Skip to content

Ke svatému 27. lednu

27/01/2015

jan27-poster

Rok se s rokem sešel a my si znovu musíme připomínat výročí Velké lži. Na druhou stranu tento smutný den sebou nese i alespoň jednu dobrou zprávu.

Za tu můžeme určitě považovat osvobozující rozsudek ve věci knihy Hitlerovy projevy. Srdečně tímto gratuluji pánům Beerovi a Kamasovi za osvobození, je to určitě skvělá věc takto začít rok a sionisti nenechají kapesníčky suché.

Není proto divu, že nebudou váhat využít připomínku Velké lži. Ta díky Evropskému židovskému kongresu a podpoře jejich židomilného prezidenta na našem Hradě, uzavře centrum Prahy a přitáhne k nám řadu různých vládních turistů. Pro „naši“ republiku to očividně bude největší náboženská událost roku.

Samozřejmě v tyto dny nebudou plakat jen Židé, ale také Cikáni, protože na ty se při Velké lži samozřejmě vždy zapomíná, na druhou stranu, už tak se vzpomíná na spoustu nesmyslů, proč k tomu přidávat další, že?

Sionisté mají samozřejmě nad čím plakat. Podle OSN je antisemitismus na vzestupu a zvlášť po nedávných útocích Mossadu ve Francii je zcela očividné, že je nikdo nemá (zase) rád. A tak si uspořádali takové malé diskusní odpoledne v OSN a naříkali jak je na ně ten svět nespravedlivý, a že „Evropa je vystavena zkoušce“, a že „Evropa musí stát s Izraelem.“ Tyto nálady opět po „masakru“ v Charlie Hebdo posilují a s pomocí emocí se nás naše vlády a média snaží svázat s osudem Židů a připravit nás na roli, kterou ochotně budeme pod jejich bičem hrát.

 

dieudonnc3a9_b

Když se Dieudonné směje, Židé pláčou…

V tento den bychom si však neměli připomínat jen do nebe volající nesmysly židovských „historiků“, snažících se nám namluvit, že ve východní Evropě nemohly být nalezeny žádné masové hroby, protože židovské náboženství má něco takového zakazovat (což není tak úplně pravda), nebo proto, že se hledá na místech označených očitými svědky (kdo by to byl býval řekl, že?) a nebože se na masových hrobech stavělo (přičemž nikdo nic při výstavbě nevykopal).

Měli bychom se dívat i na dlších jejich lži a se pokusit vše zasadit do širší perspektivy, jakou byl třeba útok na komunistický a liberální časopis Charlie Hebdo. Právě v tzv. „masakru“ v Charlie Hebdo (a také v jednom košér obchodě) měla vyústit dlouhodobá vzrůstající vlna antisemitismu, která nebezpečně začíná nejlepšímu národu světa hrozit prstem. A tak zatímco nám jakýsi užitečný idiot s virózou káže, že je nutné proti antisemitismu bojovat, abychom snad nedopustili další super holokaust, a navrhuje pod patronací OSN vyzbrojit křížovou výpravu proti strašákovi na Blízkém východě (na jehož založení a vyzbrojení se údajně stejně podíleli, jak už to tak bývá, ti samí užiteční idioti, kteří proti němu na Západě kážou a kteří proti němu se vší horlivostí pronáší plamenné projevy, zatímco všude možně po světě svými žoldnéři a dronamy vraždí ženy a děti, a pak si mastí kapsy a těch, co jim toto vraždění rádi financují), jsme v ten samý čas ze všech médií nepřímo krmeni strachem o jakési chiméře islamizace (a přitom ani nezmiňují, že za jakoukoli imigrační politiku můžou ti samí, co teď dělají celý ten humbuk kolem). Někdo by se snad mohl ptát, jak je možné, že si vyvolený národ pod sebou podřezává vlastní větev? Buď můžeme být naivní jako David Duke a jednoduše prohlásit, že některé věci prostě smysl nedávají a dávat nemají, a basta, a že bílí Američané (a možná taky Evropané) jsou prostě židovští nepřátelé #1, anebo se sami sebe můžeme zeptat, jak můžou být národy, skládající se ze samých užitečných idiotů, věřící i té poslední židovské lži, největší hrozbou Židů? To je mi skutečně záhadou.

Pamatujme na to, co velmi dobře napsal Schopenhauer: Židé jsou mistři lží. Smysl v tomto celém divadle samozřejmě je. Smyslem je hnát jednu skupinu užitečných idiotů proti druhé v nekonečném a zbytečném boji, podobně jako kdysi boje mezi židovským kapitalismem a židovským komunismem. „Rozděl a panuj“ – dokud se obě strany nevyčerpají a už ani neremcají, když jim je brána poslední špetka svobody. Dnes je v podobné roli důmyslného odvedení pozornosti nebezpečí radikálního islámu. Přičemž wahhábismus (mimochodem, výtvor Židů a Britů), vládnoucí v Saúdské Arábii, očividně nikomu na Západě nevadí. Na druhou stranu, proč by také měl?

Někteří tvrdí, že se nad Evropou stahují mraky, přitom je zde už dávno černo. Všichni moc dobře vidíme, co židovský vliv způsobil, ale nejsme už ochotni jmenovat hlavní příčinu, primárního škůdce. Namísto toho brojíme proti loutkám, které proti nám staví, abychom se na nich vyřvali, je pohanili a na nich ukojili svou frustraci a zlost.

Je na čase, aby se Evropa znovu probudila. A jediná možnost probuzení je rozpoznáním a poukazováním na ty, kdo za vším stojí, a na jejich lži, kterými nás dennodenně krmí a svazují, a na jejich posvátné náboženství zápalné oběti, které nám má nahradit veškerou víru a posvátno. K čemu hrdiny, když máme svaté přeživší z Osvětimi, a kněze Izraele mluvící jejich jménem?

Abychom ale na tento smutný den nekončili skutečně smutně, tak na závěr jedna z lepších zpráv, schválně jak se k ní obhájci svobody slova na Západě postaví: Írán hodlá vyhlásit druhou mezinárodní soutěž o karikaturu na téma holokaust a ceny nejsou vůbec špatné.

Reklamy
One Comment leave one →
  1. Jakub Řezáč permalink
    12/10/2015 14:18

    Je třeba si opravdu dávat na židy pozor, protože oni jsou pomstichtivý a učastníky soutěže o karikaturu na holokaust pranýřují a pronásledují. Žid F.X. Doležal z Respektu dokáže psát nadřízeným redaktora, udává a snaží se aby jemu nepohodlné novináře z redakce neviditelného psa vyhodili z práce.
    opravdu snažit se aby někoho za vyjádření vlastního názoru nařkli z neonacismu a rasismu, a perzekuovali ho židovští soudci. Opravdu se nelze divit že židy nemá skoro nikdo rád.
    V izraeli zabíjejí palestince jako krysy a kdybych my se tady chtěli jenom bránit proti cigánům, tak žid opětovně vytahuje holokaust že je to perzekuce.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: