Skip to content

Vzpomínka na Drážďany

14/02/2012

Rok se nám opět s rokem sešel a my si připomínáme zničení Klenotu na Labi, starého a kulturního města Drážďan. Pár lidí si snad i na tento zločin vzpomene, aby jim pak bylo výhrůžně a se vztyčeným ukazováčkem připomenuto, že si to ti Němci vše zasloužili a mají být vděční, že na ně Spojenci byli tak hodní, protože krom proměnění všech měst v ruiny, znásilnění sta tisíců žen a dětí a okradení celého národa, mohli skončit mnohem hůř.

Jakoby se však Spojenci na Západě, hnáni jen leskem zlata, nepoučili a nadále nutí celému světu svou falešnou představu ráje a svobody. Nebojí se opět vyhlašovat války, chodit na pomoc různým teroristům a mít plnou hubu řečí o falešné morálce „lidských práv,“ „svobod“ a „demokracie“. Ve smrtelné křeči chce naše překrásná civilizace strhnout zbytek světa, a běda jestli se brání! Pokrytectví a slabost Západu jsme mohli vidět víc než kdy jindy při pádu Libye a jakoby to nestačilo, jsme celí diví nahrnout se do Sýrie. Kolikrát jsme toto špinění, kterému se nám na účet Sýrie dostává z úst všemožných odborníků na humanismus, slyšeli a kolikrát ještě uslyšíme? Bude snad dále bránit nefungující a přežitý pokus o ráj na Zemi, který nám naše civilizace nepřinesla a nepřinese, protože netouží po ničem větším; respektive zatímco jsou jejich ústa a představy plná snění, jejich srdce hoří pro věci menší než malé. Jestliže se tito vůdci, ať už skrytí či jejich figurky, nezastavili v Africe, nezastaví se ani v Sýrii. Novináři se nás snaží viděsit strašákem v Íránu, zatímco Vyvolení, páchající své genocidy neskrytě a fakticky, si mohou mít zbraní jakých chtějí. Na nynější bojkot všeho íránského musíme odpovědět stejnou mincí, když už nemůžeme pomoci ničím víc tak aspoň tím málem. Jak právě dokazuje odkaz Drážďan: jste-li ti zlí, žádná akce proti vám není dost tvrdá, aby nešla odůvodnit.

Na téma Drážďan jsem zde kdysi publikoval dva překlady, Drážďany – Skutečný holokaust a Bombardování Drážďan: svědectví, které vám snad poskytnou jiný, než-li oficiální a ministerstvem pravdy schválený pohled.

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: