Skip to content

Pokrytectví Západu

01/03/2015

Po sionistickém divadle v Charlie Hebdo, potocích slz, neustálého naříkání jsme pojali naprostou jistotu toho, že systémová média budou mít po celý rok o čem psát a zase si stěžovat jak Židy nikdo nemá rád a hezky po židovsku naznačovat, že muslimové jsou sice dobří, ale jsou to teroristé, takže je máme mít sice rádi, ale jestli se ještě jednou na chudáky Židy podívají křivě, tak bude zle. S novou vlnou taškařice „Západ vs. Islám“ se nemohlo nezapomenout na tzv. „svobodu slova“, jíž je prý ten náš úžasný Západ baštou.

Netrvalo dlouho a Západ opět poukázal na své pokrytectví. Krátce po Charlie Hebdo bylo ve Francii zatčeno mnoho lidí, často i nezletilých za to, co napsali na internetu. Různé osoby a organizace (např. francouzský prezident Hollande nebo FCC v Americe) začali brojit proti svobodě na internetu, aby tak omezili pole působnosti těm nejstrašnějším netvorům ze všech: „neonacistům“ a revizionistům. Po ohlášení nové soutěže karikatur je opět slyšet o Íránu, a opět o něm slyšíme jen to nejhorší a Židi jsou opět vykreslováni jako ten nejúžasnější národ pod sluncem, a každý, kdo není „nácek“ je musí bránit a pomáhat jim.

A jako by toho nebylo málo, dorazili k nám velmi brzo po sobě dvě smutné zprávy.

Francouzský revizionista a národní socialista Vincent Reynouard byl odsouzen na dva roky do vězení a pokutě 4000 eur za to, že natočil video, ve kterém zpochybňuje vyhlazování Židů a hlasitě protestuje proti zájezdům francouzských školáků do Osvětimi, protože to podle něj je „vymývání mozků.“

V Německu byla Sylvia Stolz za popírání holokaustu při svém projevu v roce 2012 odsouzena na 20 měsíců vězení. Zaštiťování se svobodou slova, ji bylo úplně k ničemu.

Západ si očividně té své „svobody slova“ skutečně hodně cení.

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: