Skip to content

Na cestě k íránské válce

14/03/2012

Je zábavné pozorovat jak se s postupujícími volbami na amerického prezidenta jednotliví kandidáti předhánějí v útocích na Írán s neustálým skloňováním coby největšího ohrožení pro „svobodný“ svět. Keňan Obama samozřejmě nelenil a jako poslušný pejsek plní povely AIPACU, aby nám tak dosvědčil, že sionistická lobby je pouhý výplod plešatých myslí (mimochodem zajímavé, jak se v Americe snaží o Íránu média mluvit jako o hrozbě pro Ameriku, o Izraeli se většinou mlčí).

Zatímco v jiných konfliktech posledních let nebyl jeden z hlavních agresorů, úžasný pokrokový apartheidový stát Izrael, který ani nemá ústavu, tolik vidět, tak právě v otázce Íránu neslyšíme nic jiného než právě žalování jak je ten Írán zlý a oškliví, když si dovoluje vyvíjet veřejně atom, jak chce Izrael vymazat z mapy a jestli nezasáhneme hned, tak nás čeká další holokaust a Čechy další milí a zase upřednostňovaní cizáčtí sousedé. Dr. Goebbels by asi záviděl jak jde „demokratickým“ médiím propaganda i bez ministerstva.

Zatímco Izrael by nejraději zrubal celý Blízký východ, svými poctivě ukradenými atomovými zbraněmi a s nynějším arzenálem 300 hlavic, které Izrael tak láskyplně namířil na Evropu, a nevynechá jediný moment, kdy může na někoho dštít oheň a síru, popřípadě střílet rakety, nejlépe na děti a ženy, tak Írán nemůže nic, protože je sice autoritativní, ale ne na správné straně. Pokud neholdujete sionismu tak vám prostě právo na nedemokratický režim uděleno nebude.

V českých médiích jsou nejčastěji s izraelskými výzvami k útoku na Írán zmiňována i slova prezidenta Ahmadínežáda o „vymazání Izraele z mapy.“ I když se přišlo na skutečnost, že jde o „chybný“ (určitě úplnou náhodou) překlad, jede se v zaběhnutých kolejích dále i přesto, že neexistuje žádný důkaz, že by Írán na atomovce pracoval. Izrael ve skutečnosti počítá s útokem na Írán už nějakou dobu a rozhodně nemůžeme počítat s tím, že by jemu a jeho poslušným pejskům šlo o lidská práva. Ve své knize, Open Secrets – Israeli nuclear and foreign policies (Otevřená tajemství – Izraelská jaderná a zahraniční politika)[Pluto Press, Londýn 1999], izraelský profesor Israel Shahak píše:

Počínaje jarem 1992 je veřejné mínění v Izraeli připravováno na válku s Íránem, k válce, která Írán přivede k naprosté vojenské i politické porážce. Počítá se se dvěma verzemi: v první Izrael sám napadne Írán; ve druhé popostrčí Západ, aby vše udělal za něj.

Tato indoktrinační kampaň je velmi silná. Většinou se sestává z toho co můžeme nazvat polooficiální hororové scénáře, které se detailně zmiňují o tom, co by Írán mohl se získanými atomovými zbraněmi udělat Izraeli, Západu i celému světu. […] Sám bych rád potvrdil, že na základě nedávných publikací vidím jako nejpravděpodobnější řešení popostrčení Západu k jediné možné volbě a to, že Írán musí být poražen.

Izrael se svou štvavou kampaní rozhodně nelení a můžeme už nějakou dobu číst například na izraelském Haaretz.com, který citoval premiéra Netanjahua, následující:

„Je rok 1938 a Írán je Německo, Ahmadínežád připravuje další holokaust.“ To se psalo v roce 2006. O tři roky později Netanjahu vyplodil: „Nenecháme holokaustové popírače spáchat další genocidu na Židech.“ Opět se opakuje ta samá pohádka o Ahmadínežádovi jako o ďáblu, který chce hodným a podle vlastních slov nejlepším vyvoleným lidem světa ublížit rasismem (protože spolupracovat s antisionistickými Židy je rasismus jak poleno) a antisemitismem (jako je každá kritika Izraele). A nedá a nedá pokoj, když letos v lednu opět mluvil o tom jak „svět musí zastavit Írán před spácháním dalšího holokaustu,“ kdy krom samozřejmého kopání do Íránu kope i do Sýrie a režimu prezidenta Asada.

Není ani tak smutné, že to soudruzi v Izraeli myslí smrtelně vážně, ale že tomu všichni na Západě věří. Neupozorňovalo snad Wiesenthalovo centrum v roce 1991 (THE WIESENTHAL CENTER WORLD REPORT, jaro 1991, Vol. 12, No.1, S. 2), že v Iráku německé firmy vyrábějí Cyklon B a tedy, že by mohl hrozit další holokaust? (mimochodem Cyklon B se pod názvem Uragan vyrábí i u nás v Kolíně, ještě že lezeme Izraeli tak hluboko do prdele, jinak by snad pořádal demokratické výpravy i k nám…) V novinách Jewish Press se 15. února 1991 psalo, že „Írán má plynové komory pro všechny Židy.“

Abychom se nezdáli za antisemity máme i další příklady holokaustové a genocidní mánie. Například v případě útoku na Srbsko roku 1999 se tvrdilo, že Srbové páchají na nebohých Albáncích, kteří si pouze sem tam přivydělají nějakým odcizeným orgánem, genocidu, stavějí plynové komory a nezřídka byl použit i termín holokaust [Globalisté útočí, Kontingent Press, Praha 2008]. Při útoku Iráku na Kuvajt na začátku devadesátých let se opět tvrdilo, že Iráčané páchají na Kuvajťanech genocidu a masakrují novorozeňata po stovkách. Největšími obhájci těchto „zaručeně pravdivých informacích“ byli kdo jiní, než sionistická lobby v Americe, která neváhala lhát, podvádět, falšovat a prezentovat falešné svědky (až se jednomu zdá, že v tom mají nějakou praxi…). Mohli bychom pokračovat, ale je snad jasné, že nám tu někdo sprostě lže. A kdo lže, ten i krade, což nám Izrael krádeží celé země a tělesných orgánů původních obyvatel dokázal dostatečně.

Protože Izrael ví, že kdyby do Íránu šel sám, se zlou se potáže, musí povolat své vazaly, aby za něj zase jednou udělali špinavou práci. Sionisté v Izraeli se stále drží svého nenávistného náboženství, stojícího na rasismu a naprosté vyvolenosti a povýšení sebe sama „nad všechny národy na světě“ a tlačí Ameriku a svět do války, která nebýt právě sionistů vůbec nehrozí a jejíž viník bude opět Amerika, ne „mírumilovný“ Izrael, protože „národ a království, která odmítají sloužit, budou zničena.“ Zápaďákům nestačí, že se natlačili do Libye, která se nyní v krvavé občanské válce a terorismu placeného západním kapitálem rozpadá, nyní se hrnou i do Sýrie a už se nám objevují i potvrzení o přítomnosti západních žoldnéřů. Je jistě náhoda, že nejen v případě Sýrie se lže jako když tiskne, o nic méně se lže i v případě Íránu.

Jsou to opět lži a jen lži, v ruku v ruce s nenávistí a snaha podrobit pod neviditelnou ruku globalismu a mezinárodního kapitálu všechny svobodné národy. Írán nebude první obětí, ale snad bude poslední.

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: