Skip to content

O té naší demokracii

28/03/2012

Jak se nám krásně odhaluje kauza Janoušek-Bém slýchávám lidi stále víc říkat frázi „je strašné, jak někteří lidé zneužívají demokracii.“ To je velký omyl a od nich silná naivita, protože tohle je demokracie. Přesně tohle a mnohem víc (v tom horším slova smyslu samozřejmě). Možná, že si skutečně nějaký naiva tehdy za francouzské revoluce myslel, že demokracie je skutečně dobrý nápad (a někteří hlupáci si to myslí doteď), protože „milion lidí je určitě chytřejších než jeden.“ Zatímco, ale můžeme zvětšovat populaci Athén do jakýchkoli závratných čísel, ne a ne se objevit stovky nových Platónů, kteří by průměr masy pozvedli.

A nemůže tomu být v demokracii ani jinak, než že tito a jim podobní zločinci a mafiáni, kterých je ostatně parlament plný, běhají vesele po svobodě, zatímco policie pronásleduje skutečné a nejnebezpečnější zločince na celém širém světě, totiž ultra-mega-super–übernacionalisty, které jak jinak než hrdinně vytrhává ráno z postele a pak je kvůli blbinám otravuje do zblbnutí. Pokud to tedy skutečně ještě někdo nevidí, tak tohle je skutečně demokracie: hra na vůli lidu, kdy masa jako hodný pejsek posvětí, co si soudruzi velkokapitalisté a jiná svoloč dohodli předem. Prostě radost pro vládce, když lidé nemyslí, zvlášť dokud mají v obchoďáků na výběr z tuctu jogurtů.

Znovu musím zopakovat, že to nejsou Cikáni, kdo je náš úhlavní nepřítel. Proto jestli se zde zase najdou chlapcí jako v Aši, kteří si chtějí hrát na C18 a jiné srandy, tak je prosím, aby své útoky směřovali inteligentněji, jestli jim to jejich slepota umožní. Kašlete na Cikány, kašlete na rahowu, protože tím maximálně přiživujete sionisty a jejich styl vlády „rozděl a panuj.“ Proto tyto a podobné „nadlidi“ prosím, aby v silné touze po táborácích šli podpalovat tyto a podobné pány poslance a podnikatele, a nemusí rovnou začínat u vrcholné politiky, stačí navštívit místní diskotéku a pobratřit se s albánským či jiným bosem.

Vláda a celý parlament je plný Bémů a každý z nich má svého Janouška, to je důležité pochopit. Ještě důležitější k pochopení je to, že zatímco tito gauneři  vezmou lidu s jeho požehnáním vysoké peníze, většinu si nastrkají do kapes a zbytek dají Cikánům a jiným menšinám, aby pak na ně každý ukazoval a obviňoval ze všeho špatného je a ne skutečnou příčinu. Nebyl to Cikán, kdo nechal naše národy a naši rasu krvácet, hladovět, zdegenerovat, ekonomicky zruinovat a kdo pošlapal všechny hodnoty a nechal ze světa zmizet i poslední zbytky dávné Vznešenosti krve i ducha. Tito zrádci vzešli z naší krve, ale v žádném případě z našeho ducha, z dávné síly a vůle Hyperboreje. Proti nim bychom se měli obracet a je lynčovat, protože právě oni otevřeli naše brány a natahali sem dřevěné koně plné moru, ničícího vše, co z úžasného Západu zbylo, aby ten sebou stáhl i zbytek ochotného a dosud i svobodného světa.

Místo toho, aby bílý člověk obrátil svou nenávist a pohrdání správným směrem – totiž k sobě, do svého středu – nelogicky nenávidí cizí, jedno jestli malé nebo vysoké, ale prostě vše, co mu je představeno multikulturní společností jako cizí a hodné tolerance. Nenávidí snad člověk lva protože je lev? Ne, tak proč nenávidí Cikána jen proto, že je Cikán? Nenáviďte sami sebe, že jste dovolili, aby byla vaše rasa zatracena a váš národ ponížen, přeměněn na korporaci a prodáván na mezinárodním trhu jako děvka cizákům, kterým se jen zbíhají sliny na zneuctění dávné krásy a hrdosti, na vykořisťování všech a všeho bez rozdílu. Skutečně jste tak hloupí, že nevidíte, že Cikán, který má kradení vík od kanálů jako živobytí, není příčinou, ale důsledkem?

Vypněte pro jednou tu televizi, protože tam je jen sionisty schválená pravda a je úplně jedno, jestli se tato „pravda“ maskuje jako touha po multikulturní šedé stejnorodé přízemní mase, nebo jako čirá nenávist proti všemu cizímu, jako rádoby obrana všeho vlastního, nebo ještě lépe Západního. Nic není na Západě krásné, dnes už ne a tak ho pohřběte a kašlete na vše co se vám snaží média podstrčit a co se vás snaží učit, že jste, či byste měli být. Protože hádejte kdo stojí za nimi? Profesionální lháři a zrádci hodni maximálně oprátky jako Bém (a zbytek ODS, stejně jako VV, TOP9 atd.), nebo lobbisti  jako Janoušek a jemu podobní. Ti budou šířit multietnickou polívku stejně jako mezi etnickou nenávist, jen když jim to ponese do kapes. „Rozděl a panuj,“ to je heslo Nového světového řádu!

Zde je vidět, že krev není vše. Nesmíme zapomenout na vlastního ducha. Vyšli-li z naší krve podobná individua je zcela jasné, že nejsou nositeli našeho ducha a původní Vznešenosti, nebo tyto ctnosti u nich byly potlačeny až do té míry, že se ztratili. Sionisté velmi rádi podpoří tzv. „ultra-pravici“ jen když jim přinese zisk. Taková pravice možná usiluje o částečné očištění (např. Wilders v Nizozemí je příklad za všechny), ale nijak nestojí proti zločineckému státu Izrael, ani neusiluje o povznesení vlastního národa a rasy, ani nebrojí proti vládě jednoho prstenu – zlatu. Jen ukazuje na domnělého nepřítele a ukazuje všem své falešné mapy, aby tak nikdo nenašel skutečnou cestu, po které se dát, ale pouze cestu izolace, nenávisti a sebestřednosti. Každý zastánce Západu usiluje o přežití jen kvůli přežití samotnému. Nikde žádný růst ani postoupení výš, jen přežívání, přeměna v zamrzlou řeku. Nebojte, my vám tu zamrzlou řeku rozkopeme, abychom mohli proplout dál.

Problém naší rasy a národa (zatím) není v imigraci ani otravě krve, ale v otravě ducha. Vytvoření národního státu není žádnou zárukou svobody. Rozhodně ne, když z našeho středu mohou vyrůst zrádci největšího kalibru. Je někdy až směšné, jak se různorodé probarvené organizace strachují, že by právě jejich svěřenci „přišli první na řadu,“ kdybychom se někdy dostali k moci. V ideálním stavu bychom se rozhodně nenechali rozptýlit pár tisíci imigranty (kteří by stejně ze strachu prchli sami), ale veškerý náš zájem, veškeré naše konání by se obrátila na lid vlastní krve, abychom konečně oddělili sliz od železa a železo od zlata, abychom se stali bleskem a bez slitování pročistili naše vlastní řady.

Je zábavné žít ve státě, kde se komunistická strana zdá přezevšechno nejlepší volbou. Holt to jsou ony „zázraky demokracie“ tak za ně buďme rádi, protože k demokracii neodmyslitelně patří stejně jako soudruzi Bém a Janoušek. To jsou spolu s rádoby přemýšlivými voliči, kteří stejně nikdy nic nevymyslí, ti správní demokraté. A my, nedemokratická menšina, nesmíme věšet hlavu a bít se dál, protože demokracie se rozhodně sama od sebe nezlepší.

Reklamy
komentáře 3 leave one →
 1. Ahaman permalink
  29/03/2012 08:12

  Velice pěkně napsáno.

 2. Radola Gajda permalink
  31/03/2012 17:47

  pochvala!

 3. Milan permalink
  17/01/2014 22:36

  Nevim kde se v tobe bere tolik nenavisti a az fanaticke touhy po vitestvi? Zkus si precist Bibli. Pochwala!§!

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: