Skip to content

Když pokrytectví hýbe světem, aneb pár slov ke smrti Ericha Priebkeho

18/10/2013

Je tomu týden, co nás opustil Erich Priebke, jenž byl za druhé světové války důstojníkem SS. O jeho smrti a životě v krátkosti referoval portál Svobodného odporu.

Vůbec se nebylo čemu divit, když média s úmrtím Hauptsturmführera Priebkeho (a nyní při hašteření kde má být vlastně pohřben) řešila hlavně jeho „zločin,“ kterého se měl v 1944 dopustit. Jak se ostatně sám kdysi vyjádřil, nepopravovali civilisty, ale teroristy (členy rudých teroristických skupinek, ve kterých ve značných počtech figuroval kdo jiný, než Židé (a ti jsou s touto popravou zmiňováni především!)). Mezi těmito 335 zabitými měli být i ženy a děti. Nebylo snad zprávy o Hauptsturmführerově smrti, kde by nezaznělo odsouzení této odplaty za teroristický čin vůči vojenským silám Osy.

Nemám absolutně nic proti popravě teroristů, a byli-li zabiti i nějací civilisté, je to samozřejmě nešťastná událost, kterých se ale během války staly stovky a tisíce, a často z rukou Spojenců, hlavně těch východních.

Jak si však máme vyložit toto očité pokrytectví západních médií? Hauptsturmführer Priebke trestal akt terorismu popravou teroristů. Co dělají ale Spojené státy americké po celém světě? Co dělaly v Afghánistánu a Iráku? Proč jejich drony neustále vraždí civilisty, a mezi nimi často právě ženy a děti, v mnoha zemích světa? Erichu Priebkemu je neustále dávána vina za smrti tří set teroristů, mezi nimiž mělo být údajně i několik nezletilých chlapců. Když však Madeleine Allbrightová, sionistka a válečný zločinec, mluvila o tom, že stálo za to zabít na půl milionu iráckých dětí, je dodnes oslavována všemožnými židomily a naše republika je náležitě hrdá, že se může takovýmto zločincem chlubit! Popravování teroristů je tedy špatné, ale vraždění nevinných po celém světě (a zvláště v Palestině) nikomu nevadí?

Když Hauptsturmführer Priebke zemřel, dočetl jsem se i o rozhovoru, který poskytl několik měsíců před smrtí, a ze kterého je naprosto jasná, že zůstal věrný a znalý pravdy až do smrti:

Když se ho v rozhovoru zeptali, jestli se považuje za nacistu, odpověděl: „Zvolil jsem si být sám sebou. [Nacismus] je můj způsob jak nahlížet na svět. Jsou to mé ideály, je to to, co pro nás Němce bylo Weltanschauungem, a co má co dočinění se ctí a sebeúctou i dnes.“

Na otázku týkající se Židů odpověděl:

„Odpovědnost leží na obou stranách. Kvůli svému náboženství Židé považovali sami sebe za lepší a nadřazenější všem ostatním lidským bytostem.“

„Židovské chování bylo v Německu kritizováno od počátku dvacátého století. Židé měli ve svých rukou velkou ekonomickou a politickou moc, přestože tvoří velmi malou část světové populace. Právě toto bylo viděno jako nespravedlivé.“

„Dokonce i dnes platí, že podíváte-li se na 1000 nejmocnějších a nejbohatších jedinců na světě, většina z nich jsou Židé.“

„Hromadili obrovský kapitál, zatímco většina Němců žila v bídě. Lichváři bohatli a zlost vůči Židům rostla.“

Pro Priebkeho byly koncentrační tábory normální válečné věznice a byly v nich podle něj dobré kuchyně a bordely pro vězně.

„Zavírat lidi, kteří představovali hrozbu pro národní bezpečnost, byla během války naprosto normální věc. Rusové a Američané dělali to samé.“

Také tvrdil, že k plynování milionů Židů nedošlo a že existence plynových komor byla vymyšlena při Norimberském soudu s Hitlerovými vedoucími nacistickými kumpány (sic!).

Norimberský tribunál popisuje jako „divadlo“ a frašku mající odlidštit Němce a zakrýt válečné zločiny Spojených států a jejich spojenců.

„Činnost spojená s plynovými komorami narušuje prostředí a je strašlivě nebezpečná, smrtící, a to i mimo ni.“

„Zabít takto miliony lidí na místě, kde další spousta lidí pracuje a žije, aniž by si toho někdo všiml, je naprosto absurdní.“

Podle Priebkeho byl světu americkou propagandou vymyt mozek, aby věřil, že Němci byli čiré zlo, aby tak Spojencům prošlo nevybíravé bombardování německých měst a aby mohli nerušeně vládnout světu podle svých vlastních ekonomických a politických zájmů.

Priebke následně dodal, že holokaust byl využit Hollywoodem k prodávání filmů a knih, a tržby z této prodeje použity k financování státu Izrael.

Odmítá také veškeré svědecké výpovědi a důkazy, včetně videí a fotografií krutostí a nehumánností v táborech jako falešné.

Tak mluvil Hauptsturmführer Erich Priebke. A pokud tehdy v Itálii odpravil několik desítek rudých, je to jen dobře. Nebyl to on, kdo zabíjel nevinné civilisty, ale právě ti, proti kterým bojoval. To však nikdo nechce vidět, stejně jako nikdo nechce vidět, kdo v tomto vraždění pokračuje dodnes, ať si pokrytci na Západě žvaní, co chtějí.

Dokud bude v našich srdcích žít věčná památka na lidi jako Erich Priebke, náš zápas za pravdu a obrodu světa nikdy neustane!

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: