Skip to content

Den vzpomínky holokaustu

27/01/2013

A máme ho tu zas, ten nejsvětější den ze všech dnů v roce: 27. leden, mezinárodní den památky obětí holokaustu, který si každý věřící nového světového pořádku jistě se slzičkou v oku připomíná. Nejsvětější den, který navždy ocejchoval německý, a vlastně i každý bílý národ. Není ani divné, že právě v nedávných dnech začala další z kol pronásledování pravdy.

Před více než týdnem se konalo další kolo soudu s biskupem Richard Williamsonem, který naštěstí vyvázl pouze s pokutou.  Možná hůře však dopadne „Německá Johanka z Arku“ Sylvia Stolz, která byla teprve  13. dubna 2011 propuštěna po tři a půl letech z vězení za nazvání holokaustu „největší lží dějin.“ Tentokrát Sylvia o holokaustu mluvila v listopadu 2012 ve Švýcarsku na konferenci Koalice proti cenzuře. Sylvia na konferenci měla prohlásit, že neexistují žádné dokumenty ani svědectví, která by holokaust dokazovala. Stejnému provinění čelí i pořadatel celé konference, Ivo Sasek.

Celý Sylviin projev zde: (trubka se snaží mazat kvůli „urážlivosti,“ tak to snad chvíli vydrží)

Když se zprávy o novém „popírání“ Sylvie Stolz začaly šířit, natočila následující video:

Nejen podle Sylvie Stolz je holokaust největší lež dějin. Jak by také nemohla být, když její samotní zastánci a věřící jsou schopni napsat následující:

Jak se Ramptonovy otázky stávaly agresivnějšími, byla jsem stále více nesvá. Zdálo se, že požaduje, aby Robert Jan dokázal, že ti lidé byli zavražděni v plynových komorách. Nakonec se Rampton netrpělivě zeptal, „Nenastal čas, aby skuteční odborníci udělali extenzivní vědecký výzkum tohoto místa?“ Byla jsem naprosto ohromena Ramptonovým přesvědčením, že potřebujeme vědecký výzkum k „dokázání,“ že se v plynových komorách vraždili lidé. Neschopna se udržet jsem vyprskla, „Proč potřebujeme vědecké výzkumy?

History on Trial, Deborah E. Lipstadt, str. 62

Tito holokaustoví popírači jsou skutečně úlisní lidé. Vše ospravedlňují fakty a čísly.

Steven Some, předseda New Jersey Commission on Holocaust Education, Newark Star-Ledger, 23. října 1996 str. 15

Není nutné se ptát, jak byla taková masová vražda technicky možná. Byla technická možná, protože se stala.

prohlášení „34 uznávaných historiků“ publikované ve francouzském deníku Le Monde 21. února 1979.

Z holokaustu se stalo náboženství, se svými svatými a svým desaterem. Nepotřebuje žádné důkazy, žádná svědectví. Jen své svaté a svá evangelia. Tehdy v plynových komorách Osvětimi se zrodil nový svět, svět jednoho globálního pořádku, hezky oplocený a hlídaný ideovou policií.

Na počátku byl holokaust. Musíme tudíž začít znovu. Musíme stvořit nový Talmud a sestavit nové Midraše, tak jak jsme učinili po Hurbanu, zničení Druhého chrámu.

Elie Wiesel, Jewish Values in the Post-Holocaust Future: A Symposium. Judaism, vol. 16 no. 3, 1967.

wiesel

Kniha Noc Elieho Wiesela správně zařazená do sekce náboženství.

Tak bylo psáno. Prorok nového náboženství promluvil. Co z toho, že lže. Co z toho, že toto náboženství nestojí na starší Tradici, dávné Vznešenosti a metafyzickém a transcendentálním chápání světa, ale paměti krve, stejně věčné jako je ta naše, která vše výše řečené, vyší a nás přesahující, postrádá: je to paměť pouště, paměť touhy ovládat a klesat a degenerovat; závist a chtíč; lež a klam. Z těchto kořenů vyrostl nový světový pořádek úpadku a průměrnosti a tak potřebuje i svou víru, stojící na pilířích křehkých lží.

Nemůže se opřít o čísla, nemůže se opřít o fakta a tak pravdu pronásleduje zákony, zástupy užitečných idiotů a obviňuje z antisemitismu, který mu tak dobře slouží:

Díky antisemitismu jsme schopni zajistit existenci naší rasy; přesně tomu věřím.

Albert Einstein, The Jewish Criterion, 6. února 1921

Ve skutečném holokaustu destrukce evropských měst umírali skuteční lidé. V konfliktech dnešního světa a nejednotnosti nejen našeho kontinentu a všech národů umírají další. Chyceni v boji gigantů, bez možnosti úniku. Na ty pamatujme, ne na vylhaná čísla sloužící pouze zájmům „vyvoleného“ národa jakéhosi závistivého pouštního boha.

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: