Přejít k obsahu webu

Robert Faurisson – Odpověď na otázky Michaela Hoffmana

02/02/2015

Následuje odpověď profesora Faurissona na dopis revisionisty Michaela Hoffmana. Zvýraznění dle autora. Mezi otázkami, na které profesor Faurisson odkazuje, jsou například:

„Ze čtení Charlie [Hebdo] se mi zdá, že se tento plátek primárně zabýval útoky na islám a katolictví, a už ne moc na judaismus a plynové komory. I v případě, že jsi nebyl pravidelný čtenář Charlieho, mohl by si z pozice intelektuálního prostředí, ve kterém se ve Francii pohybuješ, říci, jestli Charlie byl znám jako trn v oku rabínů a sionistů?“

„Zcela určitě musíme uznat, že redakce Charlie byla odvážná a vzdorovitá. Jak bys potom vysvětlil, že jejich satira (nebo její nedostatek) na téma judaismu a Izraelců?“

* * *

Drahý Michaeli,

Obdivuji kvalitu tvých otázek, a děkuji za porozumění, které mi prokazuješ. Právě procházím jedním z nejtěžších období svého života, a tak bohužel nejsem schopen odpovědět tak, jak bych si přál. Nemám na to bohužel čas.

Vražedné útoky v Paříži – celkem 20 obětí, mezi nimi pět Židů – zcela oprávněně vyvolalo široké pobouření, ale židovské organizace celou situaci okamžitě zneužily pro své vlastní záměry. Zapomněly, že to bylo z větší části kvůli tlaku mezinárodních a francouzských židovských organizací, že se Francie kvapně vložila do všech možných druhů vojenských dobrodružství, majících v arabsko-muslimském světě na svědomí velké množství obětí. Zapomněly na odpovědnost, kterou tato země má na vytvoření falešného státu Izrael – brzy na to vyzbrojeného Francií atomovými zbraněmi – a na odpovědnost, kterou od roku 1948 Francie má na děsivém osudu Palestinského národa; Netanyahuova přítomnost v Paříži a vše s tím spojené, bylo samo o sobě urážkou celého arabsko-muslimského světa. Tyto židovské organizace žijí v hněvu a válce; jak se pak můžou divit, že jejich odpůrci žijí také v hněvu a válce?

Podobné vražedné útoky mohou vést k vzpomenutí na velký počet vražd, spáchaných Židy, kteří se následně stali v židovské historii „hrdiny“. Například 25. února 1994, zastřelil Baruch Goldstein, doktor izraelské armády ozbrojený útočnou puškou, v Jeskyni patriarchů v Hebronu 24 modlících se muslimů a dalších 125 zranil, následně byl na místě sám zastřelen. Jeho nedaleká hrobka dnes slouží mnoha Židům jako poutní místo.

Hysterie, jež jsme nyní v lednu 2015 ve Francii svědky, má svůj precedent v tzv. aféře na Carpentranském hřbitově z května 1990. Právě zneužití této události umožnilo zastrašit francouzský parlament, aby 13. července 1990 schválil tzv. „Fabius-Gayssot akt“, který umožňoval odsoudit na měsíc až jeden rok a k pokutě 300 000 franků (nyní asi 45 000 eur, přibližně 1 250 000 Kč) všechny ty, kdo zpochybňují „existenci zločinů proti lidskosti“ (tedy v podstatě zločiny proti Židům), tak jak tyto zločiny byly definovány a potrestány v roce 1945-1946 institucí, kterou se vítězové nedávné války opovážili nazvat „Mezinárodní vojenský tribunál“ (tři lži ve třech slovech) v Norimberku. Tento zákon, jenž je v naprostém rozporu s francouzskou ústavou, nabyl platnosti zveřejněním v Journal Officiel de la Réoublique Francaise dne 14. července 1990, na výročí útoku na Bastilu. Tehdy díky lži, kterou v televizi vyslovil socialistický předseda parlamentu, židovský milionář Laurent Fabius (jeho oznámení divákům, že na Carpentraském hřbitově byla vykopána těla Židů, a skrz konečník naražena na slunečníky), byla celá Francie pobouřena. Představitelé katolické církve nechali zvonit velkým zvonem v katedrále Notre-Dame v Paříži. President, socialista François Mitterrand, stál v čele pochodu centrem hlavního města. Podle všeho se nám teď v roce 2015 odehrává ten samý scénář na tom samém místě, s Fabiusem v čele „protestujících“ hodnostářů, arcibiskupem, který převzal iniciativu a opět rozezněl zvony katedrály, a s presidentem François Hollandem, pochodujícím ulicemi.

Tyto židovské organizace navíc ovlivňují touhu přispěchat na pomoc svobodě myšlení a svobodě slova, co ale ve skutečnosti požadují je zvyšování represí proti „popírání holokaustu“. Revisionismus učinil ve Francii hlavně díky internetu za několik posledních let znatelný pokrok. Tyto skupiny chtějí tudíž cenzurovat internet, Dieudonnéa (proti kterému je nyní vedeno snad více než 80 žalob), revisionisty a všechny dosud nesehnuté muže a ženy.

Z nedostatku času si dovolím na závěr jen tři poznámky: 1) jméno Charlie-Hebdo nemá podle všeho nic společného s Charlesem de Gaullem; původ tohoto jména je myslím v jedné postavě Peanuts, Charlie Brownovi; 2) Gayssot je příjmení bývalého komunistického poslance a ministra, a Fabius-Gayssot Akt je někdy také nazýván „Faurissonův zákon“ nebo „Lex Faurissoniana“; už jsem ztratil přehled, kolikrát mi byla na základě tohoto zákonu udělena pokuta; jiní revisionisté šli kvůli tomuto zákonu do vězení, jiní, jako například Vincent Reynouard, otec devíti dětí, se má brzy do vězení vrátit; co se mě týče, v minulosti jsem se stal terčem desíti fyzických útoků – z toho osm bylo ve Francii – a řady akcí francouzské policie, která mi mnohokrát prohledávala dům a zabavila mé věci, nebo se o to snažila, a která mě mnohokrát ODMÍTLA chránit v případě mého nebezpečí; 3) doufám, že ti budu schopen co nejdříve zaslat anglický překlad mého devíti stránkového článku (s ilustracemi) z 31. prosince 2014, nazvaného: Za 70 let, žádná forenzní studie neprokázala existenci „nacistických plynových komor“!

Tento článek jsem věnoval profesoru Ben Zion Dinurovi (1884-1973), který v roce 1953 založil Jad Vašem a byl roku 1959 nucen rezignovat, protože upřednostňoval vědeckou historii.

Děkuji, drahý Michaele, a blahopřeji k práci, kterou si za mnoho let a v obtížných podmínkách vykonal pro věc historického revisionismu.

Robert Faurisson, 13. ledna 2015

One Comment leave one →
  1. 02/02/2015 18:40

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: