Skip to content

The Treblinka Archaeology Hoax

08/06/2014

Před několika lety se jedna soudružka archeoložka z Británie rozhodla udělat si jméno a zahrát si na Heinricha Schliemanna. Začetla se proto do dávných bájí a mýtů a jala se pátrat po místě stejně legendárním, jako byla Trója, totiž po plynové komoře v Treblince. Některé příběhy však zůstanou jen příběhy.

Nebylo by samozřejmě úplně košér, kdyby se z toho židovská média nesnažila vytřískat možné i nemožné a tak kolem naprosto převratných archeologických prací soudružky Collsové v Polsku vznikl celý televizní dokument plný prvotřídních efektů, dramatické hudby a dokonce dojde i na nějaké emoce. Naštěstí existují lidé jako Eric Hunt, tvůrce tři roky starého dokumentu The Last Days of the Big Lie, kteří nesmysli prezentované v tomto a dalších dokumentech uvedou na správnou míru. Doporučuji také navštívit stránky Erica Hunta, kde jsou všechny jeho (a nejen jeho) videa ke stáhnutí.

Reklamy
One Comment leave one →
  1. 12/07/2014 10:41

    Hodili by sa do toho dokumentu spraviť titulky, ak by sa našiel niekto znalý a urobil by preklad z eng. kludne vyrobím titulky a načasujem.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: