Skip to content

Král Šumavy – Genialita mládí

04/07/2012

Mládež! Záruka budoucnosti i současnosti. Její nezlomný duch, bojovnost, síla a odvaha! A především genialita.

Mládež je zdrojem idealismu, vášní, aktivismu, kreativity a nápaditosti. Mládež je zdrojem nových myšlenek, směrů a nápadů v takovém množství, že je sama ani není schopna všechny realizovat. Mládež je cíl i prostředek, nejcennější poklad každého hnutí.

V čem spočívá genialita mládí?

Genialita mládí spočívá v odmítnutí dekadentního plytkého žití a konzumní samoúčelnosti. Nepodléhejme nesmyslnému tvrzení, že blahobyt sám o sobě zajistí dlouhé trvání života národa. Nikdy v historii blahobyt nezajistil ucelené trvání národního tělesa, ba naopak! Blahobyt a změkčilost mnohokrát zapřičinily všeobecnou neschopnost – historie změkčilých pacifistických národů znají jen jedno jediné vyústění a tím je zhroucení celé národní pospolitosti a její civilizace.

Zocelená, radikální a bojovná mládež, odmítající žít pohodlné životy změkčilých maloměšťáků, uctihodných profesorů a humanitářských literátů! Ano, v tom spočívá genialita našeho radikálního mládí!

Žádný světový názor, byť by jeho zásady byly tisíckrát správné, se nikdy nemůže uskutečnit, dokud se tyto zásady nestanou korouhví mladého bojového hnutí.

Čím se liší genialita mládí od moudrosti stáří?

Liší se velmi. Někdo namítne, že moudrost, opatrnickost a smířlivost stáří vzbuzují úctu a respekt. Na první pohled by se tento nebo podobný názor snad mohl jevit jako správný. Druhý pohled ale zákonitě vyvolává otázku: Zná snad historie lidstva nějaký národ, jehož právo na existenci vybojovala ona úctihodná moudrost stáří ?

Všude, kde se krvácí za národní svrchovanost, pospolitost, jednotu a solidaritu, všude tam je moudrost stáří zcela nepřítomna, zatímco genialita mládí je sešikována v plné síle:

Demonstrace nacionální síly hýřící moudrostí a smířlivostí. Čtyři vlastenci s “duchovními meči” a kulichy na hlavě.

Zocelená, radikální a bojovná česká mládež.
Několik set českých, nacionálně-socialistických mládežníků s plnou podporou obyvatelstva na demonstraci předcházející tvrdé “bitvě o Janov”.

Už dříve jsem varoval před podobnými jevy, před oním duchovním vlastenectvím a jeho šiřiteli z řad různých Národních stran, Konzervativních koalic či traPaSů všeho druhu, jejichž pozitivní činnost je rovna nule, zatímco jejich namyšlenost nezná mezí.

Není tomu náhodou, že obzvláště v poslední době je naše hnutí svobodného odporu napadáno především tímto zástupem vlasteneckých estétů a literátů – a samozřejmě pouze perem, protože od této kliky unylých organizátorů duchovních obrození se nic jiného ani očekávat nedá. Jsme častování výrazy, které se snad ani nesluší zde opakovat a jsme odsuzováni nejenom pro naši úctu k pěsti, ale i pro bojovnost jako takovou.

Jsou myšlenky, které se prosazují pěstí! Mladá hnutí nevznikají v televizi, ale na ulici!

Skutečnost, že národní svoboda a jednota budou stěží vybojovány výřečností tlupy ustrašenců, si tito vlastenečtí darmožrouti raději nepřipouštějí. To totiž není jejich “styl”, oni pracují pěkně “v tichosti” a “v klidu”.

Tito tišší pracovníci duchovní rytíři jsou totiž nejenom velkými zbabělci, ale také neschopnými povaleči. Jediný aktivista na demonstraci či řečník u hospodského stolu, odvážně obhajující svůj názor tváří v tvář nepřátelům, koná v jednom okamžiku stokrát více, než celé toto konzervativní zátiší za celou dobu své tiché působnosti.

Koneckonců se tím ani netají na jednom ze svých webů, ze kterého vytáhnu drobný citát:

Je dobrým znamením, že si přednosti politiky Práva a spravedlnosti začínají konečně uvědomovat už i čeští konzervativní komentátoři… Snad budou schopni aplikovat toto poznání i na české poměry, aby se česká pravice mohla definitivně odpoutat od vlivu multikulturních kruhů a znovu našla svou pravicovost, tradiční mravní hodnoty i někdejší eurorealismus. Nám aktivistům českého hnutí Právo a spravedlnost nezbývá než v možnost takového prozření doufat.

Ano, zatímco v ulicích teče česká krev v boji za zmrtvýchvstání národní existence, houfům těchto zbabělců nezbývá než doufat.

kralsumavy

Reklamy
One Comment leave one →
  1. runner permalink
    07/07/2012 20:14

    No tu genialitu mládeže jsme viděli v listopadu 89 :-))

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: