Skip to content

Robert Faurisson — „Křižáci“, jejich lži a zbabělost

18/01/2016

Překlad krátkého článku od Roberta Faurissona.

* * *

Pamatujete rok 1990 a první křížovou výpravu proti Iráku, podporovanou Velkou lží o údajných masakrech kuvajtských dětí, a poté druhou výpravu z roku 2003 a Velkou lež o údajných zbraních hromadného ničení (slabé kopie Obrovské lži údajného „Zničení evropských Židů“).

Po 25 let se Amerika a příliš mnoho evropských zemí chovalo v Iráku, Libyi, Afganistánu, Sýrii, Mali a Palestině (počínaje průnikem sionismu do země na konci 19. století) jako „křižáci“.

Nedávno filosof Michel Onfray ve Francii částečně zopakoval to, co jsem často tvrdil o naší neustálé válce proti jistým zemím muslimského světa. Podle Onfraye jsme za posledních 25 let zabili 4 miliony muslimů (pro toto číslo neuvedl žádný zdroj).

Jsem nakloněn k tomu poznamenat: muslimové nemůžou zůstat nečinně přihlížet tváří v tvář válkám, které proti nim „křižáci“ od roku 1990 vedou. Sami muslimové jsou ozbrojeni pouze zbraněmi chudých: kulkami a noži. Nemáme žádné právo nazývat je „zbabělci“. Naopak, my jsme ti, kdo bojují jako zbabělci. Přiletíme do jejich země s našimi nadzvukovými letadly, shodíme bomby na vojáky i civilisty bez rozdílu a zase odletíme, zatímco si v klidu usrkáváme z plechovky Coca-Colu.

Ironicky se ve francouzských školách, a nejen tam, učí, že během DOBRÉ VÁLKY 1939-1945 naši slavní Résistants vraždili německé vojáky nebo francouzské collaborateursà la balle et au couteau” (kulkou nebo nožem). Slavné „Chant des Partisans“ obsahuje ošklivou větu: „Ohé, les tueurs à la balle et au couteau, tuez vite!“ (Hej, vy ozbrojeni kulkami nebo noži, zabijte rychle!) Autoři textu této písně byli dva Židé, Joseph Kessel a Maurice Druon. Oba válku přežili.

Důsledkem těchto vražd měli Němci dle mezinárodního válečného práva právo porpavit tisíce nevinných civilistů v represáliích. Z počátku i Charles de Gaulle vyjádřil nad takovým druhem války nelibost, ale aby nakonec potěšil komunistickou stranu a Židy, jádro našeho „Úžasného odporu“, tak souhlasil.

„Věčná válka pro Věčný mír“ jak by řekl Američan Haary Elmer Barnes! „Le Mensonge d’Ulysse“, jak by řekl Francouzs Paul Rassinier!

Oba byli mimořádnými revizionisty.

  1. prosince, 2015
One Comment leave one →
  1. runner permalink
    28/01/2016 04:09

    To nejsou žádní křižáci. Muslimové jim tak říkají, protože to jsou vymaštění kozomrdi, ale tihle sionističtí žoldnéři s křižákama nemají nic společnýho.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: