Skip to content

Král Šumavy – Vize

28/06/2012

Zvedni na chvíli oči od televize a podívej se prozřetelným zrakem na současné dění. Lidstvo se začíná potýkat s problémy, které jsou tisíckrát vážnější, než si dovedeš připustit:

Dirigentem světových dějin dávno nejsou národní velmoci. Nejsou to generálové, vojevůdci a politici, nýbrž instituce mnohem silnější.

Kardinál Richelieu v sedmnáctém století prohlásil: V Evropě existuje pět mocností: Británie, Francie, Německo, Rusko a Baring Brothers. V dnešní době bychom mohli jít ještě dál.Německo, Británie a Francie už asi dvacet let vůbec neexistují. Na žebříčku nejsilnějších velmocí stojí světový četník – Mezinárodní měnový fond, po něm privátní kluby – Banka pro mezinárodní zúčtování a Světová banka, Světový sionistický kongres, Wiesentahlovo centrum Holocaustu, Kulatý stůl evropských průmyslníků, Americká obchodní komora, NASA a izraelsko-americká tajná služba. Vysněný cíl Světové demokracie globálního státu přichází plíživě a opatrně. Do všeobecného povědomí se dostal výrazglobalizace. Světové špičky ji označují jako Nový světový řád (New world order).

Politická a ekonomická moc neochvějně spěje do područí nadnárodních korporací. Informační revoluce poskytuje korporacím prostředek pro elektronické ovládnutí občanů. Nové technologie umožňují brilantnním způsobem monitorovat jednotlivce. Ústava zabezpečuje ochranu soukromí pouze ze strany státu, korporace nejsou touto legislativou vázány. Ve vaší kanceláři neexistuje právo na soukromí. Zaměstnavatel vás může odposlouchávat a číst vaše e-maily. Korporace má právo nárokovat si inovace a vynálezy, které vynaleznete v práci i mimo ni. Ze sta nejsilnějších velmocí světa je 51 korporací.

Některé státy úspěšně privatizují své armády (agentura Executive Outcomes, agentura Blackwater…), ekonomiky i školství.

Za nadnárodní kapitál se budují univerzitní komplexy od základu prolnuté propagandou, reklamou a přizpůsobené zájmům korporací. Většina absolventů technických oborů nemá možnost se dnes uživit na volné noze.

Korporace mohou vydírat státy tak, že přestěhují pracovní místa a tím způsobí ekonomickou krizi státu. Stát uplácí korporace našimi penězi s tím odůvodněním, že tak vytváří pracovní místa.

Privatizují se i veřejná prostranství. Ta se pomalu ale jistě mění v hypermarkety a soukromé kluby s vlastní legislativou i exekutivou (včetně bezpečnostní služby).

Věrohodnost médií je nejnižší v historii. Média jsou soukromými společnostmi, které patří nátlakovým a zájmovým skupinám finančníků, velkobankéřům a společnostem, které vytvářejí veřejné mínění ve svůj prospěch a manipulují veřejným míněním v neprospěch politické opozice.

Národní politika není motivována idealismem, ale soukromými ekonomickými zájmy. Politické špičky již neřídí stát, nýbrž lobbují za korporace a podnikatele, a dokonce se již ani nesnaží zastírat své kontaky na organizovaný zločin… ovšem jestliže nejsou samy jeho aktéry.

Se vzrůstem sociálního blahobytu dochází k tomu, že reprodukce občanů není řízena přírodním a sociálním výběrem. Procesevoluce byl vrcholnou nezodpovědností nahrazen procesem involuce, tedy zpětnému vývoji národa a rasy. Multikulturní humanismus je v konečném výsledku národní sebevraždou!  Hůře evolučně vybavené populace (s nízkou inteligencí, mentálními, fyzickými vadami či katastrofálními sociokulturními návyky…) se množí díky zelenému socialismu rychleji a početně převyšují geneticky úspěšnou vrstvu, která na jejich vydržování platí obrovské sociální dávky.

Jak z toho ven? To je téma příštího článku.

kralsumavy

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: