Skip to content

Po roce i po čtyřech…

19/02/2012

V pátek bylo výročí osvobození dalšího území ze spárů evropského křesťanstva, v tomto konkrétním případě srbského. Naneštěstí pro Srby se však válka a etnické čistky nedá uskutečnit skrz krádeže, ve kterých jsou „zaručeně původní“ Thrákové, a jiní zrovna se hodící historičtí národové, tolik zběhlí, a tak musela přispěchat ochránkyně míru a dekadence, vzor celého lidství a nového věku spravedlnosti – Západní civilizace. Tak jak nevadilo Američanům a jejich kolegům mazat města z mapy během druhé světové války, tak jim to nevadilo ani teď, a kdyby náhodou někomu nestačily údajné strašlivé zločiny srbského národa, dostalo mazání měst úsměvné pojmenování „humanitární bombardování,“ které do všech nebohých a ještě svobodných zemí trpících jistojistě pod diktaturami nepředstavitelného kalibru přináší upřímnou svobodu, nefungující protinárodní systém a líbezné květy míru a prosperity.

Nejinak tomu bylo minulý rok v Africe. Právě včera se „oslavoval“ počátek libyjské revoluce, kdy si pár teroristů dalo spicha s podvraceči dokonalé a láskyplné vyšší Západní civilizace a opět se rozhodli šířit humanismus a zastřelit všechny, kdo by náhodou odporovali. I když několik lidí kolem bylo upřímně zhrozeno a snad i zhnuseno tím co se ve jménu „osvobození“ v Zelené zemi dělo, nekonalo se víc než pár virtuálních kritik, což byla upřímná škoda. Ne že bychom veřejnou manifestací něčemu pomohli. Osvobození nepřineslo nic než smrt a strádání, kdy jedni přišli o svobodu a druzí si mastí kapsy. Nicméně co vyšlo jednou jistě vyjde znovu, říkají si Vyvolení a tak se přesunuli ke své dlouholeté nemesis na Blízký východ a snaží se teď udělat vše proto, aby si podrobili Sýrii.

Za poslední měsíce není slyšet nic jiného než vřískot a hysterie nad nepravostmi, které se v Sýrii páchají a jak strašlivá tyranie, téměř nástupce nacistického Německa, chtělo by se jednomu novináři napsat, deptá a mučí nebohé civilní obyvatelstvo. Co na tom, že toto „nebohé obyvatelstvo“ je tvořeno ze zrádců a zběhů, z teroristů vlastních i zahraničních (mnohými bylo potvrzeno, že na „revoluci v Sýrii se podílí ti samí teroristé, kteří se bili v Libyi); co na tom, že se celá země zmítá v agónii téměř občanské války, Západ si prostě srát na práva a svobody nenechá, aspoň ne od nikoho cizího! Syrské předmostí, dosud nezávislé na nadnárodním kapitálu (po pádu Libye už nám podobných svobodných států mnoho nezůstává) visí nad propastí a my opět máme příležitost postavit se za pravdu a proti kapitalistickému a demokratickému imperialismu. Můžeme snad syrský režim v čele s prezidentem Asadem vinit, že pouze brání miliony vlastních obyvatel a soudržnost země před teroristy a zahraničními dobyvateli? Ne, nemůžeme. Sýrie se bez importovaných vymožeností dneska může klidně obejít, zvolí-li si tuto možnost svobodně, což se samozřejmě setká s nevolí nadnárodního světa hamižnosti.

Je to právě Západ, který je svou podporou povstalců a teroristů zodpovědný za pokračující násilí. Teď, když jsou povstalci ujištěni, že je demokratický Západ nenechá na holičkách, budou se snažit o to víc a až nebude situace a válečné běsnění k vydržení, nebude humanitárním poslům míru a lásky bránit absolutně nic, aby skutečně povstalcům pomohli. Nejsou to Rusko a Čína, jak novináři rádi píšou, kdo má krev na rukách. Kdy ji konečně uvidí i na rukách všemilující demokracie? Obama se na další záchranou akci nebohých a nevinných lidí, kdesi daleko od jeho státu za mořem, nesmírně těší, když vyhlašuje jak Asad vraždí ženy děti a jim podobné, hlavně že někoho vraždí. Holt, rád by se k němu přidal a můžeme se mu divit? Tolik čerstvého a dosud demokracií nepoznamenaného masa se dnes už nevidí! Kamarádi, pokud jsme neprojevili podporu a víru ve svobodnou Libyi, je načase projevit sympatie k Sýrii, a projevili-li jsme svou podporu a sympatie Libyi, je nejvyšší čas je ještě více projevit k Sýrii.

Byl to právě Miguel Serrano, kdo v roce 2005 věnoval Sýrii a Libanonu píseň se slovy: Pro kamarády severní fronty proti Israhelli – pro Árijce v Sýrii a Libanonu – nechť jste v bitvě o Jeruzalém 2012 vítězi – Je pozdě. Nezbývá už příliš času.

Je snad tato další bitva o Jeruzalém skutečně na spadnutí?

Ze Sýrie bude křížová výprava (akorát teď se znakem dolaru a hvězdy, namísto kříže) vedena dále do Íránu. Je tomu pár dní (nepočítejme teď podobné pohádky z října), kdy Izrael obvinil Írán z teroristických útoků v zemích jako Arménie, Thajsko apod. a chce opět strhnout svět proti islámské republice. Je celkem vtipné, že chce-li se Írán bránit svým nepřátelům na cizí půdě, je to strašlivý zločin, ale když něco podobného dělají experti z Mossadu, vše je „all right“, jak říkáme my amerikanofilové. Není to právě Izrael, který od svého vzniku (a vlastně ještě před svým vznikem) páchal teroristické útoky všude možně a nikdo neřekl ani popel, protože OSN sama by ze zřejmých důvodů nic nedělala? Snaží-li se Írán co to jde bránit svou suverenitu je to strašlivý zločin, ale když jde o ochranu a přežití státu Izrael je vše dovoleno. Víc snad Západ ani být pokrytecký nemůže. V tomto tichém konfliktu, hrozícím vypuknout naplno, jsou teroristé (zatím) jen na jedné straně. A opravdu si nemyslím, že zrovna na straně státu, který 200 let nikoho nenapadl, na rozdíl od SSA, jenž okupuje půlku světa (a nyní skrz svého soudruha prezidenta vyhrožuje Íránu, že udělá cokoli je v silách Spojených států, aby vývoj atomu zarazil) a Izraele, který krom apartheidu (některé demokracie jsou si prostě rovnější) nevynechá den, kdy by si nepobrečel nad svou bezvýchodnou situací, neobvinil všechny kolem sebe z antisemitismu a přípravy dalšího holokaustu včetně svých spojenců (aby se příště chovali k nebohému a pronásledovanému lidu božímu lépe) a pak šel beztrestně rasit ty, kdo nesouhlasí.

V Íránu samotném ovšem zemřelo několik desítek (podle jiných zdrojů stovek, možná i víc) lidí, včetně jaderných vědců. Írán tvrdí, že nejde o náhodu. Když se proti němu spikl celý svět, není se co divit, že zkusí vše možné pro zastavení své vlastní zkázy. Všechny okolní země jsou okupovány Vyvolenými tak musí být projevena iniciativa, nebo by vše mohlo skončit katastrofou. Írán má i přes své sebevědomí jednu obrovskou chybu, aspoň které jsem si vědom, má centrální banku, která tvoří íránskou měnu z ničeho a jež podléhá nadnárodnímu trhu, respektive americkému ropnému dolaru, tedy Írán může být poměrně lehce položen ekonomicky, popřípadě přinucen k preventivním akcím, které následně ospravedlní intervenci. Není ani divu, že se snaží sankce na něj uvalené obcházet co to jde, a zatímco EU svá aktivity z Íránu stáhla (ten měl zase podle hysterie nespravedlivě zapřít ropu Evropě, což sice není úplně pravda, ale koho dneska zajímají fakta, že?), Čína s Ruskem si mastí kapsy. Je celkem nasnadě se domnívat, že zavedení národní měny by možná konec Íránu uspíšilo ještě rychleji, což není tak nepravděpodobné, když se vrátíme jen pár let do minulosti a uvidíme, jak alternativní ekonomiky ne svou vinou dopadly.

Írán samozřejmě rád provokuje, ať už vmetáním Západu do tváře jeho vlastní pokryteckost se svobodou a právy nebo postupem ve svém jaderném programu. Když má jaderné zbraně nejagresivnější stát na světě spolu s rasisticko-teologickou demokraturou, která je má navíc tajně, není zřejmé, že i druhá strana chce mít čím hájit své právo na existenci? Budoucnost je v tomto případě velmi nejistá a celá tato partie je daleko k výsledku, pro nás snad šťastného.

 

Než se však Vyvolení přesunou k Íránu (jakože jsou už na cestě, sice pomalu, ale cestičky si pečlivě po nějakou dobu razí již nyní), možná si opět odskočí na chvíli do Afriky. Podle našich zpráv má být dalším cílem východoafrický státeček Eritrea. Ten má mít údajně podobné charakteristiky jako Kaddáfího Libye a navíc zvysoka kálí na OSN a své prosionistické sousedy (např. Saudskou Arábii, Súdán a Etiopii). Zprávy jsou to pro mě nové, na druhou stranu světová média již od prosince začínají pomalu hlásit, že je v tomto africkém rohu „něco špatně“. I to je možné. Co je však zcela jisté je, že „něco špatného“ je hlavně na Západě.

 

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: