Skip to content

Cikáni si připomínají holokaust

21/02/2012

Když tak dneska letí ten „anticikanismus,“ musí se dětem začít vtloukat do hlavy velmi brzo, že tyto projevy nevole se soužitím s problémovými sousedy, i nichž je zlodějna a napadání ostatních kulturním projevem, můžou vést vždy a pouze k jednomu řešení – konečnému. Proto nás milá Romea, jenž si na našich daních přišla na hezkých téměř 19 milionů korun, nezapomněla informovat, že ve spojení s Židovským muzeem v Praze bude Muzeum romské kultury pořádat řadu přednášek a vymývání pro školáky v 7.-9. tříd, stejně jako pro studenty SŠ (aby bylo jasno, to je zkratka pro střední školy, kdyby pod tím kdokoli hledal cokoli).

Je poměrně smutné, že si Cikáni umí hlavně připomínat křivdy na nich spáchané (ostatně stejně jako Židé), ale nedivme se, když to tolik nese. Nechť si tuto událost připomínají, považují-li za tolik významnou. Pak by si ji ovšem měli připomínat sami a nenutit ji všem kolem sebe, zvlášť, postrádá-li tato událost patřičný výzkum.

Sama Romea píše, že přesný počet obětí je půl milionu. Zajímavé, protože Frankfurter Rundschau ze 13. února 1997 (str. 7) s odkazem na historika Michaela Zimmermana informoval:

“Teprve po důkladném studiu dokumentů bylo zjištěno, že počet zavražděných Sinti und Roma je výrazně nižší, než se doposud objevovalo v médiích: 50 000 namísto 500 000.”

9. června 1980 za Rijksinstituut voor Oorlogsdocumentatie v Amsterdamu revizionistovi Dr. Otward Müllerovi odpověděl E. G. Groeneveld následující:

“Celkový počet Cikánů zavražděných nacisty je odhadován na 200 000.”

Jak vidno, nikdo neví a celkový počet obětí není znám. Odhady se během let různily a dají se vlastně nalézt čísla v rozmezí 20 000 až 1 500 000. Podle historiků začal skutečný výzkum teprve ke konci 90. let a revizionisté se samozřejmě začali rovněž zajímat, kolik to vlastně těch Cikánů tehdy zemřelo. Nejenže počet obětí stojí zcela na ničím nepodložených odhadech, ale dokonce i nejpravděpodobnější způsob zabití v plynových komorách je ničím nepodložený, což je de facto celý tento „holokaustu“ (po cikánsku porajmos). Pravděpodobnější se opět jeví smrt hladem, nemocemi a špatnými hygienickými návyky (viz. v Knihovně dokument o táboru Lety).

Co dodat? Když se soudruzi pustí do takto vehementního připomínání, měli by své odhady a dohady na něčem stavět. Schválně, bude-li někdo ze čtenářů přítomen, rád bych věděl, co se snaží našim dětem vecpat do hlavy. Oni si totiž Cikáni poměrně rychle a rádi zvykli na roli nových Židů (pronásledovaní, pořád se jim jen ubližuje ap.), tak nám to budou holt všude předhazovat.

 

 

Reklamy
One Comment leave one →
  1. Koukol permalink
    24/02/2012 14:28

    Mě už cigošský kecy nezajímají. Měli dost času, aby se sebou něco udělali a to se nestalo! 😥

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: