Skip to content

Ještě jednou ke zprávě o extremismu

09/03/2012

Nad zprávou o extremismu jsme se velmi dobře pobavili, avšak celá zpráva má i další stranu mince, kterou jste jistě již prohlédli. Soudruh Mareš se snaží navodit dojem, že zde vskutku roste strašlivé nebezpečí „neonacistického terorismu“. Asi je jeho zaměstnavatelům i jemu líto, že se nakonec nevyplnily zaručeně pravdivé zprávy o útocích teroristů z Al-Kajdy, kteří místo toho vesele vraždí v Libyi a Sýrii.

Právě podobné zprávy o extremismu mají celkem jasný cíl a to posloužit jako důvod pro budoucí represe, které můžeme očekávat. Ono chlapcům zřejmě nebude stačit nahnat si odměny na skupince mladých dívek, jejichž jediným zločinem je hrdost na to kdo jsou. Skutečně strašlivý zločin.

Krom tohoto ospravedlnění ovšem může zpráva posloužit i v dalším směru, jenž se vládnoucím mafiánům náramně hodí. Ve zprávě se píše o nárůstu útoku proti Cikánům ze strany „neonacistických teroristů“. Nejenže by to některý pablb mohl vzít za své a jít dělat táboráky do ubytoven, ale hlavně je to munice pro všechny rovnostáře a cikánské sdružení a zpravodajce, kteří okamžitě bili na poplach. Myslíte, že Cikáni, kterým bylo soudruhem Marešem celkem jasně řečeno, aby očekávali tolik teroristických útoků, že se k nám budou i Afgánci jezdit školit, zůstanou chladní?

Dnes je na mnoha místech republiky soužití mezi Čechy a Cikány velmi špatné a teď navíc Cikáni získali pocit, že se na ně chystá další holokaust a nemůžeme za žádnou cenu předpokládat, že zůstanou nečině sedět jako to máme v oblibě my. Můžeme očekávat aktivní protitlak, který vyústí do více a možná i větších Šluknovů. Někdo by si řekl, že pro ne, aspoň se to „vyřeší“. Problém je, že řešením bude pár lahví do cikánských domů a následně neuvěřitelný hysterický záchvat všech možných i nemožných, genderově unisexuálních i homosexuálních hovad, včetně soudruha Mareše, od kterého jisto jistě uslyšíme „já vám to říkal.“

Stejně jako Vyvolené elity hrají na otázku třídy a rozeštvávání lidí v rámci jednoho národa, je pro ně rozeštvávání jednotlivých národů a etnik vůči sobě snad ještě lehčí. Neříkám, že cikánský problém neexistuje, naopak je velmi živý, musíme si však uvědomit, kdo za něj může a jak ho napravíme.

G. Rockwell kdysi řekl, že „nenávidět černochy je šílené, protože byli jen sprostě využiti.“ To samé platí i v případě Cikánů. Proč nenávidět Cikány? Protože se chovají přirozeně, tak jak nejlépe umí, a v naprosté většině neaspirují nikam výš, zneužíváni Vyvolenými u moci a kapitalismem? Myslíte snad, že zápalné lahve do domu jedné cikánské rodiny něco změní? Jak? Myslíte, že marš před cikánskými ubytovnami něco změní? Jak? Nenávist nic nebuduje, na nenávisti není nic vysokého a ctnostného. Celé tohle divadlo a štvaní jedněch proti druhým stojí opět právě na „nejkrásnějším ze všech“ režimů, jenž dnes vládne světu – protože zatímco se ohání láskou, rovností a spojením všech do jednolité šedé masy, dovoluje nejnižším ze všech ras a národů ujmout se vlády a vést tak své vlastní masy proti masám jiným a štve nejlepší vlastní krve a duše proti zbytku, stejně jako kdysi byla využita „třída,“ využívají Vyvolení dnes zdárně „rasy,“ jakožto právě nové třídy, nerespektující naprosto nic co představuje. Pro globalisty nemá krev, půda, kultura a duše jednotlivých národů žádnou cenu. Pro nás však ano. A proto, když už sem neskonale úžasná liberální demokracie natahala z celého světa ty nejnižší z nejnižších – protože cokoli vyššího sebou nese uvědomění, ctnost, hrdost a idealismus a to se jaksi do vytouženého obrazu šedivého a povolného světa nehodí – nesmíme jim na jejich faleš skočit a nenechat se zlákat z cesty. Tím, že budeme donekonečna bojovat s těmito minoritními problémy a nezbudou nám tak síly proti samotným Silám rozpadu, nikomu a ničemu nepomůžeme a o to rychleji se zahubíme.

Nejsou to tedy Cikáni, kdo by se měl věšet, ale právě mafiáni u kormidla. To oni vytvořili z „rasy“ novou „třídu“, aby tak mohli dále vládnou stylem „rozděl a panuj“. A tak hoďte na soudruha Mareše bobek a na Cikány, kteří jsou stejně sprostě zneužíváni, taky a jděte proti stávajícímu systému a degeneraci, jenž sebou nese.

Reklamy
komentáře 4 leave one →
 1. Doubleflash permalink
  10/03/2012 13:22

  Jistě s cikánama ruku v ruce proti „vyvoleným“…..takový článek mě tady trochu překvapil, chvíli jsem si myslel že jsem na antifa.cz…..

 2. 10/03/2012 18:56

  Jít v ruku v ruce s Cikány není prakticky možné a nepředpokládám, že by se to v dohledné době změnilo. Co jsem ovšem chtěl říct, nemá smysl nějak přehnaně jít proti Cikánům. V článku jsem citoval Rockwella, který sám inicioval spojenectví s Nation of Islam (radikální černošská islámská skupina v SSA), protože měli stejný cíl: segregaci, aby obě rasy žili na svém písečku a jak sami chtějí. To samé zhruba říkával i David Myatt: v každé rase žijí jedinci lepší než většinová masa a tito jedinci, můžeme říct elita, by měla společně spolupracovat proti sionismu, který právě dovoluje masám jít proti sobě, aby pak různé rasy a národy mohli žít tak jak chtějí a nebyli vůči jiným povinny.

  Či-li pokud by za mnou přišel Cikán, který by si by byl rasově uvědomělý, klidně a i rád bych s ním spolupracoval, kdybychom měli jasno jak řešit cikánský problém.

  Ale když někdo řekne „jsem nacionalista, protože nenávidím Cikány“ tak je u mě debil a podle mě nemá mezi námi co dělat. My nevedeme boj proti Cikánům, ale za náš národ/rasu/kulturu…

 3. Radola Gajda permalink
  11/03/2012 21:45

  Blahopřání k výstižnému článku. Je to přesně tak – cikáni nejsou naším hlavním nepřítelem, tím jsou Vyvolení. Až vyřešíme je, tak bude vyřešen i cikánský problém!

 4. no name permalink
  13/03/2012 08:24

  Z casti souhlas, z casti ne. Proti elitam se bojuje horko tezko, a tim ze lidi jdou do ulic se nic nezkazi. Ale jejich chyba, ze to nechali zajit tak daleko. Ale respekt na ulici je dnes dulezita vec. A proto cvicit, trenovat, chranit svou rodinu a pratele co za to stoji;-)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: