Skip to content

Král Šumavy – Židé a vlastenci – společně proti národu

03/07/2012

Vlastenci! Ano, zajisté jste se s nimi již setkali. Jsou prý hrdí na to, že jsou Češi, chrání duchovní dědictví našeho národa, chlubí se sokolskou legitimací a ve skříni mají uloženou českou vlajku. V osobním rozhovoru k tomu druhým dechem dodávají, že volí Stranu zelených, míšení s negry je prý prospěšné, neboť to prý zkvalitňuje náš genofond a všichni lidé na světě by si měli být rovni…

Vlastenci na sto různých způsobů! Lépe řečeno demokratičtí vlastenci. Největšími českými vlastenci jsou samozřejmě Židé, koncentrovaní v jednotě Sokol. Tento rozplizlý výron hořečnatých muchomůrek stihl za dobu svého dvacetiletého nového působení zlikvidovat veškeré zbytky idealismu a nacionalismu, které snad v kruzích Sokolů přežívaly, a degradovat tak skutečné sokolství, bojovné, nacionalistické hnutí, na potupné fangličkaření nad židovskými pomníky. Tam, kde bývala dříve hrdost, bojovnost, národní vášeň a vojenskost, zívá dnes ustrnulá šablonovitost, humanitářská připosranost, šosáctví, vnitřní rozklad, duchovní hniloba a servilita strašlivých rozměrů. Který ze Sokolů vůbec vlastní zbraň? Který by byl schopný a ochotný skutečně bránit národ? Kde byli tito vlastenci, když v Janově tekla česká krev v boji proti národnostnímu útlaku? Kde byli? Počkejte, já asi vím kde: zrovna vychovávali své cvičence k multi-kulturnímu soužití, demokracii, pacifismu, humanismu a zachovávání duchovního dědictví ! (viz. stanovy ČOS, čl. 2.) Nebo syčeli své jedovaté páry na české radikální mládí u TV H@vna. Stejně jako titíž vlastenci z doby Rakouska-Uherska na tisíce mladých nacionalistů, kteří se rvali s vojskem a policií v roce 1848 na barikádách v ulicích Prahy.

Dalšími velkými českými vlastenci jsou Bojovníci za svobodu, kteří se svorně plácají po ramenou s Židy, jací že jsou to hrdinové a válečníci, prý velcí vlastenci! Tento silně koncentrovaný roztok židovského bolševismu má dokonce tu drzost, že si bere do úst Kornilovce z bitvy u Zborova! Kdo z těchto tlachajících holokaustovníků a pořadatelů výstav židovské propagandy vůbec někdy bojoval za český národ se zbraní v ruce? Kde jsou naši bojovníci za svobodu, když naše vlast opět ztrácí suverenitu, kde jsou bojovníci za svobodu, když je národní majetek rozkrádán neslýchaným způsobem, kde jsou tito bojovníci v době, kdy český národ vymírá? Počkejte, já asi vím kde: zrovna hází špínu na Němce a Slováky… To aby na konci roku opět v hrníčku zacinkal dukát, až budou Bojovníci za svobodu svorně žebrat u vrátek svých židovských chlebodárců o dotace.

Přímo velkolepým vlasteneckým sdružením je Klub českého pohraničí, složený výhradně z židovských a komunistických vlastenců. Dokonce provozují i své regionální weby. Komunisté jsou obecně velkými vlastenci. Stačí si poslechnout projevy komunistických vůdců z padesátých let, kde se slovo vlastenectví vyskytuje snad častěji než proletariát. Kdo nerad kouká na černobílé filmy, ten se může podívat na jejich stránky: 26.10. Odhalení pomníku ochráncům československých státních hranic. Byli přítomni poslanci Parlamentu ČR za KSČM Stanislav Grospič, Zdeněk Maršíček, Josef Šenfeld, poslanec Evropského parlamentu a místopředseda ÚV KSČM Jiří Maštálka, charge d’affaires Kubánské republiky v ČR Bárbara Montalvo, Karl Kathert, plukovník pohraničních vojsk bývalé NDR, Marta Morávková z Českého svazu bojovníků za svobodu…Ach, už zase ti stateční vlastenečtí Bojovníci…ruku v ruce s Židy a komunisty při odhalování lampasáckého pomníku.

Dalším, vlastenectvím oplývajícím svazem, je Svaz politických vězňů, jehož činnost – kromě zachovávání různýchduchovních dědictví českého národa a bojování za svobodu – spočívá především v žalování, stěžování a sepisování udánína Dělnickou stranu.  Nejlepší bude, když se podíváme do jeho historie přímo na proklamovaný web.  Po nástupu komunistického režimu v únoru 1948 a po krutých čistkách prováděných komunistickými akčními výbory v jednotlivých svazech se konal ve dnech 8.a 9. května 1948 tak zvaný I. sjezd Svazu bojovníků za svobodu. Na něm došlo ke sloučení již očištěných ústředních výborů Československé obce legionářské, Sdružení osvobozených politických vězňů a Svazu národní revoluce. Během dalších let se změnily názvy některých sdružení, ale také celého svazu, který se přejmenoval na Svaz protifašistických bojovníků.

A jsme doma! Skutečně, název Svaz národní revoluce zde působí jako pěst na oko. A o tom, že právě legionářská obec byla za první republiky pilířem československého fašismu, o tom snad raději pomlčím úplně.

Stokrát raději budu spolupracovat s nacionálními socialisty z NO, kterých si mohu vážit pro jejich bojovnost, nezlomnost, odvahu a věrnost svým idejím – ať už spolu máme jakýkoliv (rozporuplný) vztah, než se dovolávat nějakého stáda zbabělých požidovštělých vlastenců!

Tisíckrát raději si podám ruku s mladým německým nacionálním socialistou, než dopustit, aby tu určovala zdegenerované repliky národních zájmů klika nějakých odporných vlasteneckých tlachalů, senilních udavačů a salónních ustrašenců. Protože je obrovský rozdíl mezi nacionalismem, láskou k národu a jeho vznešené kultuře, a tzv. vlastenectvímloajalitou k prohnilému státu, opředenému přízraky Masaryka, Beneše, mezinárodního sionismu a světového liberalismu. A já jsem ryzí český nacionál, žádný servilní vlastenec!

kralsumavy

Reklamy
komentáře 2 leave one →
 1. izak permalink
  13/07/2012 00:24

  Jezkovy voci, vzdyt zide jako takovi nam nic nedelaji ;-))
  pomineme fakt, ze zde zadni zide nejsou, neb jsou to chazari, ale skodi nam Sioniste a jejich sluhove, takze treba Knize, ti ale skodi vsem, pres FED a $ a pres libru.
  To ze je zde kupa zidu, kteri zde rozkradaji a rozkradali majetek jeste nerika, ze co zid, to zlodej, ti tzv. zide co nas zde rozkradaji jsou totiz ve 100% rusti bolsevici a jejich potomci, takze chazari, ale hlavne bolsevici, STBaci a jini vohnouti, kteri by kradli i kdyby se hlasili k svedkum Jehovovym ;-))

  Me zkusenosti rikaji, ze kdyz zid vsude neroztrubuje ze je zid a jaci jsou skveli, ze je naprosto v klidu, zatimco kdyz nekdo furt rika, jaky on je zid, tak je to vetsinou podvodnik a to je tak asi vse, naposledy jsem na jednoho takove narazil, kdyz mel podvodnou modelingovou agenturu a lakal devcata do zahranici … no i holokaust nezapomnel zminit, takze mi bylo jasno, stezoval si, nechal mi mazat prispevky az to adminy prestalo bavit.

  Jinak ja pres net studoval vedecke prace z Hebrew univresity ohledne clusteru a par zidu znam a muzu vam rict, ze je sioniste trapi asi jeste vice nez nas a maji vlastni zajem, aby je uz konecne nekdo pozaviral a aby dali jejich statu pokoj,vetsina lidi tam chce normalne zit a pracovat .

  Kazdopadne cesky narod mam uprdele, nejsme cech a nikdo z nasi rodiny, jsme z Moravy, Slezska a Nemecka, kdybych mel moznost hlasovat, tak se radeji prihlasim k Rakousku a kdyby nekdo chtel spojit Rakousko a Nemecko, tak bych chtel pripojit taky, popravde jsem toho nazoru, ze cesi si neumi vladnout, co si mam myslet u vlade a uradech, ktere ani neumi postavit dalnici, vybrat funkcni IS, neustale se zde krade a to jak v urednictvu tak mezi obcany, v tehle zemi se proste malo strili, zlodeji nici tuhle zem a nici i zem mich predku, popravde me to nebavi, jo a kdyby treba Japoncum bylo doma tesno, tak bych je zde pozval, Japonci jsou totiz narod, ktery drzi pri sobe a je to hrdy narod, ktery jasne rika, ze zde je japonsko a kdyz se nehodlas chvat slusne, tak tahni, kdyz se ti zde libi a chces zde budovat hodnoty tak vitej (i kdyz diky nezamestnanosti jen vysoce kvalifikovani lide) ono obecne asiate jsou vsichni hrdymi vlastenci a taky vedi, ze kdyz nekde prijedou, ze je treba se prizpusobit tamnim zvykum.
  Takze vymluvy na zidy jsou smesne 😉 … pokud vim, tak vetsina zlodeju zde ma ceske obcanstvi a tedy se rozkradame sami, protoze zde neni slusnost, nebi zde zodpovednost a neni zde stridmost, nad to pseudo vlastenci vidi chyby vsude jinde, u vsech jinych, jen ne u sebe … taky mi nejaky neonacek vyhrozoval (mimochodem me neonackove urazeji, nebot urazeji statecne nemecke vojaky, kteri bojovali pod wermachtem i specialnich jednotek a na nasem uzemi se chovali slusne, coz se neda rict o rude armade a me mesto rozbombardovali amici fosforem, nemci nemeli tu potrebu nicit mesta, kor mesta rize civilni bez vojenskeho vyznamu a vyroby) … delal thajsky box, nesnasel cizince a asity a mysli si, jaky je borec, jak mi da klidne pres usta … no da, ale zapomina na to, ze v nasi rodine je strelba oblibeny sport a ze za komacu jsme nekupovali maso a sami jsme si ty zviratka pak zabijeli … nekteri lide maji fakt sebevrazedne sklony ;-)))

  jinak jeste historicka vsuvka, slovane na moravu a slezko priputovali z Mongolska a dela se treba misili z vikingy. Cesi prisli kdesi z dnesniho ruska a spise se misili s Kelty, coz jdou anglicane, no a diky tomu, ze jsme pak byli jeden velky prostor, tak s germanskymi kmeny, coz je taky dost siroky pojem, ale v te dobe proste nikdo neresil, kdo je nemec, rakusan, slovinec, byla to jedna rise, kde se celkem volne putovalo a tak jsme zde takova hezka evropska smeska ;-)) …. dnes je vse globalni a tak se dale misime a budem misit. Mimochodem cesko a ceska republika je celkem novy pojem a umele zrizeni, nebot to te doby to byla Bohemia a by to velke asi jako stredocesky kraj, spise trochu vetsi, ale smerem k hranicim uz zili nemeci. No a Praha, to je raj zlodeju o tom neco vim, jak tam kvete korupce, to fakt nema obdoby, ja totiz tem obchodnikum pod ty ruky videl, ale coz oto, kdyby nedali, tak by nic nevyhrali …

  Tenhle narod se potrebuje vzpamatovat, pochopit, ze potrebuje novou revoluci, coz mimochodem vice zemi a to i v EU, jen se obavam, ze v ramci dusevniho zdravi bych mel nekam uz konecne emigrovat, stejne uz delam jen pro cizince.

 2. izak permalink
  13/07/2012 00:28

  Jo a kdyz tam vidim toho TGM, tak to byl pro me vlastizradce, ktery ukradl tuhle zemi pod zajmy Francie, Anglie a castecne USA i Benes byl u me vlastizradce, nebot jeho spojenectvi se Stalinem, kdyz ho necha u moci je taktez zname. Nejak si nevzpominam na referendum, ze by se ptal, zada chcem pryc od Rakouska Uherska, nebo sudet, zda chteji k Nemecku, RU, nebo nejakemu Cesku

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: