Skip to content

Tesák, nacistický idol současného Ruska

21/08/2012

Příspěvek od čtenáře Kolowrata.

Maxim Marcinkjevič, známý také pod přezdívkou Tesák, pravděpodobně nejslavnější a nejschopnější ruský národní socialista posledních sedmi let. Maxim se dal na dráhu národního socialismu už ve své pubertě. Z mladého „skina“ vyrostl velmi aktivní jedinec se silným charizma. V roce 2005 založil svůj první projekt Format18 (ruský překlad názvu kontroverzní britské organizace Combat18), tedy po užití Marešova kryptoklíče Boj ve jménu Adolfa Hitlera. Maxim chodil po Moskvě v tričku s vyobrazeným nacistickým vůdcem Adolfem Hitlerem a řešil s různými vybranými osobami filozofické otázky ohledně jejich vizáže, názorů a prospěšnosti těchto lidí Rusku. Projekt byl velmi úspěšný, reakci si získal až v americké CNN. Maxim se však díky káravému americkému oku stal pro ruský systém nepohodlný a musel být na čas „odklizen“. V červenci 2007 po narušování jedné židovské akce proti fašismu, na které měl hlasitě argumentovat s pořadateli a zvedat u toho pravou ruku, byl zatčen policií a poslán do vězení na tři roky. V lednu 2011 byl propuštěn zpět na svobodu. Od té doby změnil strategii. Nejprve začal propagovat vegetariánství, abstinenci a nekuřáctví (někdy velmi nekompromisně), posléze natáčel videa s poselstvím k Rusům. Na jaře letošního roku rozjel nový projekt – Lovci pedofilů.

Projekt Lovci pedofilů se stal během pár týdnů masovým fenoménem. Videa na YouTube dosahují závratných počtů zhlédnutí už během prvních dnů, ruské televize si zvou Maxima do svých diskuzních pořadů, ruská verze novácké „112“ natočila v kooperaci s Maximem a jeho lidmi hned několik oslavných reportáží. Maxim je dnes pro Rusko hrdinou. Získává od fanoušků a sponzorů takové prostředky, že používá nově i vlastní autobus, včetně nejmodernější techniky.

Nejúsměvnější a nejzajímavější na této skutečnosti je fakt, že Maxim se od svých raně politických let nestyděl za vyznávání ideologie národního socialismu a za sympatie k Adolfu Hitlerovi. Na ruském „fejsbůku“, VKontaktu, kde Maxim disponuje více než třiceti tisíci fanoušky, má jako druhou nejoblíbenější knihu uvedený Hitlerův Mein Kampf. V živé televizní diskuzi se přihlásil k národnímu socialismu a vysvětloval moderátorovi výhody této ideologie. V jedné z posledních reportáží ruské 112 autoři schválně nenechávají nikoho na pochybách, s kým vlastně natáčí a kdo (ne)milé pedofily loví: „Já jsem nacista“, zdůrazňuje reportérovi Maxim.

Maxim je dalším z řady národních socialistů, kteří bez ohledu na poválečnou protinacistickou propagandistickou mašinérii a na bolševiky zkreslený obraz Adolfa Hitlera v Rusku, neváhají jednat jeho jménem a dokazovat nesmrtelnou sílu této ideologie.

Je obrovským paradoxem, že od pádu SSSR je to Adolf Hitler a jeho národní socialismus, co žene ruské nacionalisty kupředu a co jim dodává ideu, sílu a odhodlání. Ruští nacionalisté tento fenomén sami označili „rusismem“, kdy ruský car a Adolf Hitler platí za dvě hlavní ikony ruského protibolševického nacionalismu a za ikony svobodného Ruska. Vlajku používají „rusisté“ romanovskou zlato-černo-bílou namísto klasické červeno-modro-bílé, zástupným symbolem je nejčastěji svastika. Ruský nacismus šířila masově podporovaná nacistická Ruská národní jednota v 90.letech, nacistická Národní lidová strana v letech 1994-2003 (kde Maxim politicky začínal), nacistická Slovanská unie v minulé dekádě a dnes proruský nacismus šíří nacista Maxim a jeho hnutí. Hodně štěstí, Maxime! Slava Rossii!

Reklamy
komentářů 12 leave one →
 1. heimdall permalink
  21/08/2012 15:40

  Slava našim bratrum z matičky Rusi .Slava ,Slava ,Slava Slavic union.

 2. Thorgils permalink
  22/08/2012 14:38

  Slava slavjane !!!!!!!!!!! Taky bychom tu potřebovali pár Tesáků!!!

 3. Whitegolfer permalink
  27/08/2012 14:51

  Tesák je dobrej a je to osobnost. Sice je mi bližší fašismus, ale jak naposledy vysíral teplomety: tak to klobouk dolů!!!

 4. izak permalink
  28/08/2012 21:48

  No coz oto, pedofily chyta dobre, na rozdil od nasich politiku, kteri by zcenzurovali cely internet, on jej vyuziva a ukazuje, ze je to snadne, je chytat.

  Ale jak nacizmus v podani Hitlerova nemecka (mimochodem snupal koks) tak fasizmus jsou prekonane ideologie, i sam Hitler byl debil, i kdyz jedno se mu musi uznat, vymkl se svym loutkarum, skoda ze se jej nepodarilo zavcas odstavit. Jeho parta s jeho arijskou rasou branila skutecnym genium, kteri delali skutecnou spolecenskou revoluci a na misto spolecne viny sli proti skutecnym sionistum, tedy tem, kteri skodili Nemecku.
  Je treba si uvedomit, ze Hitlera financovali z IG Farben, kde mel velky vliv Rockefeller a ze jak 1 tak 2 svetova valka byla jen dilem sionizmu a zrovna Ada byl jeden z tech, kteri je ve skutecnosti podporovali v jejich planech, ze si nasledne uvedomil chybu, byla vec jina, kazdopadne dalsi mocnosti jako Anglii, Fr. a USA jiz davno ovladaly Sionistcko Zednarske loze a jejich pod-cast Iluminati, tedy by musel cely svet uz konecne dostat rozum a nevalcit proti sobe, nybrz znicit lichvarske financniky a jejich moc.

  Fasizmus se lidem libi, dokud nedojde na ne, nacizmus v podani nemecka bylo zverstvo a ac treba vymysllei mnoho positivniho, jako treba navrat k bezurocnym pujckam, odpousteni dluhu rodinam z vice detmi, dan z urody a ne z pudy, navrat pudy lidem, po padu meny nastartovani vymenneho obchodu, jeho masinerie pouzivala mnoho nasili, treba nasilne verbovani do armady, osobne znam cloveka, ktery klecel nad jamou se zastrelenymi s kverem u hlavy s otazkou, jestli teda do toho Ruska pujde, celou dobu rikal, ze jedine jako zdravotnik, nakonec jej zdravotnikem udelali, nebot Stalin nechal zdravotniky strilet a neuznaval zadne konvence, to byla poradna bolsevicka svine a Nemecku vdecime za nohe, ze je oslabil natolik, ze uz nemeli silu vezt dobyvacnou valku pres nase uzemi, jinak by jsme si pres valku nezili tak dobre, jako jsme si zili a presto ze ve valce padlo cast me rodiny v boji proti Rusum, nikdo nesel za Hitlerem, nikdo nebyl fasista ani nacista, ale rozhodne mnohem vice nesnaseli bolseviky a diky legionarum jsme vedeli, co jsou bolsevici zac ani Masaryka u nas nikdo moc nemusi, ja celou CR neuznavam, posledni legitimni existenci moji zeme vidim v dobach Rakouska Uherska, kdyz jsme diky spojenectvi krestanskych republik, hlavne nemecky mluvicich neskutecne rostli, nebot treba diky vlivu Vatikanu u nas byl zakazan urok a hlavne Lichva i kdyz za 1. rep. urok jiz byl, byl aspon max 3% a mena musela byt kryta zlatem a jinymi drahymi kovy.

  Nacizmus pomohl sionistum vybudovat holokaust, ktery sioniste davno planovali, aby s nim mohli vyrukovat kdykoliv je jen mozne. Byla velka chyba persekuovat vsechny zidy, misto skutecnych viniku, nebot ti se smali v pozadi, cele to financovali z USA a slusni zide vedeli o sinonizmu mnohem vice, nez Nemeci a mimochodem by bojovali s nema, nebot je to jejich odveky nepritel. Cele je to v hytsorii par tisic let zpek, kdy krom semitu (zide a arabove, maji stejne predky a DNA to potvrzuje) vznikl tzv. 13 kmen samozvanych zidu, tedy Chazaru, jenze chazarum judaismus a hlavne prilisne lpeni na Talmudech (rasisticky text, podobny tomu nemeckemu o nadrazene rase) a Toru spatne vykladali, ucelove, tak tahle slechta prisla k Chazarum z Sumersk rise, myla to prave Sumerska slechta, ktera musela uprchnout po adu jejich civilizace a meli velky naskok v technologii moci, politice, financnictvi a tim padem uroku a lichve. Judaismus si vybrali jen a pouze proto, ze nabozenstvi byl v te dobe dobry zpusob, jak ovladnout lid a nepodlehali papezi, dale nemuseli nic jineho vymyslet. A prave tihle panove delaji ten velky bordel ve svete a zatimco kdyz je Rusove vyhnali a porazili Chazary, jedna cast odesla na vychod do „CIny“ kde je ovsem cisar, ktery vedel co je to urok vyvrazdil, nebot mu nabidli sve sluzby a on vedel, ze by jej okradli. Tak u nas panovnikum lakota nedala a zamestnali je, samozrejme ze behem par generaci jim zase prerostli pres hlavu a vznikl tak treba rod Rotchildu … a Sumerska slechta dale pouziva Chazaru a Zidy za svuj naraznik a pohrda jimi stejne, jako pohrda nami, proto to vzdy odseou nejvice.
  Stejne tak mnoho nacku v CR nesnasi Asiaty, nevim proc, kdyz jsou to slusni lide a na rozdil od nas se sionisty bojuji, jejich banky vzdoruji $, maji svuj financni svet, napr. vetsina z nich ma ucty jen v Asii mimo vliv Rotchildu, Rockefelleru a Sachsu a do jejich bank pri platbach penize nosi, nebo tam maji jen meziucet a kdyby se nasi predci zachovali jako ti jejich, tak dnes nemam ty problemy, ktere mame vazeni.

  takze to ze je nacek, za to by se mel stydet, ze nezna dejiny, je hloupy a opakuje stejnou chyby 2x, protoze zadna organizace nam nepomuze, nikdo to za nas nevyresi, lide se budou muset zacit chovat jako inteligentni hejno, jedine tak je sance zmenit tenhle rzim, kde zlodej a lichvar je veleben, zatimco doba, kdy to byla spodina spolecnosti nebyla tak davno.
  Mimochodem kdo skutecne sel po lichvarich byl treba Karel IV, udelal to sice stejne blbe, ale v te dobe se to tak proste delalo, nad to nemel proti sobe tak sofistikovanou sit a presto ze vyvrazdil cela gheta a trestal slechtu za pletky s lichvou, Sumersko-Chazarska slechta znova uprchla, pravda, alespon se na jeho uzemi po jeho vlady jiz nikdy neopovazili vstoupit a protoze mel menu vesve moci, krytou zlatem a drahokamy, bez financniku a instituce, ktera by mu mohla kursem shodit menu.

  Mimochodem nackove jsou co znam jsou velci frajeri, kdyz si ovsem mysli, ze utoci na slabsiho, beda kdyz jeho obet vytahne glocka, tak se podela strachy … mimochodem zatimco CK lidem zbrane dovolovalo, kdyz ji mohl vlastnit a noseni bylo de fakto na ohlasku, kde se jen zkoumalo, zda neni odsouzeny zlocinec, co ji ma zakazano nosit na verejnosti (na svych pozemcich ji uzit mohl), Hitler zakazl zbrane uplne, nebot se bal sveho lidu, kazdy rezim, ktery zakazuje lidem byt ozbrojeni a prevzit odpovednost za svoji bezpecnost je fasisticky, Anglie je tam jiz davno v USA se o to snazi, ale prozatim bezuspesne i Svycarsku se o zkusili vnutit a nic (mimochodem proc myslite, ze je Svycarsky bankovni system napojen na Vatikan a zlate reservy ?)

  A abych vam to tak nejak objasnil FRD tiskne $ a vlastni jej sioniste, konkretne z velke casti Rockefeller, Libru vlastni Rockefeller lsti presvedcil Krale, ze prohral valku, pujcil mu na sileny urok, ktery nelze splatit a tak Anglicane plati sve dane Rockefellerum, proto mimo jine Anglie neprijala Euro a ani stabilizacni fond, zatimco Euro se nam snazi ukrast, aby to meli lehci, sami jej pomohli vybudovat a ted nam je hezky kradou, Nemecko aspon na sve politiky podalo zalobu za vlastizradu, nase zakony to neumoznuji i kdyz kdo vi, jak by se k tomu postavil Ustavni Soud.

  Takze zatimco zde lide zkouseji nastolit zaostale a prekonane rezimy a zopakovat stejnou chybu, jsme okradani, protoze veysina naroda jsou ovce, ktere nevi, ze rveme penize bankam, ktere je lifruji pryc, kdyz neco stat zakaze (omezene prevody) nakoupi budovy a banky zde plati najmy i nekolik milionu kc mesicne. A jak ukazalo zvyseni dani, nase ekonomika je v vice nez 90% zavisla na domaci spotrebe … takze kdyby stat pujcoval na bydleni bezurocne, protoze ma stejne az 20% dan, penize by zustali doma a zeme by vzkvetala.

  Na Islandu to jiz pochopili, nechali banky krachnout (zachrana bank je jen zpronevera penez, snad neverite, ze krachli, oni ty penize prevedli k sobe a zkorumpovana vlada jim je da znova, tedy vydelaji 2x) myslim, ze ani neuznali dluhy, odsoudili ty, co penize zproneverili, nebot tu zproneveru dokazali a rekli sionistum, ze se ty penize maji vymoct po nich … a razem je krize ta tam a ekonomika roste ….
  Mimochodem sioniste ovladaji nejvysi stupne Svobodnych zednaru, kde nelze volit a nikdo je nezna, od toho maji posly, kteri jejich nazory tlumoci nize, jejich struktura je totiz volitelna jen do urciteho stupne, pak je jmenovana a malo kdo zan lidi nad sebou, do toho bylo treba ovlivnit i ony zednare a tak vznikla jejich podslozka iluminati a ne nadarmo dodnes kazdeho zednare papez exkomunikuje, coz kdyby u nas platilo cirkevni pravo a zaroven stredoveke, mohl jej kdokoliv beztrestne popravit, nebot svetske pravo chranilo zivot jen slechte, zatimco cirkevni prosteho lidu, papez exkomunikaci zbavil slechtice titulu a sve ochrany a razem jej pravne nechranilo NIC … pak je ale smesne pozorovat nazory, ze cirkev je OUT a jak jsou vsichni moderni, ale kdyz dojde na lamani chleba, tak clovek zjisti, ze kazdy diplomat Vatikanu je mnohem vice v obraze nez ona moderni politika ;-))
  Ale tak uz jsou tez infiltrovani a dokonce se ted kradlo nejake zlato z Vatikanske banky.
  Mimochodem maji svoje media, ktere nejsou koupit, coz sionisty taktez stve, stejne jako Asiate, ktere dodnes nedokazali plne dobyt, vzdy s nema vymetli i kdyz tahaji za kratsi konec ….

 5. NSák permalink
  29/08/2012 11:35

  Dej sem mimochodem odkaz na zdroj ve kterém je že Hitler šňupal koks.

  ,,Jeho parta s jeho arijskou rasou branila skutecnym genium, kteri delali skutecnou spolecenskou revoluci a na misto spolecne viny sli proti skutecnym sionistum, tedy tem, kteri skodili Nemecku. ,,

  Dej sem informace o takzvaných skutečných géniích.

  ,, a slusni zide vedeli o sinonizmu mnohem vice, nez Nemeci a mimochodem by bojovali s nema, nebot je to jejich odveky nepritel.,,

  Nevím že by ,,slušní židé,, bojovaly proti sionizmu hoď sem pár odkazů pokud se mílím.

  ,, podobny tomu nemeckemu o nadrazene rase,,

  Tohle máš ze školy že? Německá rasa neexistuje.
  http://nassmer.blogspot.cz/2012/08/definice-arijskeho-puvodu-dle-tzv.html

  zde o financování Hitlera http://web.archive.org/web/20090511162149/http://planetaopic.wordpress.com/2009/01/04/zidovsky-kapital-za-hitlerem/

  Taky sem dej nějaký odkaz či bližší info o ,,Sumerské slechtě,,

  ,,mnoho nacku v CR nesnasi Asiaty,, – Mohu ti říct že Asiaté mně nevadí pokud jsou v Asii a nejsou v Evropě a nevlastní tu strategický kapitál který by ohrožoval stabilitu tohoto světadílu (což tu sionisté vlastní)
  Když jsou v Evropě ta ohrožují genetické dědictví Bílých evropských národů to je hlavní důvod proč je tu nechci vidět.

 6. Whitegolfer permalink
  29/08/2012 14:22

  Izak: Kdes prosím tě byl na myšlence, že „fašismus se lidem libí, dokud dojde na ně“??? :-/ To můžeš tvrdit o jakémkoli režimu nebo ne? ;-(

 7. Whitegolfer permalink
  29/08/2012 14:43

  NSák: Izak evidentně se žluťáskama nikdy nedělal: Oni na nás totálně serou, je to jen menší zlo než Arabi, případně cigoši… :-/

 8. WalterDonath permalink
  29/08/2012 23:30

  Panslavizmus bol vždy dobrý akurát tak pre radikálnych obdivovateľov orientálnych despocií a európsko-ázijského kultúrneho miešania… To by totiž v skratke znamenala ruská moc v Európe.
  Nezabúdajme, že pôvodní praslovanskí Árijci mali kultúrne aj jazykovo bližšie k árijským Skýtom a Indoiráncom (satemové jazyky), než k západným árijským národom: Germánom, Keltom, Italikom (hovoriacim kentumovými jazykmi). Základom je uznať fakt, že jadro západnej civilizácie je germánsko-románsko-keltské a tzv. „slovanské národy“ môžu dosiahnuť plnú účasť na nej, len ak sa nebudú stavať do opozície k tomuto princípu, žiť odtrhnute od reality a hrať sa na svojom východnom piesočku. Európska únia a jej degeneratívne pôsobenie síce zasadili tomuto náhľadu tvrdú ranu (pretože tento koncept sa na ňu dosť podobá, čo ho trochu diskredituje), ale kto logicky uvažuje a myslí v širších súvislostiach, musí uznať, že panslavizmus voči tomu nepredstavuje žiadnu alternatívu.
  Národne orientovaní Ukrajinci a Chorváti to chápu, tak by bolo načase pochopiť to aj v českých a slovenských končinách.

 9. 30/08/2012 12:32

  izak: krom několika málo výjimek Němci o „master race“ nic neřikali…

  NSák: já osobně za „dobré Židy“ považuji Davida Colea a Gilada Atzmona. V době Říše to mohl být například Emil Maurice nebo další Židé, kteří za Německo bojovali.

  WalterDonath: taky jsem nikdy nepochopil, proč se Češi nechopili jako nejzápadnější Slované příležitosti a nevytřískali z toho co nejvíce. Místo toho jsme hleděli na Rus a očekávali modré z nebe.

 10. 30/08/2012 20:48

  „treba nasilne verbovani do armady, osobne znam cloveka, ktery klecel nad jamou se zastrelenymi s kverem u hlavy s otazkou, jestli teda do toho Ruska pujde, celou dobu rikal, ze jedine jako zdravotnik,“
  A pak určitě viděl plynování milionů v Dachau a Belsenu a byl to tak těžký zážitek, že i jeho děti z toho maj posttraumatický šok….

  Hitler zbraně nezakázal, protože se svého lidu nebál, proč by měl? Tedy pokud neželíte těch pár Židů a Cikánů.

 11. NSák permalink
  30/08/2012 22:13

  Midilird

  Já si židů jako David Cole kteří propagovali nebo propagují revizionismus holokaustu vážím. Ovšem beru je jako výjimku potvrzující pravidlo židovstvo jako celek Bílím evropským národům nic dobrého nepřinesl. Proto bych je rád viděl v nějakém demilitarizovaném státě mimo Evropu a bez Globálního vlivu.

  Stejně tak to viděl i 18 bohužel je to pro někoho nuda proto si raději poslechne pohádku o plynové komůrce a peci či mýdle

 12. Andrew permalink
  08/10/2012 21:39

  FB od Tesáka by prosím nebyl?? 🙂
  Mám v plánu jet totiž za chvíli do Ruska a chtěl bych se s ním setkat, ale musím si to s ním aspoň ňák domluvit a dozvědět se odkud pochází atd…

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: