Skip to content

Král Šumavy – Budování struktur

01/07/2012

To nesmíte, to nemůžete!

Ale můžeme! Přivedl jste do naší země kurvy, pasáky a homosexuály. Zdravé jádro policie vás odsuzuje k trestu smrti. Rozsudek bude vykonán okamžitě.

Citát z mého oblíbeného filmu s Alainem Delonem Nebuďte policajta. Příběh se odehrává v druhé polovině minulého století,  kde konspirační organizace policejních důstojníků (tzv.Zdravé jádro policie) bojuje velmi nevybíravými prostředky proti kriminalitě, sionismu a komunismu. Tato nebezpečí dosáhla v onom blíže neurčeném francouzském velkoměstě tak strašných rozměrů, že vedení policie se rozhodlo provést vojenský nacionalistický převrat a všechny velké zločince, korupčníky, pasáky, drogové dealery a marxistické teroristy bezohledně postřílet…velitel protiteroristického odboru v tomto filmu podle svých slov dával dohromady Zdravé jádro policie celých dvacet let, než získal schopné a věrné spolubojovníky.

Ano, takový boj – tedy vytváření tajných politických struktur – je deset tisíckrát hodnotnější než předhánět se s intelektuály a černoprdelníky na internetových fórech, kdo vymyslí větší blbost. Představme si, jaké by to bylo, kdyby naši lidé ovládli celou korporaci, médium, nebo třeba bychom obsadili polovinu míst učitelského sboru nějakého gymnázia! Těch možností! Korporace jsou dnes mocnější než parlament ČR.

Ve skupině přátel jeden pilně studuje, aby se stal právníkem, druhý je personalista v korporaci, třetí a čtvrtý dělník, pátý krajským lídrem ČSSD a šestý akcionář, který ve volném čase vede skautský oddíl. Třeba. Taková organizacesíťstruktura, chcete-li lóže, už zvládne lecos! Vliv může uplatňovat každý po svém, jeden zajistí obhajobu, kdyby došlo k problému, druhý zajistí třetímu a čtvrtému dobrou pozici ve firmě, pátý škodí a vynáší informace z ČSSD, šestý financuje letákové bitvy v ulicích a ve volném čase propaguje své myšlenky v mládežnickém oddíle. Takový boj je mnohem účinnější nežvyzývání k návratu k hodnotám, které nikoho nezajímají. Jeden národovec coby primátor města vydá za dva tisíce politických vojáků v ulicích.

Různí fešní salonní vlastenci a nacionalisté se již dvacet let hádají, zda má revoluce proběhnout odspodu nahoru (völkisch hnutí) nebo odshora dolů (intelektuální elita). Neuvědomují si, že revoluce musí proběhnout přinejmenším z obou směrů zároveň a kromě toho se silným spojencem v zádech. Ale ani to nestačí! Každá revoluce, včetně té sametové, byla připravována minimálně patnáct let předem; můžeme metastázovat umírající systém.

Zmocni se zbraně, která je používána proti tobě – slyšel jsi někdy o tajných organizacích, třeba o zednářských lóžích?

Založ klubkroužek, zdravé jádro nebo společnost. Dále, nezakládej žádnej web svého projektu, jinak se Ti tam začnou hlásit agenti a konfidenti. SVÉ LIDI SI VYBÍREJ JENOM TY SÁM! Vybírej mezi lidmi, kteří nemají pevný světonázor, lidi nejisté a vyděšené. Buď pevný a sebejistý, buď vzorem. Nauč se mluvit, nauč se řečnit, tedy ovlivňovat.

Jak? Nejdůležitější je začít být laskavý a milý ke všem svým známým a ke všem vůbec, přestat nosit veškeré oblečení “našich” značek a přejít k normálnímu “občanskému” vzhledu, být napohled úplně normální člověk. To je základ. OděvResistance nebo Nibelung se hodí pro aktivisty, kteří vedou boj o ulice, nikoliv pro muže, kteří vytvářejí struktury či boj o ulice financují.

Se ctí, láskou a pravdou nelze vyhrát boj s mezinárodním sionismem. Aby člověk zvítězil nad ZOG, musí se začít chovat jakooni, byť jen dočasně a s ušlechtilými pohnutkami. Účel světí prostředky! Pak se člověk stane skutečným záškodníkemnebezpečným pro Systém, neboť bude kryt mocí, kterou běžné donucovací prostředky, jako vězení nebo výslechy, nedovedou potlačit.

Reklamy
One Comment leave one →
  1. runner permalink
    01/07/2012 11:57

    A pak ses vzbudil a měl jsi ruku v nočníku… 🙂

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: