Skip to content

Miguel Serrano: knihy ke stažení

25/06/2013
by

Dílo Miguela Serrana, chilského spisovatele a jednoho z hlavních představitelů esoterického nacismu, je v českých zemích jen málo známé. Jeho, poměrně nedoceněné, knihy obsahují spoustu užitečných informací a živoucí inspiraci pro árijské sádhaky, kteří se cítí být ovlivněni nacionálně socialistickou tradicí, chtějí usilovat o očištění své vlastní krve a, touto jedinou možnou cestou, i o jediné pravé a věčné konečné vítězství.

Zájemcům o studium Serranova díla předkládáme ke stažení tři z jeho knih. Vzhledem k tomu, že Serranovo dílo není zatím k dispozici v češtině, jsou níže předloženy pouze anglické překlady španělských originálů.

El/Ella: Book of Magic Love

NOS: Book of Resurrection

Adolf Hitler: The Ultimate Avatar

Reklamy
komentáře 4 leave one →
 1. NSák permalink
  26/06/2013 20:46

  Prosil bych překlad pár nejzajímavějších kapitol. 🙂

 2. 27/06/2013 20:50

  Děkuju Antalovi za utřídění v pdf 🙂 A ještě bych právě zde zopakoval co jsi napsal minulý měsíc v článku o Evolovi, protože to platí i o Serranovi:

  „Další věcí, kterou musíme, po vlastních zkušenostech, potvrdit, je, že mnohé Evolovy spisy (na začátku studia) nelze pochopit po prvním přečtení. Mnohé pasáže, a mnohdy i celé knihy, je nutné číst stále dokola, než člověk vnitřně pozná, na co se Evola skutečně snažil poukázat.“

  NSák: Neboj, časem se tu začnou objevovat různé překlady, na kterých se pracuje, nechceme ale nic uspěchat, je to přece jen náročná látka 🙂

 3. MedinaMedina@azet.sk permalink
  24/07/2013 18:59

  a proc „přeloženo ze Spanělstiny do anglictiny?!!! To si snat ty dement myslis,ze anglicky umy vice lidi,jako světovy jazyk-španělštinu?!!!! Ty servilni,spinavi prase-tlacit se do prdele jazyku,ktery nuti ucit se i nase děti,neumět spanělsky-no tak to je jiz na zamyslenou!!SMEJDI!

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: