Skip to content

Nenávist v duši láskyplných

17/07/2013

Příspěvek od čtenáře a kamaráda Okáč Sudetský, děkujeme za podporu.

„Ale já se s náckem bavit nebudu!“, takové věty našinci po „prozrazení“, popřípadě ti, kteří se ještě nevzdali otevřených diskuzí s lidmi prostých názorů, slýchávají často. Ti kreativnější, a řekněme zajímavější, dokáží produkovat rozmanité variace se slovy, jako je bigotnost, arogance, či komplex méněcennosti. Nezanedbatelné procento, ne-li všichni ti rytíři v zářivých zbrojích nového věku s vlajkami tolerance, svobody slova a rovnosti, jež nosíc pyšně ve svých rukou, mají samotní nepřekonatelný problém s biblickým „Žij a nechej žít.“, které mají tak často v ústech. Hnijící jádro oné trhliny v jejich pokryteckém přesvědčení tkví v jejich světskosti. Celí nasáklí emocemi, které předávají učitelé a moderní kultura, ruku v ruce s médii jsou, bez svého faktického vlivu, plni nenávisti. Spaluje je zášť vůči všemu, jen vzdáleně připomínajícímu hnědou uniformu. Z nálepky si dotvoříte obsah celého člověka, aniž byste se s ním vůbec obtěžovali mluvit. Jako bych toto už někde slyšel, ale tentokráte se mluví o vás.

Není na tom však nic nevšedního, ani podivuhodného. Když se člověk, byť jen s trochu otevřenou myslí, podívá na propagandistický balast, jenž se nachází u každého filmu, knihy, či zápisu z dějepisu, je jen přirozené, že se najdou kopy jedinců, kteří budou mít toto, coby svou modlu. Takovýchto jevů jsme svědky jak u novodobých humanistů, tak v našich vlastních řadách. Všichni jsou tak nasáklí nenávistí a záští, jež je vyžírá zevnitř, a nejsou dostatečně zralí na to, aby ji přenechali slabším, ale jsou ještě takoví? Je naprosto nepodstatné, jestli nenávist pociťujeme vůči „náckům“, či „negrům“, protože na tom vždy tratíme my. Nechat se ovládnout touto „nasranou“ sestrou povrchní lásky je tak stejně prozíravé, jako vrážet hlavou do zdi, přičemž očekávajíc utrpení nenáviděného.

Jak smutné, jak ubohé, jak lidské. Infantilní omezenost hodna tak možná pro nejnižší z hospodských rváčů. Nikdy jsem neměl sebemenší problém mluvit s člověkem, o němž jsem předem věděl, že má s mými neslučitelné názory, což jsou upřímně skoro všichni. Záleželo přitom jen na jediné věci, když už s někým diskutuji, tak je to daleko hlubší zážitek, než jen povrchní rozhovor, jemuž se snažím ze zásady vyhnout. Ukazuji tím druhému, že k jeho myšlenkovým pochodům chovám jistý respekt a považuji ho za řekněme, v jistém smyslu za sobě rovného. Takovou věc si z očividných důvodů nemohu dovolit u všech, neboť jste pánové, pouze liberální bratranci těch prostinkých skinheadů, na něž tak nadáváte. Mnohokrát jsem strávil příjemné a leckdy podnětné večery rozhovory s množstvím ze svých kapitalistických, hédonistických, komunistických známých, či se svým konzervativně demokratickým dědem.

Reklamy
komentáře 2 leave one →
 1. Viktor permalink
  18/07/2013 17:43

  Věřím tomu, že vše špatné vychází z nevědomosti lidí. Je jedno jak se komu říká. Ten kdo záměrně udržuje národ v nevědomosti vychovává otroky. Tak je to u novodobých humanistů. Oni určí přípustné a nepřípustné názory. Už jen tím, že jejich dogma odmítnu opakovat a ve své přirozenosti neakceptuji přistěhovalce v mé zemi se pro ně stávám ohrožení jejich plánu. Jejich slovy něco co by ve společnosti být nemělo. Dokonce na tuto fázi jsou připraveni a použijí převrácení. Spoléhají se přitom na nevědomost lidí. Dnes se vše převrací. I v minulosti to bylo takové. Převrací se dějiny, převracelo se na víru. Snaha převrátit a stav zachovat v masách je spojuje. Podle toho se dají poznat. Nelze si nevšimnout, že podstata nenávisti je od humanistů která vychází z nenávisti svého těla a rase ke které přísluší.Takto jsou propojeni se zvrácenými homosexuály i kapitalistickým systémem. Jejich převracení jde tak daleko, že nám obratně přisuzují jejich nenávist. Podsouvají nám, že vlastně my jsme extrémisté, že vlastně my nejsme otevření a odmítáme témata, že vlastně my se neklaníme (jejich) pravdě, že vlastně my chceme vyhubit národy,smazat rasy , že vlastně my hodláme bojovat tvrdě a proto oni musí tvrději. Nenechme se od falešných humanistů zatlačit do slepé uličky tupého negativismu.Oni musí lhát jinak nepřežijí, my můžeme cokoli jejich lži udržují masu my jsme však nad masou a to je pro ně nebezpečné. Jejich vliv ukončí masa která dosáhne stupně poznání, kdy pochopí jak byla manipulovaná. To bude konec novodobých humanistů

 2. Raimund z Patagonie permalink
  05/08/2013 00:17

  Proč uvádíte jeho jméno v prvním pádě? 🙂
  Jinak v článku je asi výstižně vyjádřeno, jaké zkušenosti a dojmy může získat příznivec NS v dnešní době z kontaktů s běžnými občany. Jistě to mnozí znají. S málokterými se dá mluvit o našich idejích přímo. Na masy se prostě musí jinak. Na druhou stranu, pokud svojí identitu otevřeně neprořeknete, můžete tomu druhému nešťastníkovi svými argumenty docela účinně nabourat představu, že dnešní způsob života je nejlepší možný ze všech.
  My osobně nepotřebujeme druhému přiznávat rovnost, abychom s ním mohli diskutovat. Stačí, že uznáme, že je hoden toho, abychom se s ním vůbec bavili.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: