Skip to content

Robert Faurisson – Navzdory pronásledování revizionismus zvítězí

02/09/2012

Měsíc starý článek z blogu profesora Faurissona.

Během letošního léta, 25. července, jsem byl v Paříži soudem informován o třech soudních řízeních mířených proti mé osobě v podstatě za to, že jsem se účastnil mezinárodní konference o „holokaustu“ v Teheránu. Svým čtenářům bych rád připomněl, že konference se konala 11. a 12. prosince 2006 a všichni účastníci, ať už v nové náboženství holokaustu věřili nebo ne, mohli zcela svobodně přednést své názory a argumenty. Dne 31. prosince 2006 odsoudil francouzský prezident Jacques Chirac mou účast na konferenci a požadoval, aby proti mně začalo soudní šetření. A po pěti a půl letech toto vyšetřování vyústilo v mé stíhání. Není od věci si povšimnout, že jistá zbožná organizace započala vedle iniciativy „Superlháře,“ který jako první přispěchal Superlži na pomoc, svou vlastní legální snahu namířenou proti mně. [„Superlhář“ byla dlouhou dobu přezdívka Jacquese Chiraca v jednom z populárních zábavných pořadů ve francouzské televizi, pozn. angl. překlad].

Dnes, 28. července, jsem od policie obdržel předvolání k výslechu na den 31. července. Podle toho co mi policista do telefonu řekl jsem pochopil, že se jedná o jisté revizionistické poznámky, jež jsem nedávno učinil na internetu.

Většinou vyhovím předvolání magistrátu nebo policie, ale nikdy na jejich otázky neodpovídám. I když vyšetřovatel bručí a reptá, vždy jim odpovím svým krátkým rituálním prohlášením: „Odmítám s francouzskou policií a soudním systémem spolupracovat ve věci represí historického revizionismu.“

Nezadržitelné vítězství revizionismu

Na čistě vědecké a historické úrovni je vítězství revizionismu už teď naprosté, ale tyto poznatky musí stále pronikat k veřejnosti.

Existuje nezbytná doba mezi momentem úžasného vědeckého objevu a momentem, kdy se veřejné mínění konečně rozhodne přijmout tento objev. V minulosti to mohlo zabrat staletí, ale dnes, zvlášť díky internetu, stačí dvě nebo tři generace (od 66 po 99 let po roce 1945!). Jednoho dne budou badatelé jakéhokoli původu společně pracovat na internetové publikaci nezměrné Encyklopedie lží holokaustu, obrovské Kolekce holokaustových kiksů a velkém seznamu podvodů a falzifikátů vytvořených „pravými falšovateli historie.“ Se zdroji a odkazy čtenář objeví jména a práce těch, kteří sebe sama zneuctili lžemi, pomluvami a falešnými doznáními, či voláním po stíhání revizionistů. Budoucí generace ve světle skutečných důkazů uvidí, jak se na základě nenávisti, podvodu a mamonu zrodilo, žilo a zemřelo jedno univerzální náboženství. Žádná konspirace nebo spiknutí, nic z toho nebylo třeba k odhalení tohoto holokaustového ponížení; sebe ujištění o vítězství s pomocí neomezené moci, jeho nestydatost, cynismus a touha po pomstě na jedné straně a vykořisťování hloupostí, lží a naivitou na straně druhé, úplně stačí.

O vítězstvích revizionismu, jež jsou často před běžnou veřejností skryta jsem na svém blogu již psal 11. prosince 2006 a 11. září 2011. Nyní bych byl rád, kdyby čtenář upřel svou pozornost na druhý ze zmíněných článků („Vítězství revizionismu trvá“), respektive jeho části coup de grace z 27. prosince 2009 na téma mýtu nacistických „plynových komor.“ Je o Robertu Jan van Peltovi, kterého občas nazývám „posledním z Mohikánů exterminacionistické věci.“ Van Pelt je židovský badatel, který, vzdaje svůj boj, přišel k poznatku, že v Osvětimi, hlavním městě „holokaustu,“ není žádný DŮKAZ vyhlazování Židů, ale pouze „svědectví“ (sic). Dokonce navrhuje, aby celá část Osvětimi a Březinky byla ponechána přírodě. Jinými slovy, pokud jsem ho správně pochopil, desítky milionů turistů a poutníků, kteří toto místo navštěvují a navštívili, byli oklamáni velkým množstvím falešných důkazů. Vykořisťovatelé osvětimského mýtu nedělají hlupáky jen z žijících lidí, ale rovněž se vysmívají mrtvým, jejichž skutečné utrpení bylo nahrazeno fantasmagorií nemocných mozků a švindlíři proměněno ve výdělečnou činnost.

Mohu dnes potvrdit, že – aspoň od 27. prosince 2009 – nikdo nepředložil jediný vědecký důkaz postavený jak na skutečném utrpení obětí tak na mnoha „[ne]ustavených skutečnostech,“ a tudíž je celá tato víra „odsouzena putovat na smetiště dějin.“ Toto připustil i Jean-Claude Pressac, jež se stále vzpamatovává z porážky, kterou utržil během mého soudu 9. května 1995, kde jsme já a můj advokát Eric Delcroix požadovali jeho přítomnost. Pressac podepsal toto připuštění o měsíc později 15. června 1995 na konci textu o téměř čtyřiceti stranách. Tato kapitulace bývalého zaměstnance manželů Klarsfeldových byla držena pod zámkem po pět let až do doby, kdy byla odhalena Valerií Igounetovou na konci její knihy Histoire du négationnisme en France, Seuil, Paříž, 2000, str. 613-652.

Sic transit gloria turpis mendacii! [Jak rychle pomine sláva špinavé lži!].

Dny Osvětimské lži jsou za námi. Stupňování naší represe švindlíři je jasným znakem docházejících argumentů. Žádali jsme je o “jedenjediný důkaz,” kterým by ospravedlnili svá obvinění: podle nich po více než čtyři roky Německo páchalo vůči Židům zločin, který nemá v historii lidstva obdoby a po všechny doby a pro celý svět, krom hrstky „Spravedlivých,“ zůstává připomínkou nevyslovitelných hrůz.

Nejprve švindlíři poskytovali hojnost „důkazů,“ z nichž se všechny ukázaly být falešnými, až ke konci roku 1979 došli k závěru, že zde koneckonců vůbec není potřeba dokazovat zcela zřejmé! * Zmohli se jen na vydávání prací, kde se vypořádávali se spekulacemi, ve filmu stejně jako v knihách, s vymýváním mozků, fyzickým násilím a neospravedlnitelnou silou zákona. Jaké marné úsilí. Revizionismus zvítězí.

* “La politique hitlérienne d’extermination: une déclaration des historiens français”, Le Monde, 21. února, 1979, str. 23.

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: