie rozmery (12,00 x 5,83 m), ako ukazuje samotný plán. Stavebný objekt mal nakoniec iba tri miestnosti (plynovú komoru, priestor pre spaľovacie pece a sklad pre plechovky s granulami plynu, kde sa skladoval aj koks). PK a spaľovacie mufle boli prepojené vnútornými dverami. Fotografia plánu PK je na internete. http://www.lidovky.cz/dukaz-o-konecnem-reseni-0vu-/zpravy-svet.aspx?c=A081110_075700_ln_zahranici_hel Väzni sa zobliekali pred vstupom do PK v čiastočne krytom a chránenom priestore z dvoch strán zošikmenými múrmi. Okrem toho zabúdate, že okrem PK v 4 nových krematóriách boli v prevádzke ďalšie plynové komory v Bielom/B1 a Červenom/ B2 domčeku. Práve v blízkosti týchto „domčekov“ bolo vykopaných 5 veľkých a iks malých spaľovacích jám, ktoré vyrovnávali matematický nepomer medzi počtom splynovaných a spaľovaných. Nájdite si informácie o nich na internete. Tie preukázateľne existovali, na základe očitých svedectiev práve tých svedkov, o ktorých vy prehlasujete, že buď neexistovali alebo si ich výpovede vzájomne odporujú. Ja sa Vás pýtam, či si človek môže po desiatkách rokov všetko presne pamätať. Ale ťažko by asi zabudol, či existovali plynové komory alebo spaľovacie jamy, keď tam priamo pracoval však? Wetzler s Vrbom nemohli mať ani šajnu o počte splynovaných v ZT O1, keď tam v živote neboli! A neboli ani v krematóriách, nehovoriac o plynových komorách. Podobne tak iné väzni, ale boli tam iní. Každý očitý svedok pôsobil počas svojho „pobytu“ v KVT niekde inde, na inom mieste, tak je snáď logické, že situáciu v KVT videl každý inak. Je to mozaiková skladačka, ktorú treba dať dohromady a poskladať ju a nie len porovnávať ich výpovede. Svedkovia nie sú samozvaní, ako píšete vy, ale sú to bývalí autentickí „pracovníci“ krematórií, členovia sonderkommanda/SK/ (Salmen Gradowski, Lejb Langfuss, Salmen Lewenthal, Chaim Herman, Shlomo Venezia, Myklos Nyiszli, Filip Müller) ako aj esesáci, ktorých sa podarilo dolapiť, osobné spomienky bývalých väzňov + fotografie spaľovacích jám a plynových komôr: Keď dovolíte, budem veriť im a nie Vám. Píšete, že horiace spaľovacie jamy neexistovali. Píšem Vám, že existujú štyri fotografie, ktoré urobil jeden z bývalých členov SK, člen táborového odboja, ktorý ukoristil od bývalých väzňov, ktorí išli do PK, fotoaparát. Fotografie boli zverejnené v knihe Svědkové z továrny na smrt. Môžete si ju objednať cez internet. Tieto fotografie ukazujú práce členov SK v bezprostrednej blízkosti spaľovacích jám, ktorých bolo 5 veľkých a iks malých. Okrem Osvienčimu existovali PK aj v iných KT, napr. v Sobibore, Majdaneku, Treblinke Belzeci a Chelmne, ale aj inde. http://www.novinky.cz/zahranicni/348125-archeologove-odkryli-zbytky-plynovych-komor-v-sobiboru.html . Dôkazom sú fotografie samotných väzňov, esesákov a z lietadiel RAF, osobné výpovede bývalých väzňov a najmä členov sonderkommanda, priamo nemecké dokumenty a iné dokumenty. Kremácia jednej „dávky“ mŕtvol trvala zhruba 30 minút. Kosti, ktoré nezhoreli drvili členovia sonderkomanda v drvičkách kostí, ktoré sa používali v každom vyhladzovacom tábore. Jedna fotografia takej drvičky je aj na internete. Drvičky sa používali na urýchlenú likvidáciu spálených tiel, aby sa dodržal čas 30 minút. Vaše kvázi vedecké dôvody, ktoré akože vyvracajú existenciu plynových komôr a moderných spaľovacích pecí sú nesprávne a lživé. Obaja stojíme na opačných stranách (vy ste revizionista – slušne napísané), a preto nemá zmysel sa navzájom presviedčať o svojej pravde. Ak Vám nestačia OSOBNÉ SVEDECTVÁ členov sonderkomanda, ktorí presne vedeli, čo sa vo vyhladzovacích táboroch (plynových komorách, spaľovacích peciach, spaľovacích jamách) naozaj deje, tak nemá zmysel s Vami vôbec diskutovať!

 17. 28/10/2014 13:17

  Možná se budete divit, ale skutečně nám OSOBNÍ SVĚDECTVÍ nestačí. Víte proč? Protože lidé lžou, vymýšlejí si, přehánějí, svou paměť a vzpomínky si upravují (a nemusí to ani dělat vědomě a účelně). Revizionisté po celou dobu žádají skutečné fyzické důkazy, zatímco vy a celé holokaustové náboženství mluvíte o „svědcích“:

  „Jak se Ramptonovy otázky stávaly agresivnějšími, byla jsem stále více nesvá. Zdálo se, že požaduje, aby Robert Jan dokázal, že ti lidé byli zavražděni v plynových komorách. Nakonec se Rampton netrpělivě zeptal, „Nenastal čas, aby skuteční odborníci udělali extenzivní vědecký výzkum tohoto místa?“ Byla jsem naprosto ohromena Ramptonovým přesvědčením, že potřebujeme vědecký výzkum k „dokázání,“ že se v plynových komorách vraždili lidé. Neschopna se udržet jsem vyprskla, „Proč potřebujeme vědecké výzkumy?“
  History on Trial, Deborah E. Lipstadt, str. 62

  „Tito holokaustoví popírači jsou skutečně úlisní lidé. Vše ospravedlňují fakty a čísly.“
  Steven Some, předseda New Jersey Commission on Holocaust Education, Newark Star-Ledger, 23. října 1996 str. 15

  „Není nutné se ptát, jak byla taková masová vražda technicky možná. Byla technická možná, protože se stala.“
  prohlášení „34 uznávaných historiků“ publikované ve francouzském deníku Le Monde 21. února 1979.

  „Pro devadesát devět procent toho, co víme o Osvětimi, nemáme žádné fyzické důkazy…. stalo se to součástí naší zděděné historie.“
  Robert Jan van Pelt, The Toronto Star, 27. prosince 2009

  „Důsledek absence jakýchkoli evidentních důkazů v podobě dokumentů o plynových komorách v těchto táborech, spolu s nedostatkem archeologických důkazů, znamená nutnost spoléhat se na očitá svědectví a nepřímé důkazy.“
  Soudce Justice Gray, soud Irving-Lipstdatová, 2000, záznam 6:80.

  Neustále se ohánítě svědky a svědectvími, která přijímáte naprosto nekriticky, dobře:
  https://radicalrevival.wordpress.com/2012/08/26/vynucena-priznani/
  https://radicalrevival.wordpress.com/2012/06/14/lhar-simon-wiesenthal-a-vynalezeni-11-milionu/
  https://radicalrevival.wordpress.com/2011/12/20/jen-fikce-muze-ucinit-pravdu-verohodnou/
  https://radicalrevival.wordpress.com/2010/01/18/dalsi-svedek-holokaustu-odhalen-jako-lhar/
  https://radicalrevival.wordpress.com/2010/01/24/moshe-peer-muz-ktery-sestkrat-prezil-plynovou-komoru/
  https://radicalrevival.wordpress.com/2010/02/08/pribehy-holokaustu-2-herman-rosenblat/
  https://radicalrevival.wordpress.com/2010/08/11/elie-kde-mas-tetovani/
  http://www.eliewieseltattoo.com/the-evidence/photographic-evidence/buchenwald/

  Podobně ten váš Vrba a Venezia, a všichni další, které uvádíte, nejsou žádní důvěryhodní svědci.

  „Dokonca aj dvere od PK sa „záhadne“ stratili, pretože stopy po PK sa zahladzovali aj po vojne.“
  Zajímavé, že počátkem 90. let v osvětimi prokazatelně byly a před pár lety byly dokonce v rámci vzpomínkové akce ukazovány, jako „jediné zachovalé dveře od plynové komory.“ (http://en.auschwitz.org/m/index.php?option=com_content&task=view&id=963&Itemid=7). A kdo tyto stopy zahlazoval? Sověti? Západní Spojenci? Holokaustový průmysl?
  A vůbec, každý přece ví, že dveře do plynové komory v Osvětimi jsou původní, protože byly dřevěné: http://jewishexponent.com/headlines/2014/07/nazi-guard-s-death-brings-cold-comfort 😀

  Tzv. spalovací jámy a zvláště jejich fotografie, nic nedokazují. Jakou máme jistotu, že jsou spalovány oběti plynových komor a ne tyfu? Žádný jiný důkaz pro tyto jámy nemáme, viďte? Samozřejmě krom neomylných svědků jako třeba naprosto směšné svědectví Eliho Wiesela. A na základě tvrzení Udo Walendyho si dovolím tvrdit, že jsou nejsou-li tyto fotografie falza od základu, jsou minimálně upravené (https://radicalrevival.files.wordpress.com/2011/01/walendy-dokazujc3ad-fotografie-vyvrac5bec48fovc3a1nc3ad-c5beidc5af.pdf)

  Plány, na které odkazujete vaším odkazem na lidovky, ale zobrazují skutečnou plynovou komoru – tedy odvšivovací. Tyto dokumenty nebyly „nalezeny“ z čista jasna, ale jsou známy už minimálně dvacet let. Pracoval s nimi už Pressac (Auschwitz: Technique and operation of the gas chambers). Proto byl tento „objev“ přijímán kriticky židovskými historiky, např. Gutmanem(http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3619600,00.html) nebo van Peltem(http://www.haaretz.com/print-edition/news/auschwitz-expert-blueprints-found-in-berlin-not-of-death-camp-1.256943)
  A nakonec: plány pro plynové komory v Birkenau nemají nikde „Gaskammer“ ale „Leichenkeller“.

  Po sedmdesáti letech nicnedělání a osmi letech vykopávek najít pár základů budov, šperky, prsteny, náušnice a další blbosti a roztroubit do světa, že se našla plynová komora… to chce skutečně hodně odvahy. Zřejmě každá nově vykopaná budova od teď bude plynovou komorou. To jsou podle vás důkazy?
  Zajímavé, že se neoháníte nejnovějšími vykopávkami v Treblince, ale to asi víte, že by vám neprošlo: https://radicalrevival.wordpress.com/2014/06/08/the-treblinka-archaeology-hoax/

 18. Tony permalink
  28/10/2014 15:21

  Budu vyvracet Vaše tvrzení a oddělovat je ať je to přehledné.

  „Číslo 4756 nebolo založené na očakávaniach a už vôbec nie k dátumu 300.10.1941. Keď dovolíte, budem veriť nacistickému úradníkovi, pretože pedantnosť Nemcov je známa dodnes, a nie Vám. Ja píšem o 28.6.1943, tak je datovaný list Karla Bischoffa. Neviem, kde ste zobral dátum 30.10.1941.“

  Jo Vy mi nevěříte? To je „silná“ argumentace, tak pojďme citovat ortodoxní zdroj, Jean Claude Pressac (1989): „On 28th June [1943], following the handover of the Krematorium III, the last one to be completed, Jährling calculated the overall throughput for the five Krematorium as 4,756 persons in 24 hours, and sent this information to SS General Kammler in explaining operations to high-ranking visitors (cf. SS Major Franke-Gricksch’s report above, giving a figure of 10,000 in 24 hours), had no basis in practice, and probably has to be divided by two or three to arrive at the true figure.“

  „The throughput of Krematorium I, estimated at 340 per day, is a valid figure based on relatively long practice, but the figures for Krematorium II, II, IV and V are purely theoretical, especially those for IV and V which were calculated by extrapolation from the planned figures of Krematorium II and III. The fact is that Krematorium II (and hence also III) was planned as early as 30 October 1941 to incinerate 60 corpses per hour. Obviously the SS had to stick to this figure that they had announced: 60 per hour x 24 hours = 1,440 corpses per day. Any lower throughput would be bad for their promotion prospects or could even be regarded as sabotage. As Kr II had 15 muffles and Kr IV and V each 8 muffles, the throughput each of these last was calculated as: (1440 x 8)/15 = 768 corpses per day,
  a purely hypothetical figure based on no practice of any sort.“

  Zde text onoho reportu z 30. října 1941: „As a result of the sizeable occupants (125,000 prisoners), a Crematorium is being constructed. It contains 5 [crematory] muffel ovens each [oven] with 3 muffles for 2 men, so that in one hour 60 men could be cremated“

  http://vho.org/GB/c/CM/lalett.html

  A ještě jednou pro Vás, v říjnu 1941 neexistovaly ony pece, byly stále projektem na papíře. V červnu 1943 tudíž v dokumentu pouze zopakovali a použili čísla jež očekávali v říjnu 1941, tato čísla nemají žádnou oporu v praktickém použití pecí jak přiznává i Pressac, pece neexistovaly.

  ***

  „Nevyhnutné odstávky na vychladnutie pecí, vyčistenie roštov, odstránenie popola to všetko sa robilo za pochodu najmä v období máj-september 1944. Vy ste tam neboli, ale boli tam iní a tí svedčili. Všetko sa robilo v tempe, o ktorom vy nemáte ani šajn.“

  Nic takového se nedá „robit“ za pochodu, ale právě po vychladnutí. Tudíž vše se musí zastavit, celá operace trvala nejméně tři hodiny, takovou dobu předpokládal inženýr Dawidowski (v jeho expertním názoru pro proces s Hossem) pro každý den. Jedna hodina byla také nutná k dosáhnutí provozní teploty pecí.

  ***

  „Spaľovacie pece boli nové a s najnovšou technológiou, takže pokojne mohli fungovať aj 24 hodín denne.“

  Nesmysl, tyto pece byly naopak jednoduché a nesplňovaly ani nezbytné standardy civilních krematorií. Nejmodernější pece byly ze všech táborů nainstalované v Terezíně, kde je můžete vidět na vlastní oči. Jsou to velké pece od firmy Ignis Hüttenbau fungující na tekuté palivo. Mimo jiné vybavené kontrolními mechanismy nebo silným větrákem, který zvyšoval tah. Lepší pece byly i od firmi Kori instalované např. ve Westerborku a dalších táborech. A ne, znovu opakuji, že Vašich 24 hodin denně je technický nesmysl. Za pecí byla dvířka, kterými se sypal koks na mříž, na které docházelo ke spalovacímu procesu. Pokud se v předepsané době neodstraní z roštů nahromaděná struska vzniklá po spálení koksu, dojde k postupnému ucpání mříže na které koks leží a spaluje se. Vzduch, který je komínem přiváděn zespodu a živí spalovací proces, nemůže projít skrze nahromaděnou strusku a spalovací proces nemá potřebný kyslík. Bez kyslíku to prostě hořet nebude, postupně dojde k zastavení procesu. Jste schopný pochopit, že bez dostatku kyslíku to prostě hořet nebude?

  ***

  „Nie však stále isteže, ale stále to stačilo na tie počty, ktoré vyrátali Wetzler s Vrbom a po nich ďalší. Podľa mojich informácií sa ale naozaj našli asi dve hodiny rozdelené zhruba po hodine v priebehu dňa, kedy sa robili vyššie uvedené „úklidové resp. udržiavacie práce“ pri striedaní zmien resp. pri prestávke na jedlo.28.6.1943 boli už v prevádzke všetky 4 nové krematóriá v AB/O2, resp. začínali fungovať naplno + PK v Červenom domčeku. K1 ZT O1 (Krematórium 1 základného tábora Osvienčim 1) aj s PK fungovalo od 16.9.1941 do septembra resp. do konca roka 1942. Pece v K1 ZT O1 pribúdali postupne od roku 1941 každý rok jedna. Tretia pec pribudla v máji 1942. Maximálna spaľovacia kapacita pecí 340 bola deklarovaná pre rok 1943, keď K1 ZT O1 fungovalo už len sporadicky. V roku 1944 už nefungovalo vôbec, pretože bolo prerobené na sklad liečív a protilietadlový kryt.“

  Žádná PK v červeném domku tam nikdy nebyla, z plánů víme přesně, které budovy byly SS použité, o Vašem červeném domku nikde nic. PK v Krematoriu 1 nikdy nebyla, byla to márnice jak uvedeno v plánech, márnice jež byla s místností s pecemi spojena dvěřmi, které byly „lítací“, tzn. otevíraly se oběma směry. Otvory ve stropě byly vytvořené po válce jak dávno oficiálně přiznáno. Tudíž žádné plynování. Deklarovaná ano, ale reálná? Ztěží, v Gusenu byla instalovaná pec (se dvěma komorami) na tekuté palivo od Topf. Byla předělána na spalování koksu přidáním potřebných generátorů. Byla lepší než ty v Auschwitz, protože nejen že používala větrák na zvýšení tahu ve svých dvou komorách (v Auschwitz byl také použit větrák na zvýšení tahu, ale nesloužil jedné peci, ale všem třem, navíc byl odstraněn po demolici a výstavbě nového komína v létě 1942), ale měla také uvnitř spalovací komory mříž s většími otvory, tudíž ostatky mohly skrze tuto mříž propadnout rychleji než v případě mříže s malými otvory. Pro tuto pec máme dokumenty a data, a tudíž víme, že teoreticky mohla provést kremaci 72 těl ve 24 hodinách. To dává 216 těl pro Osvětim, teoreticky. Jenže vzhledem k tomu, že pece byly horší, je i toto teoretické číslo 216 nereálné. 340 těl je proto cifra, která není založena na realitě nebo se k ní mohlo dospět prostou extrapolací, např. nějaká malá těla byla spálena rychle a tento výsledek se pak vynásobil pro teoretický celkový počet za celý den.

  ***

  „To, že sa v iných KT dávalo do každej mufle iba jedno telo, neznamená, že tomu tak bolo všade a najmä nie v O2/AB, kde sa dávali do každej mufle minimálne tri telá a pri „maďarskej invázii“ (máj-júl 1944) dokonca až šesť tiel do jednej mufle. Podotýkam, že nové spaľovacie pece v O2/AB boli vtedy najdokonalejšie na svete a mali aj kontinuálne spaľovanie a zrýchlené odsávanie. V tom čase na to mali nemeckí konštruktéri svetový patent. Pokiaľ ide o konštrukciu pecí, nie som odborník, ale každá iná konštrukcia pecí kvôli inej stavebnej konštrukcii krematória spôsobuje logicky iné dodávky koksu. To mi hovorí môj zdravý rozum. Takže porovnávať spotrebu koksu s pecemi v iných KT je podľa mňa veľmi diskutabiľné a kontroverzné. Rakve sa vo vyhladzovacích táboroch nepoužívali. O to bola spotreba koksu nižšia.“

  Zase špatně. Máme dokázáno dokumenty, že např. ve Westerborku nebo v Terezíně dávaly do jedné komory více těl. Jenže ne ve smyslu jak tvrdíte Vy. Ve Westerborku se prováděla kremace více těl jen v případě dospelého + mimino (tehdy tam velký počet zemřelých bohužel připadal na narozené děti, děti staré několi měsíců či dnů). V Terezíně velikost spalovací komory (100 x 90 x 260 cm) dovolovala předchozí tělo posunout dozadu poté co bylo dostatečně zredukováno a nové tělo mohlo být dáno do přední části, postup nemožný v Auschiwtz-Birkenau, zde měly pece jen 80 x 70 x 200 cm. Jak dokázáno z kremačních listů ve Westeborku, přidání malého těla, dítěte, prodloužilo kremaci v průměru z 50 minut na 57 minut. Jak je očividné z prostých zákonů fyziky, přidáním těla se prodlouží i doba nutná na spálení a zvýší se nároky na palivo. Dalším problémem je, že více těl v jedné komoře může poškodit vnitřek když se těla dostanou do kontaktu s cihlami uvnitř a zároveň je tu problém, že více těl blokuje průtok plynů spalovacími komorami (prostřední komora 3-komorové pece byla otvory ve zdi spojená s těmi postraními, tudy proudily plyny, můžete vidět v Buchenwaldu). Kremace vícět těl je tudíž nesmysl, který Vám výhody moc nepřinese. V době vysoké úmrtnosti a tragické situace v táboře mohlo dojít k zoufalým pokusům s kremací více těl (2 těla) aby se jich rychleji zbavili protože představovali hygienické riziko, ale bez dosažení kýžených výsledků. Pokud by něco takové fungovalo, byla by tato praxe logicky použita všude, ale to se nestalo, fyzika a přírodní zákony jsou neúprosné.

  3-6 těl? To je ovšem opět technický nesmysl, dvířka měla 60 x 60 cm (komora samotná pak měla 80 x 70 x 200 cm), navíc byla nahoře kulatá. Nosítka (nebo speciální vozík) se pohybovala na dvou kolečkách jež byla umístěna u dvířek, nosítka tudíž byla ještě výše než spodní okraj dvířek a prostor dostupný pro vložení těl byl tak ještě zredukován. Viz fotky těch samých pecí, které se dochovaly v Buchenwaldu. Po vložení těl je pak nemožné vložit další, technicky to nebylo možné. Ta těla by musela být velmi malinká aby se tam vešla, všichni deportovaní by museli být velikosti trpaslíčků. Zajímavá teorie, ale nesmysl. Navíc se v Auschwitz Birkenau našly štítky, které se používali k identifikaci popela zemřelých (položil se na tělo nebo rakev, pak byl společně s popelem vyjmut dvířky), několik se jich našlo i v okolí krematoria 2 v Birkenau, zjevně nesmyslná praxe pokud se údajně zpopelňovalo více těl najednou. Tyto štítky jsou důkazem toho že se pálilo po jednom se záměrem identifikovat popel zemřelých.


  Nejdokonalejší na světě? Přestaňte si vymýšlet nesmysly, jak už jsem Vám vysvětlil výše, mnohem lepší pece byly v Terezíně, Westerborku nebo v obyčejných civilních krematoriích x let předtím. Opravdu nejste odborník, ani nevíte jak pece vypadaly a fungovaly natož abyste mohl tvrdit zda byly nejlepší.

  Porovnání s ostatními pecemi a krematorii je samozřejmě zcela v pořádku a ortodoxní historici to dělají také. Zákony fyziky totiž platí všude stejně, tudíž technické parametry jako je tah komína, zvýšení tahu přidáním větráku, velikost spalovacího roštu pro koks, velikost mřížky uvnitř spalovací komory, regulační zařízení pro maximální efektivitu procesu atd. – to vše jsou technické aspekty jež mají všude ten samý vliv a víme přesně na co mají vliv a jakou mají funkci.

  „Rakve sa vo vyhladzovacích táboroch nepoužívali. O to bola spotreba koksu nižšia.“ – Rakev o váze 40 kg představuje energii jež poskytuje více jak 20 kg koksu. Takže nepoužívání rakve má úplně opačný efekt, potřebujete více dodatečné energie. Tohle byl tedy pořádný nesmysl, to se Vám „povedlo“.

  ***

  Podotýkam, že splynovacia kapacita plynovej komory v ZT O1 bola okolo 900 ľudí za 30 minút vrátane 15-20 minút na odvetrávanie. Avšak telá boli spaľované tri dni, pretože v ZT O1 sa spaľovacie jamy nepoužívali, a preto spaľovacie pece nestačili splynovávaniu. Nebolo totiž, kde ich tam vykopať. To bol aj jeden z dôvodov, prečo bol zriadený koncentračný a vyhladzovací tábor/KVT Osvienčim 2/Auschwitz-Birkenau (O2/AB) – pre malú kapacitu spaľovacích pecí. Vaše tvrdenie, že krematórium malo iba hygienické poslanie je smiešne. Vyvracajú ho svedectvá všetkých členov sonderkommanda, ktorí po roku 1945 prežili.

  Komora tam nebyla. Vytvoření tábora pro zajatce v Birkenau bylo Himmlerem nařízeno v březnu 1941, je tudíž nesmysl aby Vaše údajné plynování/nedostatečná kapacita pecí byly důvody pro zřízení tohoto tábora, když sám tvrdíte že údajná komora fungovala „od 16.9.1941“. Buď si ze mě děláte legraci, neznáte základní historii nebo jste člověk co neví co je princip kauzality.

  To neni mé tvrzení, to v dokumentu napsal Váš vlastní zdroj, Karl Bischoff, ale když se Vám to nehodí, tak ho ignorujete. Vaši samozvaní svědci a jejich výmysly po válce nemohou změnit důkaz v podobě dokumentu ve kterém Bischoff jasně dává do spojitosti riziko epidemií a poslání krematoria jež má tomuhle a jiným rizikům zabránit. Neschopný vypořádat se s takto důležitým dokumentem, jste odkázaný na „nevěřím Vám“, to je velice chabý „argument“.

  ***

  „Prečítajte si knihu Svědkové z továrny na smrt. Ostatné kremačné zariadenia v iných lágroch nemali tak moderné spaľovacie pece a ani vylepšené plynové komory. Väčšina ostatných lágrov ani plynové komory nemala, okrem tých vyhladzovacích (Belžec, Chelmno, Majdanek, Osvienčim, Sobibor, Treblinka). Plynové komory však mali aj iné lágre. Jedno telo na hodinu mali možná v iných lágroch, kde im to stačilo. V Osvienčimu určite nie! “

  Má knihovna má i tento „kousek.“ Opět ten samý nesmysl, takže Vás odkazuji výše. Exuistenci komor pro tyto účely zase ničím nedokládáte. V jiných táborech naopak dosahovali časů pod 1 hodinu díky lepším technickým faktorům jak vysvětleno výše. Pro pece v Auschwitz Birkenau, Kurt Prufer a Karl Schultze uvedli během jejich výslechu, že v 15 pecích bylo možné spálit 15 těl za hodinu, což je potvrzení toho co píši, 1 tělo za hodinu.

  ***

  Prečítajte si Shlomo Venezia – V pekle plynových komôr.

  Tento „kousek“ mám také a pro jistotu i v angličtině. Znovu link který jste ignoroval:

  http://inconvenienthistory.com/archive/2010/volume_2/number_1/truth_about_the_gas_chambers.php

  Co bude příště? Odkážete mě na svědka pro dokázání gravitace? Co takhle začít s fakty místo fantazírování svědků?

  ***

  „Plynová komora v ZT O1 je, bohužiaľ, zle zrekonštruovaná a pre turistov slúži ako demonštračná. Isteže to nie je originál. Avšak to, že je iba demonštračná, nie je dôkaz o tom, že neexistovala. O existencii a funkcii PK v ZT O1 po vojne vypovedal slovenský Žid Filip Müller, člen SK alebo bývalý esesák Hans Stark ako aj iní očití svedkovia. Dokonca aj dvere od PK sa „záhadne“ stratili, pretože stopy po PK sa zahladzovali aj po vojne. Kópia pôvodného plánu plynovej komory v ZT O1 bola nájdená v roku 2008 v Berlíne (12,00 x 11,66 m). Je to na internete. V tomto pláne nie je uvažované s priestorom pre pece, ktoré boli do krematória zabudované v počte tri po dvoch mufliach v rokoch 1940 – máj 1942 jedna po druhé s časovým odstupom (každý rok bola inštalovaná jedna nová pec). Priečne priečky, a tým ani predsieň, stavebne realizované neboli. Budova bola rozdelená na dve časti, čo je aj dôvod, prečo plynová komora mala nakoniec menšie rozmery (12,00 x 5,83 m), ako ukazuje samotný plán. Stavebný objekt mal nakoniec iba tri miestnosti (plynovú komoru, priestor pre spaľovacie pece a sklad pre plechovky s granulami plynu, kde sa skladoval aj koks). PK a spaľovacie mufle boli prepojené vnútornými dverami. Fotografia plánu PK je na internete. http://www.lidovky.cz/dukaz-o-konecnem-reseni-0vu-/zpravy-svet.aspx?c=A081110_075700_ln_zahranici_hel Väzni sa zobliekali pred vstupom do PK v čiastočne krytom a chránenom priestore z dvoch strán zošikmenými múrmi.“

  Zase svědci včetně Müllera, který je prokázaný plagiátor a lhář. Co takhle začít s fakty místo fantazírování svědků? To co vydáváte za plán komory v Krematoriu I je ve skutečnosti plán odvšivovacího bloku BW5a/Bw5b, který jak známo sloužil výhradně k odvšivování a nikdo netvrdí že se v tam měli zabíjet lidé, zde máte plán (publikován Pressacem už v roce 1989) a fotky této budovy, kterou můžete navštívit i dnes:

  http://www.holocaust-history.org/auschwitz/pressac/technique-and-operation/pressac0056.shtml

  http://www.scrapbookpages.com/AuschwitzScrapbook/Tour/Birkenau/DisinfectionBuilding.html

  Gratuluji, skočil jste na špek této kachně a lži a dokázal nadevší pochybnost, že o tématu nevíte zhola nic, ani nevíte jak Vaše údajná komora měla vypadat. Takže pro Vás, tohle je plán a fotky Krematoria I a ta dlouhá místnost vpravo dole je márnice, jež se dnes vydává za komoru o které mluvíte:

  http://www.holocaust-history.org/auschwitz/pressac/technique-and-operation/pressac0151.shtml

  Račte si přečíst aspoň základní literaturu jako je Pressacova kniha z roku 1989, opravdu to nebolí.

  Údajný fantastický objev z roku 2008 jež měl „poslední popírače připravit o zbytky argumentů“ je tak objevením už dávno známéno plánu odvšivovacího bloku, který ale nemá nic společného s údajným holocaustem. Lze předpokládat, že tato zpráva bude mít opačný efekt, více lidí začne pochybovat, protože tato nehorázná lež je do očí bijící.

  ***

  „Okrem toho zabúdate, že okrem PK v 4 nových krematóriách boli v prevádzke ďalšie plynové komory v Bielom/B1 a Červenom/ B2 domčeku. Práve v blízkosti týchto „domčekov“ bolo vykopaných 5 veľkých a iks malých spaľovacích jám, ktoré vyrovnávali matematický nepomer medzi počtom splynovaných a spaľovaných. Nájdite si informácie o nich na internete. Tie preukázateľne existovali, na základe očitých svedectiev práve tých svedkov, o ktorých vy prehlasujete, že buď neexistovali alebo si ich výpovede vzájomne odporujú. Ja sa Vás pýtam, či si človek môže po desiatkách rokov všetko presne pamätať. Ale ťažko by asi zabudol, či existovali plynové komory alebo spaľovacie jamy, keď tam priamo pracoval však? Wetzler s Vrbom nemohli mať ani šajnu o počte splynovaných v ZT O1, keď tam v živote neboli! A neboli ani v krematóriách, nehovoriac o plynových komorách.“

  Žádné komory v bílém a červeném domku nebyly:

  http://holocausthandbooks.com/dl/11-tboa.pdf

  Vrba a Wetzler nikdy nebyli v Auschwitz 1? Vrba pod přísahou u soudu v Torontu: „I was taken to the camp which was called Auschwitz I. I was in that camp from 30 June, 1942 until 15th January, 1943.“

  Vrba znovu u soudu potvrdil že byl dokonce uvnitř krematoria a údajné komory:

  „I went there for collecting their clothes from the gas chamber in Krematorium I.
  Q. From the gas chamber?
  A. Yes.
  Q. Were you inside?
  A. Yes.“

  A Wetzler? Ten nám napsal: „Pätnásťeho januára v štyridsiatom treťom nás za trest preložili do Brzezinky“. Strana 229 jeho knihy Čo Dante nevidel, svůj příjezd do hlavního tábora pak popisuje na straně 30.

  Pokud uznáváte, že svedkova paměť je ovlivněna léty a je nespolehlivá, pak je Vaše odkazování na svědky o to bezpředmětnější, jde o nespolehlivý materiál a sám jste si ho vyvrátil.

  ***

  „Svedkovia nie sú samozvaní, ako píšete vy, ale sú to bývalí autentickí „pracovníci“ krematórií, členovia sonderkommanda/SK/ (Salmen Gradowski, Lejb Langfuss, Salmen Lewenthal, Chaim Herman, Shlomo Venezia, Myklos Nyiszli, Filip Müller) “

  Ovšem, že jsou samozvaní, dokumenty obsahující čísla a jména vězňů jež pracovali v krematoriích neexistují, takže každý kdo chce může tvrdit že tam pracoval.

  ***

  „fotografie spaľovacích jám a plynových komôr: Keď dovolíte, budem veriť im a nie Vám.“

  Neexistuje jediná fotka údajných komor. Fotky co máme ukazují jedno kouřící místo, vysvětleno výše, ignoroval jste to. Vy věříte svědkům i když fotky vyvracejí jejich tvrzení, děkuji za potvrzení Vašeho svérázného přístupu jež je absurdní.

  ***

  „Píšete, že horiace spaľovacie jamy neexistovali.“

  Napsal jsem, že venkovní kremace tak jak jí popsali svědci se nestala. Existenci místa pro venkovní spalování jsem uvedl zde: „místo v oblasti Krematoria 5 na několika fotkách, očividně použité pro spálení vězňů zemřelých v táboře, protože krematoria byla očividně mimo provoz“

  ***

  „Píšem Vám, že existujú štyri fotografie, ktoré urobil jeden z bývalých členov SK, člen táborového odboja, ktorý ukoristil od bývalých väzňov, ktorí išli do PK, fotoaparát. Fotografie boli zverejnené v knihe Svědkové z továrny na smrt. Môžete si ju objednať cez internet. Tieto fotografie ukazujú práce členov SK v bezprostrednej blízkosti spaľovacích jám, ktorých bolo 5 veľkých a iks malých. Okrem Osvienčimu existovali PK aj v iných KT, napr. v Sobibore, Majdaneku, Treblinke Belzeci a Chelmne, ale aj inde. http://www.novinky.cz/zahranicni/348125-archeologove-odkryli-zbytky-plynovych-komor-v-sobiboru.html . Dôkazom sú fotografie samotných väzňov, esesákov a z lietadiel RAF, osobné výpovede bývalých väzňov a najmä členov sonderkommanda, priamo nemecké dokumenty a iné dokumenty. Kremácia jednej „dávky“ mŕtvol trvala zhruba 30 minút. Kosti, ktoré nezhoreli drvili členovia sonderkomanda v drvičkách kostí, ktoré sa používali v každom vyhladzovacom tábore. Jedna fotografia takej drvičky je aj na internete. Drvičky sa používali na urýchlenú likvidáciu spálených tiel, aby sa dodržal čas 30 minút. Vaše kvázi vedecké dôvody, ktoré akože vyvracajú existenciu plynových komôr a moderných spaľovacích pecí sú nesprávne a lživé. Obaja stojíme na opačných stranách (vy ste revizionista – slušne napísané), a preto nemá zmysel sa navzájom presviedčať o svojej pravde.“

  Odpovězeno už minule, ignorujete to jako vždy:

  Naneštěsí pro Vás, právě od května do září byly pořízeny fotky spojeneckým letectvem, Luftwaffe a Němci sami pořídili spoustu fotek ze země jež můžete vidět v několika publikacích (Mattogno, Open Air incinerations; Pressac, 1989; Auschwitz Album). Výsledek? Zádný kouř z krematorií atd., pouze malé místo v oblasti Krematoria 5 na několika fotkách, očividně použité pro spálení vězňů zemřelých v táboře, protože krematoria byla očividně mimo provoz z důvodů poruch/oprav nebo nedostatku paliva. Fotky kategoricky vyvrací hypotézu o vyhlazování, pokud nesouhlasíte, vyzývám Vás k tomu abyste na fotkách ukázal to co tvrdí Vaši svědci. To co tvrdí tam není. Realita je taková, že pár samozvaných svědků zneužilo reálné ale nevinné události jako je pálení těl zemřelých vězňů venku v důsledku nemožnosti použití krematorií, a nafoukli je pro účely propagandy. Autorem těchto nesmyslů byli komunisté, antifašisté a židé z hnutích odporu uvnitř tábora.
  Carlo Mattogno sesumíroval údajné jámy na pálení obětí u Krematoria 5 jak je popsali svědci: „V závislosti na svědkovi, byl počet kremačních jam buď 2, 3, 4, nebo 5; byly buď 40-50, 30-35, 25, 20, nebo 12 metrů dlouhé, 15, 8, 6, nebo 2 metry široké, a 1.5, 2, nebo 3 metry hluboké. Jejich kapacita byla buď 150-180 těl na jámu během 24-48 hodin, 400 těl na jámu v 48 hodinách, 1,000 těl za hodinu (v jedné nebo třech jámách), 1,000 těl na jámu během 24 hodin, nebo 1,200 těl na jámu během 5-6 hodin.“ Nesmí chybět ani zmínka o Miklosi Nyiszlim, který pro změnu o jámách na dvoře Krematoria 5 neví vůbec nic a pro něj neexistovaly. (Mattogno, Open Air incinerations, str. 22-23) Tolik k Vaším jediným „důkazům“ jež mají asi takovou hodnotu jako tvrzení samozvaných obětí únosů mimozemšťanů, ne-li nižší, oběti únosů se alespoň shodují více. Tolik k Vašemu „veľkých bolo päť“ a „iks malých“. Vy jste ten typ exterminacionisty, který ani nezná oficiální verzi a vymýšlí si svojí vlastní.

  http://holocausthandbooks.com/index.php?page_id=17

  Fotky pořízené na zemi vězni zapadají přesně do toho kontextu kremací malého počtu vězňů jež nemohli být spáleni v krematoriích. Tento fakt byl pak zneužit pro propagandistické účely. To také vysvětluje proč nevidíme žádné inferno, žádné hromady těl, nic takového co popisují. To nejlepší na co se svědci zmohli jsou fotky několika málo těl u jednoho kouřícího místa. Lze logicky předpokládat, že to bylo to nejlepší co mohli vyfotit, plynování byl totiž výmysl.

  ***

  http://www.novinky.cz/zahranicni/348125-archeologove-odkryli-zbytky-plynovych-komor-v-sobiboru.html .

  Jde o základy budovy, to je vše. Tvrzení že jsou to komory na vraždění je směšné a nepodložené.

  ***

  „Ak Vám nestačia OSOBNÉ SVEDECTVÁ členov sonderkomanda, ktorí presne vedeli, čo sa vo vyhladzovacích táboroch (plynových komorách, spaľovacích peciach, spaľovacích jamách) naozaj deje, tak nemá zmysel s Vami vôbec diskutovať!“

  Svědectví neslučitelná s realitou a obsahující nemožnosti a lži skutečně nestačí. S Vámi nemá smysl diskutovat už proto, že o tom nevíte nic. Něco si přečtete, to ano, jste schopný to papouškovat, ano, ale vůbec tomu nerozumíte a postrádáte základní znalosti, já ale nemám zájem někomu dělat učitele.

  P.S. – čtenáři kteří by chtěli doložit něco zdrojem, nechť se ozvou, z důvodů redukce délky komentáře tu zdroje nejsou.

 19. Vlastimil Matouš permalink
  31/05/2015 18:44

  Takže vy neveríte bývalým väzňom? Samozrejme, že si nemôžu všetko presne po tých rokoch pamätať. Ich výpovede sa ale v podstatných veciach zhodujú. A to už argument je! Keď dovolíte, budem veriť tým, ktorí tam boli a videli plynové komory na vlastné oči! Samotní esesáci priznávajú, že plynové komory existovali. Ale Vám sa to nehodí ako argument! Zájdite si za pracovníkmi Múzea holokaustu v Osvienčimu. Oni si, podľa Vás, asi všetko vymysleli, a vy máte pravdu, však? A keď popierate existenciu samotných plynových komôr ako aj mená členov sonderkommanda a ďalšie argumenty, ktoré som uviedol, tak naozaj nemá zmysel sa baviť, pretože každý stojíme na inej strane. Zaujímavé, že som desiatky rokov nepočul hovoriť v televízii a ani v rádiu nejakého revizionistu v konfrontácii so zástancami plynových komôr. Nebolo im umožnené vystúpiť v televízii? Dnes, keď máme demokraciu? Nejako čudné, nie? Vy len na internete popierate existenciu plynových komôr na základe rôznych matematických výpočtov a vedcami nedokázaných tvrdení, ktoré sú len teoretické! Ale čísla, ktoré doniesli Wetzler s Vrbom overovali členovia táborového odboja a až potom boli zapísané a neskôr uvedené v Žilinskej správe, resp. v Osvienčimských protokoloch!

 20. 01/06/2015 17:19

  V jakých podstatných věcech se shodují? Že byli všichni zavřeni v koncentráku? Nebo mi skutečně chcete tvrdit, že věříte lidem jako Moshe Peer, Herman Rosenblat, Simon wiesenthal nebo Elie Wiesel?
  Na světě existují stovky lidí, co se shodnou na tom, že viděli UFO nebo sněžného muže, což podle vás stačí k tomu, abychom oba jevy prohlásili za nevyvratitelno uskutečnost.

  Ano, někteří SSmani přiznali spoustu věcí, pod nátlakem a mučením.

  „Nebolo im umožnené vystúpiť v televízii? Dnes, keď máme demokraciu? Nejako čudné, nie?“
  Ve většině zemí Evropy je něco podobného trestné a spousta lidí za to sedí ve vězení (u nás s tím měl potíže např. pan Stwora). V Americe byste sice možná do televize nebo rádia pronikl (pokusy o to byly), ale tím byste se de facto zlikvidoval, protože by vás všechna americká média tahala tou největší špínou a byl byste vystaven fyzickým útokům židovských a jiných extrémistů. Viz incident co se stal minulý rok na jedné střední škole, kdy učitel (shodou okolností arabského původu) po žácích chtěl, aby se pokusily argumenty vyvrátit holokaust – a jaké kolem toho bylo pozdvižení)

  „na základe rôznych matematických výpočtov a vedcami nedokázaných tvrdení, ktoré sú len teoretické“
  Možná jsou teoretické, ale aspoň jsou logické, narozdíl od pohádek vyprávěných „očitými svědky“. Holokaustová historie několik desítek let velmi tvrdě bránila jakýmkoli fyzickým výzkumům holokaustu (např. vykopávky na místech bývalých KT – https://radicalrevival.wordpress.com/2014/06/08/the-treblinka-archaeology-hoax/), jediné co existovalo byly výpovědi „očitých svědků“. Na druhou stranu revizionisté vždy používaly pokud možno přesné vědecké výzkumy jako např. Germarův chemický výzkum plynových komor.

 21. Tony permalink
  03/06/2015 13:27

  Vlastimil Matouš – neobtěžoval jste se napsat v čem se shodují, takže vágní a proto irelevantní. Svědci pro Vaši víru mají tak podobnou hodnotu jako svědci v procesech s čarodějnicemi apod. Proč nebyli revizionisti vyvracející tuto lež v televizi? No protože by to bylo protizákonné, vidím, že jste jako spousta Vašich kolegů separován od reálného světa. Vaše tzv. agrgumenty jsem rozebral do detailu viz výše, nereagoval jste, nedivím se, byla to skutečně ostuda. Mat. výpočtů? Ale kdeže, račte se tam podívat, žádné vyhlazovací plynové komory tam neuvidíte. Vrba a Wetzler? Jejich tzv. čísla jsou už dávno v propadlišti dějin, tolik k tomu Vašemu údajnému „ověřování“ (lež ověřená jiným lhářem je pořád lež milý pane) a krematoria neviděli ani z vlaku, to jsou ti Vaši „věrohodní svědci“.

  Kdykoliv když dojde na tohle téma, vždy se následovníci tohoto moderního náboženství vytasí se svědky, jejich modus operandi je vždy stejný jak podle příručky. Věří snad na klekánice, únosy marťanů, čarodějnice atd. jen proto že nějací lidé prohlašují, že jsou svědky? Už mě to unavuje, ztráta času, ale aspoň to ukazuje že pokud jde o důkazy, mají opravdové kulové, tak jim zbývají jen ti samozvaní svědci, kteří jim můžou nabulíkovat cokoliv.

 22. Ondřej Veverka permalink
  15/11/2015 21:30

  Tony – Bravo, nemám slov. Jste skvělý! Klobouk dolů, obrovská poklona Vašim znalostem.

 23. Tony permalink
  29/11/2015 15:21

  Děkuji.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: